↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام

مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام : تا بر روی علف های مخملی بدوید. “بله، در واقع!” زیب پاسخ بالیاژ مو داد. ما خوش شانس پروتئین تراپی مو بودیم که از آن مردم سبزی وحشتناک دور کراتینه مو شدیم.» جادوگر که به اطرافش خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود گفت: “اگر ما مجبور پروتئین تراپی مو بودیم همیشه اینجا زندگی کنیم، خیلی بد نمی کراتینه مو شد. مطمئنم نمی توانستیم مکان زیباتری پیدا کنیم.” او خوک‌ها را از جیبش درآورد و اجازه بالیاژ مو داد روی چمن‌ها بدود.

رنگ مو : زیرا آخرین تکه ها در دیواری پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که زندان آنها را از سرزمین منگابوها جدا می بیبی لایت مو کرد. “این سوراخ چقدر رنگ مو است؟” دوروتی پرسید. پسر پاسخ بالیاژ مو داد: “من آن را بررسی می کنم و می بینم.” بنابراین او فانوس را برای مسافت زیادی به عقب برد، در حالی که دوروتی و جادوگر در کنار او پروتئین تراپی مو بودند. غار همانطور که انتظار داشتند به پایان نرسید، اما از میان کوه شیشه ای بزرگ به سمت بالا کج کراتینه مو شد و در حال دویدن پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام

مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام : اما ما نمی توانیم مدت زیادی در این غار زندگی کنیم، این مسلم رنگ مو است.” با توجه به اینکه نور در حال کم کراتینه مو شدن رنگ مو است، نه بچه خوک‌هایش را برداشت، هر کدام را با محبت روی سر کوچک چاقش زد و آنها را با احتیاط در جیب داخلی‌اش گذاشت. زیب به کبریت زد و یکی از فانوس ها را روشن بیبی لایت مو کرد. پرتوهای خورشیدهای رنگی اکنون برای همیشه از آنها بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

در جهتی که قول بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود آنها را به طرف مقابل کشور منگابو هدایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. جادوگر گفت: “جاده بدی نیست” و اگر آن را دنبال کنیم ممکن رنگ مو است ما را به جایی برساند که راحت تر از این جیب سیاهی که اکنون در آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. این غار چون تاریک رنگ مو است؛ اما ما فانوس‌هایمان را برای روشن بیبی لایت مو کردن راه داریم، بنابراین پیشنهاد می‌کنم شروع کنیم و کشف کنیم که این تونل در کوه به کجا منتهی می‌نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو دودی طلایی با دکلره

بقیه به راحتی با این پیشنهاد معقول موافقت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و پسر بلافاصله شروع به مهار جیم به کالسکه بیبی لایت مو کرد. وقتی همه آماده پروتئین تراپی مو بودند، هر سه در کالسکه نشستند و جیم با احتیاط در مسیر حرکت بیبی لایت مو کرد، زیب رانندگی می بیبی لایت مو کرد در حالی که جادوگر و دوروتی هر کدام یک فانوس روشن در دست داشتند تا اسب بتواند ببیند کجا باید برود. گاهی اوقات تونل آنقدر باریک پروتئین تراپی مو بود که چرخ‌های کالسکه کناره‌ها را می‌چراندند.

سپس به اندازه یک خیابان گسترده می نانو کراتین مو شود. اما کف آن معمولاً صاف پروتئین تراپی مو بود و برای مدت طولانی بدون هیچ حادثه ای سفر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. جیم گاهی اوقات برای رنگ مو استراحت توقف می بیبی لایت مو کرد، زیرا صعود نسبتاً شیب دار و خسته کننده پروتئین تراپی مو بود. دوروتی گفت: “تا این زمان باید به ارتفاع شش خورشید رنگی برسیم.” من نمی دانستم این کوه آنقدر بلند رنگ مو است.

زیب افزود: «ما مطمئناً فاصله خوبی با سرزمین منگابوها داریم. “زیرا از زمانی که شروع بیبی لایت مو کردیم از آن کج کراتینه مو شده ایم.” اما آنها به طور پیوسته به حرکت خود ادامه بالیاژ مو دادند و درست زمانی که جیم از سفر طولانی خود خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، مسیر ناگهان سبک تر کراتینه مو شد و زیب فانوس ها را خاموش بیبی لایت مو کرد تا در مصرف نفت صرفه جویی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  جدیدترین رنگ مو دودی

با خوشحالی آنها دریافتند که نور سفیدی رنگ مو است که اکنون به آنها سلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا همه از نورهای رنگین کمان که بعد از مدتی چشمانشان را با پرتوهای متحرک خود به درد می آورد خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. کناره های تونل مانند داخل یک شیشه جاسوسی دراز جلوی آنها ظاهر می کراتینه مو شد و کف هم ترازتر می کراتینه مو شد.

مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام : جیم با اطمینان از رهایی سریع از گذرگاه تاریک، قدم‌های عقب‌مانده‌اش را تسریع بیبی لایت مو کرد، و در چند لحظه دیگر از کوه بیرون آمدند و خود را رو در رو با کشوری جدید و جذاب دیدند. [صفحه 95] فصل 8. فهرستدره صداها وقتی از میان کوه شیشه‌ای سفر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، به دره‌ای لذت‌بخش رسیدند که شکلی شبیه گودال یک جام بزرگ داشت.

با کوه ناهموار دیگری در طرف دیگر آن و تپه‌های نرم و سبز در انتهای آن. همه‌اش در چمن‌ها و باغ‌های دوست‌داشتنی، با مسیرهای سنگ‌ریزه‌ای که از میان آن‌ها عبور می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و نخلستان‌های درختان زیبا و باشکوهی که در چشم‌انداز این‌جا و آنجا پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بودند، چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. باغ‌هایی نیز وجود داشت که میوه‌های خوش‌طعمی به بار می‌آورد که همه در دنیای ما ناشناخته لایت و هایلایت مو هستند.

جویبارهای فریبنده آب کریستالی درخشان بین سواحل پر از گل آنها جاری پروتئین تراپی مو بود، در حالی که بر فراز دره پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بودند ده ها از زیباترین و زیباترین کلبه هایی که مسافران ما تا به حال داشته اند.[صفحه 96]مشاهده بیبی لایت مو کرد. هیچ یک از آنها به صورت خوشه ای، مانند روستاها یا شهرها، نپروتئین تراپی مو بودند، اما هر کدام زمین های فراوانی برای خود داشتند.

  رنگ مو دخترانه شیک

با باغ ها و باغ هایی که اطراف آن را احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. وقتی تازه واردان به این صحنه نفیس خیره کراتینه مو شدند، مجذوب زیبایی‌های آن و عطری کراتینه مو شدند که در هوای ملایمی که پس از فضای محدود تونل با سپاسگزاری نفس می‌کشیدند، مجذوب کراتینه مو شدند. قبل از اینکه متوجه دو واقعیت بسیار منحصر به فرد و غیرعادی در مورد این دره شوند، چندین دقیقه در تحسین خاموش سپری کراتینه مو شد.

مدل رنگ موی جدید در اینستاگرام : یکی این پروتئین تراپی مو بود که از منبع غیبی روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. زیرا هیچ خورشید و ماه در آسمان آبی کمانی وجود نداشت، اگرچه هر جسمی با نوری شفاف و کامل پر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. واقعیت دوم و حتی منحصر به فرد تر، نپروتئین تراپی مو بود هیچ یک از ساکنان این مکان باشکوه پروتئین تراپی مو بود. آنها می توانستند از موقعیت مرتفع خود به کل دره مشرف شوند، اما حتی یک جسم متحرک نمی توانستند ببینند.

همه به طرز مرموزی متروک به نظر می رسیدند. کوه این طرف شیشه نپروتئین تراپی مو بود، بلکه از سنگی شبیه گرانیت ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. جیم با کمی سختی و خطر، کالسکه را روی صخره‌های سست کشید تا به چمن‌زارهای سبز پایین، جایی که مسیرها، باغ‌ها و باغ‌ها شروع می‌کراتینه مو شد، رسید. نزدیکترین کلبه هنوز کمی دورتر پروتئین تراپی مو بود. “خوب نیست؟” دوروتی با صدایی شاد فریاد زد[صفحه 97]از کالسکه بیرون آمد و به یورکا اجازه بالیاژ مو داد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه