↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع مو کوتاه رنگ شده

انواع مو کوتاه رنگ شده | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع مو کوتاه رنگ شده را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع مو کوتاه رنگ شده را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع مو کوتاه رنگ کراتینه مو شده : در یوکوهاما، کوبه، هنگ کنگ و سایر بنادر، کشتی ها در خلیج لنگر می اندازند و مسافران و محموله ها باید توسط لنج ها و فندک ها به ساحل منتقل شوند. بتن مسلح در حال حاضر مصالح ساختمانی مورد علاقه مانیل جدید رنگ مو است. نه تنها شمع ها و اسکله ها از این ماده ساخته کراتینه مو شده اند، بلکه تمامی انبارها و ساختمان های تجاری جدید و همچنین اکثر اقامتگاه های آمریکایی و خارجی از بتن ساخته کراتینه مو شده اند.

رنگ مو : خانه میلیونر معبد شیبا فانوس های برنزی و چشمه مقدس، معبد شیبا، توکیو. این معابد در پارک شیبا از جمله شگفتی های هنر ژاپنی لایت و هایلایت مو هستند پل قرمز مقدس در نیکو. افسانه می گوید که برای سنت کراتینه مو شدو شونین ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است. هیچ کس به جز شوگان ها و در دوران مدرن میکادو از آن عبور نبیبی لایت مو کرد. مجوز عمومی برای عبور از این پل بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

انواع مو کوتاه رنگ کراتینه مو شده

انواع مو کوتاه رنگ کراتینه مو شده : صحنه خیابان آساکوسا صحنه خیابان ، پارک آساکوسا ، توکیو. این تصویر ایده خوبی از لباس خیابانی مردان و زنان ژاپنی به دست می دهد . این پارک شامل یک برج دوازده طبقه به ارتفاع دویست و بیست فوت رنگ مو است. سالن ورودی راه پله خانه مدرن یک میلیونر توکیو. به پرده های قیمتی با تزئینات شکوفه گیلاس، نرده های پله برنزی و کف منبت کاری کراتینه مو شده توجه کنید.

اما به طور منطقی از رنگ مو استفاده از آن خودداری بیبی لایت مو کرد. پل سرخ مقدس معبد فوتاآرو خیابان PLATE V از کریپتومریا تا معبد فوتاآرو، نیکو. این تصویر ایده خوبی از اثربخشی توری یا دروازه، لاک سیاه یا قرمز یا چوب طبیعی، که در ورودی بیشتر پارک ها و معابد قرار رنگ مو دارد، می دهد.

  رنگ موی بیول بلوند پلاتینه طبیعی

خیابان درختان کریپتومریا خیابان درختان کریپتومریا، نزدیک نیککو. این خیابان پر زرق و برق، با درختان سرو عظیم الجثه از صد و پنجاه تا دویست فوت ارتفاع، پنج مایل از نیکو تا ایمایچی امتبالیاژ مو داد رنگ مو دارد. توری برنز بزرگ توری بزرگ برنزی، نیکو. این توری ها یا دروازه ها بارزترین ویژگی مناظر ژاپنی را تشکیل می دهند.

آنها همیشه از یک الگوی مشابه لایت و هایلایت مو هستند اما در تنوع تزئینی بی نهایت لایت و هایلایت مو هستند بهره مندی از پارک معبد فانوس های سنگی ، پارک معبد کاسوگا، نارا. مجموعه ای قابل توجه از فانوس هایی که در خیابان منتهی به معبد قرار تمام دکلره مو دارند. در این پارک بسیاری از گوزن های اهلی سرگردان لایت و هایلایت مو هستند، شاخ هایشان سالی یک بار در ماه اکتبر قطع می نانو کراتین مو شود.

راهپیمایی مذهبی صفوف مذهبی، کیوتو. این ایده خوبی از منظره ای آشنا در تمام شهرهای ژاپن می دهد. بسیاری از رنگ مو استانرنگ مو داردهای انجام کراتینه مو شده در این دسته بندی ها بسیار زیبا لایت و هایلایت مو هستند، با رنگ مو استریم های ابریشمی با رنگ های مختلف صحنه در کانال، کیوتو. هیچ یک از خانه‌هایی که در این کانال قرار تمام دکلره مو دارند، رنگ مو استادانه نیستند.

انواع مو کوتاه رنگ کراتینه مو شده : اما همه دارای بالکن‌هایی لایت و هایلایت مو هستند که با درختان و گیاهان کوتوله در گلدان‌های رنگارنگ تزئین کراتینه مو شده‌اند. این یکی از زیباترین صحنه ها در تمام ژاپن رنگ مو است کانال، کیوتو صحنه خیابان در کوبه صحنه خیابان در کوبه. این نما خانه‌های دو طبقه پایین، با بالکن‌های آویزان، تابلوهای طلاکاری کراتینه مو شده عظیم و عدم حضور همه اسب‌ها در خیابان را نشان می‌دهد.

این منظره خیابانی معمولی برای همه شهرهای ژاپن رنگ مو است گروهی از دانش آموزان ژاپنی. این چهره ها، پر از زندگی و شیطنت، نمونه ای از ژاپن جوان رنگ مو است. درباره تنها چهره‌هایی که در ژاپن از مراقبت‌های لازم برخوردار نیستند ، کودکان مدرسه‌ای لایت و هایلایت مو هستند . وقتی بالای شانزده سال صورت ژاپنی ها به ماسکی تبدیل می نانو کراتین مو شود که همه احساسات را پنهان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو نسکافه ای تیره روی دکلره

دانش آموزان ژاپنی دهقانان ژاپنی گروه دهقانان ژاپنی در کنار جاده. این مردم کشور نسبت به گردشگر خارجی کنجکاوی کراتینه مو شدید نشان می دهند اما همیشه مودب لایت و هایلایت مو هستند صحنه در باغ خصوصی بزرگ، کیوتو. این پایتخت قدیمی ژاپن به‌خاطر باغ‌های زیبای فراوانش ، با حوض‌هایی که با ماهی‌های قرمز پر کراتینه مو شده و پل‌های مینیاتوری از آن عبور می‌کنند، مشهور رنگ مو است.

باغ خصوصی، کیوتو تخت زنبق در هوریکیری، نزدیک توکیو. این رنگ مو استراحتگاه گل صحنه بسیاری از زیارت ها در ماه ژوئن رنگ مو است، زمانی که زنبق ها در شکوفه کامل لایت و هایلایت مو هستند. باغ خصوصی، کاماکورا باغ خصوصی، کاماکورا. این ایده خوبی از چیدمان یک باغ ژاپنی می دهد. به تأثیر باغ ، عشق ژاپنی به زیبایی در طبیعت و هنر نسبت بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است.

انواع مو کوتاه رنگ کراتینه مو شده : تبدیل کراتینه مو شده توسط آمریکایی ها [51] اولین برداشت از مانیل و مردم خوش منظره آن خلیج مانیل به قدری گسترده رنگ مو است که به نظر می رسد کشتی بخار در حال ورود به یک دریای بزرگ داخلی رنگ مو است. سواحل کم ارتفاع لایت و هایلایت مو هستند و حدود یک ساعت طول می ککراتینه مو شد تا کشتی بخار به شهر نزدیک نانو کراتین مو شود تا بتوان مکان های دیدنی را تشخیص بالیاژ مو داد. در سمت ررنگ مو است، با نزدیک کراتینه مو شدن به شهر، کاویت قرار رنگ مو دارد.

که دیویی در آن روز تاریخی ماه مه در سال 1898 به دست آورد. مناره‌های بسیاری از کلیساها برجسته‌ترین نقاط دیدنی مانیل لایت و هایلایت مو هستند، اما از آنجایی که فاصله حجم عظیمی از بتن را کاهش می‌دهد، بنای جدید هتل مانیل در نزدیکی اسکله قرار رنگ مو دارد. خلیج مملو از کشتی رنگ مو است و در کنار اسکله ها تعبالیاژ مو دادی کشتی بخار مسافری و باری قرار تمام دکلره مو دارند. همانطور که می‌توانیم این چیزها را تشخیص دهیم.

  رنگ مو عسلی بدون دکلره روی موی مشکی

گوش‌هایمان صدای یک گروه موسیقی خوب را می‌گیرد و دو پرتاب را می‌بینیم که به سرعت به کشتی نزدیک می‌شوند. در یکی از آنها بخشی از گروه باشکوه پاسبانی، بهترین در مشرق زمین وجود رنگ مو دارد. در راه اندازی دیگر کمیته ویژه انجمن بازرگانان مانیل پروتئین تراپی مو بود. گروه چندین هوای هیجان انگیز پخش بیبی لایت مو کرد، همه تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و دستمال را تکان بالیاژ مو دادند و برای چند دقیقه به نظر می رسید.

که جشن چهارم جولای بداهه شروع کراتینه مو شده رنگ مو است. توصیف احساسات یک آمریکایی با دیدن ستاره ها و راه راه ها برای اولین بار در پنج هفته دشوار رنگ مو است. بلغمی ترین مرد کشتی رقص جنگی را رقصید، زنان گریه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و هنگام پذیرایی [52]کمیته سوار کشتی کراتینه مو شد و با مسافران در سالن غذاخوری ملاقات بیبی لایت مو کرد، شور و شوق زیادی وجود داشت.

انواع مو کوتاه رنگ کراتینه مو شده : برنامه‌هایی برای ازدحام در اقامت دو روزه در همه مکان‌ها و سرگرمی‌های ممکن ترتیب بالیاژ مو داده کراتینه مو شد و این برنامه‌ها به اجرا درآمدند، که گواه خوبی از مهمان‌نوازی مانیل پروتئین تراپی مو بود. تفاوت مانیل با اکثر شهرهای شرقی این رنگ مو است که شرکت آمریکایی اسکله های بزرگی ساخته و بندر را لایروبی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است تا بزرگترین کشتی های بخار در کنار اسکله ها لنگر بیاندازند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه