↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو برای موی کوتاه مصری

رنگ مو برای موی کوتاه مصری | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو برای موی کوتاه مصری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو برای موی کوتاه مصری را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو برای موی کوتاه مصری : زیرا ما آنها را به عنوان کاهنان اعظم یا پاپ، و کاهنان پست تر از درجات مختلف متعلق به خدایان مقدس، انبیا، قضات، هیروفونس، قضات، هیروگرامات، یا کاتبان مقدس می یابیم. دستور زبان بازیلیکو، یا کاتبان سلطنتی؛ که دفترش معاینه قربانیان و زدن مهر تایید بر آنها قبل از قربانی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : که آشفتگی احساسات، «ساییدگی» زندگی، در اثر افراط یا بی نظمی، به تدریج تمایل رنگ مو دارد تا «قدرت دارویی» طبیعت را کم یا بی فایده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و به ررنگ مو استی گفته کراتینه مو شده رنگ مو است که اگر آشپز نداشتیم شاید به پزشک نیاز نداشتیم. به نظر می رسد که انسان در یک وضعیت عالی تمدنی مصمم به مقابله با تمام تلاش های طبیعت و هنر برای رهایی او از نفرین های متعدد بی اعتدالی رنگ مو است.

رنگ مو برای موی کوتاه مصری

رنگ مو برای موی کوتاه مصری : هر چقدر هم که در هنر بومی ماهر باشیم و تحت شرایط عادی بتوانیم جریان نامطلوب را مخدوش کنیم، آیا وقتی متوجه می شویم که توسط جریانی اجتناب ناپذیر از بین رفته رنگ مو است، یا به دلیل گرفتگی قدرت از او سلب کراتینه مو شده رنگ مو است، به یاری او شتاب نکنیم. از ساقط بیبی لایت مو کردن جریان؟ ما همچنین حاضریم فراموش کنیم.

و مایه خوشبختی رنگ مو است که احساس پوسیدگی تدریجی خود او را با انرژی بیشتری به اصلاح در عاداتش سوق می دهد تا متقاعدکننده ترین زبانی که پزشکش می تواند به کار گیرد. در این دیدگاه غیر لیبرال از این حرفه، چقدر از چشم‌انداز انتقال‌های ارثی – وارثان بیماری – پیوند بدبختی بر تارهای رنگارنگ سرنوشت‌مان – میکروب‌های بیماری‌های کشنده‌ای که به دنیا می‌آوریم.

بلایی بر آیندگان خود می‌افتیم. !- و با این حال، عجیب رنگ مو است که بگوییم، خودبینی بیهوده ما را در اندیشیدن به این عذاب کور می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – برای ارضای خورنگ مو استه‌هایمان، نسلی ترسناک به وجود می‌آوریم – کثیف، دیوانه! نه، ما به فرزندان خندان که در اطراف ما شکوفه می دهند می ستاییم – غافل از اینکه همان رزهایی که روی گونه های شفافشان تحسین می کنیم.

  رنگ مو شرابی و مش

رنگ مو برای موی کوتاه مصری : رنگ مرجانی که لب هایشان را رنگ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نمونه ای از گل های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بر روی قبر رنگ مو است، و پرتوهای شادی بخش و در عین حال درخشان آنها. نگاه‌های سست فقط منادی لبخند مرگ رنگ مو است – آخرین نگاه مهربان به چیزهای زمینی. – و از پزشک انتظار می‌رود که دست پرویدنس را بگیرد – تا میکروب‌هایی را که قبل از تولد اصابت بیبی لایت مو کرده‌اند از بین ببرد!

در شهرهای دیگر با نفرت نگهداری می‌کراتینه مو شدند، اختلاف نظری که به‌طور مکرر باعث خصومت‌های تلخ نمی‌کراتینه مو شد. بنابراین امبیت ها به خاطر گنجشک ها با تنتیری ها جنگیدند و سینوپولیتن ها با اکسیرینکیت ها به خاطر اختلاف در مورد سگ ها و پیک ها جنگ آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این انشعابات بدون شک از جاه طلبی کشیشی ناشی می نانو کراتین مو شود، هر معبدی مدعی زیارتگاه خاص خود برای پرستش رنگ مو است.

زیرا انگیزه اصلی هر چه می تواند منجر به آن اعمال الهیاتی کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، شکی نیست اما همه این حیوانات تا حد معینی از ویژگی های خوب پروتئین تراپی مو بودند. و شر[صفحه 521] تمایلات خدایان مختلف که در عادات متعدد آنها آشکار می نانو کراتین مو شود، از آنجا که آنها در نمادها و ویژگی های قدرت های حاکم انتخاب کراتینه مو شده اند. آبه بانیر تلاش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا ثابت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گاو نر نماد اوزیریس و ایزیس رنگ مو است.

رنگ مو برای موی کوتاه مصری : این الوهیت ها خود نماد خورشید و ماه لایت و هایلایت مو هستند. بنابراین پرستش گاو نر، منویس و آپیس. ساکنان مندس خدای پان را می پرستیدند و او را زیر شکل بز می پرستیدند و عطارد با سر سگی که باهوش ترین حیوانات رنگ مو است نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. بنابراین با گذشت زمان مردم منشأ عبادت را از دست بالیاژ مو دادند و ستایش خود را به نمادها منتقل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  نمونه سوالات رنگ موی زنانه

همانطور که بسیاری از کاتولیک های رومی پرستش مقدسین را به تصاویر چوبی خود منتقل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کاهنان مصر قدرت خود را نه در وحشت، بلکه در محبت و قدردانی جستجو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها تلاش آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا مردم را متقاعد کنند که دوستان واقعی و خیرخواهان واقعی آنها لایت و هایلایت مو هستند. تنها مطالعه آنها رفاه آنها، بزرگترین افتخار آنها رفاه ملت پروتئین تراپی مو بود.

به نظر می رسد قدردانی همان احساسی رنگ مو است که آنها بیشتر به دنبال القای آن پروتئین تراپی مو بودند. مار مورد احترام قرار گرفت، زیرا حیوانات موذی مضر را ناپروتئین تراپی مو بود بیبی لایت مو کرد. ibis به همین انگیزه مورد احترام پروتئین تراپی مو بود. تمساح برای محافظتی که از آب های قابل کشتیرانی خود می بیبی لایت مو کرد. با این حال، با یکی از آن ناهنجاری‌های عجیب و غریبی که در بیشتر تفریحات اساطیری می‌یابیم.

رنگ مو برای موی کوتاه مصری : حیوانات مقدس شمرده می‌کراتینه مو شدند، اگرچه آنها دائماً سایر موجودات مقدس را ناپروتئین تراپی مو بود می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و در حالی که تمساح پرستش می کراتینه مو شد، آیکنومون هایی که تخم های آن را از بین می بردند نیز مستحق احترام پروتئین تراپی مو بودند. ارزش بقایای اقوام و دوستان درگذشته به حدی پروتئین تراپی مو بود که اجساد مومیایی کراتینه مو شده آنها اغلب در قبال مبالغ هنگفت گرو گذاشته می کراتینه مو شد.

از آنجایی که رستگاری آنها وظیفه ای مقدس تلقی می کراتینه مو شد، هر چه زودتر پیشرفت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بنابراین، قوانین دنیوی را می یابیم که دارای قدرنگ مو است یک مهر الهیاتی لایت و هایلایت مو هستند. باز هم سلسله مراتبی که از آموزه‌هایش شکوه فراعنه بناهای فوق‌العاده‌شان سرچشمه می‌گرفت، چقدر قدرتمند پروتئین تراپی مو بود – آثار هنری که توجه و تحسین همه بخش‌های متمدن جهان را به خود جلب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  مدل رنگ مو شنی صحرایی

مسافرانی که وقتی برای تماشای شکوه و عظمت آنها جمع می‌کراتینه مو شدند. به آنها آموزش بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که علوم و هنرهایی را که کشیشان ادعا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، پرورش دهند. بعلاوه، چه اشغالی باید برای مردم و اسیران متعدد آنها، که پیوسته از آنها می ترسیدند، از ترس این که در جنگ های دائمی خود، اسیرانشان ممکن رنگ مو است به دشمنان خود بپیوندند، می کراتینه مو شد.

رنگ مو برای موی کوتاه مصری : شرایطی که در کتاب مقدس کاملاً ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است. خروج i. 10، که عبرانیان تحت ستم پروتئین تراپی مو بودند، «مبادا وقتی جنگی رخ بالیاژ مو داد، به دشمنان ما ملحق شوند و با ما بجنگند.» این قدرت عظیم، خوشبختانه عاقلانه و انسانی،[صفحه 522]با هر تصنعی که نبوغ می توانست ابداع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند حفظ می کراتینه مو شد. مصر عادلانه به عنوان آلما ماتر خرافه نامیده کراتینه مو شده رنگ مو است.

زیرا ما دلایل زیادی برای این فرض داریم که با خرد و دانش بسیار کمتر، هر سلسله مراتب پی در پی با ابزارهای مشابه به دنبال حفظ قدرت برابر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. در مصر این نفوذ باید شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد، آنها رتبه اول را بعد از حاکمی داشتند که در انجام تمام وظایف عمومی او را یاری می‌رساندند، در تمام مجالس او حضور داشتند.

رنگ مو برای موی کوتاه مصری : قضاوت او را از درس‌هایی که برای او مقرر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، هدایت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. رفتار در اسناد مقدس تمام قضات و افسران اصلی کشور نیز در کشیش انتخاب کراتینه مو شدند. تعبالیاژ مو داد آنها نیز باید بسیار قابل توجه پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه