↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی

ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی : اما آن رنگ مو است احتمالاً به همان نسبت که آن کشور مسکونی می نانو کراتین مو شود، کاردون محدودیت های خود را گسترش می دهد. قضیه در مورد خار غول پیکر (با برگ های رنگارنگ) پامپاس متفاوت رنگ مو است، زیرا من با آن در دره سس ملاقات بیبی لایت مو کردم. طبق اصولی که آقای لایل به خوبی بیان بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، از سال 1535، زمانی که اولین مستعمره نشین لاپلاتا با هفتاد و دو اسب فرود آمد.

رنگ مو : ما با بسیاری از زنان جوان هندی آشنا کراتینه مو شدیم و از کنار آنها گذشتیم، که دو یا سه با هم سوار بر یک اسب پروتئین تراپی مو بودند: آنها، و همچنین بسیاری از مردان جوان، به طرز شگفت انگیزی خوش تیپ پروتئین تراپی مو بودند، – رنگ های قرمز خوب آنها تصویر سلامتی پروتئین تراپی مو بود. علاوه بر تدوها، سه رانشو هم پروتئین تراپی مو بودند. یکی محل سکونت فرمانده و دو نفر دیگر اسپانیایی‌هایی با مغازه‌های کوچک. ما اینجا توانستیم مقداری بیسکویت بخریم.

ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی

ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی : چند روزی پروتئین تراپی مو بود که به جز گوشت چیزی نچشیده پروتئین تراپی مو بودم: اصلاً از این رژیم جدید بدم نمی آمد. اما احساس می‌بیبی لایت مو کردم که فقط با ورزش سخت با من موافق رنگ مو است. من شنیده ام که بیماران در انگلستان، زمانی که می خورنگ مو استند خود را منحصراً به رژیم غذایی حیوانات محدود کنند، حتی با امید به زندگی در مقابل چشمانشان، به سختی توانسته اند آن را تحمل کنند.

با این حال، گائوچو در پامپاس، برای ماه‌ها با هم، چیزی جز گوشت گاو را لمس نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما من مشاهده می کنم که آنها نسبت بسیار زیادی از چربی را می خورند که ماهیتی کمتر حیوانی رنگ مو دارد. و بویژه از گوشت خشک مانند گوشت آگوتی بیزارند. دکتر ریچاردسون [6] همچنین اظهار داشته رنگ مو است: «وقتی مردم برای مدت طولانی فقط از غذای حیوانی لاغر تغذیه می‌کنند.

  رنگ مو فانتزی سبز روشن

میل به چربی به حدی سیری ناپذیر می‌نانو کراتین مو شود که می‌توانند مقدار زیادی چربی غیر مخلوط و حتی روغنی را بدون آن مصرف کنند. حالت تهوع: این به نظر من یک واقعیت فیزیولوژیکی عجیب رنگ مو است. شاید از رژیم گوشتی آنها باکراتینه مو شد که گائوچوها، مانند سایر حیوانات گوشتخوار، می توانند برای مدت طولانی از غذا خودداری کنند.

به من گفتند که در تاندیل عده‌ای از سربازان داوطلبانه به مدت سه روز بدون خوردن و آشامیدن به تعقیب مهمانی هندی‌ها پرداختند. [6] جانوران شمالی-آمریکایی ، جلد. من، ص. 35. ما در مغازه ها اجناس زیادی از قبیل پارچه اسب، کمربند و جوراب بافته کراتینه مو شده توسط زنان هندی دیدیم. الگوها بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بودند و رنگ ها درخشان پروتئین تراپی مو بودند.

طرز ساخت جوراب ها به قدری خوب پروتئین تراپی مو بود که یک تاجر انگلیسی در بوئنوس آیرس اظهار داشت که آنها باید در انگلستان ساخته کراتینه مو شده باشند، تا اینکه متوجه کراتینه مو شد منگوله ها با سینوس شکاف بسته کراتینه مو شده اند. 18 سپتامبر . -امروز سواری خیلی طولانی داشتیم. در پستای دوازدهم، که هفت لیگ جنوب ریو سالادو رنگ مو است، با گاو و زنان سفیدپوست به اولین رنگ مو استانسیا رسیدیم.

پس از آن مجبور کراتینه مو شدیم مایل ها را در کشوری که بالای زانوهای اسب هایمان پر از آب رنگ مو است، سوار شویم. با عبور از رکاب‌ها و سوار کراتینه مو شدن به عرب‌مانند با پاهای خمیده، به این فکر افتادیم که به‌طور قابل‌توجهی خشک بمانیم. وقتی به سالادو رسیدیم هوا تقریبا تاریک پروتئین تراپی مو بود. نهر عمیق پروتئین تراپی مو بود و حدود چهل یارد عرض داشت.

ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی : اما در تابستان بستر آن تقریباً خشک می نانو کراتین مو شود و مقدار کمی آب باقی مانده تقریباً به اندازه نمک دریا رنگ مو است. ما در یکی از رنگ مو استانسیاهای بزرگ ژنرال روزاس خوابیدیم. آن چنان مستحکم پروتئین تراپی مو بود که با رسیدن به تاریکی فکر بیبی لایت مو کردم شهر و قلعه رنگ مو است. صبح گله‌های گاو زیادی دیدیم، ژنرال اینجا هفتاد و چهار لیگ مربع زمین داشت.

  انواع رنگ مو و مش جدید

قبلاً نزدیک به سیصد مرد در این املاک مشغول به کار پروتئین تراپی مو بودند و از تمام حملات سرخپوستان سرپیچی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. 19 سپتامبر . – از گاردیا دل مونته گذشت. این یک شهر کوچک پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده زیبا رنگ مو است، با باغ های فراوان، پر از درختان هلو و به. دشت اینجا شبیه همین اطراف بوئنوس آیرس پروتئین تراپی مو بود. چمن کوتاه و سبز روشن، با بسترهای شبدر و خار، و با سوراخ های بیزکاچا. پس از عبور از سالادو از تغییر چشمگیر در جنبه کشور بسیار متاثر کراتینه مو شدم.

ما از یک گیاه درشت به فرشی با سبزه ریز گذر بیبی لایت مو کردیم. من در ابتدا این را به تغییراتی در ماهیت خاک نسبت بالیاژ مو دادم، اما ساکنان به من اطمینان بالیاژ مو دادند که اینجا، و همچنین در باندا اورینتال، جایی که تفاوت زیادی بین کشور اطراف مونت ویدیو و ساواناهای کم سکنه وجود رنگ مو دارد. کلونیا، کل را باید به کود و چرای گاو نسبت بالیاژ مو داد.

دقیقاً همین حقیقت در چمنزارها [7] مشاهده کراتینه مو شده رنگ مو است آمریکای شمالی، جایی که علف های درشت، بین پنج تا شش فوت، زمانی که توسط گاو چرا می نانو کراتین مو شود، به مرتع معمولی تبدیل می نانو کراتین مو شود. من آنقدر گیاه شناس نیستم که بگویم آیا تغییر در اینجا به دلیل معرفی گونه های جدید، رکراتینه مو شد تغییر یافته آن ها، یا تفاوت در تعبالیاژ مو داد متناسب آنها رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی گلبهی

آزارا نیز با حیرت این تغییر را مشاهده بیبی لایت مو کرده رنگ مو است: او نیز بسیار متحیر رنگ مو است از ظاهر فوری گیاهانی که در همسایگی، در مرزهای هر مسیری که به یک لانه تازه ساخته کراتینه مو شده منتهی می نانو کراتین مو شود، گیج کراتینه مو شده رنگ مو است. او در بخشی دیگر آیا این تا حدی شرایط را توضیح نمی دهد؟ بنابراین، ما خطوطی از زمین‌های غنی کراتینه مو شده داریم که به‌عنوان کانال‌های ارتباطی در سراسر مناطق وسیع خدمت می‌کنند.

رجوع کنید به “حساب چمنزارها” آقای آتواتر در ژورنال آمریکای شمالی سیلیمن ، جلد. من، ص. 117. [8] سفر آزارا ، ج. من، ص. 373. [تصویر] در نزدیکی گاردیا، مرز جنوبی دو گیاه اروپایی را می‌یابیم که اکنون به‌طور فوق‌العاده‌ای رایج کراتینه مو شده‌اند. رازیانه فراوان، خندق‌های اطراف بوئنوس آیرس، مونته ویدئو و دیگر شهرها را پوشش می‌دهد.

در این عرض های جغرافیایی در هر دو طرف کوردیلرا، در سراسر قاره رخ می دهد. من آن را در نقاط غیرمنتظره در شیلی، انتریوس و باندا اورینتال دیدم. تنها در کشور اخیر، تعبالیاژ مو داد بسیار زیادی (احتمالاً چند صد) مایل مربع توسط یک توده از این گیاهان خاردار پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است و توسط انسان یا حیوان غیرقابل نفوذ لایت و هایلایت مو هستند.

ترکیب رنگ موی شامپاینی و صدفی : بر فراز دشت های مواج، جایی که این بسترهای بزرگ رخ می دهد، اکنون هیچ چیز دیگری نمی تواند زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، قبل از معرفی آنها، سطح باید مانند سایر قسمت ها از یک گیاه درجه بندی حمایت بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد. من شک دارم که آیا موردی از تهاجم در مقیاس یک گیاه به بومیان ثبت کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. همانطور که قبلاً گفتم، من هیچ کجا کاردون را در جنوب سالادو ندیدم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه