↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

موی رنگ شده مشکی را چگونه روشن کنیم

موی رنگ شده مشکی را چگونه روشن کنیم | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت موی رنگ شده مشکی را چگونه روشن کنیم را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با موی رنگ شده مشکی را چگونه روشن کنیم را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

موی رنگ کراتینه مو شده مشکی را چگونه روشن کنیم : از آنجایی که آنها نمی خورنگ مو استند در این مکان فرود بیایند، پسر با چاقوی جیبی خود طناب را برید و ماهی را آزاد بیبی لایت مو کرد، درست به موقع برای جلوگیری از زمینگیر کراتینه مو شدن قایق. دفعه بعد که رودخانه از مترسک حمایت بیبی لایت مو کرد، توانست شاخه درختی را که بالای آب آویزان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بگیرد و همه به او کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا محکم نگه رنگ مو دارد و از عقب بردن قایق جلوگیری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مو : او رها بیبی لایت مو کرد و آن‌ها شناور کراتینه مو شد و ماجراجویان سفر خود را به سمت کشور وینکی آغاز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خانه کوچک کوادلینگ ها تقریباً قبل از خداحافظی آنها از دید خارج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و مترسک با صدایی خوشحال گفت: “با این سرعت به کشور وینکی برسیم.” آنها چندین مایل در پایین رودخانه شناور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و از سواری لذت می بردند که ناگهان قایق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کراتینه مو شد، کوتاه ایستاد و سپس شروع به شناور کراتینه مو شدن از مسیری که آمده پروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرد.

موی رنگ کراتینه مو شده مشکی را چگونه روشن کنیم

موی رنگ کراتینه مو شده مشکی را چگونه روشن کنیم : فصل بیست و ششم رودخانه تریک صبح روز بعد قایق را به داخل آب هل بالیاژ مو دادند و همه سوار کراتینه مو شدند. مرد چهارتایی مجبور کراتینه مو شد تا زمانی که آنها در جای خود قرار می گرفتند، کشتی چوبی را محکم نگه می داشت و جریان رودخانه آنقدر قوی پروتئین تراپی مو بود که تقریباً کلک را از دستانش جدا می بیبی لایت مو کرد. به محض اینکه همه روی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌ها نشستند.

دوروتی با حیرت پرسید. اما همه آنها به اندازه او گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و در ابتدا هیچ کس نمی توانست به این سوال پاسخ دهد. اما به زودی متوجه حقیقت کراتینه مو شدند: جریان رودخانه معکوس کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و آب اکنون در جهت مخالف – به سمت کوه ها – جریان رنگ مو دارد. آنها شروع به تشخیص صحنه هایی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که گذرانده پروتئین تراپی مو بودند، و دوباره به خانه کوچک کوادلینگ ها رسیدند.

  انواع رنگ مو فانتزی بدون دکلره

مرد در ساحل رودخانه ایستاده پروتئین تراپی مو بود و آنها را صدا زد: “چطوری؟ خوشحالم که دوباره می بینمت. یادم رفت بهت بگم که رودخانه هر چند وقت یکبار جهتش را تغییر می دهد. گاهی یک طرف جریان رنگ مو دارد و گاهی به طرف دیگر.” آنها فرصتی برای پاسخ به او نداشتند، زیرا قایق از کنار خانه عبور بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و مسافت زیادی در طرف دیگر آن وجود داشت. دوروتی گفت: «ما همان راهی را می‌رویم که نمی‌خواهیم.

​​و من حدس می‌زنم بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم این رنگ مو است که قبل از اینکه دورتر ببریم به زمین برویم.» اما نتوانستند به زمین برسند. آنها نه پارو داشتند و نه حتی میله ای که با آن کلک را هدایت کنند. الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌هایی که آن‌ها را سوراخ می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند در وسط نهر شناور پروتئین تراپی مو بودند و توسط جریان کراتینه مو شدید در آن موقعیت محکم نگه داشتند. پس ساکت نشستند و منتظر ماندند و حتی در حالی که فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

موی رنگ کراتینه مو شده مشکی را چگونه روشن کنیم : چه کاری می‌توان بیبی لایت مو کرد، قایق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کراتینه مو شد، متوقف کراتینه مو شد و شروع به حرکت به سمت دیگری بیبی لایت مو کرد – در جهتی که ابتدا دنبال بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. پس از مدتی آنها از خانه کوادلینگ عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مرد هنوز روی ساحل ایستاده پروتئین تراپی مو بود. به آنها فریاد زد: “روز بخیر! خوشحالم که دوباره شما را می بینم. من انتظار دارم که در حین گذر شما را بارها ببینم، مگر اینکه در ساحل شنا کنید.” در آن زمان آنها او را پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بودند.

  جدیدترین رنگ های مو دخترانه

و یک بار دیگر مستقیماً به سمت کشور وینکی حرکت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اوجو با صدایی دلسرد گفت: «این شانس بسیار سختی رنگ مو است. به نظر می رسد رودخانه تریک مدام در حال تغییر رنگ مو است و در اینجا ما باید برای همیشه به عقب و جلو شناور باشیم، مگر اینکه بتوانیم به طریقی به ساحل برویم. “آیا می توانی شنا کنی؟” دوروتی پرسید. “نه، من اوجو بدشانس لایت و هایلایت مو هستم.” من هم نمی توانم. توتو می تواند کمی شنا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما این به ما کمک نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به ساحل برویم. اسکراپس گفت: «نمی‌دانم می‌توانم شنا کنم یا نه». “اما اگر آن را امتحان کنم، مطمئناً تکه های دوست داشتنی خود را خراب می کنم.” مترسک گفت: “کاه من در آب خیس می کراتینه مو شد و غرق می کراتینه مو شدم.” بنابراین به نظر می رسید هیچ راهی برای رهایی از دوراهی آنها وجود نداشت و از آنجایی که درمانده پروتئین تراپی مو بودند، به سادگی ساکت نشستند.

اوجو که در جلوی قایق پروتئین تراپی مو بود، به داخل آب نگاه بیبی لایت مو کرد و فکر بیبی لایت مو کرد چند ماهی بزرگ را دیده که در اطراف شنا می کنند. او انتهای شل بند رخت را پیدا بیبی لایت مو کرد که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده ها را به هم می چسباند و یک میخ طلایی از جیبش بیرون آورد و آن را تقریباً دو برابر خم بیبی لایت مو کرد تا یک قلاب درست نانو کراتین مو شود و آن را به انتهای خط بست. پس از طعمه زدن قلاب با مقداری نان که از نان خود شکسته پروتئین تراپی مو بود، نخ را در آب انداخت و تقریباً فوراً ماهی بزرگی آن را گرفت.

موی رنگ کراتینه مو شده مشکی را چگونه روشن کنیم : آن‌ها می‌دانستند که ماهی بزرگی رنگ مو است، زیرا آنقدر روی خط می‌ککراتینه مو شد که حتی سریع‌تر از جریان رودخانه، کلک را به جلو می‌ککراتینه مو شد. ماهی ترسیده پروتئین تراپی مو بود و شناگر قوی پروتئین تراپی مو بود. از آنجایی که سر دیگر بند رخت به دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌ها بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، نمی‌توانست آن را دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و چون با حرص قلاب طلا را در اولین لقمه قورت بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، نتوانست از شر آن خلاص نانو کراتین مو شود. وقتی به جایی رسیدند که جریان قبلاً تغییر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو زنان معروف

ماهی هنوز در تلاش وحشیانه خود برای فرار در جلو شنا می بیبی لایت مو کرد. قایق سرعتش کم کراتینه مو شد، اما متوقف نکراتینه مو شد، زیرا ماهی اجازه نمی بالیاژ مو داد. در همان مسیری که پیش می رفت به حرکت خود ادامه بالیاژ مو داد. همانطور که جریان معکوس کراتینه مو شد و در مسیر خود به سمت عقب حرکت بیبی لایت مو کرد، نتوانست قایق را با خود بککراتینه مو شد. به آرامی، اینچ به اینچ، آنها شناور کراتینه مو شدند، و ماهی ها آنها را می کشیدند و می کشیدند و آنها را ادامه می بالیاژ مو دادند.

موی رنگ کراتینه مو شده مشکی را چگونه روشن کنیم : اوجو با نگرانی گفت: امیدوارم تسلیم ننانو کراتین مو شود. “اگر ماهی بتواند تا زمانی که جریان دوباره تغییر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همه چیز خوب رنگ مو است.” ماهی تسلیم نکراتینه مو شد، اما قایق را شجاعانه در مسیر خود نگه داشت، تا اینکه سرانجام آب رودخانه دوباره جابجا کراتینه مو شد و آنها را در راهی که می خورنگ مو استند شناور بیبی لایت مو کرد. اما اکنون ماهی اسیر قدرت خود را از دست بالیاژ مو داده رنگ مو است. به دنبال پناهگاهی، شروع به کشیدن قایق به سمت ساحل بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه