↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی عسلی

رنگ مو تنباکویی عسلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی عسلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی عسلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی عسلی : او کوچکترین تصوری از ناراحتی روح بانی نداشت. تمام افکار او در مورد کشف بزرگ و معاملاتی پروتئین تراپی مو بود که انجام می بالیاژ مو داد. به پشت دراز کشید و بالشی زیر سر داشت و به ستاره ها خیره کراتینه مو شد. “یک چیز مطمئن رنگ مو است، پسر” – و خنده در صدای او پروتئین تراپی مو بود. “یا من و تو در بازی نفت به صندلی‌های ردیف اول می‌رویم، یا به قول گلی، ما پادشاهان بز و گوسفند کالیفرنیا خواهیم پروتئین تراپی مو بود!” فصل پنجم وحی من بانی داشت به مدرسه می رفت.

رنگ مو : و بابا گفت خوب رنگ مو است، و ده اسکناس صد دلاری را روی میز شمارش بیبی لایت مو کرد و گفت که آقای هارداکر سر کار برود. بلافاصله. او بهتر رنگ مو است گزینه‌هایش را برای امضای طرف مقابل آماده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و پدر فکر می‌بیبی لایت مو کرد که چند جای خالی در ماشین رنگ مو دارد – مطمئن نپروتئین تراپی مو بود، اما می‌دانست. او بیرون رفت و آقای هارداکر به بانی، کاملاً معمولی و دوستانه گفت: “پدرت چیه مرد کوچولو؟” و بانی در حالی که به خودش لبخند می زند.

رنگ مو تنباکویی عسلی

رنگ مو تنباکویی عسلی : پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، بابا در همه نوع تجارت رنگ مو است، او زمین و چیزهای زیادی می خرد.” “چه چیزهای دیگر؟” و بانی گفت: “خب، او یک فروشگاه عمومی رنگ مو دارد، و گاهی اوقات ماشین آلات می خرد و پول قرض می دهد.” و بعد بابا برگشت. با خوش شانسی، اتفاقاً یکسری جاهای خالی آپشن در ماشینش داشت – و بانی دوباره به خودش لبخند زد، زیرا او هنوز زمانی را ندیده پروتئین تراپی مو بود.

که پدر دقیقاً مدرک یا ابزار مناسب را نداشت. یا گراب مناسب، یا نوار ضدعفونی کننده و جراحی مناسب، جایی در آن ماشین انبار کراتینه مو شده رنگ مو است! IX آنها به اردوگاه برگشتند و دوباره به غروب آفتاب نزدیک کراتینه مو شد و بلدرچین ها در سراسر تپه ها صدا می زدند. از کنار سوارکاری که گاوها را وارد می بیبی لایت مو کرد رد کراتینه مو شدند و او ایستاد و درباره زلزله صحبت بیبی لایت مو کرد و سپس سوار کراتینه مو شد و زین و رکابش «سقونچ، سکونچ» می رفت.

  مدل رنگ مو کنفی تیره

و بابا گفت: “شاید قبل از شب آن شخص را بخریم، و شما می توانید سوار اسبش شوید.” و آنها ادامه بالیاژ مو دادند و در حال حاضر یک نفر دیگر آمد، این بار پیاده. او پسر جوانی پروتئین تراپی مو بود، بلند قد و لاغر اندام، اما طوری خمیده پروتئین تراپی مو بود که انگار دسته های گاوآهن در دست رنگ مو دارد. لباس روستایی و کلاه حصیری به تن داشت و به سرعت از کنار آنها رد کراتینه مو شد و به سختی به هر دوی آنها خیره کراتینه مو شد.

در پاسخ به “عصر بخیر” دوستانه پدر به سختی سرش را تکان بالیاژ مو داد. پدر گفت: «دختار عجیب و غریب، این» و بانی چهره ای بسیار جدی، با بینی بزرگ و دهانی گشاد آویزان در گوشه ها حفظ بیبی لایت مو کرد. آنها ادامه بالیاژ مو دادند و به اردوگاه خود آمدند و آتشی برپا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و برای خود یک شام عالی با یک تابه بلدرچین و بیکن و کاکائو داغ و نان تست تهیه کراتینه مو شده از نانی که میلی و سادی آورده پروتئین تراپی مو بودند و مقداری از آن را تهیه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

کنسرو هلو که بانی خریده پروتئین تراپی مو بود. و بعد از شام، اسم حیوان دست اموز روت را در کنار آغل بز دید و قدم زد تا او را ملاقات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با ترس به اطراف خیره کراتینه مو شد تا مطمئن نانو کراتین مو شود هیچ کس دیگری نزدیک نیست و سپس زمزمه بیبی لایت مو کرد: “پل اینجا پروتئین تراپی مو بود!” بانی با تعجب شروع بیبی لایت مو کرد. ” پل؟ و ناگهان حقیقت بر او درخشید. “این پل پروتئین تراپی مو بود که در جاده از کنارش گذشتیم!” او این شکل را برای روت توصیف بیبی لایت مو کرد، و او گفت بله، آن پولس پروتئین تراپی مو بود.

او طبق قولی که بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود برای دیدن او «هیکلیک» بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و پانزده دلار پس انداز از درآمدش برای او آورده پروتئین تراپی مو بود. من به او گفتم که اکنون نیازی به آن نداریم. اما او آن را ترک بیبی لایت مو کرد.» سپس بانی گریه بیبی لایت مو کرد: “اوه، چرا او ایستاد و با من و بابا صحبت نبیبی لایت مو کرد؟ به سختی سری به ما تکان بالیاژ مو داد!» روت ظاهراً خجالت زده پروتئین تراپی مو بود. سخت پروتئین تراپی مو بود که او را مجبور به صحبت بیشتر در مورد پل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  انواع رنگ مو قهوه ای با شماره

او گفت، اما بانی اصرار بیبی لایت مو کرد، او بسیار مشتاق پروتئین تراپی مو بود که پل را بشناسد، و به نظر می رسید که پل او را دوست نرنگ مو دارد. تنها پس از آن پروتئین تراپی مو بود که روت به او گفت که پولس چه گفته پروتئین تراپی مو بود. او دیوانه پروتئین تراپی مو بود زیرا پاپ مزرعه را فروخته پروتئین تراپی مو بود. او می گوید که ما نباید این کار را می بیبی لایت مو کردیم.» “اما چه کار دیگری می توانید انجام دهید؟” او می‌گوید باید بزها را بفروشیم، پولی به بانک بدهیم.

رنگ مو تنباکویی عسلی : و توت‌فرنگی تولید کنیم، مثل اینکه بعضی‌ها اینجا انجام می‌دهند. ما می توانستیم کنار بیاییم و مستقل باشیم-” “پل بسیار مغرور رنگ مو است!” بانی گریه بیبی لایت مو کرد. او از صدقه خیلی می ترسد! روت گفت: «نه، دقیقاً اینطور نیست. “پس چیه؟” روت دوباره خجالت کشید: «خب – خیلی مودبانه نیست که در موردش صحبت کنم. “چیه، روت؟ می‌خواهم سعی کنم پل را درک کنم.» «خب، او می‌گوید پاپ شما یک نفت‌دان بزرگ رنگ مو است.

و می‌گوید در این مزرعه نفت وجود رنگ مو دارد، و شما این را می‌دانید، زیرا او به شما گفته رنگ مو است.» سکوتی حاکم کراتینه مو شد. “آیا پاپ شما مرد نفتی رنگ مو است؟” بانی خودش را مجبور بیبی لایت مو کرد جواب بدهد. «پدر یک مرد تاجر رنگ مو است. او زمین و همه چیز می خرد. او یک فروشگاه عمومی رنگ مو دارد و ماشین آلات می خرد و پول قرض می دهد.» این همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که پدر به او دستور بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که بگوید و همانطور که می دانیم.

کاملاً حقیقت پروتئین تراپی مو بود. و با این حال بانی در حالی که این را می گفت خود را دروغگو می دانست. او روت را گمراه می‌بیبی لایت مو کرد. روت مهربان، بی‌گناه، قابل اعتماد، با چشم‌های گشاد و صریح و ویژگی‌های مهربان و شیرین. روت، که از یک فکر نفرت انگیز یا یک انگیزه خودخواهانه ناتوان پروتئین تراپی مو بود، که تمام زندگی اش یک آتش سوزی طولانی در راه برادری پروتئین تراپی مو بود که دوستش داشت! آه، چرا این اتفاق افتاد.

  مدل مو کوتاه با رنگ روشن

که او مجبور کراتینه مو شد فریبکاری را روی روت تمرین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ آنها بیشتر در مورد پل صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بیشتر بعدازظهر روی تپه ها نشسته پروتئین تراپی مو بود و به خواهرش درباره خودش گفته پروتئین تراپی مو بود. او در حال کنار آمدن پروتئین تراپی مو بود، گفت؛ او با یک وکیل قدیمی کار پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که از فرار او از خانه بدش نمی آمد، اما به او کمک می بیبی لایت مو کرد پنهان بماند. این وکیل آزاد اندیش نامیده می کراتینه مو شد.

او می گفت حق دارید هر آنچه را که انتخاب می کنید باور کنید و پل باغبان و مرد خوش دست او پروتئین تراپی مو بود و وکیل قدیمی به او کتاب می بالیاژ مو داد تا بخواند و پل در حال تحصیل پروتئین تراپی مو بود. این عالی و در عین حال وحشتناک به نظر می رسید – پل کتابی در مورد کتاب مقدس خوانده پروتئین تراپی مو بود که نشان می بالیاژ مو داد چیزی جز تاریخ و افسانه های قدیمی عبری و پر از تناقضات و قتل های خونین و زنا و چیزهایی رنگ مو است که وجود نرنگ مو دارد.

رنگ مو تنباکویی عسلی : حس صدا زدن کلام خدا و پل از روت می خورنگ مو است که آن را بخواند، و روت در عذاب نگرانی پروتئین تراپی مو بود – اما بانی متوجه کراتینه مو شد که این روح پل رنگ مو است که از آن می ترسد و نه روح خودش! سپس بانی نزد پدر برگشت و به او گفت که پل آنها در جاده رد کراتینه مو شده اند. و بابا گفت: “واقعا؟” و تکرار بیبی لایت مو کرد که او “فرزندی به ظاهر عجیب و غریب” رنگ مو است. بابا علاقه ای نداشت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه