↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای : هیچ کس تصور نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خشکسالی، حتی به مراتب کراتینه مو شدیدتر از خشکسالی هایی که چنین خساراتی را در رنگ مو استان های لاپلاتا ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : که دشت‌های مختلف را در حالی که مانند پله‌هایی پشت سر بالا می‌آیند از هم جدا می‌کنند. دیگری. حرکت بالابر، و قدرت غذا خوردن دریا در طول دوره های رنگ مو استراحت، در خطوط طولانی ساحل یکسان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. زیرا از اینکه دیدم دشت های پلکانی تقریباً در ارتفاعات مشابه در نقاط دوردست ایستاده اند، شگفت زده کراتینه مو شدم. پایین ترین دشت 90 فوت ارتفاع رنگ مو دارد.

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای : در دوره ای از صدف های دریایی موجود. صدف های قدیمی و فرسوده بر روی سطح دشت مرتفع باقی مانده هنوز تا حدی رنگ خود را حفظ بیبی لایت مو کرده اند. جنبش قیام با حداقل هشت دوره رنگ مو استراحت طولانی قطع کراتینه مو شده رنگ مو است، که در طی آن دریا عمیقاً به خشکی بازگشته رنگ مو است، و در سطوح متوالی صف‌های طولانی صخره‌ها یا برجستگی‌ها را تشکیل می‌دهد.

و بالاترین آن که نزدیک ساحل صعود بیبی لایت مو کردم 950 فوت رنگ مو است. و از این تنها آثاری به صورت تپه های مسطح پوشیده از شن باقی مانده رنگ مو است. دشت بالایی سانتا کروز تا ارتفاع 3000 فوتی در پای کوردیلرا شیب رنگ مو دارد. گفته‌ام که در دوره صدف‌های دریایی موجود، پاتاگونیا 300 تا 400 فوت بالا رفته رنگ مو است: می‌توانم اضافه کنم که در دوره‌ای که کوه‌های یخ سنگ‌ها را بر فراز دشت بالایی سانتا کروز حمل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، ارتفاع حداقل 1500 فوت پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

پاتاگونیا هم نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است به گفته پروفسور E. Forbes، پوسته های سوم منقرض کراتینه مو شده از بندر سنت جولیان و سانتا کروز نمی توانند در عمقی بیشتر از 40 تا 250 فوت زندگی کنند. اما اکنون آنها با لایه‌های رسوب‌کراتینه مو شده از دریا به ضخامت 800 تا 1000 فوت پوشیده کراتینه مو شده‌اند: از این رو بستر دریا، که زمانی این پوسته‌ها روی آن زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی

باید چند صد فوت به پایین فرو رفته باکراتینه مو شد تا امکان انباشته کراتینه مو شدن اقشار فوق‌العاده فراهم نانو کراتین مو شود. سواحل ساده پاتاگونیا چه تاریخچه ای از تغییرات زمین شناسی را نشان می دهد! [تصویر] در بندر سنت جولیان، [12] در مقداری گل قرمز که روی شن های دشت 90 فوتی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نیمی از اسکلت را پیدا بیبی لایت مو کردم، یک چهارپا برجسته، پر به بزرگی یک شتر. متعلق به همان بخش با کرگدن، و رنگ مو است.

اما در ساختار رنگ مو استخوان های گردن دراز خود رابطه واضحی با شتر یا بهتر بگوییم گواناکو و لاما نشان می دهد. از صدف‌های دریایی اخیری که در دو دشت پلکانی بالاتر پیدا کراتینه مو شده‌اند، که باید قبل از رسوب گل و لای که ماکراوچنیا در آن دفن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، مدل‌سازی و برافراشته کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، مسلم رنگ مو است که این چهارپا کنجکاو مدت‌ها پس از سکونت دریا زندگی می‌بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای : توسط پوسته های فعلی آن من در ابتدا بسیار متعجب پروتئین تراپی مو بودم که چگونه یک چهارپا بزرگ اخیراً توانسته زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در لات. 49 درجه و 15 دقیقه، روی این دشت‌های سنگریزه‌ای بدبخت با پوشش گیاهی کوتاه‌قدشان. اما رابطه ماکراوچنیا با گواناکو، که اکنون ساکن عقیم‌ترین بخش‌ها رنگ مو است، تا حدی این مشکل را توضیح می‌دهد. [12] اخیراً شنیده‌ام.

که کاپیتان سولیوان، آر . 51 درجه 4 دقیقه. برخی از رنگ مو استخوان ها بزرگ لایت و هایلایت مو هستند. بقیه کوچک لایت و هایلایت مو هستند و به نظر می رسد که متعلق به یک آرمادیلو لایت و هایلایت مو هستند. این جالب ترین و مهم ترین کشف رنگ مو است. رابطه، اگرچه دور، بین ماکراوچنیا و گواناکو، بین توکسودون و کاپیبارا، – رابطه نزدیک‌تر بین بسیاری از ادنتاتاهای منقرض کراتینه مو شده و تنبل‌ها، مورچه‌خواران و آرمادیلوس‌های زنده، که اکنون بسیار مشخصه جانورشناسی آمریکای جنوبی رنگ مو است.

  انواع رنگ موی مد شده

و رابطه نزدیک‌تر بین فسیل‌ها و گونه‌های زنده و ، جالب‌ترین حقایق رنگ مو است. این رابطه به طرز شگفت انگیزی – به همان شکل شگفت انگیزی که بین فسیل ها و جانوران کیسه دار منقرض کراتینه مو شده رنگ مو استرالیا – توسط مجموعه بزرگی که اخیراً توسط MM از غارهای برزیل به اروپا آورده کراتینه مو شده رنگ مو است.

و کلاوزن در این مجموعه، گونه های منقرض کراتینه مو شده از تمام سی و دو جنس، به جز چهار، از چهارپایان خشکی وجود رنگ مو دارد که اکنون در رنگ مو استان هایی که غارها در آنها وجود تمام دکلره مو دارند، ساکن لایت و هایلایت مو هستند. و گونه های منقرض کراتینه مو شده بسیار بیشتر از آنهایی لایت و هایلایت مو هستند که اکنون زندگی می کنند: مورچه خواران فسیلی، آرمادیلوس ها، تاپیرها، پکیری ها، گواناکوس ها، اپوسوم ها، و تعبالیاژ مو داد زیادی خرطوم و میمون آمریکای جنوبی و حیوانات دیگر وجود تمام دکلره مو دارند.

این رابطه شگفت انگیز در همان قاره بین مردگان و زنده ها، شک ندارم، از این پس بیش از هر طبقه دیگر از حقایق، ظاهر موجودات ارگانیک روی زمین ما و ناپدید کراتینه مو شدن آنها از آن را روشن خواهد بیبی لایت مو کرد. اندیشیدن به وضعیت تغییر یافته قاره آمریکا بدون عمیق ترین حیرت غیرممکن رنگ مو است. قبلاً باید با هیولاهای بزرگ پر می کراتینه مو شد: اکنون در مقایسه با نژادهای متحد قبلی، خوکچه های صرف را می یابیم.

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای : اگر بوفون از جانوران غول پیکر تنبل و آرمادیلو مانند و از پاچیدرماتای ​​گمکراتینه مو شده اطلاع داشت، شاید با ظاهری بیشتر از حقیقت می گفت که نیروی خلاق در آمریکا قدرت خود را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است، نه اینکه هرگز قدرت زیادی نداشته رنگ مو است. . اگر نگوییم همه، تعبالیاژ مو داد بیشتری از این چهارپاهای منقرض کراتینه مو شده در اواخر دوره زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و معاصران بیشتر صدف های دریایی موجود پروتئین تراپی مو بودند.

از آنجایی که آنها زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، هیچ تغییر بزرگی در شکل زمین نمی توانست رخ دهد. پس چه چیزی این همه گونه و جنس کامل را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟ ذهن در ابتدا به طرز مقاومت ناپذیری به سوی باور یک فاجعه بزرگ می رود. اما بنابراین برای از بین بردن حیوانات، اعم از بزرگ و کوچک، در پاتاگونیای جنوبی، در برزیل، در کوردیلرا پرو، در آمریکای شمالی تا تنگه برینگ، باید کل چارچوب کره زمین را تکان دهیم.

  مدل و رنگ موی سال جدید

علاوه بر این، بررسی زمین‌شناسی لاپلاتا و پاتاگونیا به این باور منجر می‌نانو کراتین مو شود که تمام ویژگی‌های زمین ناشی از تغییرات آلایت و هایلایت مو هسته و تدریجی رنگ مو است. از خصوصیات فسیل‌ها در اروپا، آسیا، رنگ مو استرالیا، و در آمریکای شمالی و جنوبی به نظر می‌رسد که آن شرایطی که به نفع زندگی چهارپاهای بزرگ‌تر رنگ مو است، اخیراً با دنیا هم‌زمان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است: آن شرایط چگونه پروتئین تراپی مو بود، هنوز هیچ‌کس حتی ندیده رنگ مو است. حدس زد.

به سختی ممکن رنگ مو است تغییر دما باکراتینه مو شد که تقریباً در همان زمان ساکنان عرض های جغرافیایی گرمسیری، معتدل و قطبی را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در دو سوی کره زمین در آمریکای شمالی ما به طور مثبت از آقای لیل می دانیم که چهارپاهای بزرگ پس از آن دوره زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زمانی که تخته سنگ ها به عرض های جغرافیایی آورده می کراتینه مو شدند که اکنون کوه های یخ هرگز به آن نمی رسند.

رنگ مو شامپاینی نسکافه ای : از دلایل قطعی اما غیرمستقیم ممکن رنگ مو است مطمئن باشیم که در نیمکره جنوبی ماکراوچنیا وجود رنگ مو دارد. همچنین، پس از آن تا دوره سنگ‌های حمل‌ونقل یخ برای مدت طولانی زندگی بیبی لایت مو کرد. آیا انسان پس از اولین حمله خود به آمریکای جنوبی، همانطور که گفته کراتینه مو شد، مگاتریوم و دیگر ادنتاتا را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرد؟ ما حداقل باید به دنبال علت دیگری برای ناپروتئین تراپی مو بودی توکوتوکو کوچک در باهیا بلانکا، و بسیاری از موش‌های فسیلی و دیگر چهارپاهای کوچک در برزیل باشیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه