↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو طلایی متوسط

مدل رنگ مو طلایی متوسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو طلایی متوسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو طلایی متوسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو طلایی متوسط : من که در گذشته به کراتینه مو شدت گرفتار این بیماری ها کراتینه مو شده ام، عادت بیبی لایت مو کرده ام که بگویم دانش روزه ام را با هر چیز دیگری که در مورد سلامتی می دانم عوض نمی کنم. اگر می خواهید روزه سامبره مو بگیرید، اولین کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که متون مربوط به این موضوع را بخوانید و تصمیم سامبره مو بگیرید که آزمایش هیچ آسیبی به شما وارد نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : من فقط می توانم حدس بزنم و منتظر بمانم تا علم تحقیق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من معتقدم منبع اصلی بیماری های انسان متمدن تغذیه نامناسب و گرفتگی سیستم با سموم غذایی در مراحل مختلف رنگ مو است. و هنگامی که روزه می گیرید دو کار انجام می دهید: اول، عرضه تازه آن سموم غذایی را به طور کامل متوقف می کنید، و دوم، اجازه می دهید کل دستگاه گوارش و جذب بدن رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ مو طلایی متوسط

مدل رنگ مو طلایی متوسط : چند روز بعد برمی گشت و متوجه می کراتینه مو شد که سگ تکه پوست بیکن را خورده رنگ مو است و بعد می نوشت که سگ تقریباً درمان کراتینه مو شده رنگ مو است. صبر می بیبی لایت مو کرد تا سگ تکه چرم کفش را بخورد و بعد می نوشت که سگ کاملاً درمان کراتینه مو شده رنگ مو است و ممکن رنگ مو است صاحبش بیاید و آن را ببرد. فقط روند درمان سریع چیست؟ من تظاهر نمی کنم که مثبت می دانم.

مثلاً بخوابد – به طوری که تمام انرژی بدن ممکن رنگ مو است به اندام های دیگر برود. بدن همیشه یک ذخیره اضافی از مواد مغذی را با خود حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که می تواند توسط جریان خون جذب و رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود، ظاهراً با مشکلی بسیار کمتر از آنچه برای تبدیل غذای تازه به مصارف بدن لازم رنگ مو است. به عبارت دیگر، بدن راحت‌تر از معده می‌تواند از بافت‌های خود تغذیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ مو تیره

در روزه داری ممکن رنگ مو است روزانه از نیم تا دو پوند وزن کم کنید و این وزن ابتدا از ذخیره چربی و سپس از بافت های عضلانی شما گرفته می نانو کراتین مو شود. قبل از اینکه چیزی از اندام های حیاتی، اعصاب یا جریان خون شما گرفته نانو کراتین مو شود، هر قسمت از بافت عضلانی شما گرفته می نانو کراتین مو شود. تا زمانی که ذره ای از مواد عضلانی باقی مانده باکراتینه مو شد.

تا زمانی که بتوانید حتی کوچکترین حرکت یک انگشت خود را انجام دهید، همچنان روزه لایت و هایلایت مو هستید، و تنها زمانی که بافت عضلانی شما تمام کراتینه مو شده رنگ مو است، سرانجام شروع به گرسنگی می کنید. تا آنجا که من می دانم، موارد مک سوینی و ایرلندی دیگر تنها موارد ثبت کراتینه مو شده رنگ مو است که روزه داران از گرسنگی مرده اند. آنچه بدن در طول روزه انجام می دهد کاملاً واضح رنگ مو است و با علائم بسیاری قابل تشخیص رنگ مو است.

شروع به تمیز بیبی لایت مو کردن کامل خانه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مواد سمی را از هر کانال بیرون می اندازد. عرق و نفس آزاردهنده می نانو کراتین مو شود، زبان به کراتینه مو شدت پوشیده می نانو کراتین مو شود، به طوری که می توانید مواد را بتراشید.با چاقو من شنیده‌ام که گیاه‌خواران این را با این توضیح توضیح می‌دهند که وقتی بدن از بافت‌های خودش زندگی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، از یک رژیم غذایی آدم‌خوار پیروی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو متناسب با پوست صورت

اما همه اینها بی معنی رنگ مو است، زیرا شما می توانید منحصراً با گوشت زندگی کنید و به سرعت خود را راضی کنید که هیچ یک از این علائم رخ ندهد. بدیهی رنگ مو است که بدن از این فرصت برای خلاص کراتینه مو شدن از شر مواد زائد رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و این به مدت ده روز، بیست روز، و در برخی موارد تا چهل یا پنجاه روز ادامه خواهد داشت. و سپس ناگهان یک چیز عجیب رخ می دهد.

با وجود “رژیم غذایی آدم خوار” همه علائم به طور ناگهانی پایان می یابد. زبان صاف می نانو کراتین مو شود، نفس شیرین می نانو کراتین مو شود، اشتها ناگهان بیدار می نانو کراتین مو شود. در طول دوره یک روزه معمولی شما تمام علاقه خود را به غذا از دست می دهید. تقریباً فراموش می کنید که چیزی به نام خوردن وجود رنگ مو دارد. شما می توانید بدون هیچ تمایلی به غذا به آن نگاه کنید تا اینکه مجبور باشید.

مدل رنگ مو طلایی متوسط : تیله ها و لکه های فرش را ببلعید. اما همانطور که توضیح بالیاژ مو دادم ناگهان اشتها باز می گردد و متوجه می شوید که به هیچ چیز جز غذا نمی توانید فکر کنید. این همان چیزی رنگ مو است که دانشجویان این رشته به عنوان «روزه کامل» توصیف می‌کنند و در حالی که نمی‌خواهم افراط کنم و بگویم که «روزه کامل» هر بیماری را درمان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، قطعاً می‌توانم این را بگویم.

در حروف. که از افرادی که به پیشنهاد من روزه را امتحان بیبی لایت مو کرده اند به من رسیده رنگ مو است، مواردی از هر نوع بیماری شایع وجود رنگ مو دارد. در کتابم، «درمان روزه»، نتایج را در مواردی که پس از انتشار اولین مقاله‌ام در مجله به من گزارش کراتینه مو شده رنگ مو است، ارائه می‌دهم. دو پاراگراف را نقل می کنم. نیمی از آنها افطار نادرست را دلیل شکست می دانند.

  انواع مو کوتاه رنگ شده

در مواردی که درمان دائمی نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، حدود نیمی از آنها عود مشکل را ذکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ناشی از خوردن نادرست پروتئین تراپی مو بود و تقریباً نیمی از بقیه با گفته های خود این را کاملاً آشکار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و همچنین باید توجه داشت که در موارد 17 نفری که هیچ سودی نداشتند تقریباً همه فقط سه یا چهار روز روزه داشتند. فهرست کاملی از بیماری‌های سودمند در زیر آمده رنگ مو است.

مورد از مواردی که توسط پزشکان تشخیص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است بیماری ها با علل متعددی وجود تمام دکلره مو دارند و برخی از آنها سریعتر از دیگران به روزه می پردازند. در گروه اول بیماری های دستگاه گوارش و گوارش را قرار بالیاژ مو دادم. ناراحتی های معده و روده، و اختلالات عصبی ناشی از آن، تقریباً بلافاصله با روزه داری متوقف می شوند.

بعد اختلالات جریان خون رنگ مو است که معمولاً مرحله دوم مشکلات گوارشی رنگ مو است. همه چیز فوراً به دلیل ناخالصی های خون، جوش، کورک و زخم، التهاب، زخم های بد التیام یافته و غیره، به چند روز روزه داری پاسخ می دهد که به لمس جادویی افسانه های قدیم می پردازد. وقتی صحبت از بیماری های ناشی از عفونت میکروبی می نانو کراتین مو شود.

مدل رنگ مو طلایی متوسط : شما جنبه دوگانه ای از مشکل دارید و باید روش حمله دوگانه داشته باشید. نمی‌خواهم بگویم که روزه می‌تواند بیماری‌هایی مانند بیماری خواب را که به میکروب‌هایی که سیستم‌های ما به آن عادت نبیبی لایت مو کرده‌اند و ممکن رنگ مو است در برابر آن درمانده باشند، درمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از سوی دیگر، در مورد عفونت های رایج مانند سرماخوردگی و گلودرد، روزه باز هم لمس جادو رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه