↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو زنانه طلایی

رنگ مو زنانه طلایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو زنانه طلایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو زنانه طلایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

16 آوریل 2024

رنگ مو زنانه طلایی : اما صدای کاپیتان از دیوار به او بلند کراتینه مو شد. « آقای برد! چه چیزی برای اضافه بیبی لایت مو کردن به اطلاعاتی که ارسال بیبی لایت مو کردید دارید؟ ” برد گفت: «سه مورد، قربان. نفس عمیقی کشید. برای اولین بار، آقا، کشتی غیر مسلح رنگ مو است. آنها تیرهای تراکتور و پرسور برای جابجایی مواد تمام دکلره مو دارند. آنها احتمالاً از آنها برای ساختن غارهای خود رنگ مو استفاده می کنند. اما آنها برای سلاح در نظر گرفته نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

مو : یک نفر از این کشتی برای گشت و گذار در دعوت می نانو کراتین مو شود! این فقط یک حدس رنگ مو است، اما به او بگویید!» دایان گفت : فوراً . پلمی با شجاعت دنبال می‌بیبی لایت مو کرد که بیرد از جایی که زمانی کف راهرو پروتئین تراپی مو بود بالا رفت. سپس تین از جلوی آنها بیرون آمد. چشمانش سوخت. “تصویر واضحی به او می دهید، نه؟” او تجاوز بیبی لایت مو کرد. “به او اجازه دهید همه چیز را جاسوسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” بیرد زنگ اتاق رادار را فشار بالیاژ مو داد.

رنگ مو زنانه طلایی

رنگ مو زنانه طلایی : به کاپیتان بگویید که من ایده ای دارم که این بخشی از تمدن آنهرنگ مو است شاید بخشی ضروری از هر تمدنی باکراتینه مو شد! به او بگویید من حدس می‌زنم که ممکن رنگ مو است لزوماً تکامل موازی نگرش‌ها در بین نژادهای منطقی وجود داشته باکراتینه مو شد، همانطور که تکامل موازی چشم‌ها و پاها و بال‌ها و باله‌ها در بین همه حیوانات در همه جا وجود رنگ مو دارد! اگر ررنگ مو است می گویم.

به سردی گفت: “من از دستورات اطاعت می کنم. ببین، تاین! تو برای شغلت انتخاب کراتینه مو شدی چون بیگانه هراس پروتئین تراپی مو بودی. به عملبیبی لایت مو کرد صحیح شما کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما این اینجا زیر پرچم آتش بس رنگ مو است-” “پرچم آتش بس!” تین غرغر بیبی لایت مو کرد. “این حیوان موذی رنگ مو است! انسان نیست! من-” برد به آرامی گفت: “اگر یک اینچ به او نزدیکتر شوی، فقط یک اینچ…” صدای کاپیتان از طریق بلندگوهای تماس عمومی در سرتاسر کشتی پیچید: « آقای تاین! شما در بازداشت به محله خود خواهید رفت! آقای بیرد اگر تردید بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام

او را بسوزان! ” سپس یک عجله وجود داشت، و چهره های درهم ریخته ظاهر کراتینه مو شدند و همه چیز در مورد آنها پروتئین تراپی مو بود. آنها اعضای خدمه نیکولا پروتئین تراپی مو بودند که توسط کاپیتان فرستاده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آنها به با جدایی نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما با یک انتظار محتاطانه. تین از خشم بنفش کراتینه مو شد. او فریاد زد. او خشمگین کراتینه مو شد. او بیرد و دیگران را عاشق پلومی و حیوانات موذی خواند.

او فریاد زد بدی ها در آنها اما او حمله نبیبی لایت مو کرد. وقتی که هنوز فریاد می زد، رفت، بیرد با عذرخواهی به پلومی گفت: او یک بیگانه هراس رنگ مو است. او از غریبه ها نفرت بیمارگونه رنگ مو دارد – حتی از غریبگی. ما او را در کشتی داریم زیرا… سپس ایستاد. پلومی البته نمی فهمد. اما چشمانش نگاهی کنجکاو به خود گرفت. تقریباً انگار با نگاه بیبی لایت مو کردن به بیرد، چشمک زدند.

بیرد او را به سمت کاپیتان برد. او گزارش بالیاژ مو داد: “او عکس را رنگ مو دارد، قربان.” پلومی صفحه طرح خود را بیرون آورد. روی آن نقاشی کشید. او آن را پیشنهاد بیبی لایت مو کرد. کاپیتان به کراتینه مو شدت گفت: «درست حدس زدید، آقای بیرد. او پیشنهاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که شخصی از این کشتی سوار کشتی نانو کراتین مو شود. او دو فیگور فشاری را کشیده رنگ مو است که در قفل هوای خود می روند.

رنگ مو زنانه طلایی : یکی از دیگری بزرگتر رنگ مو است می روی؟» “طبیعیه!” گفت بیرد. سپس متفکرانه اضافه بیبی لایت مو کرد: «اما بهتر رنگ مو است یک اسکنر قابل حمل حمل کنم، قربان. این باید از طریق بدنه برنزی کاملاً خوب کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آقا.” کاپیتان سری تکان بالیاژ مو داد و شروع به ترسیم نموداری بیبی لایت مو کرد که به منزله پذیرش دعوت پلمی پروتئین تراپی مو بود. این در 07 ساعت و 40 دقیقه زمان کشتی پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مو پیازی

بیرون از بدنه‌های فلزی در حال چرخش – یکی نقره‌ای آبی صیقلی و دیگری برنز طلایی درخشان – کیهان مثل همیشه به کار خود ادامه بالیاژ مو داد. مه ناشی از دود مواد منفجره و سوخت موشک، شاید کمی نازکتر پروتئین تراپی مو بود. ستارگان درخشان تر از میان آن می درخشیدند. سیاره غول گازی که از خورشید خارج می نانو کراتین مو شود، به جای درخشش پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده، یک قرص محسوس پروتئین تراپی مو بود.

سیاره اکسیژن به سمت خورشید دوباره به صورت یک هلال روشن ظاهر کراتینه مو شد. در حال حاضر، بیرد، با لباس فضایی انسانی، پلومی را در قفل هوای نیکولا همراهی بیبی لایت مو کرد و تا خلاء بیرون آمد. کفش های زیره مغناطیسی او به پوست فولاد کبالت نیکولا چسبیده پروتئین تراپی مو بود. یک اسکنر و میکروفون کوچک روی شانه او بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که هر آنچه را که می دید.

می شنید به اتاق رادار و دایان منتقل می بیبی لایت مو کرد. او با تنش او را به داخل کشتی تماشا بیبی لایت مو کرد. صفحه های دیگر تصویر و صدای او را به مکان های دیگر روی منتقل آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند . او خیلی وقت پروتئین تراپی مو بود که رفته پروتئین تراپی مو بود. البته از همان ابتدا شگفتی هایی نیز وجود داشت. وقتی اسکورت کلاه خود را در کشتی خود برداشت، دلیل تاج بلند کلاه آشکار پروتئین تراپی مو بود. او تاج بلندی داشت که به طرز چشمگیری شبیه پر پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو زنانه طلایی : و مصنوعی نپروتئین تراپی مو بود. آنجا رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد. دلیل معمولی کراتینه مو شدن ستون‌های روی صفحات برنزی مشخص پروتئین تراپی مو بود. این دقیقاً مانند دلیل وجود ویژگی‌ها یا چهره‌های انسانی به عنوان اضافات تزئینی به کتیبه‌های روی صفحات نشانگر پروتئین تراپی مو بود. حتی دست‌های پلومی دارای تاج‌های عجیب و غریبی پروتئین تراپی مو بود که وقتی انگشتانش را خم می‌بیبی لایت مو کرد، برجسته می‌کراتینه مو شدند. دیگر پلامی ها نه کمتر برازنده پروتئین تراپی مو بودند.

  مدل های رنگ مو زنانه

نه رنگارنگ. آنها به همان اندازه صدای سوپرانو واضحی داشتند. آنها به همان اندازه مینیاتوری پروتئین تراپی مو بودند و از تهدید ظاهری خالی پروتئین تراپی مو بودند. اما سورپرایزهای فنی نیز وجود داشت. برد فوراً به موتورخانه کشتی منتقل کراتینه مو شد و دایان نفس کراتینه مو شدیدی را شنید که به نظر می‌رسید اصل کار آن را تشخیص می‌دهد. مهندسان با تب و تاب در آن کار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و سعی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند چیزی برای تعمیر پیدا کنند.

اما چیزی پیدا نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. درایو به سادگی کار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها برد را از تمام بافت کشتی عبور بالیاژ مو دادند. و هدف آنها، هنگامی که مشخص کراتینه مو شد، شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. کشتی هیچ لوله موشکی نداشت. هیچ پرتو پروژکتوری نداشت به جز اشیاء با اندازه کوچک که – که باید باکراتینه مو شد – پروژکتورهای آنها از پرتوهای تراکتور و پرسور پروتئین تراپی مو بود. آنها به طور مفصل به مواد کشتی متصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو زنانه طلایی : اما آنها در اصل برای خدمات فوق سنگین طراحی نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. آنها ظرفیت عظیمی که بیرد انتظار داشت را نداشتند و نمی توانستند داشته باشند. او مبهوت کراتینه مو شد. وقتی به نیکولا بازگشت ، فوراً به اتاق رادار رفت تا مطمئن نانو کراتین مو شود که عکس‌های گرفته کراتینه مو شده از طریق اسکنر او خوب پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. و دایان پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه