↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره : هیکوری سرش را فرو برد، و همه چیز را ساکت دید، چون خانواده افرادی که در خانه زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند به خواب عمیقی می‌خوابیدند.

مو : او اردک کوچکی را که شلیک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود به صورت پای درآورد و او و جوآن آن را خوردند. اما او خیلی از آن لذت نمی برد. او به همسر مهربانش گفت: «این اردک برای من دوازده دلار هزینه داشت، زیرا این مبلغی رنگ مو است که جانی اسپریگ از من واداشته رنگ مو است بپردازم؛ و این قیمت برای یک اردک کوچک بسیار بالرنگ مو است ساعت یک را زد.

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره : مرد کوچکی پروتئین تراپی مو بود و تفنگ کوچکی داشت و گلوله ها از سرب، سرب، سرب ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او به جانی اسپریگ از وسط کلاه گیس خود شلیک بیبی لایت مو کرد و آن را درست از سر، سر و سرش زد. مرد کوچولو از این موضوع و از خنده همه مردانی که ملاقات بیبی لایت مو کرد آنقدر عصبانی پروتئین تراپی مو بود که تفنگ خود را با ماشین چمن زنی عوض بیبی لایت مو کرد و تصمیم گرفت دیگر به شکار نرود.

موش دوید پایین، هیکوری، دیکوری، داک! در داخل دیوار توخالی یک عمارت آجری قدیمی، در نزدیکی پشت بام، خانواده ای موش زندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. خانه کوچکی دنج، دلپذیر و آرام، و تاریکی پروتئین تراپی مو بود که هر موشی می خورنگ مو است. ماما موش آن را دوست داشت، زیرا، همانطور که او می‌گفت، آب‌کشی که از میان خروارها می‌آمد، آن را در تابستان خنک می‌بیبی لایت مو کرد.

و آن‌قدر به دودکش نزدیک پروتئین تراپی مو بود که در زمستان گرم بماند. علاوه بر موش ماما سه فرزند به نام‌های هیکوری و دیکوری و داک وجود داشت. زمانی یک موش پاپا نیز وجود داشت. اما یک شب در حالی که او به دنبال غذا پروتئین تراپی مو بود، یک تکه پنیر خوب را در یک جعبه سیمی دید و سعی بیبی لایت مو کرد آن را بیاورد. با این حال، لحظه ای که سرش را داخل جعبه فرو بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو ساده جدید

با ضربه محکمی بسته کراتینه مو شد که تقریباً سرش را قطع بیبی لایت مو کرد، و وقتی مامان موش پایین آمد تا به دنبال او بگردد، کاملاً مرده پروتئین تراپی مو بود. مامان موش مجبور پروتئین تراپی مو بود غم تلخ خود را به تنهایی تحمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا بچه ها در آن زمان خیلی کوچک پروتئین تراپی مو بودند[142] قدردان از دست بالیاژ مو دادن آنها باشیم او احساس می بیبی لایت مو کرد که مردم برای کشتن یک موش فقیر به دلیل تمایل به تهیه غذا برای خود و خانواده اش بسیار بی رحمانه رفتار می کنند.

موش کار دیگری نمی تواند بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند جز اینکه آنچه را که پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بررنگ مو دارد، زیرا موش ها نمی توانند مانند مردم درآمد کسب کنند و باید به نحوی زندگی کنند. اما ماما موش یک موش شجاع پروتئین تراپی مو بود و می دانست که اکنون وظیفه اوست که برای بچه های کوچکش غذا پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس چشمانش را خشک بیبی لایت مو کرد و با جسارت وارد کار کراتینه مو شد و از طریق تخته پایه که انباری را از دیوار جدا می بیبی لایت مو کرد، به کار رفت.

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره : مدتی طول کشید تا این کار را انجام دهد، زیرا او فقط می توانست در شب کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. موش ها دوست تمام دکلره مو دارند روزها بخوابند و شب ها کار کنند، وقتی کسی در اطراف وجود نرنگ مو دارد که حرف آنها را قطع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و حتی گربه هم به خواب عمیقی می رود. برخی از موش ها در طول روز می دوند، اما آنها موش های عاقلی نیستند که این کار را انجام دهند.

  رنگ موی مشکی بدون ضرر

سرانجام مامان موش سوراخی را از روی تخته پایه به اندازه کافی بزرگ بیبی لایت مو کرد که بتواند وارد انبار نانو کراتین مو شود، و سپس ناامیدی او از اینکه ظرف نان را با یک تابه حلبی پوشانده پروتئین تراپی مو بود، بسیار ناامید بیبی لایت مو کرد. مامان موش با آهی با خودش گفت: “مردم چقدر بی فکر لایت و هایلایت مو هستند که چیزها را در جایی قرار می دهند که موش گرسنه نمی تواند به آنها برسد.” اما در همان لحظه او یک بشکه آرد را که روی زمین ایستاده پروتئین تراپی مو بود، جاسوسی بیبی لایت مو کرد.

و این به او شهامت تازه‌ای بالیاژ مو داد، زیرا می‌دانست که می‌تواند به راحتی آن را بجود، و آرد به همان خوبی نان می‌خورد. نزدیک به روز پروتئین تراپی مو بود، بنابراین تصمیم گرفت حمله به بشکه آرد را تا شب بعد ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.[143] و چند خرده ریزه که در اطراف پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بود برای بچه ها جمع بیبی لایت مو کرد، دوباره به دیوار دوید و به لانه اش رسید. Hickory و Dickory و Dock از به دست آوردن خرده ها بسیار خوشحال پروتئین تراپی مو بودند، زیرا آنها گرسنه پروتئین تراپی مو بودند.

و وقتی صبحانه خوردند، همه در کنار مادرشان حلقه زدند و در طول روز راحت خوابیدند. مامان موش عصر روز بعد، در حالی که برای سفر به انبار آماده می‌کراتینه مو شد، گفت: “بچه‌های خوبی باشید، و تا زمانی که من برگردم از لانه خود بیرون نروید. امیدوارم بعد از امشب دیگر نخواهیم داشت.” برای مدت طولانی گرسنه باشید، زیرا من سوراخی را در پشت بشکه آرد می جوم، جایی که کشف نخواهد کراتینه مو شد.

  بهترین رنگ مو طبیعی

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره : او هر یک از آنها را بوسید و خداحافظی بیبی لایت مو کرد و از دیوار در محل کارش دوید. وقتی آنها تنها ماندند، هیکوری می خورنگ مو است دوباره بخوابد، اما داک کوچولو کاملاً بیدار پروتئین تراپی مو بود و چنان در لانه می چرخید که برادرانش نمی توانستند بخوابند. داک گفت: “کاش می‌توانستم یک شب با مادر بروم، ماندن همیشه در اینجا جالب نیست.” دیکوری پاسخ بالیاژ مو داد: وقتی به اندازه کافی بزرگ کراتینه مو شدیم ما را می برد.

داک گفت: “ما اکنون به اندازه کافی بزرگ بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، و اگر می دانستم راهم را می دانستم، به دنیا می رفتم و می دیدم که چگونه به نظر می رسد.” هیکوری گفت: «من راهی برای خروج می‌دانم، اما مامان دوست نرنگ مو دارد بدون اجازه او برویم.» [144] بارانداز شیطان گفت: “او نیازی به دانستن چیزی در مورد آن نرنگ مو دارد، زیرا او تمام شب را در بشکه آرد مشغول خواهد پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ موی شرابی بادمجانی بدون دکلره : ما را برای کمی پیاده روی بیرون ببر، هیک، اگر راه را می دانی.” دیکوری اصرار بیبی لایت مو کرد: بله. هیکوری گفت: “خب، من خودم دوست دارم کمی قدم بزنم، بنابراین اگر قول می‌دهی که خیلی مراقب باشی و وارد هیچ شیطنتی نشوی، من تو را از سوراخی که کشف بیبی لایت مو کرده‌ام می‌برم.” بنابراین سه موش کوچولو با هیکوری که راه را نشان می‌بالیاژ مو داد، شروع به کار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به زودی به شکافی در دیوار رسیدند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه