↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن : گرد و غباری از آرمان های قدیمی که اکنون از زغال ها خوشبو کراتینه مو شده رنگ مو است، از امیدهای دیرینه بگویم، از مرگ روح ها بگویم رنگ مو استرلینگ باران سازان من با کلیسای جامعه خوب شروع می کنم، زیرا اتفاقاً کلیسایی رنگ مو است.

رنگ مو : کلیسایی که جان هوس را سوزاند، جووردانو برونو را به خاطر آموزش اینکه زمین به دور خورشید حرکت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سوزاند – همان کلیسا، به نام همان خدای سه سر، فرانچسکو فرر را به جوخه تیر فرستاد. اگر این کار را با نویسنده این کتاب انجام نمی دهد، فقط به خاطر پلیس رنگ مو است. روحانیون که اجازه نتمام دکلره مو دارند من را در اینجا بسوزانند.

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن : به نقل از باکل: «مطالعه دقیق تاریخ تساهل دینی ثابت خواهد بیبی لایت مو کرد که در هر کشور مسیحی که پذیرفته کراتینه مو شده رنگ مو است، توسط اقتدار طبقات سکولار بر روحانیون تحمیل کراتینه مو شده رنگ مو است». گرگ خرافه به لانه اش رانده کراتینه مو شده رنگ مو است. اما از خرخر بیبی لایت مو کردن عقب نشینی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و همچنان خمیده رنگ مو است و منتظر فرصتی برای رسیدن بهار رنگ مو است.

خشم مقدس خود را با محکوم بیبی لایت مو کردن من به سوزاندن ابدی در دنیای آینده ای که خود ساخته اند و به اقتضای خود می دوند، تخلیه می کنند. این واقعیتی رنگ مو است که نمی توان در اهمیت آن اغراق بیبی لایت مو کرد که میزان تمدنی که هر ملتی به آن دست یافته رنگ مو است، میزانی رنگ مو است که قدرت دین نهادینه کراتینه مو شده را محدود بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

آن دسته از مردمانی که کاملاً تحت سلطه کشیشان لایت و هایلایت مو هستند، مانند تبتی ها و کره ای ها، سیامی ها و کارائیب ها، مردمانی لایت و هایلایت مو هستند که حیات فکری در میان آنها وجود نرنگ مو دارد. هندوها و ترکها که مذهبی لایت و هایلایت مو هستند، اما نه منحصرا، جلوتر از اینها لایت و هایلایت مو هستند. هنوز اسپانیایی ها و ایرلندی ها دورتر در راه لایت و هایلایت مو هستند. برای مثال، در اینجا یک چراغ قوه از دهقانان ایرلندی رنگ مو است.

  بهترین مارک رنگ مو برای سالن زیبایی

که توسط یکی از آنها، پاتریک مک گیل، ارائه کراتینه مو شده رنگ مو است: تاجر دوست بزرگ کشیش محله پروتئین تراپی مو بود که همیشه به مردم می گفت اگر بدهی های خود را نپردازند برای همیشه در جهنم خواهند سوخت. کشیش گفت: “آتش های ابدیت شما را برای بدهی هایی که پرداخت نبیبی لایت مو کردید متاسف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “ابدیت چیست؟” از پله های محراب با صدایی موقر می پرسید. “اگر مردی بخواهد شن‌های ساحل دریا را بشمارد و یک میلیون سال طول بککراتینه مو شد.

تا تک تک دانه‌ها را بشمارد، چقدر طول می‌ککراتینه مو شد تا همه آنها را بشمارد؟ شما خواهید گفت، زمان زیادی رنگ مو است. اما آن زمان چیزی نیست. تا ابدیت.فقط فکرش را بکنید!سوختن در جهنم در حالی که مردی که یک میلیون سال طول می ککراتینه مو شد تا یک دانه شن را بشمارد، تمام شن های ساحل دریا را می شمارد و این به این دلیل رنگ مو است که شما به فارلی مک کیون بدهی های قانونی او را پرداخت نبیبی لایت مو کردید.

بدهی های قانونی در چارچوب قانون». این عبارت پایانی، “در چارچوب قانون”، وحشت را در همه گوش کنندگان ایجاد بیبی لایت مو کرد، و هیچ کس، شاید حتی خود کشیش، معنی آن را نمی دانست. امروز در ایرلند روشنایی وجود رنگ مو دارد و امید به فرهنگ ایرلندی. نکته ای که باید به آن توجه بیبی لایت مو کرد این رنگ مو است که این جنبش از دو جنبش سرچشمه می گیرد.

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن : یکی برای همکاری کشاورزی و دیگری برای رنگ مو استقلال سیاسی – هر دو به طور قطع و مشخصا غیر مذهبی. همین امر در مورد جنبش‌هایی که به ملت‌های شادتر کمک بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، مانند جمهوری‌های فرانسه و آمریکا، که به قدرت طبقه کشیش برای تصاحب اموال به زور و تسلط بر ذهن مردم پایان بالیاژ مو داده رنگ مو است، صادق رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی چتری

کودک بدون رضایت والدینش این تا جایی رنگ مو است که هر ملتی تاکنون پیش رفته رنگ مو است. ظاهراً هنوز به ذهن هیچ قانونگذاری نرسیده رنگ مو است که دولت ممکن رنگ مو است وظیفه ای در قبال کودک داشته باکراتینه مو شد که از ذهن خود در برابر مسموم کراتینه مو شدن محافظت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حتی اگر این بدبختی را داشته باکراتینه مو شد که از والدین مسموم متولد نانو کراتین مو شود.

هنوز هم مجاز رنگ مو است که والدین فرزندان خود را با تصاویر شیطان شخصی و جهنمی از گوگرد و گوگرد ابدی ترسانند. ایجاد مدارسی برای آموزش آموزه های شیطانی مجاز رنگ مو است. سازماندهی کمپین های غول پیکر و به طور سیستماتیک آلوده بیبی لایت مو کردن کل شهرهای پر از مردان، زنان و کودکان به فوبیای آتش جهنم مجاز رنگ مو است.

در شهر آمریکائی که من می نویسم، می توان گردهمایی از مردم را دید که به زانو در آمده اند، حتی با تشنج روی زمین غلت می زنند، ناله می کنند، هق هق می زنند، فریاد می زنند تا از چنین عذابی خلاص شوند. روزنامه صبحگاهی خود را باز می‌کنم و ماجرای دستگیری پنج مرد و هفت زن را در لس‌آنجلس می‌خوانم.

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن : اعضای فرقه‌ای به نام «کلیسای خدای زنده»، به اتهام برهم زدن آرامش همسایگانشان. مأموران پلیس شهادت بالیاژ مو دادند. که متهم ادعا می‌بیبی لایت مو کرد که دارای روح الهی رنگ مو است و به عنوان نشانه‌ای از این تملک «روی زمین می‌خزید، مثل خوک غرغر می‌بیبی لایت مو کرد و مثل سگ پارس می‌بیبی لایت مو کرد». “اعمال دیگری، حتی شگفت‌انگیزتر” وجود داشت که روزنامه‌ها به جزئیات آن پرداختند.

و دوباره، یک یا دو هفته بعد، خواندم که چگونه صدای جیغ زنی شنیده کراتینه مو شد و مردی او را به تیرک تخت بسته پروتئین تراپی مو بود و شلاق خورد. او به یک فرقه مذهبی تعلق داشت که او را به جادوگری مجرم تشخیص بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. زن دیگری نزدیک پروتئین تراپی مو بود به او شلیک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما اعصاب این زن از بین رفت و “کاهن اعظم” را فراخواندند که حکم شلاق را صادر بیبی لایت مو کرد. قربانی به پلیس توضیح بالیاژ مو داد که اگر واقعاً جادوگر پروتئین تراپی مو بود، مستحق شلاق پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ کردن مو با پوست گردو

اما اشتباهی مرتکب کراتینه مو شد – این زن دیگری پروتئین تراپی مو بود که جادوگر پروتئین تراپی مو بود. و دوباره در “تایمز” لس آنجلس، یک خبر کاملاً جدی خواندم که می‌گفت چگونه مردی یک روز صبح از خواب بیدار کراتینه مو شد. و روی بالش خود جایی که سرش بازتولید کاملی از سر مسیح با تاج خارهایش پروتئین تراپی مو بود، دید. او همسایگان خود را برای مشاهده این معجزه فراخواند و اعلام بیبی لایت مو کرد که در حالی که او خرافاتی نیست.

می‌دانست که چنین چیزی ممکن رنگ مو است تصادفی رخ نبالیاژ مو داده باکراتینه مو شد و می‌دانست که منظور از آن چیست – او اوراق قرضه آزادی بیشتری می‌خرد و خواهد پروتئین تراپی مو بود. در حمایت از جنگ پرشورتر! و این همان دنیایی رنگ مو است که دانشمندان و اهل فرهنگ ما در آن می پنتمام دکلره مو دارند که نبرد عقل پیروز رنگ مو است و دیگر لازم نیست نیروی خود را صرف مبارزه با «دین» کنیم.

مدل رنگ مو بلوند خاکستری خیلی روشن : کتاب دوم – کلیسای جامعه خوب در خاندان مامون، کشیشی او بیدار رنگ مو است با رازهایی که غروب و شکوه ها در آن حضور تمام دکلره مو دارند، با علم به این که ایمان ها از بین رفته اند، ایمان های او همچنان پابرجا خواهند ماند، و آنها را برگزیده او، بی دردسر، موقر، مطمئن یافتند. در داخل خانه مامون، محراب طلایی بالا می رود جایی که چراغ‌های اژدها به‌عنوان رانش‌های بخور گران‌قیمت پوشیده کراتینه مو شده‌اند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه