↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو طبیعی مشکی

رنگ مو طبیعی مشکی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو طبیعی مشکی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو طبیعی مشکی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو طبیعی مشکی : تا بتوانند قبل از ضیافت بزرگ رنگ مو استراحت کنند و خود را شاداب کنند. و چگونه باید عدالت را در مورد آن ماجرای خیره کننده ادا کنم؟ برای اولین بار در تاریخ خود سالن غذاخوری باشکوه پر کراتینه مو شد.

مو : تا کسی نتواند حاکمان خندان شمال را از دست بدهد. یک اژدهای آبی خیره کننده، مربی شاه چیریوبد، ملکه اورین و شاهزاده فیلادور را از شهر یاقوت کپروتئین تراپی مو بود تا انتها کشیده پروتئین تراپی مو بود و منظره ای چشم نواز، خانواده سلطنتی مانچکینز پروتئین تراپی مو بود. کابومپو، فیل زیبا، که در ردای جواهراتش پر زرق و برق پروتئین تراپی مو بود، با غرور در کنار مربی آبی تاب می‌خورد و خرطوم خود را با وقار برای دوستانش در میان جمعیت تکان می‌بالیاژ مو داد.

رنگ مو طبیعی مشکی

رنگ مو طبیعی مشکی : خوش‌حالانه راهپیمایی می‌بیبی لایت مو کرد و در مرکز ده پاسدار وینکی یونیفرم‌پوش باشکوه خود راهپیمایی می‌بیبی لایت مو کرد. چند قدم پشت مرد چوب‌دار حلبی، و با شور و نشاطی که به سختی مهار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اسب غول‌پیکر قرار داشت که با افتخار جو کینگ و ملکه هیاسینث، پادشاه و ملکه گیلیکن‌ها را حمل می‌بیبی لایت مو کرد. و هایبوی نه تنها سر خود را بالا گرفته پروتئین تراپی مو بود، بلکه فرمانروایان خود را بالاتر از هر کس دیگری در راهپیمایی قرار بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

پرنس پومپادور و پگ امی از پامپردینک که به راحتی خوش تیپ ترین زوج جوان در اوز لایت و هایلایت مو هستند، روی صندلی سایبانی روی پشتش سوار کراتینه مو شدند. با شیطنت از کنار جینریکیشا نقاشی کراتینه مو شده‌اش، خود جین سرخ سرخوشی پروتئین تراپی مو بود و هیچ‌کس نمی‌توانست جادوگر کوچولوی او را بدون احساس شادی بیشتر ببیند. بدن جینیکی یک کوزه قرمز بزرگ پروتئین تراپی مو بود. او درب کلاه را می‌بست و وقتی حوصله‌اش سر می‌رفت یا خواب‌آلود می‌کراتینه مو شد.

مثل لاک‌پشت به سادگی در خود فرو می‌رفت. اما حالا اصلاً حوصله بازنشستگی نداشت و شیرینی های زنجبیلی را ررنگ مو است و چپ دوش می گرفت و به سادگی از علاقه و شادی می درخشید. پادشاه و ملکه راگباد با کالسکه باز کهنه اما راحت به سرعت در حال حرکت پروتئین تراپی مو بودند. با آنها شاهزاده تاترز، اورتا، پرنسس کوچک گلدارش، و پدربزرگ، سربازی پیر با پای چوبی که به خاطر کشورش جنگ ها و سختی های زیادی را پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بود، پروتئین تراپی مو بودند.

  مدل رنگ مو بیسکویتی روشن

اما فریادی که به شوالیه زرد سلام بیبی لایت مو کرد بلندترین و طولانی‌تر از همه پروتئین تراپی مو بود. شاهزاده کورمبیا سال ها در شهر زمرد به عنوان سر هوکوس از پوکس زندگی می بیبی لایت مو کرد، قبل از اینکه افسون نانو کراتین مو شود و شوهر جوان و جذاب پرنسس ماری گلدن کورابیا نانو کراتین مو شود. سر هوکوس سوار شتر راحت کراتینه مو شد و کامی، که بخشی از زندگی خود را نیز در پایتخت گذرانده پروتئین تراپی مو بود، برای سهم کامل خود از تشویق وارد کراتینه مو شد.

رنگ مو طبیعی مشکی : شاهزاده ماری گلدن بر رنگ مو استمپدرو، اسب جنگی بزرگ شوالیه سوار کراتینه مو شد، و رنگ مو استمپدرو منظره ای پروتئین تراپی مو بود که قلب هر پسر کوچکی را تندتر می بیبی لایت مو کرد. آتو، پادشاه جزایر هشت‌ضلعی، و ساموئل سالت، دزد دریایی اصلاح‌کراتینه مو شده، اکنون کاشف سلطنتی و کاوشگر تاج، با هم در ارابه هشت‌ضلعی آتو سفر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که توسط هشت اسب سیاه در حال دویدن همراه با هشت پیاده‌رو با کلاه‌های هشت‌طرفه روی صندلی بلند پشت سر قرار داشت.

اعلیحضرت کوچولوی شاد. راجر، پرنده خوانده کراتینه مو شده، با افتخار روی شانه پادشاه نشسته پروتئین تراپی مو بود، تابلوها و نام خیابان ها را در حالی که با شادی روی سنگفرش های طلا کاسه می زدند، می خواند و به هشت زبان مختلف با خود می خندید. آخرین، اما به هیچ وجه کم اهمیت ترین، پادشاه و ملکه ، عموی پادشاه، که در شهر زمرد بیشتر به عنوان شناخته می نانو کراتین مو شود، و پسر پادشاه Ojo آمدند.

پادشاه و ملکه به آرامی در مربی نقره ای سیبانیا نشسته پروتئین تراپی مو بودند، اما اوجو و خرس خانگی اش اسنوفرباکس با افتخار بر پشت روگاندا، ملکه تک شاخ ها سوار کراتینه مو شدند. این جانور سفید برفی خوش تیپ، که در آن زمان به طور اتفاقی به اوجو رفته پروتئین تراپی مو بود، نه تنها می‌توانست بوق خود را مانند نیزه به بیرون بفرستد، بلکه می‌توانست آن را نیز منفجر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. صدای نت های شفاف و زنگ مانند آن باعث کراتینه مو شد.

  انواع رنگ پلاتینه

که بسیاری از شیپورزنان گروه اوزما با تعجب و حسادت به دور خود بچرخند. خود اوزما برای دیدار با بازدیدکنندگان چشمگیرش طراحی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. شناور سلطنتی اعلیحضرت امپراتوری مانند یک پوسته دریایی شکل گرفت. روی زمردی نتراشیده در وسط، حاکم کوچک همه اوزیان نشسته پروتئین تراپی مو بود که لباس سفید درخشانی پوشیده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو طبیعی مشکی : تاج زمرد درخشان خود را بر سر داشت و هرگز در تمام هزار سال زندگی جوانش این پری جوان دوست داشتنی زیباتر به نظر نرسید. همچنین خادمین او، دوروتی، بتسی و تروت، لباس سفید پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، که هر کدام یک دایره زمردی پوشیده پروتئین تراپی مو بودند و یک عصای بلند پوشیده از گل های بهاری حمل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همانطور که مترسک سواره سواری درخشان خود را به یک توقف پیروزمندانه رساند.

شناور اوزما که توسط ببر گرسنه و شیر ترسو کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در سر خط تاب خورد. دیگر شناورهای شهر زمرد، که ابتدا منتظر عبور تجهیزات سلطنتی و پایه های بازدیدکنندگان پروتئین تراپی مو بودند، با موجی از موسیقی و رنگ به دنبال آنها رفتند. جادوگر شهر اوز توپ سبز گردان بزرگی را انتخاب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که مرد مرده کوچک زیرک به خوبی تعادل خود را حفظ می بیبی لایت مو کرد و خودش را به جلو می برد.

پس از او جک کدو تنبل سوار بر افین آمد. هربی، مرد طبی، که به‌طور نامطمئنی به قوز درومدری مشکوک چسبیده پروتئین تراپی مو بود، قرص‌ها و جعبه‌های سینه داروی او مانند کرنگ مو استن‌ها به صدا درمی‌آیند، یکی دیگر از چهره‌های مورد توجه پروتئین تراپی مو بود. تماشاگران را در طوفانی از شادی نگه می داشت. تیک توک یک ماشین دستی مکانیکی ساخته پروتئین تراپی مو بود که خودش آن را اداره می بیبی لایت مو کرد.

  جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای

بنی، مجسمه زنده یک نیکوکار عمومی، که از بوستون به اوز آمده پروتئین تراپی مو بود، محکم در امتبالیاژ مو داد گام برداشت که نشان دهنده غرور و رضایت عمیق از ویژگی های حکاکی کراتینه مو شده او پروتئین تراپی مو بود. در کنار بنی، سرباز با سبیل‌های سبز، نه به چپ و نه به ررنگ مو است نگاه می‌بیبی لایت مو کرد، مردی کراتینه مو شد که در شخص خود نماینده کل و کل ارتش اوز پروتئین تراپی مو بود. من فقط به برجسته ترین رژه های شهر زمرد اشاره بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو طبیعی مشکی : علاوه بر اینها، راهپیمایان بی‌شماری و صدها قلعه مینیاتوری، کشتی، مارهای دریایی و اژدهاهای ساختگی عظیم وجود داشت و با شعله‌ای از رنگ و هماهنگی در خیابان‌های پایتخت پیچید و به باغ غربی کاخ ختم کراتینه مو شد. ، جایی که پسران و دختران کالج ورزشی پروفسور ووگلباگ در یک سری نمایش های ژیمنرنگ مو استیک خود را متمایز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مترسک رکوردی را برای پرش با چوب ثبت بیبی لایت مو کرد.

زمانی که اوزما جام ها و جام ها را اعطا بیبی لایت مو کرد، خورشید شروع به لغزش از پشت درختان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و با روحیه بالا و با اشتهای عالی، مهمانی سلطنتی و مهمانان سلطنتی به سمت قلعه چرخیدند. در اینجا تیک توک، که با عجله پیش رفته پروتئین تراپی مو بود، نجیبانه وظایف خود را به عنوان رنگ مو استاد تشریفات انجام بالیاژ مو داد. شیر ترسو افتخارات را برای بازدیدکنندگان چهارپا انجام بالیاژ مو داد و هر کدام را به یک غرفه مجهز به دوش در اصطبل سلطنتی هدایت بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه