↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ پلاتینه

انواع رنگ پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ پلاتینه : آنها را کنار بگذارند – به قول گلی، اگر جدول زمانی ضمیمه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او می دانست چه زمانی قرار رنگ مو است حمل بار شبانه در ولادی وستوک باکراتینه مو شد! او جغرافیای فیزیکی کشور، نژادهای ساکن در آن، گیاهان و جانوران و علایق تجاری اصلی، خز، الوار، گندم، محصولات لبنی را می دانست. تنها مشکلش این پروتئین تراپی مو بود که اطلاعاتش بیست سال قدیمی پروتئین تراپی مو بود!

رنگ مو : او به این طرف و آن طرف سفر می بیبی لایت مو کرد و مسیرها را می چیند و مکان های حفاری را انتخاب می بیبی لایت مو کرد و می دید که هر چاهی به درستی وارد کراتینه مو شده رنگ مو است، قبل از اینکه آن را به یک مدیر اجرایی دیگر، ناظر عملیات تحویل دهد. ایده پدر این پروتئین تراپی مو بود که بانی باید سمتی را زیر نظر پدرش بگیرد، مثلاً با شش هزار سال شروع نانو کراتین مو شود، تا زمانی که همه راضی شوند که او این کار را می‌داند.

انواع رنگ پلاتینه

انواع رنگ پلاتینه : هر دوی آنها زمان زندگی خود را می گذرانند، در سراسر کالیفرنیای جنوبی رانندگی می کنند و بوی نفت می دهند، مانند بهشت! بانی گفت که به نظر خوب رنگ مو است، اما او می‌خواهد کمی وقت بگذارد تا درباره آن فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به این ایده عادت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به سیبری یا فرانسه نمی‌رود. بابا گفت خوب، البته، او نباید با عجله وارد مسائل نانو کراتین مو شود.

اما بانی می‌توانست ببیند که کمی درد رنگ مو دارد زیرا پسر و همنامش این کار را انجام نمی‌دهند! ایکس آنها برای دیدن تحولات به بهشت ​​رفتند. و یکی از اولین تحولاتی که دیدند روث پروتئین تراپی مو بود که ناهار خود را در کابین راسکوم آماده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. بانی از ظاهرش شوکه کراتینه مو شد. ده سال بزرگتر از آخرین باری که او را دیده پروتئین تراپی مو بود به نظر می رسید، صورتش رنگ پریده پروتئین تراپی مو بود و لبخندش مجبور پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مو مناسب پوست گندمی

او تمام تظاهر به جذابیت زنانه را کنار گذاشته پروتئین تراپی مو بود، موهایش را محکم به عقب کشیده پروتئین تراپی مو بود و بالای سرش گره بسته پروتئین تراپی مو بود، و دامن‌هایش تا قوزک پاهایش می‌آمد، که نیمی از پاها از مد بلندتر پروتئین تراپی مو بود. میلی گفت که روت تازه قصد داشت یک خدمتکار پیر نانو کراتین مو شود و همه اینها به خاطر ناراحتی دلش برای پل. “اوه، من می دانم که او مرده رنگ مو است!” روت اعلام بیبی لایت مو کرد. “فقط فکر کن، پنج ماه از رفتن او می گذرد.

و آیا نمی دانی که پل در آن زمان برای من نامه های زیادی می نوشت؟” عجیب به نظر می رسید؛ و پدر کمی فکر بیبی لایت مو کرد و گفت: “بله، ما به اندازه کافی صبر بیبی لایت مو کرده ایم، و اکنون خواهیم فهمید.” “اوه، آقای راس، منظور شما چیست؟” روت، دستانش را به هم قلاب بیبی لایت مو کرد، فریاد زد. “خب، ما آن ارتش را به طور کلی در سیبری از دست نبالیاژ مو داده ایم.

و حدس می زنم راهی برای ارتباط با آن وجود داشته باکراتینه مو شد.” روت رنگ پریده تر از همیشه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “اوه، من نمی دانم همانطور که من جرات می کنم بفهمم! اگر بشنوم که او مرده رنگ مو است – اگر واقعاً می دانستم -” پدر گفت: «اینجا را ببین، بچه، مشکلاتی که تصور می کنی همیشه خیلی بدتر از مشکلات واقعی لایت و هایلایت مو هستند.

من می‌خواهم در مورد رئیس نجارم بدانم و می‌خواهم بدانم!» پس بابا به تلفن رفت و به فروشگاه یونجه و خوراک آقای جیک کافی در سن الیدو زنگ زد. «سلام جیک. بله، همه ما اینجا خوب بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، حال پیرمرد شما چطور رنگ مو است؟ بگو، می فهمم که شما نامزدی را داشتید – من نام او را نامزد می کنم، اما نماینده کنگره از این ناحیه.

  قیمت رنگ مو مشکی طبیعی

خوب، من هرگز از او خواهش نبیبی لایت مو کردم، اما حدس می‌زنم که حق داشتن یکی از آن‌ها را داشته باشم، با دیدن تمام تلاش‌هایم برای انتخاب او. خب، حالا، شما به او یک تلگرام بفرستید و به او بگویید که به وزارت جنگ برود و درباره محل اختفا و سلامتی پل واتکینز تحقیق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اونجا مبالیاژ مو داد داری؟» پدر رو به روت بیبی لایت مو کرد: «حالا چیه؟ شرکت B، چهل و هفتمین هنگ کالیفرنیا، نیروهای اعزامی آمریکا به روسیه.

انواع رنگ پلاتینه : من از وزارت جنگ می‌خواهم که یک رنگ مو استعلام را ارسال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و پاسخ را به صورت کابلی ارسال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شما بیست و پنج دلار به نماینده کنگره سیم کشی می کنید تا هزینه را پوشش دهد، و اگر چیزی باقی مانده باکراتینه مو شد، می تواند تغییر را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چکم را امروز برایت پست می کنم. ممکن رنگ مو است توضیح دهید، اگر بخواهید، یکی از اعضای خانواده بیمار رنگ مو است، و این یک موضوع مرگ و زندگی رنگ مو است.

که یکباره صحبت کنید. و من موظفم، جیک، و اگر به بنزینی برای ماشینت نیاز داری، بعد از اینکه ما این پالایشگاه جدید را آماده بیبی لایت مو کردیم، آن را رها کن. آخرین چک سود سهام شرکت را چگونه دوست داشتید؟ ها، ها، ها! خوب، خیلی طولانی رنگ مو است.» روت دو روز روی قلاب‌ها منتظر ماند و هر بار که تلفن زنگ می‌خورد نفسش را حبس می‌بیبی لایت مو کرد. و بالاخره صدای جیک کافی به گوش رسید.

  مدل رنگ مو حنا هندی

بانی جواب بالیاژ مو داد و سریع از گیرنده به سمت ررنگ مو است برگشت و گفت: “تلگرام از چرم کنگره، وزارت جنگ گزارش می دهد که پل در ایرکوتسک رنگ مو است و خوب رنگ مو است.” روت گریه بیبی لایت مو کرد – او کنار میز ناهار خوری ایستاده پروتئین تراپی مو بود، آن را گرفت و از دست بالیاژ مو داد، و تاب خورد، و بانی مجبور کراتینه مو شد گیرنده را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را بگیرد. و در آنجا پروتئین تراپی مو بود، سفيد و سرد و بي معقول، مجبور کراتینه مو شدند او را روي زمين بگذارند و روي صورتش آب بپاشند.

و وقتی به هوش آمد، تنها کاری که می توانست بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند این پروتئین تراپی مو بود که مثل یک بچه گریه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و گریه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حال حاضر بانی به یاد آورد که گیرنده تلفن آویزان رنگ مو است، و رفت و از آقای کافی عذرخواهی بیبی لایت مو کرد و از او تشکر بیبی لایت مو کرد. حقیقت این پروتئین تراپی مو بود که او و پدر بیش از آن که بخواهند اعتراف کنند نگران پل پروتئین تراپی مو بودند. بعد از اینکه روت توانست بنشیند و لبخند بزند.

انواع رنگ پلاتینه : پدر گفت: “ایرکوتسک، کجرنگ مو است؟” و دختر بلافاصله گفت: “این در دریاچه بایکال، در وسط سیبری رنگ مو است.” بابا گفت: سلام جغرافیات را کجا آوردی؟ معلوم کراتینه مو شد اطلسی قدیمی در میان کتاب‌های پل وجود رنگ مو دارد، و روت از صمیم قلب قسمت سیبری را پاک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – نام تمام ایستگاه‌های راه‌آهن ترانس سیبری – اومسک، تومسک، توبولسک – بابا فکر بیبی لایت مو کرد خنده‌دار رنگ مو است و او را مجبور به گفتن بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه