↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو پلاتینه

مدل رنگ مو پلاتینه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو پلاتینه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو پلاتینه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو پلاتینه : بدون کارت پستال تصویری با “صحنه هایی در ایرکوتسک” یا “سورتمه شتر در ولگا” یا هر چیز دیگری! “روت عزیز” گفت: “فقط یک خط به شما می دانم. که من خوب لایت و هایلایت مو هستم و همه چیز خوب رنگ مو است. من سه نامه از شما دریافت بیبی لایت مو کرده ام. لطفا اغلب بنویسید سرمان شلوغ رنگ مو است.

رنگ مو : و این به نظر پدر دقیقاً نگرش مناسبی پروتئین تراپی مو بود که یک روحانی-معلم باید اتخاذ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همه در دنیا به دنبال پول درآوردن پروتئین تراپی مو بودند و این یک راه بسیار بالا پروتئین تراپی مو بود. هم بابا و هم بانی دانشگاه را با جدیتی که انتظار داشت سپری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هیچ یک از آنها در پولی که از طریق یارانه به احزاب سیاسی و رشوه بالیاژ مو دادن به قانونگذاران و مقامات اجرایی و قضات و هیئت منصفه به دست آمده پروتئین تراپی مو بود تردید نداشتند.

مدل رنگ مو پلاتینه

مدل رنگ مو پلاتینه : که چنین پولی می تواند یکباره با دستور اجرایی به عالی ترین نوع فرهنگ تبدیل نانو کراتین مو شود، عمده فروشی. بانی در هیجانات دوره ها و واحدهای درسی غوطه ور کراتینه مو شد، از انگلیسی 5A به اسپانیایی 2 و از آنجا به جامعه شناسی 7 و تاریخ مدرن 14 دوید و مجموعه ای از کتاب های درسی را جمع آوری بیبی لایت مو کرد و به سخنرانی ها گوش بالیاژ مو داد و یادداشت نوشت و در کتاب خود ذخیره بیبی لایت مو کرد.

به انبوهی از تاریخ ها و جزئیات دیگر توجه کنید. مدت زیادی طول کشید تا متوجه کراتینه مو شد که «انگلیسی» بی‌رحمانه‌ای کسل‌کننده رنگ مو است و مرد جوانی که آن را آموزش می‌بالیاژ مو داد از کارهایی که انجام می‌بالیاژ مو داد از گریه خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. این که «اسپانیایی» لهجه فرانسوی رنگ مو دارد و پروفسور مخفیانه از دستفروشان حمایت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا خود را به خاطر زندگی در سرزمینی که او سرزمین بربرها می‌داند، دلداری دهد.

  مدل رنگ موی بلوند اروپایی

که «جامعه شناسی» ساختار پیچیده ای از طبقه بندی ها پروتئین تراپی مو بود، کاملاً مصنوعی، که توسط آقایان دانشمند در جستجوی چیزی برای آموختن ابداع کراتینه مو شد. و اینکه تاریخ معاصر از کتب درسی که هزاران چشم تیزبین مورد بررسی قرار گرفته پروتئین تراپی مو بودند تدریس می کراتینه مو شد تا از حساسیت های آقای پیت اوریلی در امان بماند و از بالیاژ مو دادن کوچکترین اشاره ای به هیچ دانش آموزی در مورد نیروهایی که مدرن را کنترل می کنند اجتناب نانو کراتین مو شود.

جهان II بانی با همان جدیت زندگی اجتماعی این موسسه عظیم را در دست گرفت. این هدف فوق‌العاده‌ای پروتئین تراپی مو بود که همه دانش‌آموزان دبیرستانی به آن توجه داشتند. چند نفر خوش شانس به آنجا رسیده پروتئین تراپی مو بودند و او نیز در میان آنها پروتئین تراپی مو بود. برادر خواهرش برادری داشت که ارکراتینه مو شد پروتئین تراپی مو بود و به بهترین برادری ممکن تعلق داشت. بنابراین کلمه گفته کراتینه مو شد و اسم حیوان دست اموز برداشته کراتینه مو شد.

آن‌ها جمعیتی سریع، پرخرج، تهاجمی، با اعتماد به نفس، زبان عامیانه پروتئین تراپی مو بودند، و نسبت به آینده‌های تیم پیست امسال حساس پروتئین تراپی مو بودند. بانی یک دونده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین دلیلی برای رنگ مو استقبال از او داشتند که از روغن پیرمردش قابل ارائه تر پروتئین تراپی مو بود. مانند همه دانشگاه های غربی، اقیانوس آرام جنوبی هم تحصیلی مشترک داشت.

بنابراین بانی در معرض تأثیر انبوهی از زنانگی، جوهر مقطر و غلیظ جذابیت قرار گرفت. انبوهی از فیگورهای برازنده، قوزک‌های کوتاه، بازوهای سفید و قهوه‌ای فرورفته، لباس‌هایی به رنگ پروانه‌های برزیلی. تصویری از لبخندها و چشم‌های درخشان، زفیری همیشگی از رایحه‌های ملایم، که از بوته‌های یاس بنفش و تاک‌های یاسمن و مایل‌ها کیلومتر باغ‌های پرتقال و لیمو کالیفرنیا دمیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

در چنین محیطی حتماً برای یک جوان ایده آلیست اتفاقی می افتاد – مخصوصاً وقتی تابستان را فقط در یک کمپ آموزشی برای مردان گذرانده پروتئین تراپی مو بود! همه این دسته از جذابیت های زنانه به دنبال بیبی لایت مو کردن گزارش های بازار درباره عادت نداشتند. با این حال آنها به نوعی توانستند در مورد کاشف و وارث ظاهری میدان نفتی بهشت ​​اطلاعات کسب کنند.

  مدل رنگ مو برای صورت سبزه

مجموعه های زیادی از هوش های سریع روی او متمرکز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او به تعبالیاژ مو داد زیادی رقص و صدها مهمانی فاج و هزاران موتور سواری دعوت کراتینه مو شد. سپس شایعه عجیبی منتشر کراتینه مو شد. اینجا یک پدیده غیرقابل تصور پروتئین تراپی مو بود، یک میلیونر جوان که “نوازش” نمی بیبی لایت مو کرد! طلسم بافان قهرمان جنوب اقیانوس آرام یکی یکی بیهوده می بافتند. خیلی زود شانس هایی منتشر کراتینه مو شد.

و کاملاً شرط بندی کراتینه مو شد که اولین دختری که بانی راس می بوسد چه کسی باکراتینه مو شد! تحقیقات در دبیرستان بیچ سیتی انجام کراتینه مو شد و خبر رسید که شاهزاده جوان نفتی قلب شکسته ای را در آغوش خود رنگ مو دارد. که البته او را به شخصیتی رمانتیک تبدیل بیبی لایت مو کرد و به کراتینه مو شدت بر اعتبار او افزود. این چیزها برعکس پیش می روند و دختری که بانی را به ارمغان آورد این کار را انجام بالیاژ مو داد زیرا تلاش نبیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو پلاتینه : خانواده هنریتا اشلی نسل‌ها پروتئین تراپی مو بود که پول داشتند، و بنابراین می‌توانستند به آن و همه کسانی که به دنبال آن پروتئین تراپی مو بودند نگاه کنند. این راهی پروتئین تراپی مو بود که بانی را تحت تاثیر قرار بالیاژ مو داد، کسی که می دانست پولش به طرز دردناکی جدید رنگ مو است. او هرگز به اعتماد به نفس تهاجمی خواهرش نمی رسید. او به دنبال چیزی بهتر از خودش پروتئین تراپی مو بود.

مدتی آن را در اشلی ها یافت، با آداب عالی و خدمتکاران ورزیده و عمارت پر از زباله های فرهنگ. هنریتا قدبلند و باریک، ملایم، صدایی ملایم و تا حدی برجسته پروتئین تراپی مو بود. مادرش تازه فوت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و یک سال مشکی پوشیده پروتئین تراپی مو بود که البته خیلی به چشم می آمد. او اسقفی اعظم کلیسا پروتئین تراپی مو بود و صبح‌های یکشنبه دستکش‌های بلند بچه‌گانه را می‌پوشید و یک کتاب دعا و سرود کوچک به هم متصل می‌بیبی لایت مو کرد.

  ترکیب رنگ موی شرابی دخترانه

که در چرم سیاه با حاشیه طلایی بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او بانی را به کلیسا برد و او فهمید که لازم نیست اساطیر عبری برنگ مو استان را با لغت مبتذل بپذیریم، بلکه ممکن رنگ مو است معنای نمادین آن را یک آقا مسن سفید مو با ردی از لهجه انگلیسی توضیح دهد. منظور هنریتا برای بانی، پناهگاهی پروتئین تراپی مو بود از غم و اندوه و هیاهوی میل نامشروع.

او مانند یک قدیس، یک مدونای زنده و قابل مشاهده در محوطه کالج، نزد او گریخت. او بسیار فراتر از خامی خیره کننده مجموعه هوشمند پروتئین تراپی مو بود. او از رنگ و پودر رنگ مو استفاده نمی بیبی لایت مو کرد – هیچ چیز به اندازه عرق بیبی لایت مو کردن روی بینی ظریف تراشیده کراتینه مو شده او ظاهر نمی کراتینه مو شد. شما ممکن رنگ مو است رویای بوسیدن او را داشته باشید، اما این رویا باقی خواهد ماند.

او شما را “آقای” صدا می بیبی لایت مو کرد. راس» در شش ماه اول آشنایی‌تان، و بعد از آن او شما را «آرنولد» صدا می‌بیبی لایت مو کرد، شاید به خاطر متیو، آن را باوقار می‌دانست. تا زمانی که او را می‌شناختید و واقعاً از او قدردانی می‌بیبی لایت مو کردید. بالاترین نمرات را در کلاس کسب می‌بیبی لایت مو کردید، و همانطور که کتاب دعای سیاه و طلایی کوچک آن را بیان می‌بیبی لایت مو کرد، «به مقام مدنی احترام بگذارید و از او اطاعت کنید.

مدل رنگ مو پلاتینه : و خود را تسلیم همه فرمانداران، معلمان خود کنید. ، کشیشان و اساتید روحانی.» III اسم حیوان دست اموز برای تعطیلات کریسمس خود به بهشت ​​رفت و اولین کلمه از سوی پل شنیده کراتینه مو شد. یک کارت ساده که دارای مهر نیروی اعزامی آمریکا رنگ مو است، اما جایی نرنگ مو دارد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه