↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی زیتونی

رنگ مو تنباکویی زیتونی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی زیتونی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی زیتونی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی زیتونی : مشتاق پروتئین تراپی مو بودم به قله این کوه برسم تا گیاهان آلپ را جمع کنم. زیرا گلهایی از هر نوع در قسمتهای پایینی تعبالیاژ مو دادشان کم رنگ مو است. همان مسیر آب روز قبل را دنبال بیبی لایت مو کردیم تا اینکه کم کراتینه مو شد و سپس مجبور کراتینه مو شدیم کورکورانه در میان درختان بخزیم. اینها، از اثرات ارتفاع و بادهای تند، کم، غلیظ و کج پروتئین تراپی مو بودند. در امتبالیاژ مو داد به جایی رسیدیم که از دور مانند فرشی از چمن سبز خوب به نظر می رسید.

رنگ مو : به خوبی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است که ملوانان، با تمرین طولانی، می توانند یک جسم دور را بسیار بهتر از یک زمین نشین تشخیص دهند. اما یورک و جیمی بسیار برتر از هر ملوانی در کشتی پروتئین تراپی مو بودند: چندین بار آن‌ها اعلام بیبی لایت مو کرده‌اند که چه چیزی دوردست پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، و اگرچه مورد تردید همه قرار گرفته رنگ مو است، اما وقتی آن را از طریق تلسکوپ بررسی بیبی لایت مو کرده‌اند.

رنگ مو تنباکویی زیتونی

رنگ مو تنباکویی زیتونی : درستی آن‌ها ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها کاملاً از این قدرت آگاه پروتئین تراپی مو بودند. و جمی، زمانی که او هر گونه دعوای کوچکی داشت با افسر نگهبان، می‌گفت: «من کشتی را می‌بینم، نمی‌گویم.» تماشای رفتار وحشی‌ها، زمانی که فرود آمدیم، به سمت جیمی باتن جالب پروتئین تراپی مو بود: آنها بلافاصله تفاوت بین او و ما را درک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و گفتگوهای زیادی را با یکدیگر در مورد این موضوع انجام بالیاژ مو دادند.

پیرمرد خطاب به جمی یک سرزنش طولانی داشت که به نظر می‌رسید او را دعوت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که پیش آنها بماند. اما جیمی زبان آنها را خیلی کم می‌فهمید، و علاوه بر این، کاملاً از هموطنانش شرمنده پروتئین تراپی مو بود. وقتی یورک مینستر بعداً به ساحل آمد، آنها به همان شیوه متوجه او کراتینه مو شدند و به او گفتند که باید اصلاح الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، او بیست تار موی کوتوله روی صورتش نداشت.

  مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن

در حالی که همه ما ریش های اصلاح نکراتینه مو شده خود را می پوشیدیم. رنگ پوستش را بررسی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با پوست ما مقایسه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. یکی از بازوهای ما که برهنه پروتئین تراپی مو بود، زنده‌ترین تعجب و تحسین را از سفیدی آن ابراز می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، دقیقاً به همان شیوه‌ای که من اوانگ اوتانگ را در باغ‌های جانورشناسی دیده‌ام. ما فکر می‌بیبی لایت مو کردیم که آنها دو سه نفر از افسران را که نسبتاً کوتاه‌تر و زیباتر پروتئین تراپی مو بودند.

هرچند با ریش‌های بزرگ آررنگ مو استه پروتئین تراپی مو بودند، با خانم‌های حزب ما اشتباه گرفتند. قدبلندترین در میان ظاهراً از اینکه قدش مورد توجه قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود بسیار خوشحال پروتئین تراپی مو بود. وقتی پشت به پشت در کنار بلندترین خدمه قایق قرار گرفت، تمام تلاشش را بیبی لایت مو کرد تا روی زمین بلندتر بنشیند و روی نوک پا بایستد. دهانش را باز بیبی لایت مو کرد تا دندان‌هایش را نشان دهد، و صورتش را برگرداند تا یک منظره کناری ببیند.

و همه اینها با چنان هشیاری انجام کراتینه مو شد که به جرأت می گویم او خود را خوش تیپ ترین مرد در می دانست. پس از پایان اولین احساس شگفتی ما، هیچ چیز مضحک تر از ترکیب عجیبی از تعجب و تقلیدی که این وحشی ها هر لحظه به نمایش می گذاشتند، نمی توانست باکراتینه مو شد. روز بعد سعی بیبی لایت مو کردم از طریقی به داخل کشور نفوذ کنم.

را می توان به عنوان یک سرزمین کولایت و هایلایت مو هستانی توصیف بیبی لایت مو کرد که بخشی از آن در دریا غوطه ور رنگ مو است، به طوری که ورودی ها و خلیج های عمیق جایی را اشغال می کنند که دره ها باید وجود داشته باشند. دامنه های کوه، به جز در ساحل غربی آشکار، از لبه آب به بالا توسط یک جنگل بزرگ پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. درختان به ارتفاعی بین 1000 تا 1500 پا می رسند و با یک نوار ذغال سنگ نارس با گیاهان کوچک آلپ جایگزین می شوند.

  انواع رنگ و مش مو با متدهای زیبا

رنگ مو تنباکویی زیتونی : و این دوباره با خط برف دائمی که، به گفته کاپیتان کینگ، در تنگه ماژلان بین 3000 تا 4000 پا فرود می آید. یافتن یک هکتار زمین هموار در هر نقطه از کشور بسیار نادر رنگ مو است. من فقط یک قطعه مسطح کوچک در نزدیکی و دیگری با وسعت نسبتاً بزرگتر در نزدیکی جاده Goeree به یاد دارم. در هر دو مکان، و در هر جای دیگر، سطح توسط یک بستر ضخیم از ذغال سنگ نارس باتلاقی پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

حتی در داخل جنگل، زمین توسط توده ای از مواد گیاهی که به آلایت و هایلایت مو هستگی پوسیده می شوند، پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، که از خیس کراتینه مو شدن با آب، به پا تسلیم می نانو کراتین مو شود. با یافتن ناامیدکننده‌ای از عبور از میان چوب، مسیر یک سیل کولایت و هایلایت مو هستانی را دنبال بیبی لایت مو کردم. در ابتدا، با توجه به آبشارها و تعبالیاژ مو داد درختان مرده، به سختی می‌توانستم بخزیم. اما بستر نهر به زودی کمی بازتر کراتینه مو شد، زیرا سیلابی که کناره ها را فرا گرفته پروتئین تراپی مو بود.

من به آرامی به مدت یک ساعت در امتبالیاژ مو داد سواحل شکسته و صخره ای به پیشروی ادامه بالیاژ مو دادم و عظمت صحنه به خوبی جبران کراتینه مو شد. عمق تاریک دره به خوبی با نشانه های جهانی خشونت مطابقت رنگ مو دارد. در هر طرف توده های نامنظم سنگ و درختان پاره کراتینه مو شده قرار داشتند. درختان دیگر، اگرچه هنوز سرپا پروتئین تراپی مو بودند، تا دلشان پوسیده کراتینه مو شده و آماده سقوط پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو شرابی بنفش روشن

توده‌های درهم‌تنیده از پر رونق و افتاده مرا به یاد جنگل‌های مناطق رنگ مو استوایی می‌اندازد – با این حال تفاوت وجود داشت: زیرا در این خلوت‌های ساکن، مرگ به‌جای زندگی، روح غالب به نظر می‌رسید. مسیر آب را دنبال بیبی لایت مو کردم تا به نقطه ای رسیدم که یک لغزش بزرگ فضای مستقیمی را از سمت کوه پاک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. با این جاده به ارتفاع قابل توجهی صعود بیبی لایت مو کردم و دید خوبی از جنگل های اطراف پیدا بیبی لایت مو کردم.

درختان همه متعلق به یک نوع لایت و هایلایت مو هستند، زیرا تعبالیاژ مو داد گونه های دیگر Fagus و پوست زمستانی بسیار ناچیز رنگ مو است. این راش در طول سال برگ های خود را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما شاخ و برگ آن به رنگ سبز مایل به قهوه ای عجیب و غریب، با ته رنگ زرد رنگ مو است. از آنجایی که کل منظره به این ترتیب رنگ کراتینه مو شده رنگ مو است، ظاهری تاریک و کسل کننده رنگ مو دارد. و نه اغلب توسط پرتوهای خورشید زنده می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو تنباکویی زیتونی : یک طرف بندر توسط تپه‌ای به ارتفاع حدود 1500 فوت تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که کاپیتان فیتز روی آن را به افتخار سر جی. بنکس نامیده رنگ مو است، در یادپروتئین تراپی مو بود سفر فاجعه‌بار او که برای دو نفر از اعضای حزبش و تقریباً برای دکتر مرگبار پروتئین تراپی مو بود. سولندر. طوفان برفی که عامل بدبختی آنها پروتئین تراپی مو بود در اواسط دی ماه اتفاق افتاد به جولای ما و در عرض جغرافیایی دورهمی!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه