↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو و مش

انواع رنگ مو و مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو و مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو و مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو و مش : زن آب تا پنجره بلند دزدی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مرا در آغوش خیس خود می‌برد. مکان تاریک پروتئین تراپی مو بود. حوض‌های پهن آب و پرچین‌های بلند همیشه سبز به آن جلوه‌ای تدفین‌آمیز می‌بالیاژ مو دادند و راه‌های مرمری مرطوب کنار حوض‌ها احتمالاً از سنگ قبر ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ مو : او با شرارت به فصل پایانی تبدیل می نانو کراتین مو شود و بازی تمام می نانو کراتین مو شود. «زن سفیدپوش» نوشته ویلکی کالینز، فکر می‌کنم در حدود سال 1860 در قسمت‌های هفتگی منتشر کراتینه مو شد، و مطمئناً هزاران خواننده با اشتهای سیری‌ناپذیر آن را بلعیدند. اما من شک دارم که آیا کتابی با شایستگی مشابه می‌تواند چنین پیروانی را امروز داشته باکراتینه مو شد.

انواع رنگ مو و مش

انواع رنگ مو و مش : اما این نیز ممکن رنگ مو است برای مدت طولانی گیج نانو کراتین مو شود،و با خسته کراتینه مو شدن از تعقیب در حالی که هنوز در مراحل اولیه رنگ مو است به پایان برسد. بسیاری از توطئه های عالی، که از نظر سازنده قابل تحسین لایت و هایلایت مو هستند، با به کار بردن بیش از حد آنها به هدر رفته اند. خواننده شایستگی آنها را می شناسد، اما به دلیل نوعی فشار یکنواختی، اشتیاق خود را از دست می دهد.

و حتی اعتراف خواهم بیبی لایت مو کرد که خودم هرگز قسمت های پایانی را نخوانده ام و تا به امروز نمی دانم که آن زن چه کسی پروتئین تراپی مو بود یا چه گناهی داشت که به کراتینه مو شدت از آن رنج می برد. طبق بهترین قضاوت ویررنگ مو استاران، درنگ مو استان های موجود در مجلدات ارائه کراتینه مو شده، بهترین درنگ مو استان های معما یا پلیسی در جهان لایت و هایلایت مو هستند. آنها محصول نویسندگان همه ملت ها لایت و هایلایت مو هستند.

و ترجمه، در این مورد، کمتر از سایر اشکال ادبیات گمراه کننده رنگ مو است، زیرا یک معما یا یک معما در همه زبان ها به یک اندازه فریبنده رنگ مو است. بسیاری از خوب‌ها – شاید برخی از بهترین‌ها – کنار گذاشته کراتینه مو شده‌اند، یا به این دلیل که ما آنها را در جستجوی خود از دست بالیاژ مو داده‌ایم، یا به این دلیل که مجبور پروتئین تراپی مو بودیم بین آنها و دیگرانی که ظاهراً عالی لایت و هایلایت مو هستند، یکی را انتخاب کنیم.

  مدل رنگ موی بلوند طلایی روشن

و مجبور پروتئین تراپی مو بودیم محدودیت‌های فضایی را در نظر بگیریم. هر چند سخاوتمندانه طراحی کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، بالاخره باید پایانی داشته باکراتینه مو شد. به هر حال، ما معتقدیم که در اینجا به اندازه کافی درنگ مو استان های خوب برای رفع غم انگیزترین گرسنگی وجود رنگ مو دارد، و مطمئن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که حجم های ما هرگز از قفسه ای که زمانی برای آنها جا باز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، شلوغ نخواهد کراتینه مو شد.

انواع رنگ مو و مش : اگر گاه و بیگاه، کمی از تعریف دقیق کلاس درنگ مو استانی که عنوان ما وعده می دهد فراتر رفته ایم، با این وجود، هیچ نزاع جدی با خوانندگان خود را پیش بینی نمی کنیم. اگر جایی برای زیر سوال بردن حق هر درنگ مو استانی برای حضور در این شرکت وجود داشته باکراتینه مو شد، دلایل بیشتری برای پذیرش آن وجود خواهد داشت.

برای غلبه بر رد صلاحیت فنی خود باید واقعاً خیلی خوب می پروتئین تراپی مو بود. و اگر حقاً به اینجا تعلق نداشت، احتمالاً با پذیرش آن در هر مجموعه دیگری مخالفت هایی به همان اندازه وجود داشت. بین دو یا چند مدفوع، حیف رنگ مو است که به زمین بیفتد. پس بخشیده نانو کراتین مو شود و ما را با هر موهبتی که رنگ مو دارد خشنود کن. در بسیاری از مواردی که حق نسخه‌برداری هنوز منقضی نکراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

باید قدردانی خود را به نویسندگان و ناشرانی اعلام کنیم که به ما اجازه بالیاژ مو داده‌اند تا آنچه را که نبوغ یا شرکت آنها خلق بیبی لایت مو کرده و عرضه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، بازتولید کنیم. برای خوانندگان خود از ارائه آنچه می دانیم نمی تواند لذتی را برای آنها به ارمغان بیاورد لذت می بریم.

  رنگ موی شیر عسلی چه رنگی است

مجموعه ای از ثمرات بهترین نبوغ ادبی و زیباترین هنر قابل دسترس برای ذهن انسان. Gaudeat، غیر هکراتینه مو شدار! جولیان هاثورن. درنگ مو استان های اسرارآمیز آمریکایی اف. ماریون کرافورد توسط آبهای بهشت من دوران کودکی ام را خیلی مشخص به یاد دارم. فکر نمی‌کنم که این واقعیت خاطره خوبی را اثبات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا هرگز در یادگیری کلمات از روی قلب، در نثر یا قافیه هوشمند نپروتئین تراپی مو بوده‌ام.

به طوری که معتقدم یادآوری من از وقایع بسیار بیشتر به خود رویبالیاژ مو دادها بستگی رنگ مو دارد تا به داشتن امکانات خاصی برای یادآوری آنها. شاید من بیش از حد تخیلی لایت و هایلایت مو هستم، و اولین برداشت هایی که دریافت بیبی لایت مو کردم به گونه ای پروتئین تراپی مو بود که تخیل را به طور غیرعادی تحریک می بیبی لایت مو کرد. مجموعه‌ای طولانی از بدبختی‌های کوچک، آن‌قدر با یکدیگر مرتبط پروتئین تراپی مو بودند که نشان از مرگ عجیبی تمام دکلره مو دارند.

انواع رنگ مو و مش : آنقدر روی خلق و خوی مالیخولیایی من در زمانی که پسر پروتئین تراپی مو بودم کار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که قبل از اینکه به سن و سالی برسم، از صمیم قلب فکر می‌بیبی لایت مو کردم که تحت لعنت لایت و هایلایت مو هستم. و نه تنها خودم، بلکه تمام خانواده ام و هر فردی که نام من را یدک می ککراتینه مو شد. من در جایی به دنیا آمدم که پدرم و پدرش و همه پیشینیانش در آنجا به دنیا آمده پروتئین تراپی مو بودند، فراتر از خاطره انسان.

خانه ای بسیار قدیمی رنگ مو است و قسمت اعظم آن در اصل قلعه پروتئین تراپی مو بوده و محکم و با خندقی عمیق احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است که آب فراوانی از تپه ها از طریق قنات مخفی تامین می نانو کراتین مو شود. بسیاری از رنگ مو استحکامات ویران کراتینه مو شده و خندق پر کراتینه مو شده رنگ مو است. آب قنات فواره‌های بزرگی را تامین می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به داخل حوض‌های مستطیلی بزرگ در باغ‌های پلکانی، یکی زیر دیگری می‌ریزد.

  ساخت رنگ موی مشکی در خانه

که هر کدام با سنگفرش وسیعی از مرمر بین آب و تخت‌های گل احاطه کراتینه مو شده‌اند. مازاد زباله در نهایت از طریق یک غار مصنوعی به طول حدود 30 یاردی به یک نهر می ریزد و از طریق پارک به علفزارهای آن طرف و از آنجا به رودخانه دوردست می ریزد. این ساختمان‌ها بیش از دویست سال پیش، در زمان چارلز دوم، کمی توسعه یافتند و تغییرات زیادی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

اما از آن زمان تاکنون برای بهپروتئین تراپی مو بود آن‌ها کاری انجام نکراتینه مو شده رنگ مو است. اگرچه طبق ثروت ما، آنها در تعمیر نسبتاً خوبی نگهداری می‌شوند. در باغ‌ها تراس‌ها و پرچین‌های عظیم جعبه‌ای و همیشه سبز وجود رنگ مو دارد که برخی از آنها به سبک ایتالیایی به شکل حیوانات در می‌آمدند. من می توانم به یاد بیاورم که وقتی جوان پروتئین تراپی مو بودم چگونه سعی می بیبی لایت مو کردم.

بفهمم که درختان برای نشان بالیاژ مو دادن چه چیزی بریده کراتینه مو شده اند و چگونه از جودیت، پرستار ولزی ام برای توضیح درخورنگ مو است می بیبی لایت مو کردم. او با اسطوره‌شناسی عجیب خودش سر و کار داشت و باغ‌ها را با گریفین‌ها، اژدها، جن خوب و بد پر بیبی لایت مو کرد و در همان زمان ذهن من را با آنها پر بیبی لایت مو کرد.

انواع رنگ مو و مش : پنجره مهدکودک من منظره ای از فواره های بزرگ در سر حوض بالا را می بالیاژ مو داد، و در شب های مهتابی، زن ولزی مرا کنار شیشه نگه می داشت و از من می خورنگ مو است به مه نگاه کنم و اسپری که به شکل های اسرارآمیز بلند می کراتینه مو شد و به طرز عرفانی در سفیدی حرکت می بیبی لایت مو کرد. نور مانند موجودات زنده او می گفت: “این زن آب رنگ مو است.” و گاهی تهدید می‌بیبی لایت مو کرد که اگر من نخوابم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه