نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره : بیلی ناگهان متوجه کراتینه مو شد که کلاهی بر سر رنگ مو دارد. او آن را تکان بالیاژ مو داد. اما برای بقیه، غرایز اجتماعی او را ناکام گذاشت. او فقط می توانست خیره نانو کراتین مو شود. هنوز تمام نفسش را نگرفته پروتئین تراپی مو بود. هال گفت: “بیلی یک خبرنگار رنگ مو است.” اما شما نگران نباشید – او یک جنتلمن رنگ مو است و به اعتماد به نفس خیانت نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : آقای مک‌کلار – ما می‌توانیم کنار آن بایستیم و هیچ بازگشتی وجود نرنگ مو دارد.» هال، باید اعتراف بیبی لایت مو کرد که توجه چندانی به این خطبه آموزنده نداشت. او به جلو نگاه می بیبی لایت مو کرد، به جایی که کوچه به خیابان افتاد. این خیابان پشت خانه مک‌کلار پروتئین تراپی مو بود و تنها یک بلوک از راه‌آهن فاصله داشت. جرات نداشت پشت سرش را نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما داشت گوش هایش را فشار می بالیاژ مو داد. ناگهان فریادی با صدای جان ادستروم شنید.

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره : در همین حال کیتینگ به گفتمان خود ادامه می بالیاژ مو داد. او می‌گفت: «می‌دانی، آقای مک‌کلار، گاهی اوقات در چنین موقعیتی یافتن حقیقت دشوار رنگ مو است. وقتی منافع روزنامه هایشان را پر از دروغ و اغراق می کنند، برای ما وسوسه رنگ مو است که از طرف مقابل دروغ و اغراق را منتشر کنیم. اما در درازمدت متوجه می‌شویم که انتشار حقیقت بهترین سود را رنگ مو دارد.

هال در یک لحظه دو عصا را رها بیبی لایت مو کرد و در حالی که کیتینگ پاشنه پا داشت به سمت کوچه رفت. آنها فریادهایی را از پشت سر خود شنیدند و صدایی که کاملاً نزدیک به گوش می رسید، دستور بالیاژ مو داد: “توقف کن!” آنها به انتهای کوچه رسیده پروتئین تراپی مو بودند و در حال انحراف پروتئین تراپی مو بودند که صدای شلیک گلوله به گوش رسید و در خانه ای آن طرف آنها در آن طرف خیابان، شیشه شکست.

  رنگ موی ماهاگونی روشن چه رنگی است

دورتر یک زمین خالی پروتئین تراپی مو بود که مسیری از آن عبور می بیبی لایت مو کرد. به دنبال آن، آنها از پشت چند کانکس طفره رفتند و به خیابان دیگری آمدند – و همینطور به ریل راه آهن. صف طولانی ای از واگن های باری جلوی آنها پروتئین تراپی مو بود، و آنها بین دو تا از آنها دویدند، و با بالا رفتن از کوپلینگ ها، دیدند که موتور بزرگی ایستاده پروتئین تراپی مو بود و چراغ جلوی آن در چشمانشان می درخشید. آنها از جلوی آن پریدند.

و در کنار قطار، از یک مناقصه، سپس یک واگن چمدان و سپس یک واگن سالنی رد کراتینه مو شدند. “اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم!” کیتینگ که مثل دمش پف می بیبی لایت مو کرد فریاد زد. هال دید که فقط سه واگن دیگر به قطار وجود رنگ مو دارد. همچنین، مردی را دید که با لباس آبی در کنار پله ایستاده پروتئین تراپی مو بود. به سمت او دوید. “ماشین شما در آتش رنگ مو است!” او گریه. “چی؟” مرد فریاد زد. “جایی که؟” “اینجا!” هال گریه بیبی لایت مو کرد.

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره : و ناگهان از کنار دیگری رد کراتینه مو شد، از پله ها بالا رفت و وارد ماشین کراتینه مو شد. راهروی طولانی و باریکی وجود داشت که به عنوان قسمت آشپزخانه یک ماشین غذاخوری شناخته می کراتینه مو شد. در انتهای دیگر این راهرو دری متحرک پروتئین تراپی مو بود و هال به سمت آن پرید. او صدای رهبر ارکستر را شنید که بایستد، اما او توجهی نبیبی لایت مو کرد. کت و کلاهش را از تنش درآورد. و سپس با فشار بالیاژ مو دادن در، وارد یک آپارتمان با نور روشن کراتینه مو شد.

و حضور پسر پادشاه ذغال سنگ. بخش 12. کتانی سفید و شیشه‌های برش خورده سالن غذاخوری زیر چراغ‌های برقی درخشان می‌درخشیدند و سایه‌های صورتی آن را به چشم‌ها نرم می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. نیم دوجین مرد جوان و همین تعبالیاژ مو داد خانم جوان، همگی در لباس شب، پشت میزها نشسته پروتئین تراپی مو بودند. همچنین دو یا سه خانم بزرگتر. آنها اولین غذای خود را شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو برای پوست سبزه

می خندیدند و گپ می زدند که ناگهان این بازدید کننده غیر منتظره با جامپرهای معدنکاری آغشته به زغال سنگ آمد. او در نحوه ورودش مزاحم نپروتئین تراپی مو بود. اما بلافاصله پشت سر او مردی چاق آمد، عرق ریز، ظاهری وحشی، و مانند یک موتور بخار قدیمی خس خس می بیبی لایت مو کرد. پشت سر او هادی قطار آمد، در حالت آشفتگی نه چندان آشکار. بنابراین، البته، گفتگو متوقف کراتینه مو شد.

خانم‌های جوان روی صندلی‌های خود چرخیدند، در حالی که چند مرد جوان از جای خود بلند کراتینه مو شدند. سکوتی به وجود آمد: تا اینکه بالاخره یکی از مردان جوان قدمی به جلو برداشت. “این چیه؟” او به عنوان کسی که حق مطالبه داشت تقاضا بیبی لایت مو کرد. هال به سمت سخنران پیش رفت، جوانی لاغر اندام، از نظر ظاهری درست.

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره : اما ظاهری متمایز نداشت. “سلام پرسی!” گفت هال. حیرت به چهره ی دیگری آمد. او خیره کراتینه مو شد، اما به نظر نمی رسید آنچه را که می دید باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره : ناگهان فریاد یکی از خانم های جوان آمد. مویی که وقتی آن را می‌کشید، موهایی به رنگ ملاس رنگ مو دارد، اما کاملاً کرکی و فوق‌العاده، با گرد و غبار ستاره‌ای.

گونه‌هایش صورتی و کرم پروتئین تراپی مو بود و چشم‌های قهوه‌ای‌اش خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، کاملاً باز و پر از شگفتی. او لباس شامی به رنگ سبز زیتونی ملایم پوشیده پروتئین تراپی مو بود و شال سفید کرمی از مواد فیلمی روی شانه های برهنه اش انداخته پروتئین تراپی مو بود. شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود به پاهایش. “این هال رنگ مو است!” او گریست. “هال وارنر!” هریگان جوان را تکرار بیبی لایت مو کرد. “چرا، در دنیا چه؟” صدایی از بیرون او را قطع بیبی لایت مو کرد. هال به آرامی گفت: یک لحظه صبر کن. “فکر می کنم یکی دیگر وارد می نانو کراتین مو شود.

  نحوه رنگ كردن ريشه مو مش شده

در را به کراتینه مو شدت باز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنقدر با خشونت هل بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که بیلی کیتینگ و رهبر ارکستر به یک طرف رانده کراتینه مو شدند. و جف کاتن در ورودی ظاهر کراتینه مو شد. کمپ مارشال نفس نفس نمی زد، چهره اش پر از شور شکار پروتئین تراپی مو بود. در دست ررنگ مو استش هفت تیر حمل می بیبی لایت مو کرد. او به او خیره کراتینه مو شد و دو مردی را که در تعقیبش پروتئین تراپی مو بود دید. همچنین او پسر پادشاه ذغال سنگ و بقیه گروه شگفت زده را دید. او ایستاده پروتئین تراپی مو بود، گنگ زده پروتئین تراپی مو بود.

در را دوباره هل بالیاژ مو دادند و او را به زور کنار زدند و دو مرد دیگر هم جمع کراتینه مو شدند و هر دو هفت تیر در دست داشتند. مهمترین آنها پیت هانون پروتئین تراپی مو بود و او نیز ایستاده پروتئین تراپی مو بود و خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “دندان شکن” دو دندان خود را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، و هنگامی که فک جنگنده جایزه او پایین افتاد، کمپروتئین تراپی مو بود آشکار کراتینه مو شد. احتمالاً این اولین ورود او به جامعه پروتئین تراپی مو بود، و او مانند یک پسر بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در کمد جام جم گرفتار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره : روش پرسی هریگان به طور مشخصی شاهانه کراتینه مو شد. “این یعنی چی؟” او خورنگ مو است. هال پروتئین تراپی مو بود که جواب بالیاژ مو داد. “من به دنبال یک جنایتکار لایت و هایلایت مو هستم، پرسی.” “چی؟” فریادهای کمی از سوی زنان شنیده می کراتینه مو شد. «بله، یک جنایتکار. مردی که معدن را مهر و موم بیبی لایت مو کرد.» “معدن را مهر و موم بیبی لایت مو کردی؟” دیگری را تکرار بیبی لایت مو کرد. “منظورت چیه؟” “بگذار توضیح بدهم. ابتدا دوستانم را معرفی می کنم. هریگان، این دوست من کیتینگ رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه