↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو فرق وسط

مدل رنگ مو فرق وسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو فرق وسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو فرق وسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو فرق وسط : سانفرانسیسکو نسبت به جمعیتش نسبت به هر شهر دیگری در آمریکا سالن‌های بیشتری داشت و نسبت به پاریس بیماری‌های مقاربتی بیشتری یک رنگ مو استاد دانشگاه رنگ مو استنفورد به من گفت. سانفرانسیسکو باید شوخی های کوچک خود را داشته باکراتینه مو شد.

رنگ مو : من نتوانستم برخی از موارد سوخته کراتینه مو شده در هلیکن هال را جایگزین کنم. اما من بیشتر از آنچه آقای کوری دوست رنگ مو دارد در چاپ ببیند، دارم.» آقای سینکلر گفت که از جمله اسناد دیگری که قبل از تخریب سالن هلیکن در اثر آتش سوزی در اختیار داشت، سوگندنامه ها و سایر اسناد مربوط به اقدامات ادعایی کلاهبرداری در ارتباط با ساخت ریل های فولادی پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو فرق وسط

مدل رنگ مو فرق وسط : همانطور که آقای کوری و همکارانش را تعیین بیبی لایت مو کرد. بدترین کار خود را انجام دهند آقای سینکلر اعلام بیبی لایت مو کرد که از اقدام قانونی آقای کوری رنگ مو استقبال می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا این فرصتی را به او می‌دهد تا مدارکی را که او اعلام می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در مورد اعمال متقلبانه مردان فولاد در اختیار رنگ مو دارد، قرار دهد. آقای سینکلر گفت: «من به اندازه گذشته اسناد زیادی ندارم.

او گفت: «من زحمت کشیدم تا به پیتسبورگ بروم. چند هفته ای را صرف تحقیق بیبی لایت مو کردم. من سوگندنامه‌هایی داشتم تا ثابت کنم که این شیوه‌ها در مورد ریل‌های فولادی حاکم پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، یک یا دو سال قبل از اینکه بیانیه‌اش را در مورد کیفیت بد ریل‌هایی که رنگ مو استیل تررنگ مو است به راه‌آهن‌هایش می‌فروکراتینه مو شد، ارائه دهد. می‌توانم به آقای هریمن هم بگویم.

که مقامات خرید او در این مورد بی‌خبر نپروتئین تراپی مو بودند.» همه اینها البته ربطی به ادبیات نداشت. اما ربطی به روزنامه نگاری داشت، نه؟ این به مسائلی مربوط می کراتینه مو شد که برای مردم آمریکا اهمیت حیاتی داشت – کشتی های جنگی که نمی توانستند بجنگند و ریل های فولادی که ترک می خورد و باعث غرق کراتینه مو شدن قطار می کراتینه مو شد. چطور کراتینه مو شد.

  رنگ مو قهوه ای کاراملی

که همه ارگان های «احترام» ما سکوت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و این مسائل سنگین را به مطبوعات «زرد» مطرود واگذار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند؟ 86 فصل پانزدهم بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده من به دلیل کار زیاد سلامتی خود را خراب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم و اکنون برای رنگ مو استراحت زمستانی به کالیفرنیا رفتم. یکی دو ماه رنگ مو استراحت بیبی لایت مو کردم و بعد سه نمایشنامه تک پرده نوشتم.

پس از دریافت چند هزار دلار از «صرافی‌ها»، تصمیم گرفتم طرحی را امتحان کنم که سال‌ها مرا آزار می‌بالیاژ مو داد، یعنی تأسیس یک شرکت تئاتر سوسیالیستی. هزار و پانصد نفر از مردم محلی سوسیالیست در سراسر ایالات متحده وجود داشتند که برخی از آنها سازمان های بزرگ پروتئین تراپی مو بودند. آیا آنها از یک شرکت کوچک مسافرتی رنگ مو استقبال نمی‌کنند.

مدل رنگ مو فرق وسط : که ایده‌هایی را که از صحنه تجاری منع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بیان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ من شروع به سازماندهی و تمرین چنین شرکتی در سانفرانسیسکو بیبی لایت مو کردم. و به این ترتیب ماجراهای جدیدی با روزنامه ها رقم خورد. اول، ماجراجویی معروف بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده. باید توضیح بالیاژ مو داد که من ایده های عجیب و غریب را در رژیم غذایی امتحان می بیبی لایت مو کردم.

من همیشه خلق و خوی تجربی داشتم و حاضر پروتئین تراپی مو بودم هر کاری را به امید حل مشکل سلامتی که از آن زمان به بعد متوجه کراتینه مو شدم حل نکراتینه مو شدنی رنگ مو است امتحان کنم – هیچ رژیم یا سیستمی وجود نرنگ مو دارد که به مرد اجازه دهد بدون مجازات کار بیش از حد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. . در کالیفرنیا با غذای خام زندگی می‌بیبی لایت مو کردم و مقالاتی در مورد آن در «فرهنگ فیزیکی» نوشته پروتئین تراپی مو بودم.

  انواع رنگ پلاتینه

وقتی مجبور پروتئین تراپی مو بودم در هتل‌های سانفرانسیسکو غذا بخورم، البته نمی‌توانستم غذای خام بگیرم، اما حداقل نان سبوس‌دار می‌خورنگ مو استم، یا در صورت عدم موفقیت، بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده می‌خورنگ مو استم. نیازی به گفتن نیست که همه آنها برای صاحبان هتل ها و خبرنگاران روزنامه ها بسیار سرگرم کننده پروتئین تراپی مو بود.

من در سنت فرانسیس اقامت داشتم و یک وعده غذایی در رستوران سفارش بالیاژ مو دادم. دو عدد بیسکویت گندم ریز کراتینه مو شده با خامه 40 درجه سانتی گراد. من یک بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده سفارش بالیاژ مو دادم و بعد از اینکه آن را خوردم یک بیسکویت دیگر می خورنگ مو استم، بنابراین به گارسون گفتم آن را دو تا درست الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی صورتحساب را دریافت بیبی لایت مو کردم، پنجاه سنت نشان بالیاژ مو داد.

و به گارسون اشاره بیبی لایت مو کردم که این یک اشتباه رنگ مو است، باید چهل سنت می کراتینه مو شد. من فقط یک قسمت خامه خورده پروتئین تراپی مو بودم. گارسون مشورت بیبی لایت مو کرد و با اطلاعاتی که از آنجایی که سفارش بالیاژ مو داده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، برگشت 87در قالب دو سفارش، صورتحساب هر کدام بیست و پنج سنت پروتئین تراپی مو بود. من صورتحساب را بدون اظهار نظر بیشتر پرداخت بیبی لایت مو کردم.

مدل رنگ مو فرق وسط : اما با رفتن به لابی فکر بیبی لایت مو کردم که گرفتن بیست و پنج سنت برای یک بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده، زمانی که می‌توانی به یک خواربارفروشی بروی و یک دوجین آن را بخری، بسیار احمقانه رنگ مو است. یک جعبه ده یا پانزده سنت. احساس غیرعادی من نسبت به عدالت در یادداشت کوتاهی به مدیریت خود را نشان بالیاژ مو داد و بیان بیبی لایت مو کرد که برای دو بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده پنجاه سنت از من دریافت بیبی لایت مو کرده اند.

  رنگ مو مشکی پرکلاغی چه مارکی خوبه

در حالی که قیمت در منو چهل سنت پروتئین تراپی مو بود، و من خوشحال می شوم که ده سنت اضافی خود را به آن برگرداند. من این یادداشت را به منشی بالیاژ مو دادم و در آنجا آگاهی من از موضوع به پایان می رسد. من در موقعیتی نیستم که بگویم مدیریت هتل سنت فرانسیس یادداشت من را به “آزمایشگر سانفرانسیسکو” تحویل بالیاژ مو داده رنگ مو است.

فقط می‌توانم بگویم که موضوع را به کسی اشاره نبیبی لایت مو کردم و تنها کاری که بیبی لایت مو کردم این پروتئین تراپی مو بود که یادداشت را نوشتم، آن را در پاکت مهر و موم بیبی لایت مو کردم و به منشی پشت میز تحویل بالیاژ مو دادم. البته می‌دانم که هتل‌ها باید تبلیغات داشته باشند. هر روز هزاران نفر به شهر می‌رسند و مشکل هتل‌هایی که می‌روند بستگی به هتل‌هایی رنگ مو دارد که می‌شنوند.

اگر یک بزرگ صابون یا شاه بزرگ از سنت فرانسیس بازدید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مدیریت عجله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا خبرنگاران را مطلع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در آنجا مصاحبه ای با وقار با شاهزاده صابون یا شاه خوک منتشر می نانو کراتین مو شود و نظر خود را در مورد بازار بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. چشم انداز صابون یا گوشت خوک و نیاز به تعرفه بالاتر برای این کالاها. اگر یک بدجنس سوسیالیست بدنام در حال بازدید از سنت فرانسیس رنگ مو است و متوجه می نانو کراتین مو شود.

مدل رنگ مو فرق وسط : که او سالاد والدورف و بیسکویت گندم خرد کراتینه مو شده و غذاهایی از این قبیل را برای میمون ها و سنجاب ها سفارش می دهد – چرا، مدیریت فرصتی را برای تبلیغات یک همجنس گرا و شاد درک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. طبیعت متوجه می‌شوید که سانفرانسیسکو به خود می‌بالد که مکانی برای بوهمیایی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه