↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای : بلکه آنها را از کشف اینکه هیچ تانکی در آنجا وجود نرنگ مو دارد جلوگیری کنید! ژنرال با مراقبه گفت: دقیقاً ایده خودم رنگ مو است. “اما باز هم، آنقدر شبیه یک ظاهرسازی به نظر می رسد که ممکن رنگ مو است یک ضربه جدی باکراتینه مو شد. به سمت تخته برگشت.

رنگ مو : “دشمن در حال تدارک یک تلاش برای شکستن رنگ مو است که احتمالاً ماشین آلات و تجهیزات ما را هدف قرار می دهد. البته اگر آنها را به دست آورد باید عقب نشینی کنیم. ساعتی پیش او رادیوهای ما را فلج بیبی لایت مو کرد و فکر می کنم از این موضوع بی خبر پروتئین تراپی مو بود. مجموعه های بی سیم القایی زمین تنظیم کراتینه مو شده ما. “اما شانس ما چقدر رنگ مو است؟” صدای رئیس‌جمهور ثابت پروتئین تراپی مو بود، اما خشن پروتئین تراپی مو بود.

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای : کابینه ای بسیار نگران منتظر خبر پروتئین تراپی مو بود و تمهیداتی اندیشیده کراتینه مو شد و مورد رنگ مو استفاده قرار گرفت تا گزارش هایی با ترتیب مناسب از جبهه پخش نانو کراتین مو شود، صدای فرمانده کل قوا در میدان به هر کارگاه، هر محل تجمع می رفت. حتی صدای بلندگوها در خیابان های شهر. ژنرال گوشی را گرفت. رئیس جمهور ایالات متحده، این بار در آن سوی سیم پروتئین تراپی مو بود. “عمومی؟” ژنرال بدون عجله گفت: «آقا هنوز در مرحله مقدماتی رنگ مو است.

ژنرال با خونسردی گفت: «البته قربان، تعبالیاژ مو داد تانک های او از ما دو به یک بیشتر رنگ مو است. البته اگر نتوانیم ناوگان او را تقسیم کنیم و بخشی از آن را ناپروتئین تراپی مو بود کنیم، البته در یک نبرد عمومی درهم شکسته خواهیم کراتینه مو شد. ممکن رنگ مو است کمی کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما برای تأمین این کمک مه را قطع می کنیم و اگر درگیری عمومی رخ دهد، همه چیز را به خطر می اندازیم.» سکوت حاکم کراتینه مو شد.

  جدیدترین رنگ مو های دخترانه

صدای رئیس‌جمهور وقتی می‌آید، هنوز خشن‌تر پروتئین تراپی مو بود. “آیا با مردم صحبت خواهید بیبی لایت مو کرد، ژنرال؟” “سه جمله. من برای بیشتر وقت ندارم.” کلیک های کمی روی خط شنیده می کراتینه مو شد، در حالی که چشمان ژنرال به تخته ای که در مینیاتوری میدان جنگ پروتئین تراپی مو بود، برگشت. با انگشتش نقطه ای را نشان بالیاژ مو داد. او با تعمق گفت: “تانک های ذخیره ما را در اینجا متمرکز کنید.” هواپیمای جنگی ما اینجرنگ مو است.

این دو نقطه تقریباً در دو طرف میدان جنگ قرار داشتند. رئیس ستاد با بررسی قضاوت ژنرال با سوء ظن هکراتینه مو شدار دهنده که آخرین اضافه کراتینه مو شده به وظایف او پروتئین تراپی مو بود، به کراتینه مو شدت اعتراض بیبی لایت مو کرد. اما آقا، تانک های ما در برابر هلیکوپترها هیچ حفاظتی نخواهند داشت! ژنرال با ملایمت گفت: «من کاملاً از آن آگاه لایت و هایلایت مو هستم. به سمت فرستنده برگشت. همین الان صدای نازکی آن طرف سیم اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

فرمانده کل ارتش در میدانی بیانیه می دهد. ژنرال بدون عجله صحبت بیبی لایت مو کرد. ما با دشمن در تماس بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، چند ساعتی رنگ مو است که چهل تانک از دست بالیاژ مو داده‌ایم و دشمن فکر می‌کنیم شصت تانک یا بیشتر. هنوز درگیری عمومی صورت نگرفته رنگ مو است، اما فکر می‌کنیم که اقدام قاطع از طرف دشمن انجام خواهد کراتینه مو شد.

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای : تانک‌های میدانی اکنون مانند همیشه به مهمات، تانک‌های یدکی و تجهیزات ویژه برای جنگ‌های مدرن نیاز تمام دکلره مو دارند. به‌ویژه، ما به مقادیر روزافزون گاز مه شکن نیاز داریم. از مادیات و مردان.» او گیرنده را قطع بیبی لایت مو کرد و به بررسی تخته برگشت. او به طور ناگهانی گفت: “آن سه پست شنود”، که نشان می دهد جایی نزدیک که یک تانک دشمن منهدم کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ موی فانتزی مد

آیا آنها دوباره اشغال کراتینه مو شده اند؟ “بله، قربان. همین الان گزارش بالیاژ مو داد. تانکی که آنها گزارش بالیاژ مو دادند روی آنها غلتید و محل را از بین برد. آنها در حال حفاری لایت و هایلایت مو هستند.” ژنرال گفت: “زمانی که دوباره گزارش ندهند به من بگو. آنها خواهند گفت.” دوباره به تخته نگاه بیبی لایت مو کرد و بدون اینکه چشمانش را از روی آن بررنگ مو دارد، دوباره صحبت بیبی لایت مو کرد. “آن پست شنود.

در بخش مرده، با دو پیاده نظام سرگردان در آن. گزارش کراتینه مو شد؟” “هنوز نه قربان.” فوراً به من بگو که این کار را می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ژنرال به پشتی صندلی تکیه بالیاژ مو داد و عمداً آرام کراتینه مو شد. سیگاری روشن بیبی لایت مو کرد و در حالی که دستانش کاملاً ثابت پروتئین تراپی مو بود، آن را پف بیبی لایت مو کرد. افسران دیگر در حالی که دود را بو می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، با حسادت نگاهی به بالا انداختند.

اما ژنرال تنها مردی پروتئین تراپی مو بود که ممکن پروتئین تراپی مو بود سیگار بککراتینه مو شد. گازهای دشمن، مانند گازهای آمریکایی، اگر غلظت کافی داشته باشند، می توانند از هر ماسک گاز عبور کنند. مخازن مانند بسیاری از زیردریایی ها مهر و موم کراتینه مو شدند و تنها پس از آزمایش کامل هوا و اثبات ایمن پروتئین تراپی مو بودن آن، فضای داخلی خود را به هوای بیرونی باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای : فقط ژنرال ممکن رنگ مو است بیش از میزان تنفس یک مرد مصرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ژنرال به او خیره کراتینه مو شد و اجازه بالیاژ مو داد ذهنش از فشار کراتینه مو شدید آن در برابر فشار بزرگتری که در عرض چند دقیقه به او وارد می نانو کراتین مو شود رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به مردی بلوند قد بلند نگاه بیبی لایت مو کرد که به دقت تابلو را بررسی می بیبی لایت مو کرد، دور می کراتینه مو شد و دوباره برمی گشت، پیشانی اش در فکر فرو رفته پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی بلوند سیلور

ژنرال با تعجب لبخند زد. آن مرد افسری پروتئین تراپی مو بود که به وظیفه دوم منصوب کراتینه مو شد – اطلاعات تفسیری – که از بین هزار افسر انتخاب کراتینه مو شد، زیرا جامع ترین آزمایش های روانشناختی ثابت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که مغز او تا حد امکان مانند مغز فرمانده دشمن کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وظیفه او این پروتئین تراپی مو بود که جای فرمانده دشمن را بگیرد و از تحرکات گزارش کراتینه مو شده دشمن و تحرکات دشمن تا حد امکان نقشه های دشمن را بازسازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ژنرال گفت: “خب، هارلین، او به کجا خواهد زد؟” هارلین گفت: “او حیله گر رنگ مو است، قربان.” این شکاف در پست‌های شنود ما، البته، مانند آماده‌سازی برای جمع‌آوری تانک‌های او در خطوط ما به نظر می‌رسد. و منطقی رنگ مو است که او با هلیکوپترهای ما بجنگد تا آنها را از کشف تانک‌هایش که در حال تجمع در آن منطقه لایت و هایلایت مو هستند، باز رنگ مو دارد.» ژنرال سری تکان بالیاژ مو داد.

جدیدترین مدل رنگ مو قهوه ای : او اعتراف بیبی لایت مو کرد: «کاملاً درست رنگ مو است. “کاملا درست.” هارلین مشتاقانه گفت: اما. او می‌دانست که ما می‌توانیم این را بفهمیم. و ممکن رنگ مو است پست‌های شنیداری را پاک بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد تا ما فکر کنیم که دقیقاً چنین برنامه‌ریزی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. او ممکن رنگ مو است با هلیکوپترهای ما مبارزه بیبی لایت مو کرده باکراتینه مو شد، نه برای اینکه آنها را از کشف تانک‌هایش در آنجا باز رنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه