↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو طلای

انواع رنگ مو طلای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو طلای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو طلای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو طلای : من میل زیادی دارم که چند نوزاد چاق بخورم. آن وقت شاید مردم اوز از من بترسند و من مهم تر شوم.” شیر موافقت بیبی لایت مو کرد: درست رنگ مو است. “اگر فقط یک بچه چاق بخورید، غم‌انگیز ایجاد می‌نانو کراتین مو شود . در مورد خودم، چنگال‌های من مانند سوزن تیز و محکم لایت و هایلایت مو هستند، در حالی که دندان‌هایم آنقدر قوی لایت و هایلایت مو هستند که می‌توانند انسان را در چند ثانیه تکه تکه کنند. اگر بر مردی بچسبد و از او شکایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : بنابراین برای چیزهایی که می توانم ببینم به ژاپن خواهم رفت و (از آنجایی که ارزش دیدن را رنگ مو دارد) تا زمانی که بتوانم در آنجا بمانم. من مطمئن نیستم که بعد از آن به کجا خواهیم رفت. نیوزلند، اگر تعطیلات مال من پروتئین تراپی مو بود؛ زیرا من همیشه معتقد پروتئین تراپی مو بودم نیوزلند زیباترین کشور جهان رنگ مو است. همچنین از همه نظر یک کشور تمیز خوب رنگ مو است. اگر بخواهم یک تور جهانی برای خودم ترتیب دهم.

انواع رنگ مو طلای

انواع رنگ مو طلای : اما می توان به همان اندازه علاقه مند به توصیف آنها پروتئین تراپی مو بود. مردم این کشورها جالب لایت و هایلایت مو هستند، اما من به هیچ وجه علاقه خود را به مردم انگلیس تمام نبیبی لایت مو کرده‌ام و پنج دقیقه یا پنج ماه در میان یک مجموعه کاملاً جدید از مردم کمک چندانی به من نخواهد بیبی لایت مو کرد. اما یک نمای پنج ثانیه ای (مثلاً) از آبشار ویکتوریا ارزش هکتارها بوم یا فیلم در مورد این موضوع و به اندازه گالن جوهر رنگ مو دارد.

به جای اینکه یک مسافر دیگر را در تخیل دنبال کنم، مسیرم نه در وهله اول با مسائل آب و هوایی یا مناظر یا ساکنان بزرگتر، بلکه با در نظر گرفتن مسائل حل می نانو کراتین مو شود. آن بومیان کوچکتر – رتیل، عقرب، و صدپا. اگر به من گفته نانو کراتین مو شود که در فلان کشور اغلب یک شیر در حمام خود پیدا می نانو کراتین مو شود، ممکن رنگ مو است آماده باشم که آن را به خطر بیاندازم. باید احساس کنم همیشه این احتمال وجود رنگ مو دارد که شیر به من اعتراض نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو سبز یخی

اما اگر می شنیدم که یک نفر ممکن رنگ مو است در هتل خود یک رتیل پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، آن کشور برای همیشه برای من ممنوع خواهد پروتئین تراپی مو بود. زیرا من باید مدتها قبل از این که جانور بسته نانو کراتین مو شود، میمردم. مرده از نفرت به همین دلیل رنگ مو است که آمریکای جنوبی، که همیشه روی نقشه بسیار لذت بخش به نظر می رسد، هرگز مرا نخواهد دید.

انواع رنگ مو طلای : من مجبور کراتینه مو شدم بیشتر آفریقا، هند (اگرچه همانطور که گفتم، این کشوری رنگ مو است که می توانم از آن در امان باشم)، هند غربی، و بسیاری از جاهای دیگر که نام آنها را فراموش بیبی لایت مو کرده ام را رها کنم. در دنیایی محدود به ساکنانی که بیش از چهار پا نداشتند، می توانستم با آزادی بسیار بیشتری سفر کنم. در حال حاضر دو مشکل بزرگ بر سر راه من این مشکل حشرات رنگ مو است و (بسیار جدی تر، اما مهم تر) مشکل زبان. پس می توانید بفهمید که چگونه رنگ مو است که چون کشور زیبایی رنگ مو است.

من به نیوزیلند بسیار مهربان نگاه می کنم. اما من شک دارم که حتی در ده ها نیوزیلند که هر کدام زیباتر از قبل لایت و هایلایت مو هستند خوشحال باشم، زیرا می بینم که این به معنای دوری یک سال از لندن رنگ مو است. تعبالیاژ مو داد چیزهایی که ممکن رنگ مو است در سالی که یکی نپروتئین تراپی مو بود اتفاق بیفتد! نمایشنامه های جدید تولید کراتینه مو شده، شهرت ادبی و سیاسی ساخته کراتینه مو شده و از دست رفته، قهرمانی کامل کریکت به وقوع پیوست.

  رنگ مرواریدی و یاسی

در ذهن بیش از حد مضطرب یک نفر هرگز سالی به اندازه سالی که از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود وجود نخواهد داشت. دوست من ممکن رنگ مو است با شنیدن کارهای دوردست ما در هند کیپلینگیز آرامش خود را حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما هرگز برای من مفید نخواهد پروتئین تراپی مو بود. حتی امروز، بعد از دو هفته اقامت در کشور، کم کم دارم بی قرار می شوم. واقعا فکر می کنم باید فردا برگردم.

وضعیت تئاتر به ما می گویند که تئاتر در وضعیت بدی قرار رنگ مو دارد، درام انگلیسی مرده رنگ مو است، اما من گمان می کنم که به هر نسلی به نوبه خود همین را گفته اند. من چند شماره قدیمی از مجله تئاتر صد سال پیش را می خوانم. من در کاخ باشکوه شهر زمرد، که در مرکز سرزمین پریان اوز رنگ مو است، یک اتاق تخت بزرگ رنگ مو است.

انواع رنگ مو طلای : جایی که شاهزاده اوزما، حاکم، هر روز یک ساعت در تختی از زمردهای درخشان می نشیند و به همه گوش می دهد. مشکلات مردمش را که مطمئناً به او خواهند گفت. در اطراف تاج و تخت اوزما، در چنین مواقعی، همه شخصیت های مهم اوز مانند مترسک، جک کدو تنبل، تیکتوک مرد ساعتی، مرد حلبی، جادوگر شهر اوز، مرد پشمالو و دیگر افراد پری معروف گروه بندی می شوند.

دوروتی کوچولو معمولاً در زیر پای اوزما می‌نشیند و دو حیوان عظیم الجثه به نام ببر گرسنه و شیر ترسو در دو طرف تخت خمیده لایت و هایلایت مو هستند. این دو جانور محافظان اصلی اوزما لایت و هایلایت مو هستند، اما همانطور که همه عاشق پرنسس دختر زیبا لایت و هایلایت مو هستند، هرگز در اتاق بزرگ تاج و تخت هیچ مزاحمتی ایجاد نکراتینه مو شده رنگ مو است، یا کاری برای نگهبانان انجام نکراتینه مو شده رنگ مو است.

  بلوند پلاتینه بنفش

جز اینکه خشن و جدی به نظر برسند و تا پایان تماشاگران سلطنتی سکوت کنند. مردم به خانه های خود می روند در حالی که شیر و ببر بزرگ در کنار تاج و تخت خمیده اند، البته هیچ کس جرات نرنگ مو دارد شیطنت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما واقعیت این رنگ مو است که مردم اوز به ندرت شیطون لایت و هایلایت مو هستند. بنابراین نگهبانان بزرگ اوزما بیشتر زینتی لایت و هایلایت مو هستند تا مفید، و هیچ کس بهتر از خود جانوران متوجه این موضوع نمی نانو کراتین مو شود.

یک روز بعد از اینکه همه به جز شیر ترسو و ببر گرسنه اتاق تخت را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، شیر خمیازه کشید و به دوستش گفت: من از این کار خسته می شوم، نه کسی از ما می ترسد و نه کسی به ما توجه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ببر بزرگ در حالی که به آرامی خرخر می بیبی لایت مو کرد، پاسخ بالیاژ مو داد: “این درست رنگ مو است.” ما می‌توانیم در جنگل‌های انبوهی باشیم که در آن متولد کراتینه مو شده‌ایم.

انواع رنگ مو طلای : همانطور که سعی می‌کنیم از اوزما در زمانی که نیازی به محافظت نرنگ مو دارد، محافظت کنیم. و من همیشه به کراتینه مو شدت گرسنه لایت و هایلایت مو هستم.» شیر در حالی که دمش را به آرامی به جلو و عقب تکان می بالیاژ مو داد گفت: «مطمئنم به اندازه کافی بخوری.» ببر پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید به اندازه کافی، اما نه از نوع غذایی که من آرزوی آن را دارم.” “چیزی که من گرسنه اش لایت و هایلایت مو هستم بچه های چاق رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه