↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین رنگ موی شیک دخترانه

بهترین رنگ موی شیک دخترانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین رنگ موی شیک دخترانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین رنگ موی شیک دخترانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بهترین رنگ موی شیک دخترانه : شاهزاده خانم گمکراتینه مو شده اوز درباره گم کراتینه مو شدن صحبت کنید – اوزما تقریباً به همان اندازه بد رنگ مو است! این در واقع دومین باری رنگ مو است که اوزما گم می نانو کراتین مو شود. همانطور که می دانید، یک بار او سال ها “گم کراتینه مو شد”. اما در این کتاب او تنها برای مدت کوتاهی گم کراتینه مو شده رنگ مو است. به محض اینکه مشخص کراتینه مو شد که فرمانروای اوز گم کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : نه تنها دوروتی را در دومین دیدارش به اوز بازمی گرداند، بلکه دوروتی را با اوزما آشنا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اولین ماجراجویی مهم اوزما را روایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برای اولین بار شخصیت های معروف اوز مانند تیک توک، مرد مکانیکی، بیلینا مرغ را معرفی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ببر گرسنه، و – شاه نوم ! بیشتر ماجراهای این کتاب در خارج از شهر اوز، در سرزمین ایو و پادشاهی نوم رخ می دهد.

بهترین رنگ موی شیک دخترانه

بهترین رنگ موی شیک دخترانه : به ندرت یک صفحه از هیجان، جادو و ماجراجویی نمی لرزد. دوروتی و جادوگر در اوز البته همه همیشه پیش بینی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که این اتفاق می افتد! و در این کتاب چنین رنگ مو است – جادوگر برای ماندن به اوز برمی گردد. از همه بهتر، او با دوروتی می آید، که در حال داشتن ماجراجویی شماره سه رنگ مو است که او را به اوز هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، این بار از طریق یک زلزله کالیفرنیا.

در این کتاب با بچه گربه صورتی دوروتی، یورکا، آشنا می‌شویم که رفتارهایش بدجوری نیاز به اصلاح رنگ مو دارد، و دو دوست خوب که متأسفیم در اوز نماندند – جیم اسب تاکسی، و زیب، پسر عموی جوان دوروتی، که در مزرعه‌ای به عنوان اجیر کار می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پسر. جاده اوز ما دوست داریم این جلد را «کتاب مهمانی اوز» بدانیم. تقریباً همه عاشق یک مهمانی لایت و هایلایت مو هستند.

  رنگ موی مشکی با مش زرد

و وقتی اوزما جشن تولدی با افراد سرشناس از هر نقطه از سرزمین پریان در آن شرکت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خوب! درست مثل این رنگ مو است که شخصا در مهمانی اوزما شرکت بیبی لایت مو کرده باشید. شما با معروف‌های اوز و بسیاری از افراد دیگر مانند ملکه زیکسی ایکس، جان دوغ، چیک کروب، ملکه مریلند، پارا بروین خرس لرنگ مو استیکی و – از همه بهتر – خود بابا نوئل آشنا می‌شوید!

البته قبل از مهمانی، ماجراهای زیادی در آن جاده معروف به اوز وجود رنگ مو دارد، که در طی آن دوروتی، در راه چهارمین بار به اوز، با شخصیت های دلگرم کننده ای مانند مرد شگی، دکمه روشن و پلی کروم دوست داشتنی ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دختر رنگین کمان 269 شهر زمردی اوز در اینجا یک درنگ مو استان “دو” از اوز رنگ مو است. در حالی که دوروتی، عمه ام ام و عمو هنری اتفاقاتی را تجربه می کنند.

که منجر به رفتن آنها به شهر اوز برای ساختن خانه خود در شهر زمردی می نانو کراتین مو شود، پادشاه شرور نوم در حال نقشه کشیدن برای تسخیر اوز و به بردگی گرفتن مردم آن رنگ مو است. بعداً با دوروتی و دوستانش در واگن قرمز به یک تور بزرگ از اوز می رویم که به سادگی مملو از هیجان و رویبالیاژ مو داد رنگ مو است. در حالی که این اتفاق می افتد.

ما همچنین از آمادگی های رنگ مو استادانه برای فتح اوز مطلع می شویم. با بازگشت دوروتی و دوستانش به شهر زمرد، پادشاه نوم و انبوهی از جنگجویانش در آستانه حمله به آن لایت و هایلایت مو هستند. چگونگی نجات اوز پایانی رنگ مو است که شما را شگفت زده و خوشحال خواهد بیبی لایت مو کرد. دختر تکه تکه اوز در اینجا، دختر تکه تکه کراتینه مو شده توسط پودر زندگی جادویی دکتر پیپت زنده می نانو کراتین مو شود.

بهترین رنگ موی شیک دخترانه : از آن لحظه به بعد، عمل در این کتاب هیجان انگیز هرگز کاهش نمی یابد. این درنگ مو استان از تلاش اوجو برای یافتن مواد عجیب و غریب لازم برای دم بیبی لایت مو کردن مایع جادویی می‌گوید که او را از طلسم رها می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – طلسمی که توسط ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است، که او را به مجسمه‌ای مرمرین تبدیل بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. این کتاب علاوه بر دختر تکه‌کاری، اوجو و آنک نانکی، موجودات معروف اوز، ووزی و بانگل گربه شیشه‌ای را معرفی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو نسکافه ای سوخته

اوز مطمئناً از زمانی که دختر تکه تکه‌کاری زنده کراتینه مو شد، به سرزمینی شادتر و شادتر تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است، و این کتابی رنگ مو است که می‌گوید چگونه اسکرپس ساخته کراتینه مو شد، چگونه او زنده کراتینه مو شد، و همه چیز درباره ماجراهای اولیه او. تیک توک اوز برای دومین بار یک دختر کوچک از ایالات متحده به اوز می آید. بتسی بابین به همراه دوستش قاطر هنک در اقیانوس غیرنظامی غرق می نانو کراتین مو شود.

این دو بر روی قطعه ای از لاشه هواپیما به سمت ساحل در پادشاهی رز حرکت می کنند. بتسی با مرد شگی ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او را تا پادشاهی نوم همراهی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، جایی که شگی امیدوار رنگ مو است برادرش، زندانی نوم کینگ را آزاد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در راه رسیدن به پادشاهی نوم، یک ماجراجویی جذاب به دنبال دیگری می‌آید.

آنها با ملکه آن سوفورث از اوگابو و ارتش او و پلی کروم دوست داشتنی که دوباره رنگین کمان خود را از دست بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود ملاقات می کنند. آنها تیک توک را از چاه نجات می دهند. و از طریق یک لوله توخالی به طرف دیگر جهان رها می شوند و در آنجا با Quox، اژدها ملاقات می کنند. شما آن را یکی از هیجان انگیزترین کتاب های اوز خواهید یافت. 270 مترسک شهر اوز این کتاب اوز رنگ مو است که آن را بهترین کتاب خود می دانست.

  رنگ مو فانتزی سرمه ای

به اندازه کافی بی سر و صدا با تروت و کپن بیل در حال پارو زدن در امتبالیاژ مو داد ساحل اقیانوس آرام برای بازدید از یکی از غارهای بسیار نزدیک خانه خود در سواحل کالیفرنیا شروع می نانو کراتین مو شود. ناگهان گردابی عظیم آنها را در بر می گیرد. ملوان پیر و دختر کوچک به طور معجزه آسایی نجات می یابند و به هوش می آیند.

تا خود را در یک غار دریایی بیابند. (تا به امروز، تروت ادعا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در آن لحظات وحشتناک زیر آب، بازوهای پری دریایی را در اطراف خود احساس بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.) از اینجا به بعد، یک ماجراجویی خطرناک روی دیگری ازدحام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در آنها با مترسک ملاقات می کنند که وقتی کاپن بیل به ملخ کوچک با پای چوبی تبدیل می نانو کراتین مو شود.

مسئولیت امور را بر عهده می گیرد. یک پذیرایی سلطنتی هیجان انگیز از ماجراجویان در بازگشت به شهر زمرد رنگ مو استقبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. رینکیتنک در اوز شاهزاده اینگا از پینگاری قهرمان پسر این درنگ مو استان خوب ماجراجویی پر خطر در جزایر اقیانوس غیرنظامی رنگ مو است. تسکین کمیک را ارائه می دهد، و زمانی که به صفحه آخر برسید، عاشق این پادشاه کوچک چاق و شاد خواهید کراتینه مو شد.

بهترین رنگ موی شیک دخترانه : بز بیلبیل، با خلق و خوی هولناک خود، تضاد خوبی با شادی رینکیتینک و شجاعت و شجاعت شاهزاده اینگا در مواجهه با خطر ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاید برخی بگویند که سه مروارید جادویی قهرمانان واقعی این درنگ مو استان لایت و هایلایت مو هستند، اما اگر شاهزاده اینگا عاقلانه و شجاعانه از آنها رنگ مو استفاده نمی بیبی لایت مو کرد، مرواریدها برای پادشاه کیتیکات و ملکه گاری فایده چندانی نداشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه