نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو کرم کاراملی روشن

رنگ مو کرم کاراملی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو کرم کاراملی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو کرم کاراملی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو کرم کاراملی روشن : چند سال بعد، دایمیو که زمین به او تعلق داشت دستور بالیاژ مو داد که درخت را قطع کنند. سپس زن به کراتینه مو شدت گریه بیبی لایت مو کرد و برای اولین بار تمام ماجرا را برای شوهرش فاش بیبی لایت مو کرد. او افزود: «و اکنون، من می دانم که باید بمیرم.

رنگ مو : اما اینها درختان گیلاس پرورشی لایت و هایلایت مو هستند. برخی دیگر مانند یامازاکورا یا گیلاس کوهی لایت و هایلایت مو هستند که قبل از شکوفه بالیاژ مو دادن برگهای خود را بیرون می آورند. [12] اما این نیز شعر زیبایی و نمادگرایی خود را رنگ مو دارد. نویسنده و شاعر بزرگ شینتو، موتووری، آواز خواند: [ 13 ] درختان گیلاس ژاپنی چه کشت کراتینه مو شده و چه غیر کشت، نماد لایت و هایلایت مو هستند. آنهایی که در باغ های قدیمی سامورایی کاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند تنها به خاطر زیبایی شان گرامی نپروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو کرم کاراملی روشن

رنگ مو کرم کاراملی روشن : خواننده ای که هرگز درخت گیلاس را در ژاپن ندیده رنگ مو است، نمی تواند لذت این منظره را تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هیچ برگ سبزی وجود نرنگ مو دارد. اینها بعداً می آیند: فقط یک شکوفه شکوفه وجود رنگ مو دارد که هر شاخه و شاخه را در مه لطیف خود می پوشاند. و خاک زیر هر درخت با گلبرگ های افتاده مانند برف صورتی پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

شکوفه های بی لک آنها نمادی از ظرافت احساسات و بی عیب پروتئین تراپی مو بودن زندگی متعلق به نجابت عالی و شوالیه واقعی در نظر گرفته می کراتینه مو شد. یک ضرب‌المثل قدیمی می‌گوید: «همان‌طور که گل گیلاس در میان گل‌ها اول رنگ مو است، جنگجو هم باید در میان مردان اول باکراتینه مو شد». در سایه غربی این باغ، و اندام های تیره صاف آن بر بالای سایه بان ایوان، درخت آلوی ژاپنی فوق العاده اومنوکی، بسیار قدیمی رنگ مو است.

که در اصل، بدون شک، مانند باغ های دیگر، به خاطر این باغ کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. از دیدن شکوفایی آن شکوفه بالیاژ مو دادن اومنوکی، [14] در اوایل بهار، به ندرت کمتر از درخت گیلاس شگفت‌انگیز رنگ مو است که یک ماه بعد شکوفا نمی‌نانو کراتین مو شود. و شکوفایی هر دو توسط تعطیلات محبوب جشن گرفته می نانو کراتین مو شود. اینها، اگرچه مشهورترین لایت و هایلایت مو هستند، اما تنها گلهایی نیستند که از این رو دوست تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو مش سفید پسرانه

ویستاریا، کنوولولوس، گل صد تومانی، هر کدام در فصل خود، نمایش‌هایی از شکوفه‌ها را به‌قدری دوست‌داشتنی تشکیل می‌دهند که کل جمعیت را از شهرها به داخل کشور می‌کشند تا آنها را ببینند. در ایزومو، شکوفایی گل صد تومانی به‌ویژه شگفت‌انگیز رنگ مو است. معروف ترین مکان برای این منظره، جزیره کوچک دایکونشیما، در تالاب بزرگ ناکا اومی رنگ مو است که حدود یک ساعت با بادبان ماتسوه فاصله رنگ مو دارد.

رنگ مو کرم کاراملی روشن : در ماه مه، تمام جزیره با گل صد تومانی شعله های زرشکی می سوزد. و حتی به دختران و پسران مدارس دولتی عیدی بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود تا از دیدن آن لذت ببرند. اگرچه گل آلو قطعاً رقیب زیبایی ساکورا نوهانا رنگ مو است، ژاپنی ها زیبایی زن – زیبایی ظاهری – را با گل گیلاس مقایسه می کنند، نه با گل آلو. اما فضیلت و شیرینی زنانه، از سوی دیگر، با اوم نو حنا مقایسه می نانو کراتین مو شود.

نه با شکوفه گیلاس. اشتباه بزرگی رنگ مو است که تأیید کنیم، همانطور که برخی از نویسندگان انجام بالیاژ مو داده‌اند، که ژاپنی‌ها هرگز به مقایسه زن با درختان و گل‌ها فکر نمی‌کنند. برای فضل، دوشیزه به بید باریک تشبیه کراتینه مو شده رنگ مو است. [15] برای جذابیت جوانی، به درخت گیلاس در گل. برای شیرینی دل، به درخت آلو شکوفه. نه، شاعران قدیمی ژاپنی زن را به همه چیزهای زیبا تشبیه بیبی لایت مو کرده اند.

آنها حتی برای ژست‌های مختلف و حرکات او از گل‌ها تشبیه بیبی لایت مو کرده‌اند از نام‌های حرفه‌ای گل‌های دخترانه و جورو صحبت نکنیم. با قدرت قابل توجهی رنگ مو استدلال کراتینه مو شده رنگ مو است که منشأ برخی از نام‌های درختی را که دختران بر دوش می‌کشند، باید در تصور عامیانه درخت به‌عنوان نمادی از طول عمر، یا خوشبختی، یا خوشبختی جستجو بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فانتزی مد امسال

نه در هر ایده رایج در مورد درخت. زیبایی درخت به خودی خود اما هر قدر هم که باکراتینه مو شد، ضرب المثل، شعر، آهنگ، و سخنان رایج امروزی شواهد زیادی به دست می دهد که مقایسه زنان با درختان و گل ها در ژاپن به هیچ وجه از نظر زیبایی شناختی پایین تر از ما نیست. ثانیه 6 این که درختان، حداقل درختان ژاپنی، روح تمام دکلره مو دارند.

رنگ مو کرم کاراملی روشن : برای کسی که شکوفه بالیاژ مو دادن اومنوکی و ساکورانوکی را دیده رنگ مو است، نمی تواند خیالی غیرطبیعی به نظر برسد. این یک باور عمومی در ایزومو و جاهای دیگر رنگ مو است. با فلسفه پروتئین تراپی مو بودایی همخوانی نرنگ مو دارد، و با این حال از یک جهت به نظر می رسد که انسان به حقیقت کیهانی بسیار نزدیکتر از تصور قدیمی ارتدوکس غربی از درختان به عنوان «چیزهایی که برای رنگ مو استفاده انسان خلق کراتینه مو شده اند» رنگ مو است.

علاوه بر این، چندین خرافات عجیب در مورد درختان خاص وجود رنگ مو دارد، بی شباهت به برخی از باورهای هند غربی که تأثیر خوبی در بررسی ناپروتئین تراپی مو بودی الوارهای با ارزش داشته اند. ژاپن، مانند جهان گرمسیری، درختان اجنه خود را رنگ مو دارد. از این میان، انوکی به خصوص شبح وار در نظر گرفته می شوند و اکنون به ندرت در باغ های قدیمی ژاپن یافت می شوند. اعتقاد بر این رنگ مو است.

که هر دوی آنها دارای قدرت فراموش نکراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند. ضرب المثل ایزومو، «انوکی گا باکرو» رنگ مو است. شما در یک فرهنگ لغت ژاپنی کلمه را خواهید یافت که با عباراتی مانند ‘تبدیل کراتینه مو شدن’، ‘تغییر کراتینه مو شدن’، ‘تغییر کراتینه مو شدن’ و غیره ترجمه کراتینه مو شده رنگ مو است. اما باور در مورد این درختان بسیار مفرد رنگ مو است و نمی توان آن را با هیچ گونه تفسیری از فعل توضیح بالیاژ مو داد. خود درخت شکل یا مکان خود را تغییر نمی‌دهد.

  زیباترین رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

اما شبحی به نام خود را از درخت جدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در قالب‌های مختلف راه می‌رود. [20] اغلب شکلی که فانتوم در نظر می گیرد، شکل یک زن زیبرنگ مو است. شبح درختی به ندرت صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به ندرت جرأت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از درخت خود دور نانو کراتین مو شود. در صورت نزدیک کراتینه مو شدن، بلافاصله به داخل تنه یا شاخ و برگ منقبض می نانو کراتین مو شود. گفته می نانو کراتین مو شود که اگر یک یاناگی پیر یا یک انوکی جوان بریده نانو کراتین مو شود.

رنگ مو کرم کاراملی روشن : خون از گاش جاری می نانو کراتین مو شود. هنگامی که چنین درختانی بسیار جوان لایت و هایلایت مو هستند، باور نمی نانو کراتین مو شود که آنها عادات ماوراء طبیعی تمام دکلره مو دارند، اما هر چه بزرگتر می شوند، خطرناک تر می شوند. افسانه نسبتاً زیبایی وجود رنگ مو دارد – به یاد رویای قدیمی یونانی دریادها – در مورد درخت بید که در باغ یک سامورایی در کیوتو رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. به دلیل شهرت عجیبش، مستأجر خانه خورنگ مو است که آن را قطع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اما سامورایی دیگری او را منصرف بیبی لایت مو کرد و گفت: «به جای آن آن را به من بفروش تا در باغ خود بکارم. آن درخت روح رنگ مو دارد. ظالمانه پروتئین تراپی مو بود که زندگی آن را ناپروتئین تراپی مو بود کنند. یاناگی که به این ترتیب خریداری و پیوند زده کراتینه مو شد، در خانه جدید خود به خوبی شکوفا کراتینه مو شد و روح آن به دلیل قدردانی، شکل زنی زیبا را به خود گرفت و همسر سامورایی کراتینه مو شد که با آن دوست کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. پسری جذاب حاصل این وصلت پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه