نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو موکا شماره ۶

رنگ مو موکا شماره ۶ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو موکا شماره ۶ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو موکا شماره ۶ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو موکا شماره ۶ : گرانش او به یک زمین بلند کشیده می نانو کراتین مو شود: شنیدم که یکی از دیوانه هایش (چون او دو نفر را مانند بارون های قدیم نگه می رنگ مو دارد) حکایت زیر را نقل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. «من خیلی دلم می‌خورنگ مو است یک قطعه موسیقی خاص را بشنوم، بنابراین دو یا سه بار نزد ژنرال رفتم تا از او بپرسم. او به من گفت: برو دنبال کارت که نامزدم. من برای بار دوم رفتم.

رنگ مو : و آن را در دو بافت که تا کمر آویزان پروتئین تراپی مو بود می پوشیدند. آن‌ها رنگ بالایی داشتند و چشم‌هایی که از درخشندگی می‌درخشیدند. پاها، پاها و بازوهای آنها کوچک و زیبا شکل گرفته پروتئین تراپی مو بود. مچ پاها و گاه کمرشان با دستبندهای پهنی از مهره های آبی تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. هیچ چیز نمی تواند جالب تر از برخی از گروه های خانواده باکراتینه مو شد. مادری با یک یا دو دختر اغلب سوار بر همان اسب به دامداری ما می آمد.

رنگ مو موکا شماره ۶

رنگ مو موکا شماره ۶ : اما پس از آن به راحتی می‌کراتینه مو شد در وحشی فوئگی همان قیافه‌ای را دید که به دلیل سرما، کمپروتئین تراپی مو بود غذا، و تمدن کمتر، زشت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. [تصویر] برخی از نویسندگان در تعریف نژادهای اولیه بشر، این سرخپوستان را به دو دسته تقسیم بیبی لایت مو کرده اند. اما این قطعا نادرست رنگ مو است. در میان زنان جوان یا چینی‌ها، برخی شایسته نامیده کراتینه مو شدن حتی زیبا لایت و هایلایت مو هستند. موهایشان درشت، اما روشن و سیاه پروتئین تراپی مو بود.

آنها مانند مردان سوار می شوند، اما با زانوهای خود بسیار بالاتر. این عادت شاید از عادت آنها در مسافرت به سوار کراتینه مو شدن بر اسب‌های باردار ناشی می‌نانو کراتین مو شود. وظیفه زنان بارگیری و تخلیه اسبها رنگ مو است. برای ساختن چادرهای شبانه؛ به طور خلاصه، مانند همسران همه وحشی ها، برده های مفیدی باشید. مردان می جنگند، شکار می کنند.

  انواع رنگ مو یاسی

از اسب ها مراقبت می کنند و وسایل سواری را بسازید یکی از مشاغل اصلی آنها در داخل خانه این رنگ مو است که دو سنگ را به هم بکوبند تا گرد شوند تا بولاس درست کنند. با این سلاح مهم هندی بازی خود و همچنین اسب خود را که آزادانه در دشت پرسه می زند، می گیرد. در جنگ، اولین تلاش او این رنگ مو است که اسب دشمن خود را با بولا به زمین بیاندازد و هنگامی که در اثر سقوط گرفتار کراتینه مو شد او را با چوزو بککراتینه مو شد.

اگر توپ ها فقط گردن یا بدن یک حیوان را بگیرند، اغلب آنها را برده و گم می کنند. از آنجایی که ساختن سنگ های گرد دو روز کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ساخت توپ کاری بسیار رایج رنگ مو است. چند تن از مردان و زنان صورت خود را به رنگ قرمز درآورده پروتئین تراپی مو بودند، اما من هرگز نوارهای افقی را که در میان فوگی ها اینقدر رایج رنگ مو است ندیدم. افتخار اصلی آنها این رنگ مو است که همه چیز از نقره ساخته کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

من کاسیکی را دیده‌ام که خارها، رکاب‌ها، دسته‌ی چاقو و افسارش از این فلز ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و دیدن یک اسب آتشین که تحت فرمان یک زنجیر سبک در حال چرخیدن رنگ مو است، به سوارکاری ظرافت خاصی بخشید. [تصویر] ژنرال روزاس آرزو بیبی لایت مو کرد که من را ببیند. شرایطی که بعداً از آن بسیار خوشحال کراتینه مو شدم. او شخصیتی خارق‌العاده رنگ مو است.

بیشترین نفوذ را در کشور رنگ مو دارد که به نظر می‌رسد از آن رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به شکوفایی و پیشرفت آن. [6] گفته می نانو کراتین مو شود که او صاحب هفتاد و چهار لیگ مربع زمین رنگ مو است و حدود سیصد هزار رأس دام رنگ مو دارد. املاک او به طرز تحسین برانگیزی اداره می نانو کراتین مو شود و از ذرت بسیار بیشتر از املاک دیگران بهره می برد. او ابتدا شهرت خود را با قوانین خود برای رنگ مو استنسیاهای خود و با تنبیه چند صد مرد به دست آورد تا با موفقیت در برابر حملات سرخپوستان مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قهوه ای زیتونی تیره

درنگ مو استان های زیادی در مورد شیوه سخت اجرای قوانین او وجود رنگ مو دارد. یکی از اینها این پروتئین تراپی مو بود که هیچ کس به جزای گذاشتن در انبار، چاقوی خود را در روز یکشنبه حمل نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: این روز که روز اصلی قمار و شراب خواری پروتئین تراپی مو بود، نزاع های زیادی به وجود آمد که از شیوه عمومی درگیری با چاقو. اغلب کشنده پروتئین تراپی مو بود [6] این پیشگویی کاملاً نادرست و بدبختانه ظاهر کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو موکا شماره ۶ : یک روز یکشنبه فرماندار با حالتی عالی آمد تا رنگ مو استنسیا را ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ژنرال روزاس با عجله از او خارج کراتینه مو شد تا طبق معمول چاقویش را که در کمربندش چسبانده پروتئین تراپی مو بود پذیرایی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مباشر بازوی او را لمس بیبی لایت مو کرد و قانون را به او یادآوری بیبی لایت مو کرد. پس از روی آوردن به فرماندار، او گفت که بسیار متاسفم، اما باید به سهام برود، و تا زمان خروج، او هیچ قدرتی حتی در خانه خود نداشت.

بعد از مدتی مهماندار متقاعد کراتینه مو شد که انبارها را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به محض این که این کار انجام نکراتینه مو شد، رو به مهماندار بیبی لایت مو کرد و گفت: “تو اکنون قوانین را زیر پا گذاشته ای، پس باید جای من را بگیری. سهام.” چنین اقداماتی باعث خوشحالی گائوچوها کراتینه مو شد که همگی دارای تصورات بالایی از برابری و کرامت خود لایت و هایلایت مو هستند. ژنرال روزاس همچنین یک سوارکار عالی رنگ مو است.

  ترکیب رنگ موی قهوه ای دودی روشن

دستاوردی بدون عواقب کوچک در کشوری که در آن یک ارتش گرد هم آمده ژنرال خود را با آزمایش زیر انتخاب بیبی لایت مو کرد: گروهی از اسب‌های شکسته‌نکراتینه مو شده رانده کراتینه مو شده به داخل یک راهرو، از دروازه‌ای خارج کراتینه مو شدند که در بالای آن قرار داشت. میله متقاطع: قرار کراتینه مو شد هر کسی که یکی از این حیوانات وحشی را از میله بیاندازد، در حالی که با عجله بیرون می‌رود.

و بتواند بدون زین و افسار، نه تنها آن را سوار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بلکه آن را به زمین بازگرداند. درب راهرو، باید عمومی آنها باکراتینه مو شد. شخصی که موفق کراتینه مو شد بر این اساس انتخاب کراتینه مو شد. و بدون شک ژنرالی مناسب برای چنین ارتشی ساخته رنگ مو است. این شاهکار خارق العاده را روزاس نیز انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است. به این وسیله و با رعایت لباس و عادات از میان گائوچوها، او محبوبیت بی حد و حصری در کشور به دست آورده رنگ مو است و در نتیجه قدرتی مستبد رنگ مو دارد.

رنگ مو موکا شماره ۶ : یک تاجر انگلیسی به من اطمینان بالیاژ مو داد که مردی که دیگری را به قتل رسانده پروتئین تراپی مو بود، وقتی دستگیر کراتینه مو شد و در مورد انگیزه او مورد بازجویی قرار گرفت، پاسخ بالیاژ مو داد: “او در مورد ژنرال روزاس بی احترامی بیبی لایت مو کرد، بنابراین من او را کشتم.” در پایان یک هفته قاتل در آزادی پروتئین تراپی مو بود. بدون شک این عمل حزب ژنرال پروتئین تراپی مو بود و نه خود ژنرال. در گفتگو او مشتاق، معقول و بسیار جدی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه