↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو یاسی

انواع رنگ مو یاسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو یاسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو یاسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو یاسی : من هیچ وقت علاقه خاصی به چنین سرگرمی نداشتم، و در آن لحظه خاص، با کمال میل آن را رد می بیبی لایت مو کردم. چون شب فرا می رسید، و من از تمرینی که قبلا انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم، احساس خستگی زیادی می بیبی لایت مو کردم. اما هیچ راه فراری ندیدم و می ترسیدم با امتناع، آرامش دوست بیچاره ام را بر هم بزنم. آیا می‌توانستم، در واقع، به کمک مشتری وابسته باشم، در تلاش برای بازگرداندن دیوانه به زور به خانه هیچ تردیدی نداشتم.

رنگ مو : به‌کراتینه مو شدت نگران برگشتنش به خانه کراتینه مو شدم. در حالی که من در مورد بهترین کار فکر می بیبی لایت مو کردم، صدای مشتری دوباره شنیده کراتینه مو شد. “موس می‌خورنگ مو است تا دور دست‌ها را بجنگد – تا حد زیادی بتونه اندام مرده پروتئین تراپی مو بود.” “گفتی این یک عضو مرده رنگ مو است، مشتری؟” لگراند با صدایی لرزان گریه بیبی لایت مو کرد. “بله، ماسا، او به عنوان یک میخ مرده – ساخته کراتینه مو شده انجام کراتینه مو شده از اینجا زندگی را ترک بیبی لایت مو کرد.” “به نام بهشت ​​چه کنم؟” از لگراند پرسید که ظاهراً در بزرگترین ناراحتی قرار داشت. “انجام بالیاژ مو دادن!” با خوشحالی از فرصتی که برای گفتن کلمه ای به دست آوردم.

انواع رنگ مو یاسی

انواع رنگ مو یاسی : که از دستیابی به اندام هفتم خبر می بالیاژ مو داد. لگراند که ظاهراً بسیار هیجان زده پروتئین تراپی مو بود، فریاد زد: «اکنون، ژوپ، من می‌خواهم تا آنجا که می‌توانید راه خود را بر روی آن اندام انجام دهید. اگر چیز عجیبی دیدید به من بگویید.» در این زمان، تردید کوچکی که ممکن پروتئین تراپی مو بود در مورد جنون دوست بیچاره ام وجود داشته باکراتینه مو شد، سرانجام آرام کراتینه مو شد. چاره‌ای جز این نداشتم که بگویم او دچار دیوانگی کراتینه مو شده رنگ مو است.

گفتم: «چرا به خانه بیایم و به رختخواب برویم. حالا بیا!-اون آدم خوبیه. رنگ مو دارد دیر می‌نانو کراتین مو شود و علاوه بر این، قولت را به خاطر می‌آوری.» او بدون توجه به من فریاد زد: “مشتری، صدایم را می شنوی؟” “بله، ماسا ویل، می شنوم که اینقدر واضح صحبت می کنی.” “پس با چاقوی خود چوب را خوب امتحان کنید و ببینید که آیا فکر می کنید بسیار پوسیده رنگ مو است.” رنگ مو در چند لحظه پاسخ بالیاژ مو داد: “او پوسیده رنگ مو است.

  رنگ موی مشکی و بلوند

ماسا، مطمئنا ناف”، “اما نه آنقدر که ممکن رنگ مو است توت پوسیده باکراتینه مو شد. من می‌توانستم به تنهایی از راه دور بروم، درست رنگ مو است.» “به خودت!-منظورت چیست؟” «چرا، منظورم دی باگ رنگ مو است. توت هبی باگ. اگر او را بیهوده رها کنم، یک لانه تنها با وزن یک سیاه‌پوست شکسته نمی‌نانو کراتین مو شود.» “ای بدجنس جهنمی!” لگراند که ظاهراً خیلی راحت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

فریاد زد: «منظورت از گفتن چنین مزخرفاتی به من چیست؟ همانطور که تو آن سوسک را رها کنی، گردنت را خواهم شکست. اینجا را نگاه کن، مشتری، صدای من را می شنوی؟» “بله، ماسا، نیازی به هول بالیاژ مو دادن به سبک بد سیاه پوست نیست.” “خوب! حالا گوش کن!—اگر تا آنجایی که فکر می‌کنی ایمن می‌شوی، جرأت می‌کنی و سوسک را رها نمی‌کنی.

به محض اینکه پایین آمدی، یک دلار نقره برایت هدیه می‌کنم.» رنگ مو خیلی سریع پاسخ بالیاژ مو داد: “من غوغا لایت و هایلایت مو هستم، ماسا ویل – عملم همین رنگ مو است.” “تا آخر!” در اینجا لگراند نسبتاً فریاد زد. “آیا شما می گویید که تا پایان آن دست و پا دارید؟” «به زودی تمام می نانو کراتین مو شود، ماسا-اووو-اوه! لر-گل-آمارسی! اینجا pon de tree چیست؟ “خوب!” لگراند با خوشحالی فریاد زد: «چیه؟» “چرا نوفین فقط یک جمجمه آلوده رنگ مو است.

یک نفر بن او را رها بیبی لایت مو کرد و سرش را بالای درخت گذاشت، و کلاغ‌ها هم گوشت را از بین بردند.” شما می گویید یک جمجمه! – خیلی خوب – چگونه به اندام بسته می نانو کراتین مو شود؟ – چه چیزی آن را نگه می رنگ مو دارد؟ «حتما ناف، ماسا. باید نگاه کنید به قول من، چرا یک میخ بزرگ در جمجمه رنگ مو است، چیزی که آن را به درخت می‌چسباند.» “خوب حالا، مشتری، دقیقاً همانطور که به شما می گویم عمل کنید.

  رنگ موی زرد مشکی

انواع رنگ مو یاسی : می شنوید؟” “بله، ماسا.” “پس توجه کنید – چشم چپ جمجمه را پیدا کنید.” «هوم! هوو خوب رنگ مو است! چرا اصلاً چشمی نیست.» «لعنت به حماقتت! آیا دست ررنگ مو استت را از چپ می شناسی؟» «بله، من می‌دانم که همه چیز را در مورد آن می‌داند، دست چپ من همان چیزی رنگ مو است که من با آن چوب خرد می‌کنم.» “برای اطمینان! شما چپ دست لایت و هایلایت مو هستید.

و چشم چپ شما در همان سمت دست چپ شما قرار رنگ مو دارد. حالا، فکر می‌کنم، می‌توانید چشم چپ جمجمه یا جایی که چشم چپ در آن پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است را پیدا کنید. پیداش بیبی لایت مو کردی؟” اینجا یک مکث طولانی پروتئین تراپی مو بود. در نهایت سیاه پوست پرسید: “آیا چشم چپ جمجمه هم سمت چپ جمجمه رنگ مو است؟ – چون جمجمه اصلاً دستش نیست – فکر بدی! من اکنون چشم چپ گرفتم.

اینجا چشم چپ! با آن چه باید بیبی لایت مو کرد؟» “اجازه دهید سوسک از میان آن بیفتد، تا جایی که ریسمان به آن برسد – اما مراقب باشید و ریسمان را رها نکنید.” همه چیز تمام کراتینه مو شد، ماسا ویل. برای قرار بالیاژ مو دادن اشکال بسیار آسان – مراقب او باشید که در زیر آن جرات کنید!» در طول این گفتگو هیچ بخشی از شخص مشتری دیده نمی کراتینه مو شد. اما سوسکی که برای فرود آمدنش زجر کشیده پروتئین تراپی مو بود.

اکنون در انتهای ریسمان نمایان پروتئین تراپی مو بود و مانند کره ای از طلای براق در آخرین پرتوهای غروب خورشید می درخشید، که برخی از آنها هنوز به طور ضعیفی برجستگی را روشن می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ما ایستادیم اسکرابائوس کاملاً از هر شاخه‌ای آویزان پروتئین تراپی مو بود و اگر اجازه می‌بالیاژ مو داد بیفتد، زیر پای ما می‌افتاد. لگراند بلافاصله داس را گرفت و با آن یک فضای دایره ای به قطر سه یا چهار یارد درست در زیر حشره پاک بیبی لایت مو کرد و پس از انجام این کار، به مشتری دستور بالیاژ مو داد.

  رنگ مو پوست پیازی دودی

انواع رنگ مو یاسی : تا ریسمان را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از درخت پایین بیاید. دوستم در حالی که یک میخ را با ظرافت زیادی به زمین می‌برد، در نقطه‌ی دقیقی که سوسک سقوط می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اکنون از جیبش یک متر نواری بیرون می‌آورد. یک سر آن را در آن نقطه از تنه درخت که نزدیکترین به میخ پروتئین تراپی مو بود محکم بیبی لایت مو کرد، آن را باز بیبی لایت مو کرد تا به میخ رسید و سپس آن را باز بیبی لایت مو کرد، در جهتی که قبلاً توسط دو نقطه درخت و میخ مشخص کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

برای مسافت پنجاه پا – مشتری با داس خرچنگ ها را پاک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به این ترتیب در نقطه ای که به آن رسید، میخ دوم رانده کراتینه مو شد، و در مورد آن، به عنوان یک مرکز، یک دایره بی ادب به قطر حدود چهار فوت شرح بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. لگراند که خودش یک بیل برداشت و یکی را به مشتری و یکی را به من بالیاژ مو داد، از ما التماس بیبی لایت مو کرد که هر چه سریعتر شروع به حفاری کنیم. ررنگ مو استش را بگویم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه