↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی تنباکویی طلایی

رنگ موی تنباکویی طلایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی تنباکویی طلایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی تنباکویی طلایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی تنباکویی طلایی : قبیله در خلیج گریگوری اسب های فرسوده خود را به آنها می دهد و در زمستان چند نفر از بهترین مردان ماهر خود را برای شکار آنها می فرستد. . [2] رنگر، طبیعت. از پستانداران پاراگوئه ص 334. 1 ژوئن​ -ما در خلیج خوب لنگر انداختیم. اکنون آغاز زمستان پروتئین تراپی مو بود، و من هرگز چشم‌انداز بی‌نشاط‌تری ندیدم. جنگل‌های تیره‌آلود، پر از برف، تنها به‌طور نامشخص از میان جوی مه‌آلود دیده می‌کراتینه مو شد.

رنگ مو : با این حال، او می‌تواند به بومرنگ، نیزه و چوب پرتابش، روش بالا رفتن از درختان، ردیابی حیوانات و شکار ببالد. اگرچه رنگ مو استرالیایی ممکن رنگ مو است در خریدها برتر باکراتینه مو شد، اما به هیچ وجه به این نتیجه نمی رسد که او از نظر ظرفیت ذهنی نیز برتر رنگ مو است: در واقع، با توجه به آنچه که من از Fuegians هنگام سوار کراتینه مو شدن در کشتی دیدم و آنچه از رنگ مو استرالیایی ها خوانده ام، باید به این موضوع فکر کنم.

رنگ موی تنباکویی طلایی

رنگ موی تنباکویی طلایی : دقیقا برعکس پروتئین تراپی مو بود شاخ کاذب، کیپ هورن. جزیره ولرنگ مو استون، فصل یازدهم تنگه ماژلان – قحطی بندر – صعود به کوه تارن – جنگل ها – قارچ خوراکی – جانورشناسی – جلبک دریایی بزرگ آب و هوا – درختان میوه و محصولات سواحل جنوبی – ارتفاع خط برف در کوردیلا – نزول یخچال های طبیعی به دریا – کوه های یخ تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است.

حمل و نقل سنگ ها – آب و هوا و تولیدات جزایر قطب جنوب – حفظ لاشه های یخ زده – خلاصه سازی. تنگه ماژلان – آب و هوای سواحل جنوبی. در اواخر ماه مه 1834 ما برای بار دوم وارد دهانه شرقی تنگه ماژلان کراتینه مو شدیم. کشور در دو طرف این قسمت از تنگه از دشت های تقریباً هموار مانند دشت های پاتاگونیا تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است.

دماغه سیاه، کمی در داخل باریک دوم، ممکن رنگ مو است به عنوان نقطه ای در نظر گرفته نانو کراتین مو شود که در آن زمین شروع به در نظر گرفتن ویژگی های مشخص Tierra del Fuego می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در ساحل شرقی، در جنوب تنگه، مناظر پارک مانند شکسته به شیوه ای مشابه این دو کشور را که تقریباً در هر ویژگی با یکدیگر متضاد لایت و هایلایت مو هستند، به هم متصل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو فانتزی یاسی بدون دکلره

یافتن چنین تغییری در منظره در فضایی به طول بیست مایل واقعاً شگفت‌آور رنگ مو است. اگر فاصله نسبتاً بیشتری را در نظر بگیریم، مانند بین Port Famine و خلیج گرگوری، که حدود شصت مایل رنگ مو است، تفاوت هنوز شگفت‌انگیزتر رنگ مو است. در مکان سابق، کوه‌های گردی داریم که توسط جنگل‌های غیرقابل نفوذ پنهان کراتینه مو شده‌اند، که با بارانی که توسط توفان‌های بی‌پایان به بار آمده رنگ مو است، خیس کراتینه مو شده‌اند.

در حالی که در کیپ گریگوری آسمان آبی روشن و روشن بر فراز دشت های خشک و رنگ مو استریل وجود رنگ مو دارد. جریان‌های جوی، [1] اگرچه سریع، متلاطم و محدود به هیچ محدودیت ظاهری نیستند، اما به نظر می‌رسد مانند رودخانه‌ای در بستر خود، مسیری منظم و مشخص را دنبال می‌کنند. [1] نسیم جنوب غربی به طور کلی بسیار خشک رنگ مو است.

لنگر انداختن در زیر کیپ گرگوری: تندباد بسیار سخت از غرب به جنوب، آسمان صاف با تعبالیاژ مو داد کمی تجمع. دما 57 درجه، نقطه شبنم 36 درجه، – اختلاف 21 درجه. در 15 ژانویه، در بندر سنت جولیان: در صبح بادهای خفیف همراه با باران زیاد، و به دنبال آن طوفان بسیار کراتینه مو شدید همراه با باران، – که در توفان کراتینه مو شدید با کومولی های بزرگ مستقر کراتینه مو شد.

رنگ موی تنباکویی طلایی : صاف کراتینه مو شد، وزش بسیار کراتینه مو شدید از جنوب-جنوب غربی . دما 60 درجه، نقطه شبنم 42 درجه، – اختلاف 18 درجه. پاتاگونیایی از کیپ گرگوری در سفر قبلی خود (در ژانویه)، در کیپ گرگوری مصاحبه ای با پاتاگونیایی های به اصطلاح غول پیکر داشتیم که از ما پذیرایی صمیمانه ای آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. قد آنها بیشتر از آن چیزی رنگ مو است که واقعاً لایت و هایلایت مو هست.

  رنگ مو نسکافه ای بنفش

با توجه به مانتوهای بزرگ گواناکو، موهای بلندشان و شکل کلی آنها: به طور متوسط ​​قد آنها حدود شش فوت رنگ مو است، برخی از مردان بلندتر و تنها چند نفر کوتاهتر. و زنان نیز بلند قد لایت و هایلایت مو هستند. در مجموع آنها مطمئناً بلندترین نژادی لایت و هایلایت مو هستند که ما در هر جایی دیدیم. در ویژگی های آنها قابل توجه رنگ مو است شبیه هندی‌های شمالی‌تری لایت و هایلایت مو هستند که من با رزاها دیدم.

اما ظاهری وحشی‌تر و مهیب‌تر تمام دکلره مو دارند: صورت‌هایشان بسیار قرمز و سیاه رنگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و مردی حلقه‌دار و خال‌خالی از سفید مانند یک فوجین پروتئین تراپی مو بود. کاپیتان فیتز روی پیشنهاد بیبی لایت مو کرد که هر سه نفر از آنها را سوار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به نظر می رسید که همه مصمم به این سه نفر باشند. خیلی طول کشید تا بتوانیم قایق را پاکسازی کنیم.

سرانجام با سه غول خود سوار کراتینه مو شدیم که با کاپیتان شام خوردند و کاملاً مانند آقایان رفتار می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با چاقو، چنگال و قاشق به خود کمک می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند: هیچ چیز به اندازه شکر لذت نمی برد. این قبیله ارتباط بسیار زیادی با دریچه‌های دریایی و نهنگ‌ها داشته رنگ مو است، به طوری که بیشتر مردان می‌توانند کمی انگلیسی و اسپانیایی صحبت کنند.

و آنها نیمه متمدن و به نسبت تضعیف کراتینه مو شده اند. بندر قحطی، ماژلان صبح روز بعد، مهمانی بزرگی برای معاوضه با پوست و پر شترمرغ به ساحل رفت. با رد سلاح گرم، تنباکو بیشتر از تبر و ابزار مورد تقاضا پروتئین تراپی مو بود. کل جمعیت تهدوها، مردان، زنان و کودکان، در یک بانک چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. صحنه سرگرم کننده ای پروتئین تراپی مو بود و غیر ممکن پروتئین تراپی مو بود آنها مانند غول های به اصطلاح کاملاً خوش خلق و بی خبر پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو دخترانه صورتی

از ما خورنگ مو استند که دوباره بیاییم. به نظر می رسد که آنها دوست تمام دکلره مو دارند اروپایی ها با آنها زندگی کنند. و ماریا پیر، زن مهم قبیله، یک بار از آقای لو التماس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که یکی از ملوانانش را نزد آنها بگذارد. آنها بخش عمده ای از سال را در اینجا می گذرانند. اما در تابستان در امتبالیاژ مو داد پای کوردیلرا شکار می‌کنند: گاهی تا ریو نگرو، 750 مایلی شمال، سفر می‌کنند.

رنگ موی تنباکویی طلایی : آنها به خوبی از اسب برخورتمام دکلره مو دارند، به گفته آقای لو، هر مرد شش یا هفت اسب و همه زنان، و حتی کودکان، یک اسب مخصوص به خود تمام دکلره مو دارند. در زمان این سرخپوستان دارای تیر و کمان پروتئین تراپی مو بودند که اکنون مدتهرنگ مو است که رنگ مو استفاده نکراتینه مو شده رنگ مو است. سپس تعبالیاژ مو دادی اسب نیز در اختیار داشتند. این یک واقعیت بسیار عجیب رنگ مو است که نشان دهنده تکثیر فوق العاده سریع اسب ها در آمریکای جنوبی رنگ مو است.

اسب برای اولین بار در سال 1537 در بوئنوس آیرس فرود آمد و پس از آن مستعمره برای مدتی خالی از سکنه پروتئین تراپی مو بود و اسب دوید. [2] در سال 1580، تنها چهل و سه سال بعد، ما از آنها در تنگه ماژلان می شنویم! آقای لو به من اطلاع می دهد که یک قبیله همسایه از هندی های پا در حال تبدیل کراتینه مو شدن به هندی های اسب رنگ مو است.

با این حال، ما خوش شانس پروتئین تراپی مو بودیم که دو روز خوب را پشت سر گذاشتیم. در یکی از اینها، کوه سارمینتو، کوهی دوردست به ارتفاع فوت، منظره بسیار نجیبی را به نمایش گذاشت. من اغلب در مناظر ، در ارتفاع ظاهری کمی از کوه های واقعاً بلند شگفت زده می کراتینه مو شدم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه