↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شرابی و مش

رنگ مو شرابی و مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شرابی و مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شرابی و مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو شرابی و مش : او به آشپزخانه می رود، مانند دیگران کنار میز می ایستد، به باغ می رود، زیر نظر دخترم آگله که او را از دست نمی دهد. او همه جا پرسه می زند بی گناه ترین هوا او برمی گردد.

رنگ مو : حیوان را هنگام شب در یک مانع بسته به سمت او بردند. به سختی سر شام نشسته پروتئین تراپی مو بودیم و از خوش اقبالی گربه تام خود صحبت می بیبی لایت مو کردیم، وقتی دیدیم که توده ای چکه ای از پنجره می پرد. دسته بی شکل آمد و خودش را به پاهایمان مالید و از خوشحالی خرخر بیبی لایت مو کرد. گربه پروتئین تراپی مو بود درنگ مو استانش را روز بعد شنیدم. با رسیدن به دکتر لوریول، او را در اتاق خواب حبس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. لحظه ای که خود را زندانی در اتاق ناآشنا دید.

رنگ مو شرابی و مش

رنگ مو شرابی و مش : این شروع سری زنجبیل های من پروتئین تراپی مو بود که تقریباً بیست سال رنگ مو است با وجود حرکت های مختلف آن را نگه داشته ام. اولین باری که حرکت بیبی لایت مو کردیم نگران گربه هایمان پروتئین تراپی مو بودیم. همه ما به آنها وابسته پروتئین تراپی مو بودیم و باید فکر می بیبی لایت مو کردیم که این چیزی جز جنایتکارانه نیست موجودات بیچاره ای را که اغلب آنها را نوازش بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم، رها کنید تا دچار ناراحتی و احتمالاً آزار و اذیت بی فکر شوند.

او و بچه گربه ها بدون هیچ مشکلی سفر می کنند: تنها کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که آنها را در یک سبد قرار دهید. آنها در سفر ساکت خواهند ماند. اما تام گربه های قدیمی یک مشکل جدی پروتئین تراپی مو بودند. من دو نفر داشتم، سرپرست خانواده و یکی از نوادگانش، به اندازه خودش. تصمیم گرفتیم اگر پدربزرگ راضی پروتئین تراپی مو بود بیاید و بعد از یافتن خانه نوه را رها کنیم. دوستم دکتر لوریول پیشنهاد بالیاژ مو داد که گربه کوچکتر را ببرد.

  مدل رنگ مو یاسی

شروع به پریدن وحشیانه روی مبلمان، روی شیشه های پنجره، در میان زیور آلات روی شومینه شومینه بیبی لایت مو کرد و تهدید بیبی لایت مو کرد که همه چیز را کوتاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خانم لوریول از دیوانه کوچک ترسیده پروتئین تراپی مو بود. او با عجله پنجره را باز بیبی لایت مو کرد. و گربه در میان رهگذران پرید. چند دقیقه بعد به خانه برگشت. و این کار آسانی نپروتئین تراپی مو بود: او مجبور پروتئین تراپی مو بود تقریباً از انتهای شهر عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او باید راه خود را از میان هزارتوی هزارتوی خیابان های شلوغ طی می بیبی لایت مو کرد.

خطرات، از جمله پسران و سگ ها؛ در نهایت – و این شاید حتی سخت تر پروتئین تراپی مو بود – او مجبور کراتینه مو شد از روی رودخانه ای که از شهر می گذشت عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در واقع پل های زیادی در دسترس پروتئین تراپی مو بود. اما حیوان که کوتاه‌ترین مسیر را می‌کشید، از هیچ‌کدام از آنها رنگ مو استفاده نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، همانطور که خز جریان نشان می‌بالیاژ مو داد، شجاعانه به داخل آب می‌پرید. او مجبور کراتینه مو شد تقریباً از انتهای شهر عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو شرابی و مش : من برای گربه بیچاره، که به خانه اش وفادار پروتئین تراپی مو بود، ترحم بیبی لایت مو کردم. قبول بیبی لایت مو کردیم که او را با خود ببریم. ما از نگرانی در امان ماندیم: چند روز بعد، او را در حالی که سفت و تیره زیر درختچه ای در باغ دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود، پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. کسی او را برای من مسموم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. سازمان بهداشت جهانی؟ به احتمال زیاد دوست نپروتئین تراپی مو بود! هنوز گربه قدیمی وجود داشت. وقتی خانه‌مان را ترک بیبی لایت مو کردیم او را پیدا نبیبی لایت مو کردیم.

  مدل رنگ مو بنفش روشن

بنابراین به کارتر قول بالیاژ مو داده کراتینه مو شد که اگر گربه را با یکی از بارهایش در خانه جدیدمان به ما بیاورد، دو دلار اضافی دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در آخرین سفرش با کالاهای ما او را آورد و زیر صندلی راننده گذاشت. وقتی زندان متحرکی را که از روز قبل در آن نگهداری می کراتینه مو شد را باز بیبی لایت مو کردیم تام پیرم را به ندرت می شناختم. او به نظر ترسناک ترین جانور، با خراش و تف، با موهای پرزدار، چشم های خون آلود، لب های سفید از کف بیرون آمد.

فکر بیبی لایت مو کردم دیوانه رنگ مو است و مدتی او را از نزدیک تماشا بیبی لایت مو کردم. من اشتباه بیبی لایت مو کردم: او فقط گیج و ترسیده پروتئین تراپی مو بود. آیا زمانی که کارتر دستگیر کراتینه مو شد مشکلی پیش آمده پروتئین تراپی مو بود؟ آیا او در سفر اوقات بدی داشته رنگ مو است؟ نمی دانم. چیزی که من می دانم این رنگ مو است که به نظر می رسید ماهیت گربه تغییر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است: دیگر خبری از خرخر دوستانه و مالیدن به پاهای ما نپروتئین تراپی مو بود.

چیزی جز یک بیان وحشی و عمیق ترین تاریکی. رفتار مهربانانه نتوانست او را آرام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک روز او را دیدم که مرده در خاکستر روی اجاق افتاده رنگ مو است. اندوه به مدد کهولت سن او را کشته پروتئین تراپی مو بود. آیا اگر قدرت داشت به خانه قدیمی ما برمی گشت؟ جرأت نمی کنم این را بگویم. اما، حداقل، به نظر من بسیار قابل توجه رنگ مو است که یک حیوان باید خود را از دلتنگی بمیرد.

رنگ مو شرابی و مش : زیرا ضعف پیری مانع از بازگشت او به مکان های سابقش کراتینه مو شده رنگ مو است. دفعه بعد که نقل مکان می کنیم، خانواده زنجبیل ها تجدید کراتینه مو شده اند: قدیمی ها از دنیا رفته اند، افراد جدیدی آمده اند، از جمله یک تام کامل، که از هر نظر شایسته اجبالیاژ مو دادش رنگ مو است. او به تنهایی ما را در حرکت دچار مشکل خواهد بیبی لایت مو کرد. بقیه، نوزادان و مادران را می توان به راحتی جدا بیبی لایت مو کرد. آنها را در سبدها قرار می دهیم.

  رنگ مو مدل فیس فریم

تام یکی برای خودش رنگ مو دارد تا آرامش حفظ نانو کراتین مو شود. سفر با کالسکه انجام می نانو کراتین مو شود. قبل از ورود ما هیچ چیز قابل توجهی اتفاق نمی افتد. وقتی گربه‌های مادر را از دست‌هایشان بیرون می‌دهیم، خانه جدید را بررسی می‌کنند، اتاق‌ها را یکی یکی بررسی می‌کنند. با بینی های صورتی شان مبلمان را می شناسند: صندلی های خودشان، میزهای خودشان، صندلی های راحتی خودشان را پیدا می کنند.

اما محیط اطراف متفاوت رنگ مو است آنها کمی تعجب آور و نگاه های پرسشگر می کنند. ما آنها را نوازش می کنیم و به آنها نعلبکی های شیر می دهیم و تا روز بعد آنها کاملاً در خانه خود احساس می کنند. موضوع با تام متفاوت رنگ مو است. ما او را در اتاق زیر شیروانی قرار بالیاژ مو دادیم، جایی که او فضای زیادی برای کپرهای خود پیدا خواهد بیبی لایت مو کرد. ما به نوبت با او همراهی می کنیم. ما به او دو قسمت بشقاب می دهیم تا لیس بزند.

رنگ مو شرابی و مش : هر از گاهی چند گربه دیگر را نزد او می آوریم تا به او نشان دهیم که در خانه تنها نیست. ما هر کاری می کنیم تا او خانه قدیمی را فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به نظر می رسد که در واقع فراموشش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: زیر دستی که او را نوازش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مهربان رنگ مو است، هنگام صدا زدن می آید، خرخر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کمرش را قوس می دهد. ما او را به مدت یک هفته ساکت نگه داشته ایم و اکنون فکر می کنیم زمان آن رسیده که آزادی خود را به او بازگردانیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه