↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو برای پایین مو

مدل رنگ مو برای پایین مو | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو برای پایین مو را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو برای پایین مو را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو برای پایین مو : دختر پادشاهی دور، این هیولا با فریب و فریب، با قدرت پدر و مادری دوست داشتنی، من را از خانه سلطنتی ام اغوا بیبی لایت مو کرد، در جنگل و بیابان وحشی به پرسه زدن؛ و قطعاً بهشت ​​تو را آورده رنگ مو است. حالا برای شاد بیبی لایت مو کردن قلبم و صاف بیبی لایت مو کردن پیشانی ام و رهایی از آغوش نفرت انگیز او و بردنم به مکانی مناسب تر، جایی که در آغوش چرخان تو آرام تر، بالاخره ممکن رنگ مو است واقعاً دوست داشته شوم و سعادتمند شوم. اسفندیار فوراً او را نزد خود خواند و از او خورنگ مو است که بنشیند.

رنگ مو : و از اعماق برای فریب بالیاژ مو دادن قبیله باله، غذای روزانه اش. آتش دور او می درخکراتینه مو شد؛ حجم عظیم او مانند کوه رنگ مو است. وقتی خشمگین می نانو کراتین مو شود، غرش او سرزمین اطراف را از ترس می لرزاند. کف سمی سفید قطره‌هایی از آرواره‌های شنیع‌اش، که خمیازه می‌کشند، شکافی غم‌انگیز را به نمایش می‌گذارند، قبر بسیاری از موجودات بدبخت، گمکراتینه مو شده در میان آن بیابان بی‌ردیف سرگردان.» کوروگسار وحشیگری حیوان را به گونه ای توصیف یا بزرگ بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو برای پایین مو

مدل رنگ مو برای پایین مو : دوباره اسفنديار خطاب به كوروگسار گفت: مي بيني با چه امكاناتي همه مخالفت ها برطرف مي نانو کراتین مو شود، وقتي كه لطف بهشت ​​مرا ياري كند! اما دشواری‌های دیگر و وحشتناک‌تری برای غلبه بر آن وجود رنگ مو دارد، و همانطور که دستاوردهای شما قطعاً شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، قبل از اینکه کارتان به پایان برسد، تلاش‌های بیشتری انجام خواهید بالیاژ مو داد.» “بدی بعدی که باید بر آن غلبه کنم چیست؟” “یک اژدهای عظیم، “با قدرت مجذوب بیبی لایت مو کردن.

که اسفندیار فکر بیبی لایت مو کرد که باید احتیاط الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با این دیدگاه دستور بالیاژ مو داد دستگاه عجیبی روی چرخ ها بسازند، چیزی شبیه کالسکه و مقدار زیادی را به آن ببندد. از سازهای نوک تیز، و اسب ها را به آن مهار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا آن را در جاده بکشند. او سپس حرکت آن را امتحان بیبی لایت مو کرد و آن را به طرز قابل تحسینی برای هدفش محاسبه بیبی لایت مو کرد. مردم از نبوغ این اختراع شگفت زده کراتینه مو شدند و او را تا آسمان ستایش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی

مرحله سوم – شاهزاده رفت و پس از طی مسافت قابل توجهی، کوروگسار ناگهان فریاد زد: “اکنون بوی تعفن اژدها را حس می کنم.” با شنیدن این حرف، اسفندیار پیاده کراتینه مو شد، از دستگاه بالا رفت و در را سریع بست، روی صندلی نشست و رفت. باشوتان و همه رزمندگان با مشاهده این عمل خارق‌العاده شروع به گریه و زاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او خود را به سوی ناپروتئین تراپی مو بودی حتمی می‌برد و التماس می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به خاطر خودش و آنها از ماشین بیرون بیاید. اما او پاسخ بالیاژ مو داد: “سلام، سلام! شما از این موضوع چه می دانید؟” و از آنجایی که دستگاه جنگی به قدری عالی ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که می توانست خودش حرکات اسب ها را هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با سرعت بیشتری پیش رفت تا به مجاورت هیولا رسید.

مدل رنگ مو برای پایین مو : اژدها از دور صدای غرش غم را شنید و هر نسیمی را که در دشت همسایه می‌وزید، خفه می‌بیبی لایت مو کرد. چیزی انسان را در قدرتش رنگ مو استشمام کن، رایحه ای خوشایند برای او. زیرا او مشتاق پروتئین تراپی مو بود خون یا اندام داغ را ببلعد . و تاریکی اکنون در اطراف گسترده کراتینه مو شده رنگ مو است، هیچ مسیری قابل ردیابی نیست. اسب های آتشین در میان زباله های غم انگیز غوطه ور می شوند.

  مدل رنگ مو دودی نقره ای

و اکنون اژدها گلوی غار خود را تا حد زیادی دراز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به زودی اسب ها و ماشین را می لیسد و سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند آنها را ببلعد. اما شمشیر و نیزه، تیز و تیز، هر آرواره‌ای را زخمی می‌کنند. میدوی، ماشین بزرگ باقی می ماند و هیولا را خفه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در عذاب نفس می ککراتینه مو شد، تشنجی وحشتناک خونش را می ریزد، و در تقلا، آماده انقضا، سیل سمی را بیرون می زند!

و سپس غم و اسب را می ریزد و شمشیرها و نیزه ها را درخشان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس، همانطور که اژدهای مخوف خونریزی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، شوالیه جنگجو را به راه می اندازد، و از محل کمین او می جهد، و در حالی که تیغه اش را تکان می دهد، اسلحه را در مغز فرو می برد، و سر هیولا را می شکافد. اما زهر کثیفی که از آنجا بیرون می‌آید، بسیار نیرومند رنگ مو است.

اسفندیار، فاقد حس، به زمین می‌ریزد! باشوتان و سپاهیان نیز با دیدن این نتیجه و برادرش در وضعیتی بسیار اسفناک، در وحشت کراتینه مو شدیدی قرار گرفتند و مرگبارترین عواقب را درک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. روی صورتش گلاب پاشیدند و داروهای دیگری به او بالیاژ مو دادند، به طوری که پس از مدتی بهپروتئین تراپی مو بود یافت. سپس غسل بیبی لایت مو کرد و خود را از پلیدی هیولا پاک بیبی لایت مو کرد و برای حفظ و پیروزی که به او عطا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو مشکی پرکلاغی چه مارکی خوبه

مدل رنگ مو برای پایین مو : دعای شکرگزاری به خالق مهربان سر بالیاژ مو داد. اما برای کوروگسار مایه تاسف پروتئین تراپی مو بود که اسفندیار در رنگ مو استثمار خود موفق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا در شرایط کنونی، او باید در کارهای سخت باقی مانده از او پیروی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حالی که اگر شاهزاده کشته می کراتینه مو شد، تعهدات او برای همیشه متوقف می کراتینه مو شد. ” فردا چه انتظاری می توان داشت؟” از اسفندیار پرسید.

دیو راهنما پاسخ بالیاژ مو داد: “فردا با یک افسونگر ملاقات خواهی بیبی لایت مو کرد که می تواند دریای طوفانی را به خشکی تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خشکی را دوباره به اقیانوس تبدیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک غول غول پیکر یا یک ظاهر در او حضور رنگ مو دارد. ” “پس خواهی دید که چقدر راحت می توان این افسونگر و خدمتکار مرموزش را شکست بالیاژ مو داد.” مرحله چهارم. – در روز چهارم، اسفندیار و همراهانش به سفر مقصد رفتند و به چمنزاری دلپذیر که از رودخانه‌ای شفاف سیراب می‌کراتینه مو شد.

مدل رنگ مو برای پایین مو : آمدند، مهمانی پیاده کراتینه مو شد و همگی با انواع غذاها و شراب‌ها از دل سیر کراتینه مو شدند. در مدت زمان کوتاهی، افسونگر ظاهر کراتینه مو شد، با ظاهری زیباتر و در لباس شیک‌تر، و با حالتی غمگین اما جذاب به قهرمان ما نزدیک کراتینه مو شد و به او گفت (غول، وانمود کراتینه مو شده او که در فاصله کمی قرار داشت): – “من بدبخت بدبختی لایت و هایلایت مو هستم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه