↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره

رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره : این تلاش بیش از حد برای تصور آنها رنگ مو است. آنها علاقه خود را از دست می دهند و از بزرگی این ارقام خسته می شوند. خمیازه می کشند و با چشمانی پرآب دنبال می کنند، در آشفتگی عجله و فریاد و دود، غرش و برق و برق، خط وحشتناک قطار زرهی که در دوردست حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با آتش در آسمان پشت سرش. [نکته 1:] این کلمه احتمالاً به کاربرد بین المللی تبدیل می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : همه بخش های سپاه ارتش ابتدا حرکت می کنند و عناصر غیر انفرادی. کوکان با اجبار توضیح می‌دهد، «یعنی متصل مستقیم به AC در میان ENE، نه بخش بالون و نه اسکادران را نخواهید دید – آنها کالاهای خیلی بزرگی لایت و هایلایت مو هستند، و خودشان با کارکنان، افسران و بیمارستان‌ها حرکت می‌کنند. هنگ بدرقه ها یکی دیگر از این ENE رنگ مو است.

رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره

رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره : بارک با بی فکری می گوید: “هنگ بدرقه ای وجود نرنگ مو دارد، این گردان رنگ مو است. یکی می گوید فلان گردان تعقیب کننده.” می‌توانیم کوکون را ببینیم که شانه‌هایش را در سایه بالا می‌اندازد و عینک‌هایش درخششی تحقیرآمیز می‌دهد. “اینطور فکر می کنی، اردک-نب؟ سپس به تو می گویم، چون تو خیلی باهوشی، دو نفر وجود تمام دکلره مو دارند.

تعقیب کنندگان پا و تعقیب کنندگان اسب.” بارکی می گوید: “گاد! سوارکاران را فراموش بیبی لایت مو کردم.” “فقط آنها!” کوکن گفت. “در سپاه ارتش، توپخانه سپاه وجود رنگ مو دارد، یعنی توپخانه مرکزی که علاوه بر لشکرها رنگ مو است. انبار توپخانه، ماشین‌های زرهی، باتری‌های ضدهوایی – می‌دانم، یا نمی‌دانم، مهندسان، پلیس نظامی – به‌هیچ‌وجه، خدمات پلیس‌های پیاده و شیب‌دار سوار بر اسب، اداره پزشکی، دامپزشکی، همین‌طور، وجود رنگ مو دارد.

یک اسکادران از سپاه پیش نویس؛ یک هنگ سرزمینی برای نگهبانان و نیروهای خستگی در مقر فرماندهی؛ سرویس و ستون تدارکات. همچنین گروهی از گاوها، انبار، بخش موتور وجود رنگ مو دارد. – در مورد انبوه مشاغل نرم صحبت کنید که اگر بخواهم می‌توانم در عرض یک ساعت در مورد آن به شما بگویم. رؤسا، فرماندهان، بخش‌ها و بخش‌های فرعی تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو قهوه ای کاراملی بدون دکلره

و با منشی‌ها و نظم‌دهندگان، و همه حیله‌ها و کلک‌ها، گندیده‌اند. از اینجا می‌توانید نوع شغلی که CO یک سپاه رنگ مو دارد را ببینید!» در این لحظه ما توسط گروهی از سربازان احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودیم که علاوه بر وسایلشان جعبه‌هایی را حمل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بسته‌هایی را در کاغذ بسته‌اند که با اکراه روی زمین می‌گذاشتند و پف می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “آنها منشی های ستاد لایت و هایلایت مو هستند.

آنها بخشی از ستاد فرماندهی – یعنی نوعی مجموعه ژنرال ها لایت و هایلایت مو هستند. وقتی در حال پرواز لایت و هایلایت مو هستند، به دنبال پرونده های خود، میزهای خود، دفترچه هایشان و همه چیز لایت و هایلایت مو هستند. چیزهای کثیفی که برای نوشتنشان نیاز تمام دکلره مو دارند، ببین آنجا، این یک ماشین تحریر رنگ مو است که آن دو با خود حمل می کنند، بابای قدیمی و سوسیس کوچک، با تفنگی که در بسته رد کراتینه مو شده رنگ مو است.

آنها در سه دفتر لایت و هایلایت مو هستند، و همچنین وجود رنگ مو دارد. بخش اعزام سواران، صدارت، ACTS – بخش توپوگرافی سپاه – که نقشه ها را بین لشکرها توزیع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نقشه ها و نقشه ها را از هوانوردان و ناظران و زندانیان تهیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این افسران همه بخش ها لایت و هایلایت مو هستند که تحت به دستور دو سرهنگ، ستاد ارتش را تشکیل می‌دهند، اما ستاد فرماندهی، که به درستی نامیده می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره : که شامل سفارش‌دهندگان، آشپزها، انبارداران، کارگران، برق‌کارها، پلیس و سوارکاران اسکورت نیز می‌نانو کراتین مو شود، توسط یک فرمانده اداره می‌نانو کراتین مو شود. ” در این لحظه ما در مجموع یک ضربه بزرگ دریافت می کنیم. “هی، مراقب باش! از راه دور!” مردی برای عذرخواهی گریه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و چند نفر دیگر به او کمک می‌کنند تا گاری را به سمت واگن‌ها هل دهند. کار سخت رنگ مو است.

  رنگ مو تنباکویی شماره 7

زیرا زمین شیب‌دار می‌نانو کراتین مو شود، و به‌محض اینکه به گاری محکم نمی‌شوند و به چرخ‌ها می‌چسبند، به عقب می‌لغزد. مردان عبوس خود را در اعماق تاریکی بر آن له می کنند، دندان قروچه می کنند و غرغر می کنند، گویی بر هیولایی افتاده اند. بارک، در حالی که پشتش را می مالید، از یکی از گروه دیوانه وار سوال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “فکر می کنی داری این کار را می کنی، پیر اردک؟” “نام دو دیو!” غرش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

غرق در کارش، “به این مجموعه ها توجه کن! تو نمایش را خراب می کنی!” با یک حرکت ناگهانی دوباره بارک را تکان می دهد و این بار به سمت او می چرخد: “تو اونجا چی کار می کنی، سرگین، جمجمه؟” “نه، نمیشه که مستی؟” بارک پاسخ می دهد. “من اینجا چه کار می کنم؟” خیلی خوبه، به من بگو ای باند لوس، تو هم دوست نداری این کار را بکنی!” “خارج از راه!” صدای جدیدی فریاد می زند.

که پیش از برخی از مردان زیر بارهای نامتجانس، اما ظاهراً طاقت فرسا دو برابر می نانو کراتین مو شود. آدم دیگر نمی تواند جایی بماند. هر جا که در راه بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. جلو می رویم، پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده می شویم، در تلاطم بازنشسته می شویم. کوکون با آرامش یک دانشمند ادامه می دهد: «علاوه بر این، من به شما می گویم که لشکرهایی وجود تمام دکلره مو دارند.

  رنگ موی طلایی و زیتونی

که هر کدام تقریباً مانند یک سپاه ارتش سازماندهی کراتینه مو شده اند. “اوه، ما آن را می دانیم، معامله را از دست بدهید!” “او کار خوبی در مورد همه چیز انجام می دهد، آن تخته کوه در جعبه اسب روی چرخ های چرخدار. چه مادرشوهری می ساخت!” “شرط می بندم که این اسب سرگرد اشتباه رنگ مو است.

رنگ زیتونی پلاتینه بدون دکلره : همان اسبی که دامپزشک گفت گوساله ای رنگ مو است که در حال تبدیل کراتینه مو شدن به گاو رنگ مو است.” لاموز با تحسین که توسط موجی از توپخانه‌هایی که جعبه‌هایی حمل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، مجبور به عقب‌نشینی می‌نانو کراتین مو شود، می‌گوید: «به‌خوبی سازمان‌دهی کراتینه مو شده رنگ مو است، با این حال، همه اینها، بدون شک در این مورد. مارترو اذعان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «این درست رنگ مو است. “برای اینکه این همه چیز در راه باکراتینه مو شد.

نه باید شلغم زیادی باشی و نه کرنگ مو استارد زیادی – بون دیو، ببین چکمه های لعنتی خود را کجا می گذاری، ای جانور جگر سیاه!” وقتی با خانواده ام به مارکوسیس رفتم، هیاهو کمتر از این پروتئین تراپی مو بود. ما ساکتیم؛ و سپس می شنویم که Cocon می گوید: “برای کل ارتش فرانسه که خطوط را نگه می رنگ مو دارد – من در مورد کسانی صحبت نمی کنم که در عقب جاسازی کراتینه مو شده اند.

جایی که دوباره دو برابر تعبالیاژ مو داد مردان وجود رنگ مو دارد، و خدماتی مانند آمبولانس که نه میلیون فرانک هزینه رنگ مو دارد و می تواند هفت هزار پرونده را در روز از شما پاک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – دیدن آنها با قطارهایی با شصت واگن که هرکدام از آنها عبور می کنند و بدون توقف دنبال یکدیگر می روند، در فواصل یک ربع ساعت، چهل روز و چهل شب طول می ککراتینه مو شد. ” “آه!” میگویند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه