↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل های رنگ موی عروس

مدل های رنگ موی عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل های رنگ موی عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل های رنگ موی عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل های رنگ موی عروس : با رنگ مو استفاده از آن به عنوان میله، قایق را به داخل جریان فشار بالیاژ مو داد. “خداحافظ سودس!” اسکرپس فریاد زد، در حالی که به آرامی روی آب های آبی دریاچه می لغزیدند.

رنگ مو : اما دختر تکه تکه با سرکشی به خود تاج و تخت لیز خورد. “من برای هیچکس سه ضربه نمیزنم!” اسکرپس اعلام بیبی لایت مو کرد و انگشتانش را زیر بینی شامپوزل فرو برد. “راه خروج از اینجا را به ما نشان دهید.” “چی!” سلطان با لرزش از تخت خود بلند کراتینه مو شد خرخر بیبی لایت مو کرد. «تو سلام نمی کنی؟ کاکا! بارا!» دست هایش را محکم زد. “سلام بر او!” به دستور او، دو برده پشت اسکرپس بازوهای او را گرفتند و او را به زور به سمت پایین کشیدند.

مدل های رنگ موی عروس

مدل های رنگ موی عروس : برده اول بازوی خود را بالا انداخت و به طرز چشمگیری فریاد زد: «سه سلام به سلطان سودس بده!» و در حالی که به سرعت در را باز بیبی لایت مو کرد، روی بینی اش افتاد. آی تی[صفحه 178] آنقدر غیرمنتظره پروتئین تراپی مو بود که پیتر و گرامپی تعادل خود را از دست بالیاژ مو دادند و علیرغم خودشان سلام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

سه بار بینی پنبه‌ای او را به زمین لمس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در حالی که اسکرپس هنوز خفه می‌کراتینه مو شد و از خشم در حال پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندگی پروتئین تراپی مو بود، پیتر و گرامپی دوباره جای خود را به دست آوردند و با کنجکاوی به شامپوزل خیره کراتینه مو شدند. او روی تخت صابون عاج با بالشتک های اسفنجی قرمز نشسته پروتئین تراپی مو بود. به نظر می رسید که او از صابون سبز ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

عمامه حوله اش دو برابر عمامه های دیگر سودها بلندتر پروتئین تراپی مو بود. شامپوزل در حالی که انگشتش را به کراتینه مو شدت به سمت دختر تکه تکه تکان می بالیاژ مو داد، بویید: «این به شما یاد می دهد که چگونه با یک سلطان رفتار کنید. “سلطان!” اسکراپس گریه بیبی لایت مو کرد و به کاکا و بارا هر کدام یک فشار بالیاژ مو داد. “تو سلطان نیستی، تو یک توهین لایت و هایلایت مو هستی.” چشمان شامپوزل از نارضایتی گرد کراتینه مو شد.

  رنگ مو دخترانه مش

و پیتر و گرامپی برای پنهان بیبی لایت مو کردن شادی خود مشکل داشتند. “آنجا، آنجا!” سلطان با شهادت گفت: «گستاخ نباش. لطفا به سوالات من پاسخ دهید تا بتوانم شما را در مکان مناسب خود قرار دهم. از چه نوع صابونی ساخته کراتینه مو شده‌اید، سفت یا نرم، لباس‌های شسته‌کراتینه مو شده یا وان – آیا شما شناور لایت و هایلایت مو هستید یا سینک؟ پیتر با عصبانیت گفت: “ما اصلاً صابون نیستیم.” “باید فکر کنم-” «توت! توت!» شامپوزل با بلندی حرفش را قطع بیبی لایت مو کرد: «من لایت و هایلایت مو هستم[صفحه 180] فكر كردن.

مدل های رنگ موی عروس : اینقدر تند حرف نزن به زودی صابون خوبی ازت درست می کنیم. چرا، ما می توانیم از هر چیزی صابون درست کنیم، حتی زباله.» او با افتخار تمام بیبی لایت مو کرد. “کاکا! بارا! فقط ببینید چگونه کف می کنند.» قبل از اینکه پیتر یا دیگران فرصت اعتراض داشته باشند، آن دو برده، با سه اسفنج خیس، به کراتینه مو شدت به گونه های خود می مالیدند.

شامپوزل با ناامیدی آشکار آهی کشید: «اصلاً کف نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». مهم نیست، من به نوعی از شما رنگ مو استفاده خواهم بیبی لایت مو کرد. او با تحقیر به گرامپی اشاره بیبی لایت مو کرد، آن موجود، پهن کراتینه مو شده و غلتیده کراتینه مو شده، یک تشک حمام عالی خواهد ساخت. دختر ژنده پوش را می توان در پارچه های شستشو و پسر را به چربی صابون تبدیل بیبی لایت مو کرد.» “حصیر حمام!” خرس کوچولو غرش بیبی لایت مو کرد و گوش‌هایش را پس گرفت.

چرا، شما نمی توانید از من تشک حمام بسازید. نمی دانی که من یک حیوان خانگی لایت و هایلایت مو هستم؟ بهتر رنگ مو است به اسکرپس هم دست نزنی، او یک ملکه رنگ مو است و پیتر یک پارچ!» “مکث!” سلطان در حالی که دستش را خسته دراز بیبی لایت مو کرد فرمان بالیاژ مو داد. “من مکث می کنم و تو را پنجه می کنم!” گرامپی را تهدید بیبی لایت مو کرد و مشت های پشمالوی خود را دو برابر بیبی لایت مو کرد.

  انواع رنگ مو فانتزی ترکیبی

ما برای نجات ملکه به سمت شهر زمرد می رویم و شما جرات ندارید ما را متوقف کنید!” در حالی که بدخلق می گفت، یا بهتر رنگ مو است بگویم غرغر می بیبی لایت مو کرد[صفحه 181] همه اینها، پیتر متوجه یک پنجره باز در پشت اتاق تخت کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. با علامت بالیاژ مو دادن به اسکرپس، بردگان صابون را کنار زد و با گرفتن پنجه ی گرامپی، یک سرسره بزرگ برای آزادی درست بیبی لایت مو کرد.

مدل های رنگ موی عروس : تکه ها اول به پنجره رسیدند و بی پروا پریدند. سپس پیتر و بدخلق، بدون یک نگاه، به دنبال او پریدند. خوشبختانه، اسکرپس ابتدا فرود آمد تا خرس کوچولو و پسر کوچولو چیزی نرم داشته باشند تا روی آن بیفتند. قطره از پنجره نزدیک به 30 فوت پروتئین تراپی مو بود و آنها با نفس نفس زدن به اطراف نگاه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. [صفحه 182] “آیا ما به شما صدمه زدیم؟” پیتر پرسید.

سریع بلند کراتینه مو شد و بدخلق را روی پاهایش کشید. “نه!” دختر تکه تکه‌کاری پف بیبی لایت مو کرد و سرش را به طور آزمایشی بالا آورد: «اما من احساس می‌کنم تا حدی صاف رنگ مو است. بچه ها من را تکان دهید و بعد بهتر رنگ مو است فرار کنیم.» پس بدخلق یکی از بازوهای او و پیتر دست دیگر را گرفت و آنها با تمام قدرت تکان خوردند.

قیمه‌های پنبه‌ای هنوز از دوش درخت لرنگ مو استیکی نمناک پروتئین تراپی مو بود و صورتش حالتی چروکیده و خشک داشت، اما با خوشحالی، خودش را به شکلی درآورد. آنها در یک ساحل خاکستری صاف افتاده پروتئین تراپی مو بودند و پیتر در حالی که برای بررسی خاک خم کراتینه مو شد، متوجه کراتینه مو شد که صابون ماسه رنگ مو است. بدون توقف برای کشف چیزی بیشتر، آنها شروع به دویدن در امتبالیاژ مو داد ساحل دریاچه آبی عمیق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  انواع رنگ مو زیتونی عسلی

با شکستن امواج در ساحل، آنها به زیبایی کف می کنند و کف می کنند و حباب های صابون رقصنده تشکیل می شوند و روی امواج شناور می شوند. در هر زمان دیگری پیتر دوست داشت توقف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و منظره را تحسین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما از ترس تعقیب، همه آنها تا آنجا که می‌توانستند دویدند. صخره های سنگ صابون در جاهایی به کراتینه مو شدت بالا می رفت و به نظر می رسید.

مدل های رنگ موی عروس : نه راهی برای عبور از دریاچه و نه برای فرار از چنگال لغزنده سلطان سودس وجود رنگ مو دارد. سرانجام با دور زدن یک صخره بزرگ، به ساختمان متروکه‌ای رسیدند. آجرهای صابون سفید در توده‌های منظمی در اطراف ساختمان قرار گرفته پروتئین تراپی مو بودند[صفحه 183] خود چندین تخته صابون بزرگ پروتئین تراپی مو بود که ظاهراً برای درها در نظر گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

پیتر با برداشتن یکی از آجرهای صابون، آن را به داخل دریاچه پرتاب بیبی لایت مو کرد و در حالی که از روی آب شناور پروتئین تراپی مو بود، کلاه خود را به هوا پرتاب بیبی لایت مو کرد. “دارمش!” پیتر با خوشحالی گریه بیبی لایت مو کرد. «این صابون شناور رنگ مو است. یکی از قطعات بزرگ را تا لبه دریاچه پایین می کشیم و روی آن شناور می شویم.» کار سختی پروتئین تراپی مو بود، زیرا تخته‌ای که انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند هم ضخیم و هم سنگین پروتئین تراپی مو بود.

اما سرانجام، پس از کشش، کشش، غرغر بیبی لایت مو کردن و هل بالیاژ مو دادن زیاد، موفق کراتینه مو شدند قایق عجیب و غریب خود را به راه بیندازند. پیتر و گرامپی ضایعات را بیرون آوردند تا دیگر خیس ننانو کراتین مو شود، سپس با احتیاط از کشتی بالا رفتند و روی سطح لغزنده نشستند. پیتر عاقلانه یک صابون سبز رنگ با خود آورده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه