↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره : رایان واکر، آرت یانگ، جان موبری-کلارک، مارتین برنبام، اودون پور، و والتر کرین را ثبت کنم. همچنین باید از آقای فرانک وایتنکمف و دکتر هرمان روزنتال از کتابخانه عمومی نیویورک و دکتر کلیفورد از کتابخانه موزه هنر متروپولیتن تشکر کنم.

رنگ مو : اگر قرار رنگ مو است این ترتیب دائمی جامعه مدرن باکراتینه مو شد، باید تمدن را برای لعنت بر اکثریت عظیم بشر نگه داشت. کتاب دوم شکاف تضاد بین ثروت و فقر؛ اعتراض عقل سلیم به شرایط جامعه که در آن یک دهم مردم صاحب نه دهم ثروت لایت و هایلایت مو هستند. وات تایلر نوشته رابرت ساوتی (یکی از به اصطلاح “مدرسه دریاچه” شاعران انگلیسی، که شامل وردزورث و کولریج می کراتینه مو شد.

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره : شاعر برنده جایزه سی سال. ترانه این آهنگ شعار شورشیان وات تایلر پروتئین تراپی مو بود که در لندن به لندن لشکرکشی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. 1381) «هنگامی که آدم در کاوش بیبی لایت مو کرد و حوا دراز کشید، آن وقت آقا کی پروتئین تراپی مو بود؟» بدبخت رنگ مو است قرعه نوزاد، متولد کراتینه مو شده در تخت خواب با سقف نی. سخاوتمند، خردمند یا شجاع باکراتینه مو شد، او فقط باید یک برده باکراتینه مو شد.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

من آثار مورد علاقه دوران جوانی خود را بازخوانی بیبی لایت مو کرده ام و از بین آنها آنچه را که اکنون حیاتی به نظر می رسید انتخاب بیبی لایت مو کرده ام. و من به دنبال این پروتئین تراپی مو بوده ام که نویسندگان زمان خود را با معیارهای قدیمی آزمایش کنم. اندازه این کار را تا زمانی که برای عقب نشینی زیاد پیش نرفتم متوجه نکراتینه مو شدم. این صرفاً به معنای بازخوانی آثار کلاسیک و گلچین‌های رنگ مو استانرنگ مو دارد نپروتئین تراپی مو بود.

این به معنای گذر از کتابخانه کوچکی از مجلدات نویسندگان زنده، پرونده های بسیاری از مجلات، و ده ها یا بیشتر کتاب و مجموعه ای از آیات فراری پروتئین تراپی مو بود. در پایان این کار، من خودم را با انبوهی از دست نوشته‌های تایپی به ارتفاع یک پا دیدم. و کار حذف از همه سخت تر پروتئین تراپی مو بود. البته تا حدودی انتخاب خود تعیین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. هیچ گلچینی از اعتراض اجتماعی نمی تواند حذف نانو کراتین مو شود «آواز پیراهن» و «فریاد بچه‌ها» و «مرد برای آن مرد رنگ مو است».

  رنگ مو کرم صدفی

همچنین نمی تواند «مارسی» و «اینترنشنال» را حذف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. انتخاب هایی از شلی و سوینبرن، راسکین، کارلایل و موریس، ویتمن، تولستوی و زولا به همان اندازه اجتناب ناپذیر پروتئین تراپی مو بودند. همین امر در مورد ولز و شاو و کروپوتکین، هاوپتمن و مترلینک، رومن رولان و آناتول فرانس نیز صادق پروتئین تراپی مو بود. وقتی نوبت به نویسندگان جدیدتر رسید، ابتدا به دنبال قضاوت خودشان در مورد بهترین اثرشان پروتئین تراپی مو بودم.

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره : و بعداً دستنوشته را به چند تن از دوستان، بهترین مردان و زنانی که می شناختم، فرستادم. بنابراین نسخه نهایی محصول تعبالیاژ مو دادی از ذهن ها پروتئین تراپی مو بود. و ممکن رنگ مو است گفته نانو کراتین مو شود که این مجموعه نه ویررنگ مو استار آن، بلکه یک جنبش کامل را نشان می‌دهد که توسط ارواح ارباب در همه اعصار ساخته و پشتیبانی کراتینه مو شده رنگ مو است. به همین دلیل می‌توانم بدون ظن به خودپرستی نظرم را در مورد حجم بیان کنم.

برای من قابل توجه پروتئین تراپی مو بود که چند نفر در حال خواندن نسخه خطی و نوشتن کاملاً مستقل، از آن به عنوان «کتاب مقدس جدید» یاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. من بر این باورم که به معنای واقعی کلمه و به سادگی همان چیزی رنگ مو است که کتاب مقدس قدیمی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است – گزیده ای از بهترین و واقعی ترین نوشته های شناخته کراتینه مو شده توسط ذهن زنده یک زمان زنده. این کتاب مقدس آینده رنگ مو است، انجیلی از امید جدید نژاد.

  مدل رنگ مو پلنگی

این کتابی رنگ مو است برای رسولان دوره جدید که با خود حمل کنند. کتابی برای تشویق ناامیدان و دلجویی از مجروحان آخرین جنگ آزادی بشریت. معیارهای کتاب رنگ مو استانرنگ مو داردهای ادبیات رنگ مو است. اگر ناامیدکننده‌ای پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، در مورد نوشته‌های قدیمی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است که به غیر از سبک، علاقه‌ای تمام دکلره مو دارند. یافتن پدری که در کاغذ پوست مصر برنگ مو استان، به پسرش می گوید که زندگی یک وکیل چقدر آسان رنگ مو است.

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره : ما را به هیجان می آورد. زندگی سگ زندگی کشاورز رنگ مو است. خواندن نمایشنامه‌ای که دو هزار و دویست و بیست و سه سال پیش در آتن ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، ما را سرگرم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در آن به طور مفصل این سؤال مطرح کراتینه مو شده رنگ مو است که هزاران «بوکسور صابونی» سوسیالیست هر شب به آن پاسخ می‌دهند: «چه کسی کار کثیف را انجام خواهد بالیاژ مو داد.

کار؟» شاید از یافتن یک اسپانیایی قرن سیزدهم که ابزارهای شیطانی ستمگران را تجزیه و تحلیل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سیرنگ مو است‌های کار برخی از شرکت‌های بزرگ امروزی در آمریکا را به تفصیل توضیح می‌دهد، ما را به لرزه می‌اندازد.

اجازه دهید اضافه کنم که من وظیفه خود را سانسور کننده فرآیند تکامل اجتماعی نمی دانم. هر جنبه ای از جنبش انقلابی در این کتاب صدایی پیدا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. دو سوال از هر نویسنده پرسیده کراتینه مو شده رنگ مو است: آیا چیزی برای گفتن داشته اید؟ و آیا آن را با اثربخشی خاصی گفته اید؟ برای مثال، خواننده یکی دو سرود از «سوسیالیست‌های مسیحی» را خواهد یافت.

  بهترین رنگ روی موی دکلره شده

او همچنین یکی از تقلیدهای سرودهای مسیحی را خواهد یافت که توسط کارگران صنعتی جهان در “جنگل”هایشان در غرب دور خوانده می نانو کراتین مو شود. آنارشیست ها و حواریون قیام نیز نمایندگی تمام دکلره مو دارند. و اگر برخی از چیزها به نظر خواننده تنها گسستن خشم رنگ مو است، می گویم که گلچین وفادار را سرزنش نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، حتی نویسنده را سرزنش نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – خودش را سرزنش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به وجود شرایطی رضایت بالیاژ مو داده رنگ مو است.

همنوعان خود را به نهایت جنون و ناامیدی سوق بالیاژ مو داده رنگ مو است. در تهیه این اثر، من خودم را در قبال افراد زیادی موظف بیبی لایت مو کرده ام که برای قدردانی کامل، فضای زیادی لازم رنگ مو است. باید از دوستانی تشکر کنم که این نسخه خطی حجیم را مرور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و از نقد دقیقشان به من بهره که به زحمت برای من کتابهای ضایعاتی ارسال آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که نشان دهنده سالها و حتی دهه ها گردآوری پروتئین تراپی مو بود.

الیزابت بالچ، الیزابت مگی فیلیپس، فرانک بی نورمن، فرانک رنگ مو استولمن، جی ام مدوکس. ، ادوارد جی اوبراین و کلمنت وود. از جمله کسانی که در ارائه پیشنهادات ارزشمند به من کمک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند عبارتند از: کامل پروتئین تراپی مو بودن بخش اختصاص بالیاژ مو داده کراتینه مو شده به نوشته های برنگ مو استانی تا حدی به دلیل توصیه تعبالیاژ مو دادی از محققان رنگ مو است

مدل رنگ مو هایلایت بدون دکلره : در حوزه هنری تکرار کنم: بهترین مطالب، اعم از قدیمی و جدید را به دست آوریم و جذاب ترین و حیاتی ترین ها را انتخاب کنم. من باید مدیون خود را به تعبالیاژ مو دادی از دوستانی که در این زمینه پیشنهاد بالیاژ مو دادند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه