نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : موهایم نه تنها سیخ کراتینه مو شد، بلکه دیوانه‌وار در تلاشی برای فرار بیبی لایت مو کردن، سیخ کراتینه مو شد. چهار تار مو – اگر بخواهم می‌توانم این گفته را ثابت کنم – در میل جنون آمیز خود برای بلند کراتینه مو شدن از وحشت موقعیت از پوست سر من بیرون کشیدند و با پرواز به سمت بالا، مانند میخ به سقف بلوط مستقیماً بالای سرم چسبیدند.

رنگ مو : از آنجایی که باید صبح روز بعد توسط مرد اجیر ما با نیپک کشیده می کراتینه مو شدند، کسی که بدون شک به صحت این واقعه شهادت می بالیاژ مو داد، همانطور که من گفته ام اگر او هنوز زنده پروتئین تراپی مو بود، که متأسفانه نیست. مانند بسیاری از مردان رنگ مو استخدام کراتینه مو شده، او در معرض حملات بی حالی قرار گرفت که در یکی از آنها تابستان گذشته درگذشت.

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : او در ژوئن گذشته در نزدیکی زمان علف هرز به رنگ مو استراحت فرو رفت و دو ماه بی سر و صدا در آنجا ماند و پس از چندین تلاش بیهوده برای بیدار بیبی لایت مو کردن او، سرانجام او را برای اهداف آزمایشی به کوره سوزاندن شهرمان منتقل بیبی لایت مو کردیم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

به من گفته می نانو کراتین مو شود که او بسیار فعال سوخته رنگ مو است، و من این را باور دارم، زیرا تا آنجا که می دانم او بسیار خشک پروتئین تراپی مو بود و آنقدر سبز نپروتئین تراپی مو بود که برخی از افرادی که قبلاً او را رنگ مو استخدام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : هنگامی که چشمم به بازدید کننده وحشتناک خیره کراتینه مو شد و متوجه عمق سبز رنگ چشمانش و شکل پنجه مانند انگشتانش کراتینه مو شد، سرمای سرد مرا فرا گرفت و گوشتم مانند کرم اینچی شروع به خزش بیبی لایت مو کرد.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در یوسف آباد تهران

  سالن زیبایی ثمین رضایی

در یک زمان حواسم به وجود هشت موج جداگانه روی پشتم پروتئین تراپی مو بود،و بازوهایم گوشت غازی داشتند تا اینکه شبیه یکی از گچ بری های مینیاتوری آلپ کراتینه مو شدند که در رنگ مو استراحتگاه های تابستانی سوئیس بسیار محبوب لایت و هایلایت مو هستند.

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : اما از نظر روحی اصلاً آشفته نپروتئین تراپی مو بودم. انزجار من کاملاً فیزیکی پروتئین تراپی مو بود و برای اینکه فوراً به موضوع برسم، با آرامش یک سیگار به شبح تعارف بیبی لایت مو کردم که پذیرفت و خورنگ مو استار روشن کراتینه مو شدن آن کراتینه مو شدم. من آن را بالیاژ مو دادم و با بی حوصلگی کبریت را روی گوشت غازی مچ دستم روشن بیبی لایت مو کردم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه تهران

اکنون اعتراف می‌کنم که این فوق‌العاده پروتئین تراپی مو بود و به سختی قابل باور پروتئین تراپی مو بود، اما دقیقاً همانطور که من آن را تنظیم بیبی لایت مو کرده‌ام اتفاق افتاد، و علاوه بر این، از این تجربه لذت بردم. به مدت سه ساعت آن چیز و من با هم صحبت بیبی لایت مو کردیم، و حتی یک بار هم در این مدت موهایم از پوست سرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده نکراتینه مو شد، یا انزجار به صورت امواج بلند به سمت بالا و پایین پشتم حرکت نبیبی لایت مو کرد.

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : اگر بخواهم شما را فریب دهم، می‌توانم اضافه کنم که پرهای سنجاق از گوشت غاز شروع به رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما این یک دروغ رنگ مو است و دروغ رنگ مو است و من با هم دوست نیستم، و علاوه بر این، این مقاله برای تعجب نوشته نکراتینه مو شده رنگ مو است. بلکه دستور بالیاژ مو دادن به جز ظاهر شخصی اش، این روح خاص چندان قابل توجه نپروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه ۱۰

و من در حال حاضر هیچ یک از جزئیات گفتگوی ما را به خاطر نمی آورم که سهم من از آن به طور خاصی منسجم نپروتئین تراپی مو بود، به دلیل ناراحتی همراه با ترس. پروسه کشیدن مو که داشتم طی می بیبی لایت مو کردم. من صرفاً به آمدنش اشاره می کنم تا ثابت کنم که با وجود تمام نشانه های ظاهری ترس که به شکلی نامشخص ظاهر می نانو کراتین مو شود.

  سالن زیبایی شادلین فردوس غرب

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : از نظر ذهنی آنقدر خونسرد پروتئین تراپی مو بودم که بتوانم با ملاقات کننده کنار بیایم، و آنقدر آرام و راحت پروتئین تراپی مو بودم که کبریت را روی مچ دستم روشن کنم و درک کنم. برای اولین بار، با نبوغ ادیسون مانند، یکی از موارد رنگ مو استفاده از گوشت غاز، و به خوبی می دانستم که اگر می خورنگ مو استم آن را روی کف کفشم روشن کنم، باید روی زمین می افتادم.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه شهرک راه آهن

زانوهایم آنقدر می لرزند که نمی توانم حتی برای یک لحظه روی یک پایم ایستاده ام. اگر از نظر ذهنی بر من غلبه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، باید سعی می بیبی لایت مو کردم کبریت را روی پایم روشن کنم و هر چند وقت یک بار با تحقیر روی زمین می افتادم. روح دیگری وجود داشت که برای اثبات نظرم به یاد می‌آورم، که در تابستانی که بلافاصله بعد از بهار به شما گفتم برای من بسیار مفید پروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : احتمالاً به یاد خواهید آورد که چگونه تابستان 1895 بیش از سهم مناسب خود از گرما داشت، و شهر زیبای نیوجرسی که من در آن سعادت زندگی در آن را دارم، به نظر می رسید که مقر درجه حرارت باکراتینه مو شد. به نظر می‌رسید که دماسنج‌های کشور واقعاً از سفارش می‌گرفتند، و به اندازه کافی، زیرا شهر ما از نظر گرما یک رهبر متولد کراتینه مو شده رنگ مو است.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در صادقیه تهران

از آنجایی که هیچ ملکی برای فروش ندارم، صراحتاً اعتراف می‌کنم که بیچدیل در تابستان طبیعت قطبی نرنگ مو دارد، به جز از نظر اجتماعی، شاید. از نظر اجتماعی، این شهر جالب ترین شهر در ایالت رنگ مو است. اما ما در حال حاضر در مورد صمیمیت، عشق برادرانه، یا سؤالی که در اعلامیه رنگ مو استقلال مطرح کراتینه مو شده رنگ مو است، بحث نمی کنیم که آیا همه انسان ها برابر به دنیا می آیند.

  آرایشگاه زنانه در زعفرانیه

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : گرمایی که در دست داریم همان چیزی رنگ مو است که بانوی پیر آن را «فارنهیت» می‌نامید، و از منظر دماسنجی، بیچدیل، اگر ممکن رنگ مو است یک عامیانه ساده باشم، مثل گاهی اوقات، گرمایی برای سوزاندن رنگ مو دارد. این گرما کاهش می یابد، درست رنگ مو است، اما معمولاً در زمستان به وجود می آیند.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در تهرانپارس

من باید به نمایندگی از شهرم ادعا کنم که هرگز در تمام تجربه‌ام تابستانی آنقدر گرم ندیده‌ام که دیر یا زود – به هر حال تا ژانویه – با یک طلسم خنک دنبال نکراتینه مو شده باکراتینه مو شد. اما در تابستان 1895 حتی کارگزاران املاک اعتراف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که موج سرمای اعلام کراتینه مو شده توسط اداره هواشناسی در واشنگتن در جاهای دیگر – شاید در مناطق رنگ مو استوایی – اما نه در بیچدیل – تابستان را فرا گرفت.

بهترین آرایشگاه زنانه فرمانیه : کسی به سختی جرات حمام بیبی لایت مو کردن را در صبح داشت از ترس سوختن مایعی که از شیر آب سرد سرازیر می‌نانو کراتین مو شود – مخزن ما کاملاً توسط درختان سایه محافظت نکراتینه مو شده رنگ مو است و در تابستان مکان مورد علاقه والتون‌های جوان رنگ مو است که دوست تمام دکلره مو دارند باس بگیرند.

لینک مفید : بهترین آرایشگاه زنانه در پونک تهران

من و همسایگانم با یخ های ترک خورده، بستنی و نوشیدنی های سرد مخرب زندگی می بیبی لایت مو کردیم. من خودم به هوای گرم در روز اهمیت نمی دهم، اما شب های گرم باعث مرگ می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه