↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره

ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره : و نمی‌خواهم خودم را باور کنم، نه اگر به جهنم فرستاده شوم. برای این.” “آیا این دلیل فرار شمرنگ مو است؟” “این یکی از دلایل رنگ مو است. شما نمی توانید به جایی برسید، مثل ما زندگی کنید.

رنگ مو : و مهماندار او چنان مجذوب رفتارهای پسندیده اشراف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که متوجه نکراتینه مو شد او در را قفل نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است. لیوان خالی را روی تخته تخلیه سینک گذاشت و گفت نه متشکرم، دیگر آرزو نبیبی لایت مو کرد و به دنبال خانم گروتی برگشت به اتاق نشیمن شلوغ. “چیزی که من می گویم این رنگ مو است…” صدای آقای سهم، گچ کار پروتئین تراپی مو بود. «اگر واقعاً می‌خواهید اجاره نامه را همانطور که پروتئین تراپی مو بود امضا کنید.

ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره

ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره : آن را همانطور که همه ما فهمیدیم امضا کنید. بیایید زمینی را که مالک آن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، نه خیابانی را که مالک آن نیستیم، رقم بزنیم.» خانم والتر بلک با تمسخر گفت: به عبارت دیگر، بیایید اجاره نامه را تغییر دهیم. خانم اسنایپ با تمسخر بیشتری گفت: “به عبارت دیگر، بیایید در دامی نیفتیم که شما برای ما بسیار بزرگ ساخته اید.” هشتم می‌توان انتظار داشت که یک پسر سیزده ساله از چنین مشاجره‌ای خسته نانو کراتین مو شود.

بنابراین، وقتی جی. آرنولد راس، جونیور، به سمت در ورودی رفت و بیرون رفت، هیچ کس کمترین توجهی نبیبی لایت مو کرد. درست زمانی که پل واتکینز داشت به آرامی در را پشت سرش می بست، به پشت در رسید. دومی زمزمه بیبی لایت مو کرد: «متشکرم، بچه،» و بانی در پشت سرش به سوله چوبی فرار بیبی لایت مو کرد. اولین جمله پل این پروتئین تراپی مو بود: “من یک تکه ژامبون و دو تکه نان و یک تکه پای گرفتم.” او قبلاً دهانش پر پروتئین تراپی مو بود.

بانی با احتیاط گفت: “اشکال نرنگ مو دارد، حدس می‌زنم.” صبر بیبی لایت مو کرد و مدتی جز صدای یک موجود گرسنه که در حال جویدن پروتئین تراپی مو بود، هیچ صدایی به گوش نمی رسید. غریبه فقط سایه ای با صدا پروتئین تراپی مو بود. اما بیرون، در نور ستارگان، بانی متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که سایه یک سر از خودش بلندتر و لاغر رنگ مو است. “هی، گرسنگی سخت رنگ مو است!” بالاخره صدا گفت. “آیا چیزی از این ها را می خواهی؟” بانی گفت: “اوه نه، من شامم را خوردم.” “و من قرار نیست.

  مدل رنگ مو پلاتینه

در شب غذا بخورم.” دیگری به جویدن ادامه بالیاژ مو داد و بانی آن را مرموز و عاشقانه یافت. ممکن رنگ مو است یک گرگ گرسنه آنجا در تاریکی باکراتینه مو شد! آنها روی جعبه ها نشستند و وقتی صدای غذا خوردن قطع کراتینه مو شد، بانی گفت: “چه چیزی باعث کراتینه مو شد از خانه فرار کنی؟” دیگری با سوال دیگری پاسخ بالیاژ مو داد، سوالی گیج کننده: “شما متعلق به کدام کلیسا لایت و هایلایت مو هستید؟” “منظورت چیست؟” بانی مقابله بیبی لایت مو کرد. “آیا نمی دانید.

تعلق داشتن به یک کلیسا به چه معنرنگ مو است؟” «خب، مادربزرگم گاهی مرا به کلیسای باپتیست می برد و مادرم وقتی به دیدنش می روم، مرا به کلیسای «پیسکوپال» می برد. اما من نمی دانم چون به هیچ کدام تعلق دارم.» “خدای من!” گفت پل. مشخص پروتئین تراپی مو بود که او عمیقاً تحت تأثیر این اظهارات قرار گرفته رنگ مو است. “یعنی پدرت شما را به هیچ کلیسایی وادار نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” فکر نمی‌کنم.

ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره : پدر خیلی به این چیزها اعتقاد داشته باکراتینه مو شد.» “خدای من! و تو نمی ترسی؟» “از چی می ترسی؟” «چرا، آتش جهنم و گوگرد. از دست بالیاژ مو دادن روحت.» “نه، هرگز به آن فکر نبیبی لایت مو کردم.” «بگو، بچه، نمی‌دانی چقدر عجیب به من ضربه می‌زند. من فقط تصمیمم را گرفته پروتئین تراپی مو بودم که به جهنم بروم، و هیچ لعنتی به من ندهم.

فحش می دهی؟» “به ندرت.” “خب، من به خدا فحش بالیاژ مو دادم.” “چطوری این کار را انجام میدهی؟” “چرا، گفتم: “لعنت به خدا!” من آن را چند بار گفتم، ببینید، و مطمئن پروتئین تراپی مو بودم که رعد و برق فرود می آید و به من ضربه می زند. گفتم: نه ایمان می‌آورم و نه می‌خواهم ایمان بیاورم و نه به جانم. “خب، اما اگر باور نمی کنی، چرا باید بترسی؟” ذهن بانی همیشه همینطور منطقی پروتئین تراپی مو بود. «خب، حدس می‌زنم نمی‌دانستم باور بیبی لایت مو کردم یا نه. من الان نمی دانم. به نظر نمی رسید.

  رنگ مو قهوه ای مرواریدی

که بتوانم ذهن ضعیف و ضعیفم را در برابر صخره اعصار قرار دهم. نمی‌دانستم قبلاً کسی به این بدجنسی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. پاپ می گوید من شرورترین پسری لایت و هایلایت مو هستم که تا به حال به دنیا آمده رنگ مو است. “پاپ پدر شمرنگ مو است؟” “آره.” “او چه اعتقادی رنگ مو دارد؟” «دین زمان قدیم. به آن انجیل چهار مربعی می گویند. این کلیسای حواری رنگ مو است و آنها می پرند.» ” پرش! ” «روح القدس بر شما نازل می نانو کراتین مو شود.

ببینید و شما را وادار به پریدن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاهی باعث می‌نانو کراتین مو شود غلت بزنی و گاهی به زبان‌ها حرف می‌زنی.» “اون چیه؟” «چرا، سر و صدا می کنی، مثل اینکه به زبان خارجی صحبت می کنی. و شاید هم باکراتینه مو شد—پاپ می‌گوید این زبان فرشتگان رنگ مو است، اما من نمی‌دانم. من نمی توانم آن را درک کنم و از آن متنفرم.» “و پدرت این کار را می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” هر زمانی، روز یا شب، او مسئول رنگ مو است.

این راه او برای خنثی بیبی لایت مو کردن وسوسه کننده رنگ مو است. اگر هنگام صرف غذا چیزی بگویید، مثلاً در خانه به اندازه کافی غذا نمی‌خورید، یا ذکر می‌کنید که سود وام مسکن چگونه تعلق می‌گیرد، و او نباید تمام پول را برای مأموریت‌ها می‌بالیاژ مو داد، پس پاپ چشمانش را گرد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شروع به دعا بیبی لایت مو کردن با صدای بلند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به قول خودش رها می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و سپس روح القدس او را می گیرد.

  مدل رنگ مو فانتزی زنانه

شروع به پریدن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همه جا می لرزد و از صندلی خود به پایین می لغزد و روی زمین غلت می خورد و شروع به صحبت بیبی لایت مو کردن به زبان ها می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، همانطور که در کتاب مقدس می گوید. و سپس مامان شروع به گریه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چون او را می‌ترساند، او می‌داند که کارهایی برای انجام بالیاژ مو دادن برای بچه‌ها رنگ مو دارد، اما او در برابر روح مقاومت نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و پاپ فریاد می‌زند.

ترکیب رنگ موی تنباکویی بدون دکلره : رها کن، رها کن – واقعاً با صدای بلند، با صدای سینا، همانطور که او می گوید، و سپس شانه های مامان شروع به تکان بالیاژ مو دادن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دهانش پایین می آید و او شروع به غلتیدن روی صندلی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برای تعمید پنطیکرنگ مو استی فریاد می زند. و این باعث می‌نانو کراتین مو شود بچه‌ها شل شوند. و هی، این شما را می ترساند، چیزی شروع به چنگ زدن به شما می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و شما را چه بخواهید چه نخواهید، تند تند و تندتان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با عجله از خانه بیرون زدم و نوک مشتم را به سمت آسمان تکان بالیاژ مو دادم و فریاد زدم: لعنت به خدا! لعنت به خدا! و بعد منتظر ماندم تا آسمان به داخل بیفتد، اما نکراتینه مو شد، و گفتم، باور نمی‌کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه