↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش دودی یخی

رنگ مو مش دودی یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش دودی یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش دودی یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش دودی یخی : وقتی مقداری دانه شن به سختی برداشته می‌نانو کراتین مو شود، صدای بلند کراتینه مو شدن از چاه را می‌شنوید که از لرزش بال‌های حشره و کل بدنش ایجاد می‌نانو کراتین مو شود. هر چند وقت یک بار زنبور در فضای باز ظاهر می نانو کراتین مو شود و باری از خاک در دندان هایش قرار می گیرد، مقداری سنگ ریزه که معمولاً با آن پرواز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در فاصله چند اینچی می ریزد تا محل را پر نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : اگر حلقه دوم مات باکراتینه مو شد، نور را از خود عبور ندهد، مارپیچ حاوی چیزی رنگ مو است. چی؟ زمین توسط باران شسته کراتینه مو شده رنگ مو است؟ بقایای حلزون مرده؟ این مسئله بعدا بررسی خواهد کراتینه مو شد. با یک ماله جیبی یک پنجره عریض در وسط حلقه نهایی درست می کنم. اگر کف رزین درخشانی را ببینم که دارای لایه‌های سنگریزه رنگ مو است، مشکل حل می‌نانو کراتین مو شود: من یک لانه رزین زنبور دارم.

رنگ مو مش دودی یخی

رنگ مو مش دودی یخی : ما اغلب موش صحرایی را می بینیم که روی یک تشک چمن نشسته رنگ مو است تشخیص لانه زنبورهای رزین دشوار رنگ مو است، زیرا حشره اغلب در داخل مارپیچ، در فاصله ای طولانی از دهان، خانه خود را می سازد. پوسته ای را به سمت نور بالا می گیرم. اگر کاملا شفاف باکراتینه مو شد، می دانم که خالی رنگ مو است و آن را دوباره قرار می دهم تا برای لانه های آینده رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود.

یک لانه رزین زنبور عسل زنبور حلقه خاصی از پوسته را که به اندازه لانه او رنگ مو است انتخاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در پوسته های بزرگ، لانه در نزدیکی پشت قرار رنگ مو دارد. در پوسته های کوچکتر، در قسمت جلویی، جایی که گذرگاه وسیع ترین رنگ مو است. او همیشه یک پارتیشن از یک موزاییک تشکیل کراتینه مو شده از تکه های شن در صمغ می سازد. من اول نمی دانستم این آدامس چیست. کهربایی رنگ، نیمه شفاف، شکننده، محلول در ارواح شراب رنگ مو است.

  ترکیب رنگ مو سبز نعنایی

با شعله دوده ای و بوی تند رزین می سوزد. این ویژگی ها به من گفت که زنبور عسل از قطرات صمغی رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از تنه درختان مخروط دار مختلف می ریزد. در همسایگی ارس فراوانی وجود رنگ مو دارد و من فکر می کنم که اینها بخش اصلی مواد این زنبور را تشکیل می دهند. اگر در این نزدیکی درختان کاج، سرو و دیگر درختان مخروطی وجود داشت، احتمالاً از آنها رنگ مو استفاده می بیبی لایت مو کرد.

بعد از درب رزین و شن، زنبور با تکه‌های شن، گربه‌ها و سوزن‌های درخت عرعر، و دیگر شانس‌ها و پایان‌ها، از جمله چند صدف کوچک کمیاب، روی پوسته می‌ایستد. این مانع ثانویه رنگ مو است تا پوسته همچنان برای لانه‌اش ایمن‌تر نانو کراتین مو شود. زنبور پنبه ای از همان نوع مانع در قیچی رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زنبور رزین از آن فقط در پوسته های بزرگتر رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جایی که فضای خالی زیادی وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو مش دودی یخی : در کوچکترها، جایی که لانه اش تقریباً به ورودی می رسد، او بدون آن کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سلول ها در مرحله بعدی و دورتر در مارپیچ قرار می گیرند. معمولا فقط دو تا لایت و هایلایت مو هستند. اتاق جلویی که بزرگتر رنگ مو است شامل یک نر رنگ مو است که در این نوع زنبور از زنبور ماده بزرگتر رنگ مو است. اتاق پشتی کوچکتر یک زن را در خود جای بالیاژ مو داده رنگ مو است. اینکه چگونه زنبور مادر جنسیت تخمی را که می‌گذارد، می‌داند، فوق‌العاده رنگ مو است.

  رنگ مو دارچینی شکلاتی

این موضوع هرگز برای رضایت دانشمندان توضیح بالیاژ مو داده نکراتینه مو شده رنگ مو است. زنبور رزین در انتخاب پوسته های بزرگ و پر نبیبی لایت مو کردن آنها تا در ورودی اشتباه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زنبور اسمیا نیز لانه خود را در صدف حلزون می سازد. او اغلب اتاق‌های خالی خانه زنبور رزین را می‌گیرد و آنها را با سلول‌هایش پر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس با یک درپوش سفالی ضخیم در ورودی را متوقف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تیرماه که می رسد.

این خانه با دو خانواده مستاجر صحنه درگیری غم انگیز می نانو کراتین مو شود. زنبورهای رزین، در اتاق‌های پشتی، پس از رسیدن به حالت بالغ، قنداق‌های خود را می‌ترالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، راه خود را از پارتیشن‌های رزین عبور می‌دهند، از میان سنگریزه عبور می‌کنند و سعی می‌کنند خود را رها کنند. افسوس که خانواده عجیب پیش رو راه را می بندد! زندانیان اوسمیا هنوز در مرحله گراب لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو مش دودی یخی : آنها می خواهند تا بهار آینده در سلول های خود بمانند. زنبورهای رزین نمی‌توانند از این ردیف دوم سلول‌های رسی خارج شوند. همه امیدشان را از دست می دهند و پشت دیوار زمین هلاک می شوند. اگر مادرشان فقط این خطر را پیش بینی می بیبی لایت مو کرد، فاجعه هرگز اتفاق نمی افتاد. اما غریزه او را برای یک بار شکست بالیاژ مو داده رنگ مو است.

  تفاوت رنگ موی گرم و سرد

بدبختی در تمام نسل ها به زنبورهای رزین چیزی یاد نبالیاژ مو داده رنگ مو است. و این در تضاد با نظریه دانشمندانی رنگ مو است که می گویند حیوانات از طریق تجربه یاد می گیرند. فصل هشتم زنبورهای شنی مودار کمر باریک ، شکل باریک؛ شکمی که در قسمت فوقانی بسیار باریک می نانو کراتین مو شود و مانند نخی به بدن می چسبد. لباس مشکی با ارسی قرمز در سراسر شکم.

در آنجا شرح کوتاهی از زنبورهای شنی در حال نقب زدن دارید که کاترپیلارها را شکار می کنند. زنبورهای شنی برای لانه های خود خاک سبکی انتخاب می کنند که به راحتی تونل می نانو کراتین مو شود و در آن شن و ماسه با کمی خاک رس و آهک در کنار هم قرار می گیرد. لبه‌های مسیرها، کرانه‌های آفتابی که در آن چمن‌ها نسبتاً برهنه لایت و هایلایت مو هستند، اینها نقاط مورد علاقه لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو مش دودی یخی : در بهار، در اوایل ماه آوریل، ما در آنجا ماسه مودار را می بینیم. گودال آن یک سوراخ مستقیم بالا و پایین رنگ مو است، مانند یک چاه، تقریباً به ضخامت یک غاز و حدود دو اینچ عمق رنگ مو دارد. در پایین یک سلول انفرادی برای نگه داشتن تخم مرغ قرار رنگ مو دارد. زنبور شنی خودش حفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بی سر و صدا، بدون عجله، بدون هیچ شور و شوق شادی. طبق معمول، پاهای جلویی به عنوان چنگک و فک ها به عنوان ابزار معدن عمل می کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه