نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل و رنگ موی سال جدید

مدل و رنگ موی سال جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل و رنگ موی سال جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل و رنگ موی سال جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل و رنگ موی سال جدید : شگی در جیب پشمالوی خود جستجو بیبی لایت مو کرد و یک آهنربای نقره ای کوچک به شکل نعل اسب بیرون کشید. لحظه ای که بتسی آن را دید، شروع به دوست داشتن مرد پشمالو بیشتر از قبل بیبی لایت مو کرد. هنک نیز آهنربا را دید و به سمت شگی رفت تا سرش را عاشقانه به زانوی مرد بمالد.

رنگ مو : همچنین، نفوذ در هر بخشی از پادشاهی رز، نقض قانون رنگ مو است. “از کجا می دانی؟” شگی پرسید. باغبان جلو آمد و کتاب کوچکی را از جیبش بیرون آورد و گفت: «چرا، در یک کتاب چاپ کراتینه مو شده رنگ مو است. «صفحه سیزدهم. در اینجا چنین رنگ مو است: “اگر هر غریبه ای وارد پادشاهی رز نانو کراتین مو شود، بلافاصله توسط حاکم محکوم می نانو کراتین مو شود و به قتل می رسد.” پس می بینید.

مدل و رنگ موی سال جدید

مدل و رنگ موی سال جدید : که با حرص آن را خورد – و سپس بلند کراتینه مو شد تا مودبانه به بتسی و رزها تعظیم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. باغبان سلطنتی از برخورد شیشه و افتادن مرد غریبه پشمالو به داخل گل رز تقریباً ترسیده پروتئین تراپی مو بود، اما حالا از پشت بوته ای بیرون را نگاه بیبی لایت مو کرد و با صدای جیغ خود گریه بیبی لایت مو کرد: “شما قانون را زیر پا می گذارید! شما قانون را زیر پا می گذارید!» شگی با جدیت به او خیره کراتینه مو شد. “آیا شیشه در این کشور قانون رنگ مو است؟” او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. باغبان با عصبانیت جیغ بالیاژ مو داد: «شکستن شیشه شکستن قانون رنگ مو است.

غریبه ها، او پیروزمندانه ادامه بالیاژ مو داد، این مرگ برای همه شمرنگ مو است و زمان شما فرا رسیده رنگ مو است! اما همین جا هنک مداخله بیبی لایت مو کرد. او یواشکی از باغبان سلطنتی که از او متنفر پروتئین تراپی مو بود حمایت می بیبی لایت مو کرد «50»حالا پاشنه های قاطر بیرون زد و به وسط مرد کوچولو برخورد بیبی لایت مو کرد. او مثل حرف “U” دو برابر کراتینه مو شد و با چنان سرعتی از در بیرون پرید – هرگز زمین را لمس نبیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو بدون دکلره زیتونی

که قبل از اینکه بتسی وقت چشمک زدن داشته باکراتینه مو شد، رفته پروتئین تراپی مو بود. اما حمله قاطر دختر را ترساند. او زمزمه بیبی لایت مو کرد: “بیا” و به مرد پشمالو نزدیک کراتینه مو شد و دست او را گرفت. “بیا بریم یه جای دیگه. اگر اینجا بمانیم حتماً ما را خواهند کشت!» شگی با دست زدن به سر کودک پاسخ بالیاژ مو داد: “نگران نباش عزیزم.” “من از هیچ چیز نمی ترسم، تا زمانی که آهنربای عشق را دارم.” “مگنت عشق! چرا، آن چیست؟» بتسی پرسید.

پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: “این یک افسون کوچک جذاب رنگ مو است که قلب هر کسی را که به آن نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به دست می آورد.” آهنربای عشق بر دروازه شهر زمرد، در سرزمین اوز آویزان پروتئین تراپی مو بود. اما وقتی این سفر را شروع بیبی لایت مو کردم، فرمانروای محبوب ما، اوزمای اوز، به من اجازه بالیاژ مو داد تا آن را با خود ببرم. “اوه!” بتسی گریه بیبی لایت مو کرد و سخت به او خیره کراتینه مو شد.

آیا شما واقعاً از سرزمین شگفت انگیز اوز لایت و هایلایت مو هستید؟ “آره. تا حالا اونجا پروتئین تراپی مو بودی عزیزم؟” «نه؛ اما من در مورد آن شنیده ام و آیا شاهزاده اوزما را می شناسید؟ “در واقع خیلی خوب.” “و – و پرنسس دوروتی؟” شگی گفت: “دوروثی یکی از دوستان قدیمی من رنگ مو است.” «51» “عزیز من!” بتسی فریاد زد. “و چرا تا به حال سرزمین زیبایی مانند اوز را ترک بیبی لایت مو کردی؟” شگی که غمگین و موقر به نظر می رسید.

  رنگ مو ارغوانی بدون دکلره

مدل و رنگ موی سال جدید : گفت: «در یک کار. “من در تلاش لایت و هایلایت مو هستم تا برادر کوچک عزیزم را پیدا کنم.” “اوه! آیا او گم کراتینه مو شده رنگ مو است؟» بتسی را پرسید و برای مرد فقیر بسیار متأسف پروتئین تراپی مو بود. شگی با برداشتن دستمال و پاک بیبی لایت مو کردن اشک از چشمانش پاسخ بالیاژ مو داد: “این ده سال گم کراتینه مو شده.” من آن را نمی دانستم تا اینکه اخیراً آن را در کتاب رکورد جادویی جادوگر گلیندا در سرزمین اوز مشاهده بیبی لایت مو کردم.

بنابراین اکنون در حال تلاش برای یافتن او لایت و هایلایت مو هستم.» او کجا گم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود؟ دختر با دلسوزی پرسید. بازگشت به کلرادو، جایی که قبل از رفتن به اوز در آنجا زندگی می بیبی لایت مو کردم. برادر معدنچی پروتئین تراپی مو بود و از معدن طلا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بود. یک روز وارد معدنش کراتینه مو شد و دیگر بیرون نیامد. او را جستجو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما او آنجا نپروتئین تراپی مو بود. به طور کامل ناپدید کراتینه مو شد،” شگی با بدبختی پایان بالیاژ مو داد. «به خاطر خدا! فکر می‌کنی از او چه کراتینه مو شد؟» او پرسید.

شگی پاسخ بالیاژ مو داد: “فقط یک توضیح وجود رنگ مو دارد.” احتمالاً نام پادشاه او را گرفته رنگ مو است.» «شاه نوم! او کیست؟» “چرا، گاهی اوقات او را پادشاه فلزی می نامند و نامش راگدو رنگ مو است. در غار زیرزمینی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. «52»ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که تمام فلزات پنهان در زمین را در اختیار رنگ مو دارد. از من نپرس چرا.” “چرا؟” “چون من نمی دانم.

  رنگ مو استخوانی یخی پسرانه

اما این روگدو اگر کسی طلا را از زمین بیرون بیاورد از عصبانیت وحشی می نانو کراتین مو شود و نظر خصوصی من این رنگ مو است که او برادر را اسیر بیبی لایت مو کرده و به پادشاهی زیرزمینی خود برده رنگ مو است. نه – از من نپرسید چرا میبینم داری میمیری از من بپرسی چرا اما من نمی دانم.» اما – عزیز من – در این صورت هرگز برادر گمکراتینه مو شده ات را نخواهی یافت!

مدل و رنگ موی سال جدید : دختر فریاد زد “شاید نه؛ اما این وظیفه من رنگ مو است که تلاش کنم.» شگی پاسخ بالیاژ مو داد. من تا اینجا سرگردان پروتئین تراپی مو بودم بدون اینکه او را پیدا کنم، اما این فقط ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او جایی نیست که من دنبالش می گشتم. آنچه اکنون به دنبال آن لایت و هایلایت مو هستم، گذرگاه مخفی به غار زیرزمینی پادشاه وحشتناک فلزی رنگ مو است. بتسی با تردید گفت: «خب، من را شگفت زده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که اگر موفق شوید به آنجا برسید.

پادشاه فلزی شما را نیز زندانی خود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» “مزخرف!” شگی با بی دقتی پاسخ بالیاژ مو داد. “شما نباید آهنربای عشق را فراموش کنید.” “در مورد آن چه؟” او پرسید. “وقتی پادشاه فلزی خشن آهنربای عشق را ببیند، من را عاشقانه دوست خواهد داشت و هر کاری که از من بخواهم انجام می دهد.” بتسی با هیبت گفت: “باید فوق العاده باکراتینه مو شد.” مرد به او اطمینان بالیاژ مو داد: “این رنگ مو است.” “آیا آن را به شما نشان دهم؟” «53» “اوه، انجام دهید!” او گریست؛ بنابراین.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه