↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع مدل رنگ مو زنانه جدید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع مدل رنگ مو زنانه جدید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید : بنابراین اگر هولمز در این مورد حق داشت، از روی شانس و نه از روی کسر حق با او پروتئین تراپی مو بود. اما این باید بهترین کار نوشتن یک درنگ مو استان پلیسی باکراتینه مو شد، که همیشه بتوانید عکس های خوش شانس را از بین ببرید.

رنگ مو : او دوباره بالا می رود و با طعنه به خود می خندد … روز مسابقه بزرگ طلوع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. Vasel پورتلند چه کسی در مورد آن نشنیده رنگ مو است؟ در مجمع الجزایر دوردست مالایی… در دورافتاده ترین نقاط بوته رنگ مو استرالیا… در غرب کنزینگتون… و غیره و غیره. و پادوک مملو از سیاه پوستان پروتئین تراپی مو بود. اما از میان همه این افراد، هیچ‌کدام در زیر نقاب بی‌تابی، قلبی مضطرب‌تر از لرد نیومارکت را پنهان نآمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید : بلکه این اوست که وام مسکن خانه قدیمی لرد نیومارکت را در اختیار رنگ مو دارد. در نیومارکت ویلا رنگ مو است که او قصد رنگ مو دارد وقتی ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ساکن نانو کراتین مو شود. اگر فیدو پیروز نانو کراتین مو شود، رویاهایش از بین می رود. در تاریکی شب به اصطبل فیدو می رود و او را با چند لکه سیاه رنگ سفید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مطمئناً حالا او به عنوان یک فاکس تریر رد صلاحیت خواهد کراتینه مو شد.

او بیقرار به داخل اتاق توزین سرگردان کراتینه مو شد. خودش را وزن بیبی لایت مو کرد. او یک پوند پایین آمده پروتئین تراپی مو بود. او دوباره سرگردان کراتینه مو شد. سراشیبی ها همچنان سیاه پروتئین تراپی مو بود از انسانیت. بعد از بیست هزار گلو صدای خشن آمد. “اونا رفتند!” بله، خوب، رمان های آقای گولد احتمالا بهتر از این لایت و هایلایت مو هستند. اما این یک فکر وحشتناک رنگ مو است که او صد و سی تای آنها را نوشته رنگ مو است.

صد و سی بار آن فریاد خشن را از بیست هزار حنجره تعریف بیبی لایت مو کرد: “اونها رفتند!” صد و سی بار نزول سیاه انسانیت و جایگاه مسابقه و خود مسابقه و آنچه را که شرط‌بندان می‌گفتند و صحنه‌ای در پادوک را توصیف بیبی لایت مو کرد. او چطور این کار را انجام بالیاژ مو داد؟ آیا او مهر لرنگ مو استیکی خاصی برای همه این ویژگی های معمولی داشت که از دردسر نوشتن هر بار آنها را نجات می بالیاژ مو داد؟ یا او با هر کتاب کاملاً تازه به آن رسیده رنگ مو است.

  رنگ مو گیاهی قهوه ای

او هر سال پنج مورد از آنها را می نوشت. آیا او در ماه مارس چیزی را که در ژانویه گفت فراموش بیبی لایت مو کرد، فقط در ژوئن فراموش بیبی لایت مو کرد و صحنه را از نو تجسم بیبی لایت مو کرد؟ برای توصیف یک دوره مسابقه صد و سی بار – چه مردی! با این حال، شاید به هر حال، درک اینکه چرا او تا این حد محبوب پروتئین تراپی مو بود و چرا طرفدارانی حتی بیشتر از آقای گارویس داشت دشوار نباکراتینه مو شد.

آقای گارویس درنگ مو استان های عاشقانه نوشت، درنگ مو استان هایی از آن دختر جوان انگلیسی شیرین و باصفا و آن جوان جذاب، خوش تیپ و ورزشکار انگلیسی. هرکسی که هنوز عاشق نکراتینه مو شده، یا ازدواج ناراضی رنگ مو دارد، رویای ملاقات یکی یا دیگری را در سر می پروراند و خواندن چنین درنگ مو استان هایی، بی عشق ها را برای لحظه ای به سرزمینی می برد که در آنجا پروتئین تراپی مو بودند.

اما افراد بی پول در جهان بسیار بیشتر از افراد بی عشق لایت و هایلایت مو هستند. خیلی بیشتر از کسانی که خواهان عشق لایت و هایلایت مو هستند پول می خواهند. این افراد لایت و هایلایت مو هستند که توسط آقای نات گولد منتقل می شوند. او (من تصور می کنم) از میلیونر خشن و ساکتی که به زور به اوج رسیده رنگ مو است، نمی نویسد. ما هیچ امیدی به ثروتمند کراتینه مو شدن از این راه نداریم. اما او (من تصور می‌کنم) از مرد خوش شانسی می‌نویسد.

  بهترین رنگ موی شیک دخترانه

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید : که پیراهنش را هر دو طرف بر تن یک فرد خارجی می‌پوکراتینه مو شد و هزاران باحال می‌ککراتینه مو شد. خب، این ممکن رنگ مو است برای هر یک از ما اتفاق بیفتد. هنوز هرگز… اما پنج بار در سال آقای گولد ما را از دنیایی که هرگز به آن دنیای رویایی زیبا که در آن کاملاً طبیعی اتفاق می‌افتد، برده رنگ مو است. جای تعجب نیست که او محبوب پروتئین تراپی مو بود. واتسون تاچ قبلاً آهنگی وجود داشت.

که تأیید می بیبی لایت مو کرد (چقدر واقعاً نمی دانم) که هر دختر خوب یک ملوان را دوست رنگ مو دارد. من آماده لایت و هایلایت مو هستم که بگویم، اگرچه پیشنهاد ساختن آهنگی در مورد آن را ندارم، که هر مرد خوبی عاشق یک درنگ مو استان پلیسی رنگ مو است. این هفته آخرین ماجراهای شرلوک هلمز را می‌خواندم- منظورم واقعاً آخرین ماجراهرنگ مو است، که با پیروزی او بر جاسوس آلمانی در سال 1914 به پایان رسید.

پس از نجات امپراتوری، هلمز به مزرعه‌اش در پایین‌های ساسکس بازگشت، و آنجا، برای تمام چیزی که فکر می کنم، او ممکن رنگ مو است بماند. من علاقه زیادی به هلمز قرن بیستم ندارم. اما من از همه ماجراهای بیکر رنگ مو استریت هلمز که واتسون دوست رنگ مو دارد برای ما بازسازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گرمترین رنگ مو استقبال را خواهم داشت. هیچ دلیلی وجود نرنگ مو دارد که چرا عرضه این کالاها متوقف نانو کراتین مو شود. “به یاد دارم.

در پایان یک روز زمستانی در سال 1894 پروتئین تراپی مو بود” – وقتی واتسون اینگونه شروع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، من آماده گوش بالیاژ مو دادن لایت و هایلایت مو هستم. خوشبختانه، تمام درنگ مو استان های این کتاب آخر، به رنگ مو استثنای درنگ مو استان جاسوسی بسیار بی تفاوت، مربوط به روزهای خیابان بیکر رنگ مو است، روزهایی که واتسون می گفت: “هولمز، این شگفت انگیز رنگ مو است!” اکنون که آنها را می‌خوانم – فکر می‌کنم.

با ذهنی انتقادی‌تر از بیست سال پیش که نشان بالیاژ مو دادم – می‌بینم که هولمز نه تنها کارآگاه بزرگی پروتئین تراپی مو بود، بلکه بسیار خوش‌شانس پروتئین تراپی مو بود. موقعیتی پیش می آید که ناگهان از دکتر می پرسد که چرا حمام ترکی گرفته ای؟ واتسون که کاملاً عصبی کراتینه مو شده رنگ مو است از او می پرسد که از کجا می دانسته رنگ مو است، که کارآگاه بزرگ می گوید که به همان اندازه واضح رنگ مو است.

  انواع رنگ مو عروس

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید : که دکتر در آن روز صبح یک هنسوم را با یکی از دوستانش به اشتراک گذاشته پروتئین تراپی مو بود. اما وقتی هلمز بیشتر توضیح می دهد، می بینیم که چقدر خوش شانس رنگ مو است. او می گوید واتسون مقداری گل روی شلوار چپش رنگ مو دارد. بنابراین او در سمت چپ hansom نشست. بنابراین او آن را با یک دوست در میان گذاشت، زیرا در غیر این صورت او وسط می نشست.

او ادامه می دهد که چکمه های واتسون آشکارا توسط یک غریبه بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بنابراین او آنها را در یک حمام ترکی یا یک چکمه فروشی خریده رنگ مو است، و از آنجایی که نو پروتئین تراپی مو بودن چکمه ها احتمال خرید یک جفت دیگر را بعید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بنابراین باید به حمام ترکی رفته باکراتینه مو شد. واتسون می گوید: «هولمز، این شگفت انگیز رنگ مو است!» به هر حال به طرز شگفت انگیزی خوش شانسم چون واتسون پیر بیچاره، هر چقدر هم که چکمه‌هایش نو باکراتینه مو شد.

ممکن رنگ مو است آن روز صبح یک جفت پمپ، یا دمپایی اتاق خواب، یا کفش تنیس می‌خرید، یا حتی اگر این عمل اجازه چنین ولخرجی را می‌بالیاژ مو داد، یک جفت چکمه دوم می‌خرید. و البته هیچ دلیلی وجود نداشت که او حتی اگر تنها باکراتینه مو شد.

انواع مدل رنگ مو زنانه جدید : کنار جانور خود نمی نشست. خیلی راحت‌تر رنگ مو است و در واقع همان کاری رنگ مو است که آدم همیشه در روزهای هنسوم انجام می‌بالیاژ مو داد و هنوز هم در تاکسی انجام می‌دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه