نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو کرم خاکستری

رنگ مو کرم خاکستری | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو کرم خاکستری را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو کرم خاکستری را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو کرم خاکستری : که به ما آنطور که ما می خواهیم به ما یاد بدهند. دروغ نمی تواند به سوالات ما پاسخ دهد. او نمی تواند آزمایش هایی را که به ما نشان می دهد توضیح دهد. معلم سابق ما می توانست همه این کارها را انجام دهد. ما باید معلم دیگری داشته باشیم. تحقیقات ثابت بیبی لایت مو کرد که بچه ها کاملاً درست می گفتند.

رنگ مو : پس از آن دانش آموزان تعطیلاتی تمام دکلره مو دارند تا بتوانند آنچه را که شنیده اند را بهتر به خاطر بیاورند. ثانیه 8 تمامی آموزش ها در سیستم آموزشی مدرن ژاپن با نهایت مهربانی و ملایمت انجام می نانو کراتین مو شود. معلم فقط یک معلم رنگ مو است: او به معنای تسلط انگلیسی رنگ مو استاد نیست. او در رابطه با برادر بزرگتر مقابل شاگردانش می ایستد. او هرگز سعی نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اراده خود را بر آنها تحمیل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو کرم خاکستری 

رنگ مو کرم خاکستری : زیرا این حق رنگ مو است که آنان را در امور خود و در برخورد با بیگانگان هدایت و هدایت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. بنابراین امیدواریم که ما و رعایای خود به این احکام مقدس با یک دل نگاه کنیم تا به اهداف یکسانی برسیم. [3] سپس فرماندار و رئیس هیئت مدیره چند کلمه صحبت می کنند – در مورد اهمیت کامل دستورات اعلیحضرت امپراتوری صحبت می کنند و همه را به یادآوری و اطاعت کامل از آنها تشویق می کنند.

هرگز سرزنش نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به ندرت انتقاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به ندرت مجازات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هیچ معلم ژاپنی هرگز دانش آموزی را کتک نمی زند: چنین عملی به قیمت پست او تمام می نانو کراتین مو شود. او هرگز عصبانی نمی نانو کراتین مو شود: انجام این کار او را در چشم پسرانش و در قضاوت همکارانش رسوا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. عملاً در مدارس ژاپن مجازاتی وجود نرنگ مو دارد. گاهی اوقات بچه های خیلی شیطون در زمان تفریح ​​در مدرسه نگهداری می شوند.

  طرز تهیه رنگ مو گیاهی قهوه ای تیره

با این حال حتی این مجازات خفیف مستقیماً توسط معلم اعمال نمی نانو کراتین مو شود، بلکه توسط مدیر مدرسه به شکایت معلم اعمال می نانو کراتین مو شود. هدف در چنین مواردی ایجاد درد از طریق محرومیت از لذت نیست، بلکه ارائه تصویر عمومی از یک عیب رنگ مو است. و در اکثر موارد، آگاهی از این عیب به پسری که پیش از رفقای او به خانه می‌آید، برای جلوگیری از تکرار آن کافی رنگ مو است.

هیچ مجازات ظالمانه ای مانند وادار بیبی لایت مو کردن دانش آموز کسل کننده به یادگیری یک کار اضافی، یا محکوم بیبی لایت مو کردن او به فشار بالیاژ مو دادن چشمانش با کپی چهارصد یا پانصد خط، هرگز در رویا نیست. این گونه تنبیه‌ها در شرایط کنونی، برای مدت طولانی توسط خود دانش‌آموزان تحمل نمی‌شوند. سیرنگ مو است کلی مقامات آموزشی در همه جا در سرتاسر امپراتوری خلاص کراتینه مو شدن از شر دانش‌آموزانی رنگ مو است.

که بدون مجازات نمی‌توانند به خوبی مدیریت شوند. و اخراج، با این حال، نادر رنگ مو است. من اغلب در راه بازگشت از مدرسه به خانه منظره زیبایی می بینم، زمانی که مسیر کوتاهی را در محوطه قلعه طی می کنم. کلاسی متشکل از حدود سی پسر کوچک، کیمونو و صندل، سر برهنه، که توسط یک معلم جوان خوش تیپ، آن هم با لباس ژاپنی، راهپیمایی و آواز خواندن را آموزش می‌دهند.

رنگ مو کرم خاکستری : در حالی که آواز می خوانند، در صف کشیده می شوند. و با پاهای برهنه کوچکشان وقت بگذارند. معلم تنور واضح و دلپذیری رنگ مو دارد: او در یک انتهای ردیف ایستاده و یک خط آهنگ را می خواند. بعد همه بچه ها بعد از او آن را می خوانند. سپس ردیف دوم را می خواند و آن را تکرار می کنند. اگر اشتباهی صورت بگیرد، باید دوباره آیه را بخوانند. این آهنگ کوسونوکی ماساشیگه، نجیب ترین قهرمانان و میهن پرستان ژاپنی رنگ مو است.

  روی رنگ مو مشکی چه رنگی میشه گذاشت

ثانیه 9 من گفته ام که سختگیری از سوی معلمان به سختی توسط خود دانش آموزان قابل تحمل رنگ مو است – واقعیتی که ممکن رنگ مو است برای گوش انگلیسی یا آمریکایی عجیب به نظر برسد. مدرسه تام براون در ژاپن وجود نرنگ مو دارد. مدرسه عمومی معمولی خیلی بیشتر شبیه مؤسسه ایتالیایی ایده آل رنگ مو است که به طرز جذابی برای ما در نقاشی کراتینه مو شده رنگ مو است.

دانش‌آموزان ژاپنی به‌علاوه ادعا می‌کنند و از رنگ مو استقلالی بر خلاف تمام ایده‌های غرب در مورد ضرورت‌های انضباطی برخورتمام دکلره مو دارند. در غرب، رنگ مو استاد شاگرد را اخراج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در ژاپن اغلب اتفاق می افتد که شاگرد رنگ مو استاد را اخراج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هر مدرسه دولتی یک جمهوری کوچک جدی و با روحیه رنگ مو است که مدیر و معلمان فقط در رابطه رئیس جمهور و کابینه در برابر آن ایستاده اند.

رنگ مو کرم خاکستری : آنها در واقع توسط دولت رنگ مو استانی بنا به توصیه دفتر آموزشی در پایتخت منصوب می شوند. اما در عمل آنها به دلیل ظرفیت و شخصیت شخصی که توسط دانشجویانشان تخمین زده می نانو کراتین مو شود، موقعیت خود را حفظ می کنند، و احتمالاً هر زمان که ناتوانی پیدا کنند، توسط یک جنبش انقلابی خلع خواهند کراتینه مو شد. ادعا کراتینه مو شده رنگ مو است که دانش آموزان مکررا از قدرت خود سوء رنگ مو استفاده می کنند.

اما این ادعا توسط ساکنان اروپایی مطرح کراتینه مو شده رنگ مو است که به کراتینه مو شدت به نفع شیوه های نظم و انضباط رنگ مو استادانه انگلیسی تعصب تمام دکلره مو دارند. (به یاد می آورم که یک مقاله انگلیسی یوکوهاما در این رابطه از معرفی توس حمایت می بیبی لایت مو کرد.) مشاهدات خود من را متقاعد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، همانطور که تجربه بزرگتر برخی دیگر را متقاعد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که در اغلب موارد دانش آموزانی که علیه معلمی عصیان می کنند.

  رنگ موی تیره شده را چگونه روشن کنیم

دلیل وجود رنگ مو دارد. طرف آنها آنها به ندرت به معلمی که از او خوششان نمی آید توهین می کنند یا باعث ایجاد اختلال در کلاس او می شوند: آنها به سادگی از حضور در مدرسه امتناع می کنند تا زمانی که او اخراج نانو کراتین مو شود. احساس شخصی ممکن رنگ مو است اغلب ثانویه باکراتینه مو شد، اما تا آنجا که من توانسته ام یاد بگیرم به ندرت دلیل اصلی چنین خورنگ مو استه ای رنگ مو است.

معلمی که آداب او نامطلوب، یا حتی به طور مثبت ناسازگار رنگ مو است، با این وجود مورد اطاعت و احترام قرار می گیرد تا زمانی که شاگردانش به ظرفیت معلمی و احساس عدالت او متقاعد شوند. و آنها به همان اندازه مشتاق تشخیص توانایی لایت و هایلایت مو هستند که جزئی را تشخیص می دهند. و از سوی دیگر، رفتار دوستانه به تنهایی هرگز با آنها کفاره نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو کرم خاکستری : نه به دلیل نداشتن دانش و نه مهارت در ارائه آن. من یک مورد را در یکی از مدارس دولتی همسایه می‌دانستم که در آن دانش‌آموزان خورنگ مو استند رنگ مو استاد شیمی خود را برکنار کنند. آنها در شکایت خود صریحاً اعلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: «ما او را دوست داریم. او با همه ما مهربان رنگ مو است. او بهترین کاری را که می تواند انجام می دهد. اما او به اندازه کافی نمی داند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه