↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل پلاتینه

مدل پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل پلاتینه : در حالی که آنها منتظر او پروتئین تراپی مو بودند و هر دوی آنها که این را احساس می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند در سکوت فرو رفته پروتئین تراپی مو بودند و برتی اقرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که آنها بسیار شایسته لایت و هایلایت مو هستند. افراد شاغل، اما او نمی‌توانست بفهمد چرا برادرش در ایجاد رابطه صمیمی اصرار داشت. بانی با عصبانیت هجوم برد: «خدای من، ما چی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم؟» و این البته برای او منزجر کننده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : آموزه های تا حدی مخالف را موعظه می کنند! باید از طرف الی گفت که او عمداً با اعتصاب مخالفت نبیبی لایت مو کرد و احتمالاً هرگز به وضوح درک نبیبی لایت مو کرد که دکترین او چگونه به فدراسیون کارفرمایان کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خواهرانش برای اعتصاب‌کنندگان نان می‌پختند و با دست‌های بدنی‌شان سخت کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و خمیر فیزیکی را ورز می‌بالیاژ مو دادند – و در تمام این مدت الی اعلام می‌بیبی لایت مو کرد.

مدل پلاتینه

مدل پلاتینه : دیگران تمسخر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به زمین بازی در خانه مدرسه رفتند، جایی که اتحادیه برای کسانی که معتقد پروتئین تراپی مو بودند دستمزد لازم رنگ مو است جلسه ای برگزار می بیبی لایت مو کرد. بانی به آنجا رفت و اولین سخنرانی پل را شنید. برای بانی، و در واقع، برای کل شهر، حس بسیار خوبی پروتئین تراپی مو بود. باید اعتراف کنید که یک موقعیت بسیار زیبرنگ مو است – دو پسر واتکینز، اعجوبه های رقیب محله، همزمان سخنرانی می کنند.

که می‌تواند نان معجزه‌آسا، سبدهای کامل آن را به وسیله دعا درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شکاکان به تمسخر گفتند چرا او این کار را نبیبی لایت مو کرد. و الی پاسخ بالیاژ مو داد که به خاطر بی ایمانی آنهرنگ مو است. اما آنها گفتند که شروع کار به عهده اوست. و تولید یک قرص نان به روش کتاب مقدس، ایمان را یک میلیون برابر خواهد بیبی لایت مو کرد و کل جنبش کارگری سازمان یافته را وارد کلیسای مکاشفه سوم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند!

  مدل رنگ مو مش صدفی

پل صدایی عمیق و پخته داشت و روشی آلایت و هایلایت مو هسته و تاثیرگذار برای صحبت بیبی لایت مو کردن داشت. او سخنور خوبی پروتئین تراپی مو بود، دقیقاً به این دلیل که هیچ یک از ترفندها را نمی دانست، اما کاملاً درگیر آنچه می پروتئین تراپی مو بود می گفت. بر سر موضوع بازگشایی چاه‌ها کشمکشی در پیش پروتئین تراپی مو بود و پل با وکلا مشورت می‌بیبی لایت مو کرد و به اعتصاب‌کنندگان گفت که دقیقاً چه حقی تمام دکلره مو دارند و از چه کاری باید خودداری کنند.

آنها حقوق قانونی خود را حفظ می کنند، اما با انجام کمترین نقض قانون، و بالیاژ مو دادن فرصتی به دشمنان خود برای قرار بالیاژ مو دادن آنها در اشتباه، پرونده خود را تضعیف نمی کنند. تمام آینده آنها و آینده همسران و فرزندانشان در خطر پروتئین تراپی مو بود. اگر آنها می توانستند روز سه شیفتی را برنده شوند، اوقات فراغت برای مطالعه و فکر بیبی لایت مو کردن.

ارتقای جایگاه خود و نگه داشتن فرزندانشان در مدرسه بیشتر می کراتینه مو شد. این موضوع واقعی در این اعتصاب پروتئین تراپی مو بود و اگر دموکراسی به این معنا نپروتئین تراپی مو بود، معنایی نداشت و صحبت از میهن پرستی یک جنجال پروتئین تراپی مو بود. انبوه جمعیت پل را تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بانی به سختی توانست از تشویق بیبی لایت مو کردن خودداری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با احساس ارزانی و کاملاً ناهماهنگی با زندگی رفت.

مدل پلاتینه : او وقت داشت در مسیر طولانی بازگشت به شهر ساحلی به تنهایی به آن فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او تا نیمه‌شب سوار نکراتینه مو شد و در تمام طول مسیر صدای پل را بالای زمزمه موتور می‌شنید و هر چیزی را که بانی فکر می‌بیبی لایت مو کرد او باور می‌بیبی لایت مو کرد به چالش می‌کشید! ما در دوران مدرسه، بانی مجبور پروتئین تراپی مو بود اخبار خود را در مورد اعتصاب از روزنامه ها دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو یخی امبره

و اینها به او آرامش زیادی نمی بالیاژ مو داد. روزنامه‌ها اعتصاب را جنایتی علیه کشور در این بحران می‌دانستند و اعتصاب‌کنندگان را نه تنها با محکوم بیبی لایت مو کردن آنها در سرمقاله‌های طولانی، بلکه با چاپ گزارش‌های مبهم از رفتار بد اعتصاب‌کنندگان مجازات آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. صبح روز سه‌شنبه می‌خوانید که چگونه چندین کامیون کارگران نفت – که اعزام‌ها آنها را اعتصاب‌شکن نمی‌نامیدند.

به داخل تراکت شرکت نفت اکسلسیور آورده‌اند و چگونه در ورودی‌ها با زوزه‌کشی‌هایی روبرو می‌شوند که نفرین می‌کنند. و آنها را با نامهای زشت خطاب می بیبی لایت مو کرد و حتی به سمت آنها آجر پرتاب می بیبی لایت مو کرد. فدراسیون کارفرمایان با صدور بیانیه ای این حاکمیت جامعه صلح آمیز با شورش را محکوم بیبی لایت مو کرد و این بیانیه به طور کامل منتشر کراتینه مو شد.

روز بعد نوبت به شرکت ویکتور اویل رسید که کنسرت یک بار قطاری از مردان را به روزویل و از آنجا با اتومبیل ها به بهشت ​​با نگهبانان مسلح برای دفاع از آنها آورده پروتئین تراپی مو بود. صحنه های اوباش بیشتری وجود داشته رنگ مو است. و همچنین در جاهای مختلف بین نمایندگان و اعتصاب کنندگان دعوا می نانو کراتین مو شود. طولی نکشید.

مدل پلاتینه : که چند اعتصاب کننده مجروح کراتینه مو شدند و چند نفر از نمایندگان به کراتینه مو شدت کتک خوردند. فدراسیون از فرماندار درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد تا شبه نظامیانی را بفرستد تا از حقوق آنها محافظت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حقوقی که توسط جنایتکاران غیرقانونی، سازماندهی کراتینه مو شده برای سرپیچی از ایالت کالیفرنیا و فلج بیبی لایت مو کردن کشور در آستانه جنگ، به خطر افتاده پروتئین تراپی مو بود.

از هر ده نفر نه نفر این مطالب را در روزنامه ها می خواندند و آنها را باور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. تقریباً هر کسی که بانی می‌شناخت، آنها را باور می‌بیبی لایت مو کرد، و فکر می‌بیبی لایت مو کرد که او یک جور عجیب و غریب رنگ مو است زیرا تردید داشت و تردید داشت. مثلاً عمه اما؛ او فقط می‌دانست که مهاجمان جنایتکار به دنیا آمده‌اند، و علاوه بر این، ماموران آلمانی، یا در هر حال در همبستگی با عوامل آلمانی لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ مرواریدی شماره ۹

و چه تفاوتی داشت؟ خانم‌های حاضر در کلوپ‌ها دقیقاً از دفتر مرکزی اطلاعات داخلی داشتند، زیرا بسیاری از آنها همسران مردان با نفوذی پروتئین تراپی مو بودند که از اتفاقات خبر می‌بالیاژ مو دادند و به همسرانشان می‌گفتند، و زن‌ها به عمه اما که از حضور در آن هیجان زده پروتئین تراپی مو بود، می‌گفتند. در داخل، همانطور که وضعیت مالی برادر شوهرش به او حق می بالیاژ مو داد. و برتی که باز هم بدتر پروتئین تراپی مو بود.

همان شاهزاده خانم همه اسنوب های کوچکی که تا به حال می شناختی! برتی با گروه جوان‌تر رفت و آمد بیبی لایت مو کرد، و اینها هم همه چیز را می‌دانستند، اما بدون اینکه منتظر بمانند تا کسی به آنها بگوید. برتی هرازگاهی به دیدن یکی از چاه‌های نفت پدرش رغبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و در آنجا متوجه نژادی از موجودات پایین‌تر در وظایف تعیین کراتینه مو شده‌شان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

مدل پلاتینه : موجوداتی که با رنگ سیاه پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند که کلاه‌هایشان را به او سر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند یا فراموش می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما در هر دو مورد. با ترسی گنگ خیره کراتینه مو شد و زیر ابروهای پایین ترشان نشانه هایی از هوش تقریباً انسانی دیده می کراتینه مو شد و برتی را پر از ناراحتی می بیبی لایت مو کرد. او یک بار از بهشت ​​بازدید بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و یک شب را در کابین گذرانده پروتئین تراپی مو بود و از پل و روت حمایت می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه