↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شکلاتی با مش دودی

رنگ مو شکلاتی با مش دودی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شکلاتی با مش دودی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شکلاتی با مش دودی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو شکلاتی با مش دودی : به خصوص در زنبورهای مرتب. اینجا جایی رنگ مو است که بیتل ها به کمک می آیند. وارد خانه زنبور می شوند و در آنجا تخم می گذارند.

رنگ مو : او حیله گرانه به اتم به اتم، او سوراخی در گچ ایجاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و میله‌ای را که به اندازه کافی بزرگ رنگ مو است، بیرون می‌آورد. به درب سلول می رسد و آن را می جود تا عسل را ببیند. این یک روند آلایت و هایلایت مو هسته و دردناک رنگ مو است که در آن زنبور ضعیف خود را فرسوده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شکستن گچ با نوک چاقویم سخت رنگ مو است. پس چقدر برای حشره با انبرهای کوچکش سخت تر رنگ مو است! هنگامی که او به عسل می رسد.

رنگ مو شکلاتی با مش دودی

رنگ مو شکلاتی با مش دودی : ضعیف و کوچک که لایت و هایلایت مو هست، تخم های خود را به آن معرفی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این قلعه سیمانی همه چیز با دقت بسته کراتینه مو شده رنگ مو است: یک لایه گچ خشن، حداقل دو پنجم اینچ ضخامت، به طور کامل سلول ها را می پوشاند، که هر یک از آنها با یک ملات ضخیم مهر و موم کراتینه مو شده اند. گچ تقریباً به سختی سنگ رنگ مو است. بیخیال! حشره کوچک به عسل آن سلول ها می رسد.

زنبور رنگ مو استلیس از طریق آن می لغزد و روی سطح آذوقه ها، در کنار میسون-زنبور، تعبالیاژ مو دادی از تخم های خود را می گذارد. غذای عسل دارایی مشترک همه تازه واردان خواهد پروتئین تراپی مو بود، دانه های رنگ مو استلیس-زبور و همچنین میسون-بی. کار بعدی که زنبور انگل باید انجام دهد این رنگ مو است که سوراخی را که ایجاد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است دیوار بککراتینه مو شد تا سارقان دیگر نتوانند وارد آن شوند.

  ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره

او با خیس بیبی لایت مو کردن آن با بزاق آن را به ملات تبدیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و با گلوله هایی که به این ترتیب آماده کراتینه مو شده رنگ مو است، شفت ورودی را به همان زیبایی پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که گویی یک رنگ مو استادکار رنگ مو است. خمپاره که قرمز رنگ مو است، در مقابل خانه زنبور عسل که سفید رنگ مو است ظاهر می نانو کراتین مو شود. بنابراین وقتی لکه قرمز را روی پس‌زمینه رنگ پریده لانه زنبور می‌بینیم، متوجه می‌شویم که یک زنبور رنگ مو استلیس به این شکل پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

در نتیجه اقدام Stelis، بچه زنبور بیچاره از گرسنگی خواهد مرد. دانه‌های زنبور ابتدا بالغ می‌شوند و تمام غذا را می‌خورند. زمانی که یک زنبور میسون مدت زیادی در میان گل ها مانده رنگ مو است زنبور خودش تبدیل به سارق کراتینه مو شد گاهی اوقات، وقتی یک زنبور میسون مدت زیادی در میان گل ها مانده و برای سلول خود عسل می گیرد، وقتی به خانه باز می گردد سلول را بسته می بیند.

رنگ مو شکلاتی با مش دودی : زن همسایه ای از فرصت رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده و پس از اتمام ساختمان و تهیه آذوقه، تخم های خود را در آنجا گذاشته رنگ مو است. مالک واقعی زنبور عسل بسته کراتینه مو شده رنگ مو است. او مدت زیادی در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهد تردید نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بعد از اینکه خانه سابقش را با دقت بررسی بیبی لایت مو کرد تا مطمئن نانو کراتین مو شود که در برابر او بسته کراتینه مو شده رنگ مو است، به نظر می رسد.

با خودش می گوید: «تخم در برابر تخم، سلول در برابر سلول. تو خانه ام را دزدیده ای. من مال تو را می دزدم.» او به خانه زنبور دیگری می رود و با حوصله درب یا درب ملات را می جود. هنگامی که او باز کراتینه مو شد، او روی سلول خم کراتینه مو شده و سرش نیمه فرو رفته در آن می ایستد، انگار که فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او می رود، او بدون تصمیم برمی گردد. بالاخره تصمیمش را می گیرد در این میان زنبورهای دیگر به او توجهی نمی‌کنند.

  رنگ موی قهوه ای سوخته روی دکلره

حتی آن که در سلول تخم گذاشته رنگ مو است. زنبوری که به سارق تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است زنبوری که دزد کراتینه مو شده رنگ مو است تخم مرغ عجیبی را از روی سطح عسل بیرون می‌ککراتینه مو شد و آن را با بی‌احتیاطی روی زباله‌ها پرت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انگار که خانه را از شر کمی خاک پاک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپس، اگرچه در حال حاضر مقدار زیادی عسل در سلول وجود رنگ مو دارد، او مقدار بیشتری از عسل خود را اضافه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

تخم خود را می گذارد و دوباره خانه را می بندد. درب به گونه ای که نو به نظر می رسد تعمیر کراتینه مو شده و همه چیز به حالت عادی بازگردانده کراتینه مو شده رنگ مو است. زنبور انتقام خود را گرفته رنگ مو است. عصبانیت او فروکش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند دفعه بعد که او تخمی می گذارد، در سلول خودش خواهد پروتئین تراپی مو بود، مگر اینکه دوباره توسط دیگری ضبط کراتینه مو شده باکراتینه مو شد.

رنگ مو شکلاتی با مش دودی : برخی از بازدیدکنندگان مفید زنبورها من به شما درباره دزدی به نام گفته ام که وارد خانه سیمان زنبور می نانو کراتین مو شود و آذوقه ای را که برای بچه زنبور گذاشته کراتینه مو شده می دزدد. او تنها کسی نیست که میسون-زنبور بیچاره را غارت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زنبور دیگری به نام دیوکسی وجود رنگ مو دارد که تقریباً مانند زنبور رنگ مو استلیس عمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با این تفاوت که گاهی اوقات بدتر از این عمل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خود خاکشیر و همچنین عسل آن را می‌خورد.

  رنگ موی قرمز عنابی

سپس زنبورهای اوسمیا و زنبورهای برگ برنده لایت و هایلایت مو هستند که وقتی فرصتی به دست می‌آید، خود را در خانه زنبورها می‌سازند و صاحبان واقعی را دور نگه می‌تمام دکلره مو دارند. و همچنین سه مگس وجود رنگ مو دارد که دانه های آنها را زنده زنده می خورند! گاهی اوقات شگفت انگیز به نظر می رسد که میسون-زنبور همیشه باید زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا بزرگ نانو کراتین مو شود. و از شنیدن سه بازدیدکننده دیگر که رنگ مو دارد، خوشحال خواهید کراتینه مو شد.

که در واقع به جای غیرممکن بیبی لایت مو کردن زندگی برای آن کمک می کنند. این سه سوسک لایت و هایلایت مو هستند. لانه‌های قدیمی که زنبورهای میسون در آن می‌سازند تا از مشکل ساختن لانه‌های جدید نجات پیدا کنند، اغلب در شرایط بسیار غیربهداشتی لایت و هایلایت مو هستند. سلول ها پر از لارو مرده رنگ مو است (لارو کلمه دیگری برای گرب رنگ مو است و هر دو کلمه به معنای مرحله اول حشره پس از خروج از تخم رنگ مو است.

رنگ مو شکلاتی با مش دودی : زمانی که شبیه یک کرم کوچک به نظر می رسد) که به دلایلی نمی تواند بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از طریق زندان های سخت آنها؛ عسلی که خورده نکراتینه مو شده و ترش کراتینه مو شده رنگ مو است. از پیله های پاره کراتینه مو شده و تکه های پوستی که پس از تبدیل کراتینه مو شدن دانه ها به زنبور باقی مانده رنگ مو است. این همه مرده و بی فایده البته داشتن چیزها در هیچ خانه ای خوشایند نیست.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه