نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

چانکی لایت دخترانه

چانکی لایت دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت چانکی لایت دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با چانکی لایت دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

چانکی لایت دخترانه : فردا با من ملاقات کنند. آنها را در دامنه کوه ها با هم صدا کنید. بگذار هیچ کس غایب نباکراتینه مو شد. از بزرگترین هنرمند در مغازه های شما گرفته تا فروتن ترین کارگر، اجازه ندهید یک جن جرات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند فرمان مرا فراموش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! رنگ مو استاد مکانیک قول اطاعت بالیاژ مو داد و تعظیم پایین حضور او را ترک بیبی لایت مو کرد. «وقتی ساعتی که ملکه نام‌گذاری بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود فرا رسید.

رنگ مو : خشخاش‌ها، زرد و مایل به قرمز، از لطیف‌ترین سبزه‌های چمنزار بیرون می‌آیند. گلبرگ های سفید با مرکز زرد هزاران نفر به رنگ مو استقبال آنها آمدند، در حالی که گل های رز صورتی و سفید و قرمز در همه جا می درخشیدند. درختان نیز که اولین لباس سبز بهاری را پوشیده پروتئین تراپی مو بودند، سر تکان بالیاژ مو دادند و شاخه های بلند خود را به نشانه خوشامدگویی تکان بالیاژ مو دادند.

چانکی لایت دخترانه

چانکی لایت دخترانه : اما با این حال از زیبایی های جدیدی که در زمین کشف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، بیشتر تحت تأثیر قرار گرفتند. آنها کوه های درخشان ماه و دهانه های آتشین خورشید را دیده پروتئین تراپی مو بودند و از چنین شکوهی شگفت زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، اما رنگ آمیزی تازه زمین یک مکاشفه پروتئین تراپی مو بود. و زمین به طور سلطنتی خود را برای پذیرایی از آنها تزئین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ماه آوریل پروتئین تراپی مو بود و جهان پر از گل، از رنگ شعله ور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

و بنفش چوبی کوچک، متواضع و شیرین، نفس معطر خود را در امواجی از لذت به بیرون فرستاد و هوا را با شیرینی پر بیبی لایت مو کرد. 94 “عالی – شگفت انگیز!” اتلدا فریاد زد و خود را در وجد لذت بر روی سبزه نرم پرتاب بیبی لایت مو کرد و مشتی گل جمع بیبی لایت مو کرد تا در گلدسته ببافد. او گفت: “من دوست دارم همیشه اینجا زندگی کنم.” شاهزاده خورشید در شادی عروسش شریک کراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو و مش

اما او با احتیاط زمزمه بیبی لایت مو کرد: «مراقب باش عزیزم. به یاد داشته باشید که یک دوشیزه ماه و یک شاهزاده خورشیدی فقط برای یک دوازده ماه می توانند ملاقات کنند. اقامت طولانی تر خطرناک خواهد پروتئین تراپی مو بود. ما را برای همیشه اینجا نگه می رنگ مو دارد.» اتلدا پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، بله.” «وقتی صحبت می‌بیبی لایت مو کردم خیلی جدی نپروتئین تراپی مو بودم، زیرا نمی‌توانستم مادر محبوبم را غمگین بگذارم.

با این حال من اینجا خیلی خوشحالم.» روزهای لذت در سفر گذشت. روزهای شگفتی نیز. وقتی غریبه ها دیدند که چگونه دانه کوچکی که در زمین کاشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – که توسط خورشید گرم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با باران آبیاری می کراتینه مو شد – رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرد و به تیغه ای کوچک از علف، گلی ظریف یا درختی باشکوه تبدیل کراتینه مو شد، این برای آنها معجزه به نظر می رسید.

همیشه از خاک ماه یا خورشید رکراتینه مو شد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. 95 روزی که بر بالای کوهی بلند ایستاده پروتئین تراپی مو بودند منظره بسیار عجیبی دیدند. دریای بزرگی در دوردست می‌درخشید و در طلایی و آبی می‌درخشید. سواحل دره های باشکوه و باغ های غنی را شسته رنگ مو است. میوه‌ها و گل‌ها به وفور رکراتینه مو شد می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما منظره عجیب در این واقعیت پروتئین تراپی مو بود که دره‌ها و باغ‌های میوه‌ای که به‌طور گسترده گسترده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

ناگهان بر روی یک ردیف از شن‌های زرد متوقف کراتینه مو شدند، – چنان ناگهانی توقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که تقریباً یک خط مستقیم به نظر می‌رسید، آنقدر تمیز پروتئین تراپی مو بود. برید، و ماسه صدها و صدها مایل از زمین را پوشاند. “چقدر عجیب به نظر می رسد!” بین خود گفتند؛ «نه یک تیغ علف، نه یک درخت، روی زباله های بایر! ما قبلاً چنین چیزی را ندیده پروتئین تراپی مو بودیم.

  رنگ مو فانتزی کرمی

چیست؟» راهنما پاسخ بالیاژ مو داد: “برای توضیح آن منظره شگفت انگیزی که پیش روی ما قرار رنگ مو دارد، دو درنگ مو استان لازم رنگ مو است.” “اوه، به آنها بگو!” مردم ماه در گروه کر فریاد زدند. “ما عاشق درنگ مو استان بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم”؛ و خود را به گوش بالیاژ مو دادن قرار بالیاژ مو دادند. 96 راهنما شروع بیبی لایت مو کرد: «خب، اولین مورد مربوط به شاهزاده خانم اتلدا رنگ مو است.» “به من؟” پرنسس با تعجب پرسید.

رسول پاسخ بالیاژ مو داد: بله. از نزدیک به ساحل دریا نگاه کن و به من بگو چه می بینی. شاهزاده خانم کاملاً شگفت زده گفت: “چرا، جواهرات درخشان به نظر می رسد که بر روی ماسه های زرد پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده اند.” و به نوبه خود هر یک از مردم ماه همان را دیدند. پیام رسان رو به شاهزاده خانم ادامه بالیاژ مو داد: «خوب، وقتی اعلیحضرت ماه راضی به آمدن شما به زمین در سفر عروسی تان کراتینه مو شد.

چانکی لایت دخترانه : او هدایای عروسی زیادی را برای شما سفارش بالیاژ مو داد، و در پایان دوست داشتنی ترین هدیه ای که بالیاژ مو داد. شما، این اتفاق افتاد که آن ساحل تشکیل کراتینه مو شد. اما من درنگ مو استان ساحل جواهری را شروع می کنم. ماه از میان آسمان آبی فیروزه‌ای می‌درخشید. هرازگاهی ابری بچه از جلوی صورتش می گذشت، اما آنقدر سفید و مطبوع پروتئین تراپی مو بود.

که حتی نورهای خیره کننده قصر نقره ای او را پنهان نمی بیبی لایت مو کرد. می کراتینه مو شد آنها را به خوبی دید که از پنجره های زیبا می درخشیدند. 97 «ملکه ماه بسیار زیبا در مسیر پر ستاره‌اش حرکت بیبی لایت مو کرد. او آرام و باشکوه پروتئین تراپی مو بود. همانطور که در آن شب دور دایره آسمان می چرخید، به پایین تر خم کراتینه مو شد تا درخشش طلایی ستاره کوچکی را که در دوردست می درخشید، تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو دودی مرواریدی با دکلره

به دلایل زیادی، آن ستاره خاص تا اواخر وقت ذهن او را به خود مشغول بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و در آن شب به نظر می رسید که او حتی بیشتر از همیشه به آن علاقه رنگ مو دارد. چقدر زیبا پروتئین تراپی مو بود! از میان میلیون‌ها نقطه پر زرق و برقی که روی آسمان گلدوزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، آن نقطه کوچک از همه درخشان‌تر پروتئین تراپی مو بود. نورهای رقصنده آن با تسکین پررنگی بر فراز آسمان در چشمک دوستانه به سمت ماه به سرعت درخشیدند.

ملکه ماه در حالی که نگاه می بیبی لایت مو کرد با خود لبخند زد و سپس از پنجره های جواهرنشان خانه اش ناگهان نور کریستالی درخشانی برای برخورد با پرتوهای ستاره پرید. از آن لحظه اعلیحضرت شاهنشاهی تصمیم خود را در مورد موضوعی که مدتها به آن فکر می بیبی لایت مو کرد تصمیم گرفت. رو به یکی از کنیزانش که نزدیک او ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

چانکی لایت دخترانه : از او خورنگ مو است تا مکانیک رنگ مو استاد امپراتوری خود را احضار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. وقتی این کار انجام کراتینه مو شد، و مرد مقابل او ایستاد. با صدای مایع پرسید: “چند کارگر در کوه های نقره ای رنگ مو استخدام می کنم؟” 98 پاسخ این پروتئین تراپی مو بود: «آه، اعلیحضرت، شما هزاران نفر در آنجا مشغول به کار لایت و هایلایت مو هستید که گفتن آن تقریباً غیرممکن رنگ مو است». ملکه متفکرانه پاسخ بالیاژ مو داد: “خوب، من اکنون به هزاران نفر نیاز دارم.” به همه آنها پیشنهاد دهید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه