↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن

مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن : زیرا فرصتی برای گرسنه کراتینه مو شدن برای شما باقی نمی گذارد. شما تمام غذایی را که می خواهید دارید، و سیستم شما غرق در شادی رنگ مو است. احساس آرامش و رفاه که واقعاً شگفت انگیز رنگ مو است و قابل توصیف نیست.

رنگ مو : زیرا اگر مغز خود را با روزه کار کنید، خیری از روزه خود نمی‌گیرید و به این سرعت بهپروتئین تراپی مو بود نمی‌یابید. تمام مشکلات خود را تا زمانی که سلامتی خود را به دست آورید به تعویق بیندازید و در هنگام روزه فقط به دنبال منحرف بیبی لایت مو کردن ذهن خود باشید. فصل بیست و ششم افطار (درباره روش‌های مختلف ساختن بدن بعد از روزه‌داری، به‌ویژه رژیم شیر صحبت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) این سؤال باقی می ماند که چگونه افطار کنیم.

مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن

مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن : شاید قبلاً نمی دانستید چه ذهنی دارید. خون شما همیشه آنقدر مملو از سموم غذایی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که نگرفتیدبدانید که می توانید فکر کنید نمایشنامه سه پرده من، «زن طبیعت» در دو روز و نیم روزه نویسی و طراحی کراتینه مو شد. اما من چنین چیزی را توصیه نمی‌کنم، برعکس، کراتینه مو شدیداً مخالفت می‌کنم.

و این مهمترین بخش مشکل رنگ مو است. شما ممکن رنگ مو است تمام خوبی های روزه خود را با شکستن آن برگردانید و هزاران مرتبه به اندازه روزه داری خود را بکشید. وقتی گرسنگی شما برمی‌گردد، با عجله برمی‌گردد و برخی از افراد اراده لازم برای کنترل آن را نتمام دکلره مو دارند. من طرفدار روزه کامل در هیچ موردی نیستم مگر در مورد بیماری کراتینه مو شدید.

مزمن، و سپس فقط به توصیه یک فرد با تجربه. اما من از یک روزه کوتاه یک هفته ای یا ده روزه برای تقریباً همه بیماری های رایج دفاع می کنم و می دانم که چنین روزه ای کمک خواهد بیبی لایت مو کرد، حتی در جایی که ممکن رنگ مو است به طور کامل درمان ننانو کراتین مو شود. شما می توانید تا زمانی که ساکت و شاد باشید روزه سامبره مو بگیرید. اما وقتی متوجه کراتینه مو شدید.

  رنگ دودی مرواریدی با دکلره

که برای راحتی یا آرامش خاطر پزشک خانواده و دوستانتان خیلی ضعیف کراتینه مو شده اید، ممکن رنگ مو است روزه خود را افطار کنید و به آنها نشان دهید که امکان بازگرداندن قدرت و وزن بدن شما وجود رنگ مو دارد و سپس آنها وقتی دوباره آن را امتحان کنید خیلی اذیت نخواهید کراتینه مو شد! در افطار چیزی جز غذای مایع نگیرید. من آب میوه ها و گوجه فرنگی و همچنین آب گوشت را توصیه می کنم.

اگر یک یا دو هفته روزه گرفته اید، یک ربع لیوان بخورید. اگر یک ماه ناشتا پروتئین تراپی مو بوده اید، یک قاشق غذاخوری بخورید و منتظر بمانید و ببینید نتیجه چیست. به یاد داشته باشید که کل دستگاه گوارش شما از کار افتاده رنگ مو است و به آن فرصت دهید تا به آرامی راه اندازی نانو کراتین مو شود. در روز اول هر دو ساعت مقدار کمی غذای مایع مصرف کنید. سپس می توانید مقدار بیشتری مصرف کنید و روز بعد می توانید.

مقداری شیر، یا یک تخم مرغ آب پز نرم، یا تفاله سیب یا آلو پخته کراتینه مو شده را امتحان کنید. هیچ غذای جامدی را تا زمانی که کاملاً مطمئن نیستید که می توانید آن را هضم کنید، نخورید و سپس فقط مقدار بسیار کمی از آن را مصرف کنید. تا روز سوم غذای نشرنگ مو استه ای مصرف نکنید. من افرادی را می شناسم که این قوانین را زیر پا می گذارند. می دانستم الفمردی که با رنگ مو استیک هامبورگ روزه خود را افطار بیبی لایت مو کرد و باید با پمپ معده به او کمک بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو نسکافه ای شیری

روزی یک هفته را با یک بشقاب سوپ غنی افطار بیبی لایت مو کردم، چون در خانه یکی از دوستان پروتئین تراپی مو بودم و چیز دیگری نپروتئین تراپی مو بود، تسلیم ادعای مهمان نوازی کراتینه مو شدم و مریض کراتینه مو شدم و مجبور کراتینه مو شدم چند روز بیشتر روزه بگیرم. ساده ترین راه برای افطار، رژیم غذایی با شیر رنگ مو است. من صدها نفر را دیده ام که از این رژیم رنگ مو استفاده می کنند و تعبالیاژ مو داد بسیار کمی از آنها سودی نبرده اند. اولین بار که روزه گرفتم که دوازده روز پروتئین تراپی مو بود.

پوند کم بیبی لایت مو کردم و بعد از آن 24 روز رژیم شیر را گرفتم و 32 پوند اضافه بیبی لایت مو کردم. من آن را در آسایشگاه مک فادن گرفتم، جایی که تمام توجهم را جلب بیبی لایت مو کرد. از آن زمان، من بارها سعی بیبی لایت مو کردم خودم رژیم شیر بگیرم، اما هرگز نتوانستم با من موافق باشم. من نمی دانم چگونه این واقعیت را توضیح دهم. من آن را بیان می کنم تا نشان دهم وضع قوانین کلی چقدر سخت رنگ مو است.

مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن : در رژیم شیر، شما دو یا سه برابر بیشتر از آنچه که می توانید جذب کنید، وارد سیستم خود می شوید، و این نقض تمام قوانین رژیم غذایی من رنگ مو است. اما به نظر می‌رسد که باکتری‌هایی که در شیر رکراتینه مو شد می‌کنند اسید لاکتیک تولید می‌کنند که برای سیستم مضر نیست و اگر غذاهای دیگر مصرف نکنید، می‌توانید با خیال راحت سیستم را پر از شیر نگه دارید.

بعد از ناشتا باید با مقدار کمی شیر شروع کنید و تا روز سوم ممکن رنگ مو است هر نیم ساعت یا هر بیست دقیقه یک لیوان کامل شیر گرم بخورید تا زمانی که هفت یا هشت لیوان شیر در روز مصرف کنید. بهتر رنگ مو است آن را گرم مصرف کنید، اما گاهی اوقات مردم آن را به همان اندازه بدون گرم بیبی لایت مو کردن مصرف می کنند. دکتر پورتر که کتابی در مورد رژیم شیر رنگ مو دارد.

  رنگ مو مسی عسلی روشن

بر رنگ مو استراحت کامل اصرار رنگ مو دارد و بیمارانش را مجبور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در رختخواب بمانند. از طرف دیگر مک فادن ژیمنرنگ مو استیک را صبح قبل از خوردن شیر توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بعد از ظهر توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند چند ساعت از شیر رنگ مو استراحت کنید و به دنبال آن تمرینات شکمی را برای باز نگه داشتن روده ها انجام دهید. این در طول روزه بسیار مهم رنگ مو است.

زیرا شما مقادیر زیادی مواد را وارد سیستم خود می کنید و نباید اجازه گرفت که مسدود نانو کراتین مو شود. بنابراین در صورت نیاز به حرکت آزاد، روزانه تنقیه بخورید. همچنین روزانه یک حمام آب گرم سامبره مو بگیرید. اگر هوس بیبی لایت مو کردید از آب پرتقال و لیمو رنگ مو استفاده کنید. در یک چیز همه کسانی که تجربه رژیم شیر را داشته اند موافق لایت و هایلایت مو هستند و آن لزوم مطلق رنگ مو استرنگ مو استراحت ذهنی اگر در رژیم غذایی شیر هیجان زده یا عصبی یا عصبانی شوید.

مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن : ممکن رنگ مو است تمام محتویات معده خود را به کشک سفت تبدیل کنید و ممکن رنگ مو است خود را دچار تشنج کنید. نکته شگفت انگیز در مورد رژیم شیر، حالت سعادت جسمی و روحی رنگ مو است که آن را ممکن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این راه ایده آل برای افطار رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه