↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شامپاینی طلایی

رنگ مو شامپاینی طلایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شامپاینی طلایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شامپاینی طلایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو شامپاینی طلایی : جایی که زمین سفره ای بزرگ با تأثیر بر آب و هوا، و با تشکیل، به رنگ مو استثنای برخی از دره ها و حاشیه زمین های پست در ساحل، مانعی برای مهاجرت گونه ها ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس دو رنگ مو استان جانورشناسی شمالی و جنوبی را خواهیم داشت آمریکا به کراتینه مو شدت با یکدیگر در تضاد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : یک روش معمول این رنگ مو است که یک برگ نارنجی یا کمی گچ سیاه به هر شقیقه ببندند: و یک طرح کلی تر این رنگ مو است که یک لوبیا را به دو نیم بیبی لایت مو کرده، آن را مرطوب بیبی لایت مو کرده، و یک عدد را روی هر شقیقه قرار می دهیم، جایی که به راحتی می نانو کراتین مو شود. پایبند برداشتن لوبیا یا گچ درست نیست، بلکه اجازه بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود که بریزد، و گاهی اگر از مردی که لکه هایی بر سر رنگ مو دارد.

رنگ مو شامپاینی طلایی

رنگ مو شامپاینی طلایی : پرسیده نانو کراتین مو شود که قضیه چیست؟ او پاسخ خواهد بالیاژ مو داد: “دیروز سردرد داشتم.” بسیاری از داروهایی که مردم رنگ مو استفاده می کنند این کشور به طرز مضحکی عجیب لایت و هایلایت مو هستند، اما بیش از حد منزجر کننده لایت و هایلایت مو هستند که نمی توان به آنها اشاره بیبی لایت مو کرد. یکی از بدترین کارها این رنگ مو است که دو توله سگ را بکشید و باز کنید و آنها را در هر طرف یک اندام شکسته ببندید.

سگ های کوچک بی مو به خوابیدن زیر پای معلولان بسیار تمایل تمام دکلره مو دارند. سنت فی یک شهر کوچک آرام رنگ مو است و تمیز و در نظم خوبی نگهداری می نانو کراتین مو شود. فرماندار، لوپز، در زمان انقلاب یک سرباز معمولی پروتئین تراپی مو بود. اما اکنون هفده سال در قدرت رنگ مو است. این ثبات حکومت ناشی از عادات ظالمانه اوست. زیرا به نظر می رسد رنگ مو استببالیاژ مو داد با این کشورها سازگارتر از جمهوری خواهی باکراتینه مو شد.

شغل مورد علاقه فرماندار شکار سرخپوستان رنگ مو است: مدت کوتاهی رنگ مو است که او چهل و هشت نفر را سلاخی بیبی لایت مو کرد و بچه ها را به نرخ سه یا چهار پوند فروخت. 5 اکتبر​ —از پارانا عبور بیبی لایت مو کردیم و به سنت Fé Bajada، شهری در ساحل مقابل رفتیم. عبور چند ساعت طول کشید، زیرا رودخانه در اینجا شامل هزارتویی از نهرهای کوچک پروتئین تراپی مو بود که توسط جزایر کم درخت از هم جدا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

  انواع رنگ مو طلای

من یک معرفی نامه به یک اسپانیایی قدیمی کاتالونیایی داشتم که با غیر معمول ترین مهمان نوازی با من رفتار بیبی لایت مو کرد. باجادا پایتخت انتریوس رنگ مو است. در سال 1825 شهر دارای 6000 نفر و رنگ مو استان 30000 نفر پروتئین تراپی مو بود. با این حال، به اندازه ساکنان اندک، هیچ رنگ مو استانی بیش از این از انقلاب های خونین و ناامید آسیب دیده رنگ مو است.

آنها در اینجا به نمایندگان، وزرا، ارتش دائمی، و فرمانداران می بالند: پس جای تعجب نیست که انقلاب های خود را داشته باشند. در آینده این یکی از ثروتمندترین کشورهای لاپلاتا خواهد پروتئین تراپی مو بود. خاک متنوع و پربار رنگ مو است. و شکل تقریباً جزیره ای آن به آن دو خط ارتباطی بزرگ در کنار رودخانه های پارانا و اروگوئه می دهد.

من پنج روز در اینجا معطل کراتینه مو شدم و خودم را به بررسی زمین شناسی کشور اطراف مشغول بیبی لایت مو کردم که بسیار جالب پروتئین تراپی مو بود. ما در اینجا در پایین صخره‌ها، تخت‌هایی را می‌بینیم که دندان‌های کوسه‌ها و صدف‌های دریایی از گونه‌های منقرض کراتینه مو شده را در خود جای بالیاژ مو داده‌اند، که از بالا به داخل یک مارن سفت کراتینه مو شده و از آن‌جا به زمین رسی قرمز پامپاس، با ترکیبات آهکی و رنگ مو استخوان‌های آن می‌گذرند.

چهارپاهای زمینی این بخش عمودی به وضوح به ما از خلیج بزرگی از آب نمک خالص می‌گوید که به‌تدریج تحت نفوذ قرار گرفته و در نهایت به بستر یک مصب گل آلود تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است که لاشه‌های شناور در آن جارو کراتینه مو شده‌اند. در پونتا گوردا، در باندا در شرق، من یک تناوب از نهشته خور پامپیا را با سنگ آهکی که حاوی برخی از همان صدف های دریایی منقرض کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، یافتم.

  رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره

و این یا تغییری در جریان‌های پیشین را نشان می‌دهد، یا به احتمال زیاد نوسانی سطح در پایین خور برنگ مو استانی. تا همین اواخر، دلایل من برای در نظر گرفتن سازند پامپی به عنوان یک نهشته مصب، ظاهر کلی آن، موقعیت آن در دهانه رودخانه بزرگ موجود پلاتا، و وجود رنگ مو استخوان های بسیاری از چهارپایان زمینی پروتئین تراپی مو بود: اما اکنون پروفسور ارنبرگ به این نتیجه رسیده رنگ مو است.

رنگ مو شامپاینی طلایی : این لطف را داشت که برای من کمی از خاک سرخ را که از پایین در نهشته، نزدیک به اسکلت مرنگ مو استودون گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بررسی بیبی لایت مو کرد و در آن انفوزوریاهای زیادی یافت، بخشی از آب شور و تا حدی آب شیرین، با دومی نسبتاً غالب رنگ مو است. و بنابراین، همانطور که او اظهار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آب باید شور پروتئین تراپی مو بوده باکراتینه مو شد.

در سواحل پارانا، در ارتفاع صد فوتی، بسترهای بزرگی از یک پوسته مصب پیدا بیبی لایت مو کرد که اکنون در صد مایلی پایین تر نزدیکتر به دریا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و من پوسته های مشابهی را در ارتفاع کمتری در سواحل اروگوئه یافتم. این نشان می دهد که درست قبل از اینکه پامپاس به آرامی به زمین خشک تبدیل نانو کراتین مو شود، آب پوشانده آن شور پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

در زیر بوئنوس آیرس بسترهای برآمده از صدف های دریایی گونه های موجود وجود رنگ مو دارد که همچنین ثابت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دوره ارتفاع پامپاس در دوره اخیر پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. در کانسار پامپیا در باجادا، زره رنگ مو استخوانی یک حیوان عظیم الجثه مانند آرمادیلو را یافتم که وقتی زمین از بین رفت، داخل آن مانند یک دیگ بزرگ پروتئین تراپی مو بود. همچنین دندان های توکسودون و مرنگ مو استودون و یک دندان اسب را در همان حالت لکه دار و پوسیده پیدا بیبی لایت مو کردم.

  مدل رنگ موی بلوند دخترانه

این دندان اخیر به کراتینه مو شدت به من علاقه مند کراتینه مو شد، [3] و دقت دقیقی به خرج بالیاژ مو دادم تا مطمئن شوم که همزمان با بقایای دیگر جاسازی کراتینه مو شده رنگ مو است. زیرا در آن زمان نمی‌دانستم که در میان فسیل‌های باهیا بلانکا، دندان اسبی در ماتریکس پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است: همچنین با قطعیت مشخص نپروتئین تراپی مو بود که بقایای اسب‌ها در آمریکای شمالی رایج رنگ مو است. آقای لیل اخیراً یک دندان اسب از ایالات متحده آورده رنگ مو است.

و این یک واقعیت جالب رنگ مو است که پروفسور اوون نتوانست در هیچ گونه‌ای، چه فسیلی و چه جدید، انحنای جزئی اما عجیبی که آن را مشخص می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بیابد، تا زمانی که به این فکر افتاد که آن را با من مقایسه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نمونه یافت کراتینه مو شده در اینجا: او نام این اسب آمریکایی را گذاشته رنگ مو است. مطمئناً این یک واقعیت شگفت انگیز در تاریخ پستانداران رنگ مو است.

که در آمریکای جنوبی یک اسب بومی باید زندگی می بیبی لایت مو کرد و ناپدید می کراتینه مو شد تا پس از گذشت زمان گله های بی شماری که از نسل معدودی که با رنگ مو استعمارگران اسپانیایی معرفی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، جانشین او شوند! [3] من به سختی نیاز دارم اینجا بگویم که شواهد خوبی علیه هر اسبی که در زمان کلمب در آمریکا زندگی می بیبی لایت مو کرد وجود رنگ مو دارد.

رنگ مو شامپاینی طلایی : وجود یک اسب فسیلی، اسب مرنگ مو استودون، احتمالاً یک فیل، [4] و یک نشخوارکننده شاخ توخالی در آمریکای جنوبی، که توسط MM کشف کراتینه مو شد. لوند و کلاوزن در غارهای برزیل، حقایق بسیار جالبی با توجه به پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندگی جغرافیایی حیوانات لایت و هایلایت مو هستند. در حال حاضر، اگر آمریکا را نه با تنگه پاناما، بلکه بر اساس بخش جنوبی مکزیک [5] در لات تقسیم کنیم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه