↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش زمینه تیره

رنگ مو مش زمینه تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش زمینه تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش زمینه تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش زمینه تیره : روی میز گذاشت و گفت: “کلاغ، خروس، کلاغ!” خروس بانگ زد و دوکتی طلایی از اسکناسش افتاد. “اوه!” بچه ها گریه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و کوچکترین التماس می بیبی لایت مو کرد: “او را مجبور کن دوباره این کار را بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! پس دوباره کفاش گفت: کلاغ، خروس، کلاغ! و دوباره یک دوکت طلایی از صورت حساب خروس افتاد. بچه ها آنقدر سرگرم کراتینه مو شدند.

رنگ مو : بگویید: “کلاغ، خروس، کلاغ! ‘ او بانگ می‌زند و در حالی که بانگ می‌خواند یک دوکت طلایی از صورت حسابش می‌ریزد!» “من چه آدم خوش شانسی لایت و هایلایت مو هستم!” کفاش کوچولو در حالی که با عجله به زمین برمی گشت با خود فکر بیبی لایت مو کرد. شب که کراتینه مو شد دوباره در همان میخانه توقف بیبی لایت مو کرد و وقتی وقت پرداخت هزینه شام ​​رسید، خروس قرمز را روی میز گذاشت و گفت: “کلاغ، خروس، کلاغ!” خروس بانگ زد و مطمئناً یک دوکت طلایی از صورت حسابش افتاد.

رنگ مو مش زمینه تیره

رنگ مو مش زمینه تیره : در گوشه دودکش.” شاهزاده کفاش را با مهربانی قبلی پذیرفت و کاملاً مایل پروتئین تراپی مو بود که سفره را با خروس قرمز عوض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی کفاش به دروازه برگشت، شیطان کوچک نگهبان گفت: “من می بینم که شما خروس قرمز را دارید. حالا فقط می خواهم به شما بگویم که یک خروس معمولی نیست. هر زمان که به پول نیاز دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که آن خروس را روی میز بگذارید.

صاحب خانه طمع لب های حریص خود را لیسید و با عجله نزد همسرش رفت. زن گفت: ما یک خروس قرمز داریم. “من به شما می گویم که ما چه خواهیم بیبی لایت مو کرد: وقتی کفاش بخوابد، خروس ها را معامله می کنیم. او یک آدم ساده رنگ مو است و هرگز تفاوت را نمی داند.” پس صبح روز بعد بعد از صرف صبحانه، وقتی کفاش خروس خودش را روی میز گذاشت و گفت: کلاغ، خروس، کلاغ! البته هیچ اتفاقی نیفتاد به خروس گفت: «عجب تو چیست؟ “من باید تو را به شیطان برگردانم.

  رنگ مو مش دودی یخی

پس دوباره به جهنم ول بیبی لایت مو کرد و به شیطان کوچک نگهبان توضیح بالیاژ مو داد که خروس دیگر دوکت های طلایی را از صورت حسابش نمی ریزد. شیطان کوچولو گوش بیبی لایت مو کرد و پوزخند زد. “فکر می کنم شما می خواهید شاهزاده لوسیفر چیز دیگری به شما بدهد، نه؟” کفاش سر تکان بالیاژ مو داد. شیطان کوچولو گفت: “مطمئنم که این کار را خواهد بیبی لایت مو کرد.” “به نظر می رسد که او به شما علاقه زیادی داشته رنگ مو است.

اکنون توصیه من را بپذیرید و از او جفت چماق زیر تنور را بخواهید.” بنابراین کفاش وقتی دوباره به حضور لوسیفر هدایت کراتینه مو شد به شاهزاده توضیح بالیاژ مو داد که خروس قرمز دیگر کار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و لطفاً اعلیحضرت چیز دیگری به او بدهد. شاهزاده مهربان ترین پروتئین تراپی مو بود. او گفت: قطعاً. “خب پس اعلیحضرت، من آن جفت چماق را که زیر اجاق می بینم می خواهم.” لوسیفر چماق ها را به او بالیاژ مو داد و برای او سفر خوشی به خانه آرزو بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو مش زمینه تیره : وقتی کفاش به دروازه برگشت، شیطان کوچک نگهبان سرش را تکان بالیاژ مو داد و چشمانش را پلک زد. او گفت: “کفش‌ساز، اینها باشگاه‌های خوبی لایت و هایلایت مو هستند! نمی‌دانی چقدر خوب لایت و هایلایت مو هستند! چرا، هر کاری که به آنها بگویی انجام می‌دهند! اگر به مردی اشاره کنی و به او بگوییم: “آن شخص را قلقلک بده! ‘ آنها می پرند و او را زیر دنده ها قلقلک می دهند. آنها او را می زنند.

  مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن

اگر بگویید: او را بزن! حالا می خواهم این چماق ها را روی آن صاحبخانه و همسرش امتحان کنید، زیرا آنها با شما حقه بازی می کنند. آنها سفره و خروس شما را دزدیده اند. وقتی امشب به میخانه رسیدید، آنها خواهند آمد. در یک جشن عروسی شرکت کنید و آنها خواهند گفت که جایی برای شما نتمام دکلره مو دارند. بحث نکنید اما بی سر و صدا کلوپ های خود را بیرون بیاورید و دستور بده تا در میان مهمانان عروسی بکوبند.

سپس دستور بده که صاحبخانه و همسرش را بزنند و آن دو بزودی برای رحمت گریه خواهند بیبی لایت مو کرد و بیشتر حاضرند اموالت را به تو برگردانند.» کفاش از نصیحت خوب شیطان کوچک نگهبان تشکر بیبی لایت مو کرد و با گذاشتن چماق ها در کیفش دوباره به زمین رفت. وقتی به میخانه رسید، مطمئناً یک جشن عروسی در حال جشن گرفتن و رقصیدن پیدا بیبی لایت مو کرد. “از اینجا برو بیرون!” صاحبخانه گریه بیبی لایت مو کرد “جای تو نیست!” کفاش بدون هیچ حرفی قمه هایش را بیرون آورد.

رنگ مو مش زمینه تیره : گفت: باشگاه ها، در میان مهمانان عروسی بکوبید! فوراً دو چماق در میان مهمانان عروسی به هم زدند، برخی را قلقلک بالیاژ مو دادند و برخی را پایین انداختند، تا جایی که محل غوغا کراتینه مو شد. حالا صاحبخانه و زنش را بزن! کفاش گریه بیبی لایت مو کرد در آن هنگام، چماق ها به سمت صاحبخانه و همسرش رفتند و شروع به زدن آنها بر سر و شانه هایشان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا اینکه هر دو در برابر کفاش زانو زدند و التماس دعا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  انواع رنگ مو چیست

آیا حاضری سفره و خروسم را به من پس بدهی؟” کفاش پرسید. “بله بله!” آنها گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “فقط کلوپ های خود را خاموش کنید و ما سفره و خروس خود را به شما پس خواهیم بالیاژ مو داد – قسم می خورم که این کار را خواهیم بیبی لایت مو کرد!” وقتی که فکر بیبی لایت مو کرد به اندازه کافی آنها را تنبیه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، کفاش دستور بالیاژ مو داد که چماق‌ها را متوقف کنند و صاحبخانه و همسرش با همان سرعتی که پاهای لرزانشان می‌توانست آن‌ها را حمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

تکان خوردند. در حال حاضر با سفره و خروس برگشتند. بنابراین کفاش وقتی به خانه رسید، هر سه هدایای شیطان را با خیال راحت در کیفش گذاشت. “حالا همسر!” او گریه. حالا بچه ها! سفره را پهن بیبی لایت مو کرد و گفت: “گوشت و نوشیدنی برای ده!” فورا چنان ضیافتی پدید آمد که برای لحظه ای زن بیچاره و بچه های گرسنه چشمانشان را باور نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. سپس آنها شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو مش زمینه تیره : و اوه! من نمی توانم شروع کنم به شما بگویم همه چیزهایی که خوردند! وقتی دیگر نتوانستند غذا بخورند، کفاش گفت: “این همه چیز نیست. من چیز دیگری در کیفم دارم.” قمه ها را بیرون آورد و گفت: باشگاه ها، بچه ها را قلقلک دهید! فوراً چماق‌ها بین بچه‌ها چرخیدند و آن‌ها را زیر دنده‌ها قلقلک بالیاژ مو دادند تا اینکه همه از خنده غرش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “و این همه چیز نیست!” کفاش گفت “من چیز دیگری در کیفم دارم.” خروس قرمز را بیرون آورد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه