نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی : آن سوی اتاق نشیمن یک راهرو پروتئین تراپی مو بود و در این راهرو یک کمد لباس بزرگ قرار داشت. در اولین زنگ هکراتینه مو شدار پیتر باید برای این مکان ایجاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او باید وارد کمد نانو کراتین مو شود، و مک‌گیونی حاضر می‌کراتینه مو شد، و پیتر را به قلم می‌آوردند و وانمود می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که او را چماق می‌زنند، اما در واقع از او در برابر هر اتفاقی برای بقیه محافظت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : معاون صدراعظم آلمان، در شهر امریکن دستگیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و خود را به عنوان یک عامل ماشین خیاطی سوئدی معرفی بیبی لایت مو کرد، اما در واقع به تامین مالی کارگذاری بمب دینامیت در ساختمان‌های شرکت ریخته‌گری پایونیر مشغول پروتئین تراپی مو بود، که اکنون برای این شرکت تجهیز کراتینه مو شده رنگ مو است. ساخت مسلسل. سه تن از هم پیمانان فون رنگ مو استرومه در همان زمان دستگیر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی : بنابراین در آن شب هیچ گردهمایی جمعی سرخ وجود نداشت – و برای بسیاری از یک شب پس از آن در شهر آمریکایی هیچ جلسه ای برگزار نکراتینه مو شد! دفتر گوفی درنگ مو استان جاسوسی آلمانی خود را آماده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و صبح روز بعد، اینجا کل صفحه اول شهر آمریکایی “تایمز” پروتئین تراپی مو بود که به افشاگری شگفت انگیزی که کارل فون رنگ مو استرومه، مأمور دولت آلمان، و شهرت برادرزاده پروتئین تراپی مو بودنش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، بالیاژ مو داده کراتینه مو شد.

  جدیدترین رنگ مو فانتزی دخترانه

و انبوهی از مقالات مملو از افشاگری های مهم – که کم اهمیت ترین آنها این پروتئین تراپی مو بود که همین دیروز فون رنگ مو استرومه در حال معامله با یک سوسیالیست آلمانی فوق سرخ دستگیر کراتینه مو شد. واریته، یکی از مقامات اتحادیه نان و کیک سازان شماره 479، به نام ارنست آپفل. دولت گزارشی از مکالمات دیکتاتوری داشت که در آن فون رنگ مو استروم صد دلار به لیگ دفاع از آزادی کمک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

سازمانی که قرمزها به منظور تحریک برای آزادی دستگیر کراتینه مو شده در توطئه دینامیت علیه آن برخرنگ مو استه پروتئین تراپی مو بودند. زندگی نلسی آکرمن علاوه بر این، ثابت کراتینه مو شد که آپفل این پول را گرفته و بین چندین قرمز آلمانی که آن را به صندوق دفاع تحویل بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند، یا برای پرداخت بخشنامه‌هایی که برای اعتصاب عمومی رنگ مو استفاده می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، تقسیم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. قلب پیتر از هیجان می پرید.

و وقتی صبحانه اش را خورد و در خیابان اصلی قدم می زد، حتی سریعتر پرید. او جمعیتی را دید که جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و پرچم های آمریکا از تمام ساختمان ها به اهتزاز درآمدند، درست مانند روز رژه آمادگی. این باعث کراتینه مو شد پیتر دچار اسپاسم های عجیب و غریب ترس نانو کراتین مو شود. او بمب دیگری را تصور بیبی لایت مو کرد، اما نتوانست با چهره‌های مشتاق و شور و شوق مسری در مقابل جمعیت مقاومت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ مو بنفش روشن

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی : در حال حاضر گروهی آمدند، با موسیقی رزمی باشکوه، و اینجا سربازانی آمدند که راهپیمایی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – ولگرد، ولگرد، ولگرد – صف به صف پسران خاکی پوش با کوله های سنگین بر پشت و تفنگ های جدید براق. پسران ما! پسران ما! خدا خیرشان بدهد! این سه هنگ از لشکر 223 پروتئین تراپی مو بود که از کمپ لینکلن می آمدند تا برای جنگ آماده شوند. البته شاید بهتر پروتئین تراپی مو بود.

آنها در اردوگاه حبس می کراتینه مو شدند، اما همه فریاد می زدند تا نگاهی اجمالی به سربازان داشته باشند، و اینجا با موسیقی و پرچم هایشان، و انبوه تحسین کنندگان برافروخته و هیجان زده شان – دو صف بی پایان از مردم پروتئین تراپی مو بودند. وحشی با شور وطن پرستانه، فریاد، آواز، تکان بالیاژ مو دادن کلاه و دستمال، تا این که کل خیابان به یک تاری تبدیل کراتینه مو شد.

یک هذیان دیوانه. پیتر این خطوط فشرده را دید، ررنگ مو است و درست، و پاهایی که مانند ساعت حرکت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و پاهایی که زمین را مانند رعد می‌لرزید. او چهره‌های شاداب و پسرانه‌ای را می‌دید که غمگین و مغرور پروتئین تراپی مو بودند، با چشمانی خیره به جلو، هرگز برنمی‌گردیدند، حتی اگر متوجه کراتینه مو شدند که این آخرین نگاهشان به شهر زادگاهشان رنگ مو است.

و شاید هرگز از این سفر برنگردند. پسران ما! پسران ما! خدا خیرشان بدهد! پیتر احساس خفگی در گلوی خود بیبی لایت مو کرد و احساس تشکر از پسرانی که از او و کشورش محافظت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. او دستانش را به هم فشار بالیاژ مو داد و دندان هایش را به هم زد، با عزمی تازه برای مجازات مردان و زنان شرور – طفره برداران، تنبلان، صلح طلبان و فتنه گران – که از مشارکت در این امپراتوری باشکوه ناکام پروتئین تراپی مو بودند.

  کیت رنگ مو زنانه نفیس

بخش 57 پیتر به خانه آمریکایی رفت و مک گیونی را ملاقات بیبی لایت مو کرد و کاری را انجام بالیاژ مو داد که دقیقاً با روحیه او مطابقت داشت. مرد موش چهره گفت: زمان اقدام فرا رسیده پروتئین تراپی مو بود. کمیته اجرایی IWW محلی در حال تهیه پیش نویس درخورنگ مو استی برای کمک به سازمان اصلی پروتئین تراپی مو بود و کمیته اجرایی قرار پروتئین تراپی مو بود عصر همان روز تشکیل جلسه دهد. پیتر قرار پروتئین تراپی مو بود با منشی گریدی تماس بگیرد.

بفهمد که این جلسه قرار رنگ مو است کجا باکراتینه مو شد و پیشنهاد دهد که همه اعضا و سایر قرمزها نیز جمع شوند. مک گیونی گفت که تاجران شهر در آن شب سکته بزرگ خود را انجام می بالیاژ مو دادند. اعضای جوان‌تر اتاق بازرگانی و انجمن بازرگانان و تولیدکنندگان دور هم جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و نقشه‌ای مخفی طراحی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و تنها چیزی که می‌خورنگ مو استند این پروتئین تراپی مو بود که قرمزها را در یک مکان جمع کنند.

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی : بنابراین پیتر به راه افتاد و شاون گریدی، پسر جوان ایرلندی را که لیست های عضویت و سایر اسناد سازمان را نگه می داشت، در مکانی به قدری مخفی یافت که حتی پیتر نیز نتوانسته پروتئین تراپی مو بود آنها را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پیتر آخرین اخبار را در مورد مصائب مک در “حفره” و چگونگی پیوستن گاس، ملوان به هندرسون در بیمارستان، آورد. او در عصبانیت خود به قدری شیوا پروتئین تراپی مو بود.

  مدل رنگ مو بلوند عروسکی

که در حال حاضر گریدی درباره جلسه آن شب و مکان آن به او گفت و پیتر گفت آنها واقعاً باید تعبالیاژ مو دادی از دوستان خود را دور هم جمع کنند و راهی برای توزیع سریع ادبیات اعتراضی خود بیاندیشند. ، زیرا واضح پروتئین تراپی مو بود که آنها دیگر نمی توانند از نامه ها رنگ مو استفاده کنند. مصوبات کمیته‌های اجرایی چه فایده‌ای داشت، در حالی که آنچه می‌خورنگ مو است.

اقدام کل اعضا پروتئین تراپی مو بود؟ گریدی گفت بسیار خوب، آنها به اعضای فعال و هواداران اطلاع خواهند بالیاژ مو داد، و او به پیتر این وظیفه را بالیاژ مو داد که با تلفن تماس بگیرد و در اطراف شهر سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به ده ها نفر خبر بدهد. در ساعت شش عصر همان روز پیتر نتایج را به مک گیونی گزارش بالیاژ مو داد و سپس شوکه کراتینه مو شد. مرد موش چهره گفت: «شما باید خودتان به آن جلسه بروید.

رنگ مو قهوه ای روشن گیاهی : شما نباید هیچ شانسی برای شک آنها به شما داشته باشید.” “اما، خدای من!” پیتر گریه بیبی لایت مو کرد. “آنجا چه اتفاقی قرار رنگ مو است بیفتد؟” دیگری پاسخ بالیاژ مو داد: “لازم نیست نگران این باشی.” “من می بینم که شما محافظت می کنید.” این گردهمایی قرار پروتئین تراپی مو بود در خانه آدا روث، شاعره، برگزار نانو کراتین مو شود و مک گیونی از پیتر خورنگ مو است تا این خانه را برای او تعریف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی کرم دودی زیتونی

بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱