نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو پلاتینه صدفی

رنگ مو پلاتینه صدفی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو پلاتینه صدفی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو پلاتینه صدفی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو پلاتینه صدفی : آنها تمام روز از عقب روی هم غلت می زنند، و قبل از اینکه به موقع برسند، نفرین خواهند کراتینه مو شد. آه، اگر من رئیس پروتئین تراپی مو بودم، آنها باید لعنتی سریع جای ما را در سنگر بگیریم، و آنها باید برای تغییر تلاش کنند. برای شروع، باید بگویم، “هر مردی در بخش به نوبت چربی و سوپ را حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” آنها که مایل پروتئین تراپی مو بودند، البته -” کوکون فریاد می زند: “من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که این پپره رنگ مو است که دیگران را عقب نگه می رنگ مو دارد.

رنگ مو : ررنگ مو است و ساکت نگه می‌رنگ مو دارد، با چهره‌ای قوی و زیبا و نگاهی صریح، سرکارگر در یک کارخانه پروتئین تراپی مو بود. تیرلویر گاری‌ها را با رنگ می‌پوشاند – و می‌گویند بدون غر زدن. تولاک در میخانه ترون در حومه شهر باردار پروتئین تراپی مو بود. و با چهره ای رنگ پریده و دلپذیر یک کافه کنار جاده ای را نه چندان دور از خط مقدم نگه داشت. پوسته‌ها از آن بد رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده‌اند.

رنگ مو پلاتینه صدفی

رنگ مو پلاتینه صدفی : بارک، باربر و پیام رسان، در میان قطارها و تاکسی‌های پاریس، با سه چرخه‌اش در میان قطارها و تاکسی‌های پاریس، ترفندهای آکروباتیک انجام می‌بالیاژ مو داد، با توهین کراتینه مو شدید (به قول خودشان) برای عابران پیاده، که مانند مرغ‌های گیج‌کراتینه مو شده از خیابان‌ها و میدان‌های بزرگ فرار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. سرجوخه برتراند که همیشه خود را کمی گوشه‌گیر، درست.

به طور طبیعی، زیرا همه ما می‌دانیم که شانسی نرنگ مو دارد. مسنیل آندره، که هنوز ردپایی از تمایز خود را حفظ بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، داروهای بی کربنات و بی‌کربنات را در داروخانه‌اش در فروخت. برادرش جوزف در ایستگاهی در راه‌آهن ایالتی در همان زمان کاغذها و کتاب‌های درنگ مو استانی مصور می‌فروخت که در لیون دور، کوکون، مرد عینکی و آمار، با لباس سیاه پوشیده.

  رنگ موی رزگلد دوشس

خود را پشت باجه‌ها مشغول بیبی لایت مو کرد. از آهن‌فروشی، دست‌هایش با پلمباگو می‌درخکراتینه مو شد. در حالی که لامپ های بیکو آدولف و پوترلو که با سپیده دم طلوع می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، مانند ویل-او-ث-ویسپ های ضعیف در اطراف کالسکه های شمال می چرخیدند. و افراد دیگری نیز در میان ما لایت و هایلایت مو هستند که هرگز نمی توان مشاغل آنها را به خاطر آورد و آنها را با یکدیگر اشتباه گرفت.

و روستایی‌های بی‌توصیف که ده معامله را به‌طور هم‌زمان در بسته‌هایشان می‌فروشند، بدون اینکه پپین مشکوک را بشمارند، که می‌توانست اصلاً هیچ معامله‌ای نداشته باکراتینه مو شد. (آنها می گویند سه ماه پیش، در حالی که پس از مرخصی رنگ مو استعلاجی در انبار پروتئین تراپی مو بود، ازدواج بیبی لایت مو کرد – برای گرفتن کمک هزینه جدایی.) حرفه لیبرال در میان اطرافیان من نمایندگی نرنگ مو دارد.

رنگ مو پلاتینه صدفی : برخی از معلمان زیردست در شرکت یا مردان صلیب سرخ لایت و هایلایت مو هستند. در هنگ یک برادر ماریست گروهبان در سرویس de Sante رنگ مو است. یک تنور حرفه ای دوچرخه سوار اعزامی به سرگرد رنگ مو است. یک “آقای با ابزار مستقل” برای CHR قاطی می نانو کراتین مو شود، اما اینجا چیزی از همه اینها وجود نرنگ مو دارد. ما مردان جنگنده بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

ما دیگران، و به ندرت هیچ روشنفکر، یا اهل هنر یا ثروتمندی را شامل می‌شویم که در طول این جنگ، چهره‌های خود را فقط از سوراخ‌ها به خطر می‌اندازند، مگر اینکه در گذر یا زیر کلاه‌های طلایی. بله، ما واقعاً و عمیقاً با یکدیگر تفاوت داریم. اما ما همه شبیه هم بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. علیرغم این تنوع سنی، کشوری، تحصیلی، موقعیتی، هر چیزی که ممکن رنگ مو است.

  رنگ موی قهوه ای ماهاگونی قرمز تیره

علیرغم شکاف‌های قبلی که ما را از هم دور نگه می‌داشت، ما به یک اندازه در اصلی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. ما در زیر همان طرح‌های نامتعارف، همان شیوه‌ها و عادات، همان طبیعت ساده مردانی را که به دوران اولیه بازگشته‌اند، پنهان و آشکار می‌کنیم. همین زبان، مرکب از گویش و زبان عامیانه کارگاهی و پادگانی، چاشنی آخرین اختراعات، ما را با انبوهی از مردانی که (اکنون فصل‌هرنگ مو است) فرانسه را خالی بیبی لایت مو کرده و در شمال دور هم جمع کراتینه مو شده‌اند.

در سس گفتار می‌آمیزد. شرق در اینجا نیز، با سرنوشتی که هیچ راه گریزی از آن وجود نرنگ مو دارد، و خواه ناخواه در اثر ماجراجویی گسترده به یک رتبه پیوند خورده‌ایم، ما چاره‌ای نداریم جز اینکه هفته‌ها و ماه‌ها به طور یکسان برویم. تنگنای وحشتناک زندگی مشترک ما را به هم نزدیک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ما را سازگار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ما را یکی در دیگری ادغام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این یک نوع سرایت کشنده رنگ مو است.

برای اینکه ببینید ما سربازها چقدر شبیه هم بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، لازم نیست از دور باشید – مثلاً در آن فاصله زمانی که فقط ذره ای از ابرهای غباری بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که در دشت می چرخند. ما منتظر بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. خسته از نشستن، بلند می‌شویم، مفاصلمان مانند چوب تابیده یا لولاهای کهنه می‌شکنند. نم به انسان ها زنگ می زند همانطور که تفنگ ها را زنگ می زند.

  انواع رنگ مو خرمایی

آلایت و هایلایت مو هسته تر، اما عمیق تر و ما دوباره شروع می کنیم، اما نه به همان شکل، منتظر ماندن. در شرایط جنگی، انسان همیشه منتظر رنگ مو است. ما تبدیل به ماشین های انتظار کراتینه مو شده ایم. در حال حاضر این غذایی رنگ مو است که ما منتظر آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. سپس آن پست خواهد پروتئین تراپی مو بود. اما هر کدام به نوبه خود وقتی شام را تمام بیبی لایت مو کردیم به نامه ها فکر می کنیم.

پس از آن، ما باید منتظر چیز دیگری باشیم. گرسنگی و تشنگی غرایز فوری لایت و هایلایت مو هستند که به طرز وحشتناکی خلق و خوی همراهان من را تحریک می کنند. همانطور که غذا دیرتر می نانو کراتین مو شود، ناراحت و عصبانی می شوند. نیاز آنها به غذا و نوشیدنی از لبانشان خرخر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – “ساعت هشت رنگ مو است. حالا چرا لعنتی نمی آید؟” لاموز که چشمانش از حسرت خیس رنگ مو است.

رنگ مو پلاتینه صدفی : در حالی که به نظر می‌رسد گونه‌هایش رنگ‌های روغنی به رنگ شرابی تمام دکلره مو دارند، می‌گوید: «همین‌طور، و من که از ظهر دیروز در حال سوزش لایت و هایلایت مو هستم.» نارضایتی هر دقیقه حادتر می نانو کراتین مو شود. شرط می بندم که پلومت سهمیه شراب من و دیگران را که باید بخورد، ریخته رنگ مو است، و او جایی مست در آنجا دراز کشیده رنگ مو است. “مطمئن و قطعی رنگ مو است” – مارترو این گزاره را دوم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “آه، پوسیده ها، حیوانات موذی، این مردان خسته!” دم تیرلر. “مسابقه نفرت انگیزی – همه آنها – بیکارهایی با دماغ کثیف!


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه