↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ مو مش زنانه

انواع رنگ مو مش زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ مو مش زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ مو مش زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ مو مش زنانه : پس از سال‌ها کار سخت انتقادی، ذهن در قالب یک بازیگر خاص شکل می‌گیرد. کنار گذاشتن عادت منتقد ادبی برای من به همان اندازه غیرممکن رنگ مو است که برای شکارچی که تمام عمر خود را در جنگل گذرانده پروتئین تراپی مو بود در یک شهر بزرگ راضی باکراتینه مو شد. بنابراین زمانی که من این سفر را به دور دنیا آغاز بیبی لایت مو کردم، دستگاه انتقادی که برای قرار گرفتن در قلب کتاب ها از آن رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم.

رنگ مو : فریاد زد فقط می توانست بگوید این منظره بسیار شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. اما چشمانش کاملا باز پروتئین تراپی مو بود و سعی می بیبی لایت مو کرد همزمان به هر طرف نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا چیزی را از دست ندهد. تصویر در دسترس نیست مرد پشمالو نسبتاً از آنچه دید متحیر کراتینه مو شد، زیرا ساختمان های زیبا و برازنده با صفحات طلا پوشانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و با زمردها آنقدر زیبا و باارزش پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در هر نقطه دیگری از جهان، هر یک از آنها ارزش ثروت زیادی داشت.

انواع رنگ مو مش زنانه

انواع رنگ مو مش زنانه : ارابه از دروازه‌های بیرونی به داخل اتاقک قوسی شکل ظریفی که در دیوار ضخیم ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و از دروازه‌های داخلی به خیابان‌های شهر زمرد عبور بیبی لایت مو کرد. پلی کروم در حالی که در این شهر باشکوه و باشکوه که هرگز مشابه آن حتی در سرزمین پریان کشف نکراتینه مو شده رنگ مو است، از هر طرف چشمانش را از هر سو به چشمانش می‌دید.

صاحب آن. پیاده‌روها تخته‌های مرمری فوق‌العاده‌ای پروتئین تراپی مو بودند که مانند شیشه صاف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و حاشیه‌هایی که مسیرها را از خیابان عریض جدا می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند نیز با زمردهای خوشه‌ای ضخیم چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. در این پیاده‌روی‌ها افراد زیادی پروتئین تراپی مو بودند – مرد، زن و کودک – که همگی لباس‌های زیبای ابریشمی یا ساتن یا مخملی، با جواهرات زیبا به تن داشتند.

  بهترین رنگ مو شنی

حتی بهتر از این: همه خوشحال و راضی به نظر می رسیدند، زیرا چهره هایشان خندان و بی توجه پروتئین تراپی مو بود و موسیقی و خنده از هر طرف شنیده می کراتینه مو شد. “اصلا کار نمیکنن؟” از مرد پشمالو پرسید. مرد چوبی حلبی پاسخ بالیاژ مو داد: “برای اطمینان از کار آنها.” این شهر عادلانه را نمی‌توان بدون نیروی کار ساخت و مراقبت بیبی لایت مو کرد، و همچنین نمی‌توان میوه و سبزیجات و سایر مواد غذایی را برای خوردن ساکنان تهیه بیبی لایت مو کرد.

همانطور که آنها بازی خود را انجام می دهند.” “این فوق العاده رنگ مو است!” مرد پشمالو اعلام بیبی لایت مو کرد. “امیدوارم اوزما به من اجازه دهد اینجا زندگی کنم.” ارابه ای که در بسیاری از خیابان های جذاب می پیچید، جلوی ساختمانی چنان وسیع، نجیب و زیبا ایستاد که حتی باتن-برایت هم بلافاصله حدس زد که آن کاخ سلطنتی رنگ مو است. باغ‌ها و زمین‌های وسیع آن با دیواری مجزا احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو مش زنانه : نه آنقدر بلند یا ضخیم که دیوار اطراف شهر پروتئین تراپی مو بود، اما با طراحی زیباتر و تماماً از مرمر سبز ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. وقتی ارابه جلوی آنها ظاهر کراتینه مو شد دروازه ها باز کراتینه مو شدند و شیر ترسو و ببر گرسنه از راهروی جواهراتی به سمت در ورودی قصر رفتند و کوتاه ایستادند. “اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم!” دوروتی با خوشحالی گفت و به باتن برایت از ارابه کمک بیبی لایت مو کرد. پلی کروم به آرامی به دنبال آنها پرید و با انبوهی از خدمتکارانی که لباس های شیک پوشیده پروتئین تراپی مو بودند.

به رنگ مو استقبال آنها رفتند که در حالی که بازدیدکنندگان از پله های مرمر بالا می رفتند خم می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. در سر آنها خدمتکار کوچک و زیبا با موها و چشمان تیره پروتئین تراپی مو بود که تماماً لباس سبز و نقره دوزی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. دوروتی با لذت آشکار به سمت او دوید و فریاد زد: “ای جلیا جامب! من خیلی خوشحالم که دوباره شما را می بینم.

  رنگ موی مناسب پوست سفید و چشم قهوه ای

اوزما کجرنگ مو است؟” خدمتکار کوچولو با تحقیر پاسخ بالیاژ مو داد: “در اتاقش، اعلیحضرت”، زیرا این خدمتکار مورد علاقه اوزما پروتئین تراپی مو بود. “او آرزو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به محض اینکه رنگ مو استراحت بیبی لایت مو کردی و لبرنگ مو است را عوض بیبی لایت مو کردی، به نزد او بیایی، پرنسس دوروتی. و تو و دوستانت امروز عصر با او ناهار بخوریم.” “تولد او کی رنگ مو است، جلیا؟” از دختر پرسید. “پس فردا، اعلیحضرت.” “و مترسک کجرنگ مو است؟” خدمتکار پاسخ بالیاژ مو داد: “او به کشور مونچکین رفته رنگ مو است.

تا به افتخار جشن اوزما مقداری نی تازه بیاورد تا خودش را با آن پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” او گفت: “او فردا به شهر زمرد بازمی گردد.” در این زمان تیک‌توک، مرد چوب‌دار حلبی و مرد پشمالو از راه رسیده پروتئین تراپی مو بودند و ارابه به پشت قصر رفته پروتئین تراپی مو بود، بیلینا با شیر و ببر برای دیدن جوجه‌هایش پس از غیبت او از آنها می‌رفت. اما توتو در کنار دوروتی ماند. من خیلی خوشحالم که شما را می بینم.

انواع رنگ مو مش زنانه : من خیلی خوشحالم که شما را می بینم” جلیا جامب گفت: لطفا وارد شوید. “وظیفه پسندیده ما خواهد پروتئین تراپی مو بود که همه شما را تا اتاق هایی که برای رنگ مو استفاده شما آماده کراتینه مو شده رنگ مو است همراهی کنیم.” مرد پشمالو تردید بیبی لایت مو کرد. دوروتی پیش از این هرگز نمی‌دانست که او از قیافه‌های پشمالو خود خجالت می‌ککراتینه مو شد، اما حالا که با شکوه و شکوه بسیار احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره

مرد پشمالو متأسفانه احساس می‌بیبی لایت مو کرد که جایش نیست. دوروتی به او اطمینان بالیاژ مو داد که همه دوستانش در کاخ اوزما رنگ مو استقبال می‌کنند، بنابراین او با احتیاط کفش‌های پشمالو خود را با دستمال پشمالو خود پاک بیبی لایت مو کرد و بعد از دیگران وارد سالن بزرگ کراتینه مو شد. تصویر در دسترس نیست تیک‌توک در کاخ سلطنتی زندگی می‌بیبی لایت مو کرد و مرد چوب‌دار حلبی هر زمان که اوزما را ملاقات می‌بیبی لایت مو کرد.

همیشه یک اتاق داشت، بنابراین این دو بلافاصله رفتند تا گرد و غبار سفر را از بدن درخشان خود پاک کنند. دوروتی همچنین مجموعه‌ای از اتاق‌های زیبایی داشت که در شهر زمرد همیشه آن‌ها را اشغال می‌بیبی لایت مو کرد. اما چندین خدمتکار مؤدبانه جلوتر رفتند تا راه را نشان دهند، اگرچه او کاملاً مطمئن پروتئین تراپی مو بود که می تواند اتاق ها را خودش پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او باتن-برایت را با خود برد.

زیرا او آنقدر کوچک به نظر می رسید که در قصری به این بزرگی تنها بماند. اما خود جلیا جامب دختر زیبای رنگین کمان را به آپارتمان‌هایش فرستاد، زیرا به راحتی می‌توان فهمید که پلی کروم برای کاخ‌های باشکوه رنگ مو استفاده می‌نانو کراتین مو شود و به همین دلیل مستحق توجه ویژه رنگ مو است. خوش آمدید مرد پشمالو مرد پشمالو در سالن بزرگ ایستاده پروتئین تراپی مو بود.

انواع رنگ مو مش زنانه : کلاه پشمالویش در دستانش پروتئین تراپی مو بود و فکر می بیبی لایت مو کرد که سرنوشت او چه می نانو کراتین مو شود. او پیش از این هرگز در یک قصر زیبا مهمان نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. شاید او هرگز در جایی مهمان نپروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. در دنیای بزرگ، سرد و بیرون، مردم مردان پشمالو را به خانه‌های خود دعوت نمی‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و این مرد پشمالو ما بیشتر در انبارهای یونجه و اصطبل می‌خوابید تا در اتاق‌های راحت.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه