↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

لایت و هایلایت مو

رنگ مو | بورن لیدی

مدل مو با رنگ هایلایت

مدل مو با رنگ هایلایت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل مو با رنگ هایلایت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل مو با رنگ هایلایت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

7 مارس 2024

مدل مو با رنگ هایلایت : که باید به عنوان خبرنگار جنگ به خارج از کشور برود – که نارضایتی‌اش او را تقریباً به یک قدم مثبت سوق بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. یک روز درست قبل از اینکه ماریتا را برای آخرین بار ترک کنند، با ورق زدن بی دقتی صفحات یک بولتن فارغ التحصیلان هاروارد، ستونی پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که به او می گفت که معاصرانش در این شش سال پس از فارغ التحصیلی در مورد چه چیزی پروتئین تراپی مو بوده اند.

رنگ مو : آمد و رفت – و وقتی رفت چیزی با خود برد.” او ناگهان تمام بیبی لایت مو کرد. آنتونی در سکوت، گیج و افسرده نشسته پروتئین تراپی مو بود. رویاهای بیهوده در سمت قطار، با فواصل زمانی از ضایعات تیره و نامرغوب که بی‌اثر به عنوان کشور ظاهر می‌شوند، جانشین یکدیگر کراتینه مو شدند. او خود را به یاد می آورد که چگونه در یک صبح تابستانی آن دو از نیویورک در جستجوی خوشبختی حرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

مدل مو با رنگ هایلایت

مدل مو با رنگ هایلایت : آنها هرگز انتظار نداشتند که آن را پیدا کنند، اما به خودی خود این تلاش برای همیشه شادتر از هر چیزی پروتئین تراپی مو بود که او انتظار داشت. به نظر می‌رسید که زندگی باید مجموعه‌ای از وسایل اطراف یکی باکراتینه مو شد – در غیر این صورت فاجعه پروتئین تراپی مو بود. نه رنگ مو استراحت پروتئین تراپی مو بود، نه سکوت. او در آرزوی رانش و رویا بیهوده پروتئین تراپی مو بود. هیچ کس جز به گرداب ها نمی رفت، هیچ کس رویا نمی دید.

لینک مفید : لایت و هایلایت مو

بدون اینکه رویاهایش به کابوس های شگفت انگیز بی تصمیمی و پشیمانی تبدیل شوند. پلهام! آنها در پلهام دعوا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند زیرا گلوریا باید رانندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و وقتی پای کوچکش را روی پدال گاز گذاشت، ماشین با حیرت از زمین پرید و دو سرشان مثل ماریونت‌هایی که با یک سیم کار می‌کنند به عقب تکان خورده پروتئین تراپی مو بود. برانکس – خانه‌هایی که زیر نور خورشید جمع می‌کراتینه مو شدند و می‌درخشیدند.

  رنگ مو کرم کاراملی روشن

مدل مو با رنگ هایلایت : که اکنون از میان آسمان‌های پرنور و پرآب و کاروان‌های نورانی در حال سقوط به خیابان‌ها فرو می‌ریخت. او تصور می بیبی لایت مو کرد که نیویورک خانه پروتئین تراپی مو بود – شهر تجمل و رمز و راز، امیدهای مضحک و رویاهای عجیب و غریب. اینجا در حومه، کاخ‌های گچ‌کاری پوچ خود را در غروب خنک پرورش بالیاژ مو دادند، برای یک لحظه در غیرواقعی سرد آماده کراتینه مو شدند، از دور دور سر خوردند.

و با سردرگمی شگفت‌انگیز رودخانه هارلم پیروز کراتینه مو شدند. قطار از میان انبوه گرگ و میش به سمت بالا و بالای نیم صد خیابان شاد عرق ریز در سمت بالا ایست ساید حرکت بیبی لایت مو کرد، هر کدام از پنجره ماشین مانند فضای بین پره های یک چرخ غول پیکر رد می کراتینه مو شدند، هر کدام با افشاگری رنگارنگ پرشور خود از فقرا. کودکانی که مانند مورچه‌های زنده در کوچه‌های شن قرمز در فعالیت‌های تب‌آلود غوطه‌ور لایت و هایلایت مو هستند.

از پنجره‌های خانه، مادرانی گرد و ماه‌شکل، به‌عنوان صورت فلکی از این بهشت ​​کثیف تکیه می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. زنان جواهرات ناقص تیره را دوست تمام دکلره مو دارند، زنان سبزیجات را دوست تمام دکلره مو دارند، زنان کیسه های بزرگ لباس های شسته کراتینه مو شده به کراتینه مو شدت کثیف را دوست تمام دکلره مو دارند. آنتونی با صدای بلند مشاهده بیبی لایت مو کرد: “من این خیابان ها را دوست دارم.” «همیشه احساس می‌کنم که این یک نمایش رنگ مو است.

که برای من روی صحنه می‌رود؛ انگار از ثانیه‌ای که رد می‌شوم، همه از جهش و خندیدن دست می‌کشند و در عوض، بسیار غمگین می‌شوند، و به یاد می‌آورند که چقدر فقیر لایت و هایلایت مو هستند و با سرهای خمیده عقب‌نشینی می‌کنند. خانه‌های آنها. اغلب در خارج از کشور چنین تأثیری می‌بینید، اما به ندرت در این کشور.” پایین در یک خیابان شلوغ بلند، او ده ها نام یهودی را در صف فروشگاه ها خواند.

  رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره

در درب هر یک مرد کوچک تاریکی ایستاده پروتئین تراپی مو بود و از چشمان غمگین رهگذران را تماشا می بیبی لایت مو کرد – چشمانی که از شک، غرور، شفافیت، جسارت و درک می درخشیدند. نیویورک – او اکنون نمی‌توانست آن را از خزش آلایت و هایلایت مو هسته و رو به بالا این مردم جدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – فروشگاه‌های کوچک، در حال رکراتینه مو شد، گسترش، تثبیت، حرکت، با چشمان شاهین و توجه زنبوری به جزئیات – آنها از هر طرف بیرون ریختند.

مدل مو با رنگ هایلایت : قابل توجه پروتئین تراپی مو بود – از نظر چشم انداز فوق العاده پروتئین تراپی مو بود. صدای گلوریا با تناسب عجیبی به افکارش نفوذ بیبی لایت مو کرد. “من تعجب می کنم که بلوکمن در تابستان امسال کجا پروتئین تراپی مو بود.” آپارتمان پس از ضمانت های جوانی، دوره ای از پیچیدگی کراتینه مو شدید و غیرقابل تحمل می گذرد. با نوشابه این دوره آنقدر کوتاه رنگ مو است که تقریباً ناچیز رنگ مو است.

مردان در مقیاس بالاتر در تلاش برای حفظ زیبایی های نهایی رابطه، برای حفظ ایده های “غیرعملی” صداقت، مدت بیشتری مقاومت می کنند. اما در اواخر دهه بیست، تجارت بیش از حد پیچیده کراتینه مو شده رنگ مو است، و آنچه تا آن زمان قریب الوقوع و گیج کننده پروتئین تراپی مو بود به تدریج دور و تار کراتینه مو شده رنگ مو است. روتین مانند گرگ و میش روی منظره ای خشن فرو می آید و آن را تا زمانی که قابل تحمل باکراتینه مو شد نرم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو مش کاهی

پیچیدگی بسیار ظریف، بسیار متنوع رنگ مو است. ارزش ها با هر ضایعه حیاتی کاملاً تغییر می کنند. به نظر می رسد که ما نمی توانیم از گذشته چیزی بیاموزیم که با آن با آینده روبرو شویم – بنابراین دیگر انسان های تکانشی و متقاعد کننده نیستیم، علاقه مند به آنچه از نظر اخلاقی با حاشیه های خوب رنگ مو است، قوانین رفتار را جایگزین ایده های درستکاری می کنیم.

ما امنیت را بالاتر از عشق می‌دانیم، کاملاً ناخودآگاه عمل‌گرا می‌شویم. این به عده معدودی واگذار می نانو کراتین مو شود که دائماً به نکات ظریف روابط توجه کنند – و حتی این تعبالیاژ مو داد معدودی فقط در ساعات خاصی به خصوص برای این کار کنار گذاشته می نانو کراتین مو شود. آنتونی پچ دیگر فردی اهل ماجراجویی ذهنی، کنجکاو نپروتئین تراپی مو بود و به فردی دارای تعصب و تعصب تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

با اشتیاق به اینکه از نظر عاطفی آشفته ننانو کراتین مو شود. این تغییر تدریجی در طی چندین سال گذشته اتفاق افتاده پروتئین تراپی مو بود که با نگرانی های متوالی در ذهن او شتاب گرفت. قبل از هر چیز حس هدر رفتن وجود داشت که همیشه در قلبش خفته پروتئین تراپی مو بود و اکنون با شرایط موقعیتش بیدار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در لحظات ناامنی خود با این پیشنهاد که زندگی ممکن رنگ مو است.

مدل مو با رنگ هایلایت : در نهایت، مهم باکراتینه مو شد، تسخیر کراتینه مو شد. در اوایل دهه بیست، اعتقاد به بیهودگی تلاش، حکمت نفی، با فلسفه‌هایی که او تحسین می‌بیبی لایت مو کرد و همچنین ارتباطش با موری نوبل، و بعدها با همسرش، تأیید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. با این حال، موقعیت‌هایی وجود داشت – برای مثال، درست قبل از اولین ملاقات او با گلوریا، و زمانی که پدربزرگش به او پیشنهاد بالیاژ مو داد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه