نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : این زیبایی آنقدر معنوی پروتئین تراپی مو بود، آنقدر غیرمعمول، که دیدن آن احساس می بیبی لایت مو کرد که در جای دیگری ادعا کراتینه مو شده رنگ مو است. پدر نتا با این شکایت از دنیا رفته پروتئین تراپی مو بود که درد جسمی آنقدر حس شوخ طبعی او را از بین برده رنگ مو است که دیگر از مقالات اصلی لذت نمی برد. جیمی به ارتش رفته پروتئین تراپی مو بود، سهم خود از دارایی پدرش و بیشتر اموال نتا را خرج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : و در نهایت با یک مرگ شجاعانه، زندگی ای را که به طرز قابل توجهی اسراف و بد پروتئین تراپی مو بود، جبران بیبی لایت مو کرد. موهای نتا خاکستری پروتئین تراپی مو بود. صورتش فرسوده و زاهد پروتئین تراپی مو بود. اما می کراتینه مو شد به درستی گفت که او در زمان خودش زن خوش تیپی پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. او هرگز ازدواج نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. در هفده سالگی پروتئین تراپی مو بود[صفحه 241] عاشق مردی که نمی توانست با او ازدواج الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : رابطه ای ناامیدکننده و به اندازه کافی وحشتناک برای او تا زمانی که ادامه داشت. سه سال طول کشید. حالا همه چیز فراموش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود یا فقط خاطره مبهم یک رویای بد. جیمی نیز مراقب او پروتئین تراپی مو بود. او هرگز نمی دانست تا زمانی که او زنده پروتئین تراپی مو بود چه خبر بعدی که از او نخواهد شنید. حالا زنی تنها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، دکترای پزشکی گرفته پروتئین تراپی مو بود، کمی تمرین می بیبی لایت مو کرد و خیلی وقت ها می نوشت.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

او بیشتر در مورد موضوع خاص خود می نوشت، اما گاهی اوقات برای مجلات کمتر فنی و پرخواننده تر. امروز بعدازظهر، در اتاق کارش که مبله بدی داشت، برای یکی از آنها می نوشت. هوا رو به تاریکی پروتئین تراپی مو بود و چراغ مطالعه اش در کنارش روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. اما هنوز پرده‌ها را نکشیده پروتئین تراپی مو بود و از پشت پنجره‌ها می‌توانست برف سفید را ببیند که به آرامی در خیابان کثیف می‌بارید.

  سالن آرایش ستاره فرهنگ

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : او در وسط جمله از نوشتن دست کشیده پروتئین تراپی مو بود: “و چه احساساتی…” بی حوصله قلمش را پایین انداخته پروتئین تراپی مو بود. او در تمام طول روز به خاطر تلاش برای به خاطر سپردن چیزی – برای توضیح آنچه در نهایت یک چیز کاملاً پیش پا افتاده پروتئین تراپی مو بود، مسخره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. او با ورق زدن یک کمد پر از کاغذها، که متعلق به پدرش پروتئین تراپی مو بود و از زمانی که به خانه او فرستاده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

دست نخورده باقی مانده پروتئین تراپی مو بود، با سه حلقه پرده قدیمی برخورد بیبی لایت مو کرد که با دقت به هم بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. یک برچسب به آنها چسبانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و روی[صفحه 242] نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – جوهر رنگ و رو رفته و زرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – “نتا، سازنده باور.” زیر آن چند کلمه یونانی پروتئین تراپی مو بود. او به طور مبهم به یاد می آورد که وقتی کودک پروتئین تراپی مو بود چیزی در مورد حلقه های پرده وجود داشت.

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : احتمالاً با آنها بازی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما اگر این همه پروتئین تراپی مو بود، چرا پدرش فکر می بیبی لایت مو کرد ارزش رنگ مو دارد که آنها را نگه رنگ مو دارد؟ دقیقاً چه کاری با آن حلقه ها انجام می بالیاژ مو داد؟ این سوالات احمقانه مدام به ذهنش می‌آمد و توجه او را از کارش منحرف می‌بیبی لایت مو کرد. کمی لرزید – اتاق سرد پروتئین تراپی مو بود – و دوباره خودکارش را برداشت. او نوشت: “و خواه احساسات گرا باور داشته باکراتینه مو شد یا نداشته باکراتینه مو شد.

  سالن زیبایی رادان

این شور مذهبی که در راهبه ها و شهدای خود بسیار تحسین می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انحراف غریزه ای نیست که…” یک بار دیگر مکث بیبی لایت مو کرد. اتاق واقعا خیلی سرد پروتئین تراپی مو بود. به اطراف نگاه بیبی لایت مو کرد، دید که آتش تقریبا خاموش کراتینه مو شده رنگ مو است. او عادت داشت کارهایی را برای خودش انجام دهد و بلافاصله دست به کار کراتینه مو شد تا آن را احیا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او کمد را باز بیبی لایت مو کرد که معمولاً چند چوب برای این منظور نگه می داشت.

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : اما امروز بعد از ظهر هیچ چوبی در آنجا نپروتئین تراپی مو بود. حلقه‌های پرده روی میز تحریر او قرار داشت و هنوز به هم گره خورده پروتئین تراپی مو بود. چرا، البته، آنها نیز چنین خواهند بیبی لایت مو کرد. بعد از چند دقیقه آتش به کراتینه مو شدت شعله ور کراتینه مو شد، او دستانش را روی آن گرم بیبی لایت مو کرد و به طور انتزاعی به اخگرهای قرمز خیره کراتینه مو شد. سپس به کار خود بازگشت و به سرعت نوشت تا اینکه مقاله تمام کراتینه مو شد.

قدرت غیبی وینتر در حالی که درنگ مو استانش را تعریف می بیبی لایت مو کرد، بی قرار در اتاق قدم می زد. او مرد جوانی پروتئین تراپی مو بود لاغر اندام، با موهایی بسیار صاف که نسبتاً بلند پوشیده پروتئین تراپی مو بود، پینسی طلایی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و حالتی که نشان می بالیاژ مو داد غرور در ترکیب او کاملاً وجود نرنگ مو دارد. درنگ مو استان یک خانه جن زده پروتئین تراپی مو بود. مردی که مالک آن پروتئین تراپی مو بود و اکنون قادر به اجازه بالیاژ مو دادن به آن نپروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : از وینتر خورنگ مو استه پروتئین تراپی مو بود که در مورد آن تحقیق الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در پایان گفت: “و نکته اصلی این رنگ مو است که شما باید همراه باشید و به من کمک کنید.” آقای آردن گفت: “متشکرم، اما من نمی روم.” آردن مردی پنجاه ساله، سپید مو، لاغر اندام پروتئین تراپی مو بود. “خب، چرا که نه؟” وینتر با ناراحتی گفت. “می‌خواهم بدانم چرا نه. به نظرم جالب رنگ مو است.

  سالن زیبایی ماهتیسا ستارخان

شما می‌توانید هر شبی را که دوست دارید انتخاب کنید، و -” آردن با یک دست سوژه را کنار زد. گفت: «بیهوده رنگ مو است که در مورد آن صحبت کنیم.» او گفت: «من نمی روم. “اما منظورت چیه؟” گفت زمستان. “شما[ص 244] قرار نیست به من بگویی که خرافاتی لایت و هایلایت مو هستی یا می ترسی؟” آردن گفت: “من باید بگویم که من چیزی لایت و هایلایت مو هستم که شما آن را خرافاتی می نامید.

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : شما، گمان می کنم، نیستید.” وینتر گفت: «قاطعانه نه. “نه ترسید؟” زمستان تکرار بیبی لایت مو کرد: «نه ترسید. “پس چرا تنها نمیری؟” آردن گفت. زمستان از جامعه پذیری زمزمه می بیبی لایت مو کرد. بیدار ماندن تمام شب به تنهایی لذت بخش نپروتئین تراپی مو بود. علاوه بر این، در تشخیص یک شوخی عملی، که احتمالاً تمام آن چیزی پروتئین تراپی مو بود، دو تا بهتر از یک خواهند پروتئین تراپی مو بود. آردن باید خودش ببیند که- آردن به سرعت وارد کراتینه مو شد.

گفت: اینجا را نگاه کن. “از پرسه زدن در اتاق دست بردارید و بنشینید. من به شما می گویم چرا نمی آیم. آیا تا به حال نام را شنیده اید؟” “البته من در مورد آن شنیده ام. من کل درنگ مو استان را نمی دانم، و گمان نمی کنم کسی بداند. مردی به خاطر آن جان خود را از دست بالیاژ مو داد، اینطور نیست؟” “دو مرد جان خود را از دست بالیاژ مو دادند. من نفر سوم پروتئین تراپی مو بودم. حالا می دانید.

بهترین آرایشگاه زنانه در منطقه 10 : چرا من دیگر با این چیزها بازی نمی کنم.” وینتر گفت: در مورد آن به من بگو. “من فقط تکه هایی از اینجا و آنجا شنیده ام، و گزارش ها همیشه نادرست لایت و هایلایت مو هستند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه