↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : او با صدای آلایت و هایلایت مو هسته اما با کراتینه مو شدیدترین تاکید صحبت می بیبی لایت مو کرد. شما نمی دانید چه می گویید. در دین ما تسلی وجود نرنگ مو دارد. بازویش را جارو بیبی لایت مو کرد و به در اتاق همسرش اشاره بیبی لایت مو کرد. “چه تسلی از قدرت که آنجا – در آنجا، جایی که تو پروتئین تراپی مو بودی – عشق را با زندگی پیوند بالیاژ مو داد تا دوباره زندگی را با مرگ پیوند بزند؟ چه تسلی از قدرتی که درهای دانش را بسته و مهر بیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟” نشست و ساکت ماند.

رنگ مو : من شروع به نتیجه گیری بیبی لایت مو کردم.[صفحه 20] “پس چه تسلی داری؟” “مرتبط با تلخی و در عین حال چیزی. برای مثال – من مالا دارم.” “فرزند شما نیز.” “بله، کودک نیز. شاید برای مدت کمی.” دوباره مکث کراتینه مو شد. حالا بارون پاک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و من بلند کراتینه مو شدم که برم. گفتم: «آقای تارن، قبل از اینکه شما را ترک کنم، فکر می‌کنم وظیفه‌ام به عنوان یک پزشک رنگ مو است.

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : که چیزی به شما بگویم.» “درباره مالا؟” مشتاقانه پرسید. “درباره خودتان.” با تحقیر خندید. “اگر به شیوه زندگی فعلی خود ادامه دهید، من پاسخگوی عواقب آن نیستم. من فکر می کنم که شما بازی بسیار خطرناکی انجام می دهید و داشته اید؛ مورد دوست خود به شما هکراتینه مو شدار می دهد که چقدر خطرناک رنگ مو است. این طولانی کراتینه مو شد.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

تنهایی برای شما بد رنگ مو است و برای همسرتان بد رنگ مو است. این فکر بدبینانه در مورد چیزهایی که نمی توانید درک کنید – که شما خوشحال لایت و هایلایت مو هستید که آنها را دین می نامید – بدتر رنگ مو است، به خصوص اگر همراه با مناسک یا مراسمی باکراتینه مو شد که ممکن رنگ مو است یک تخیل بیمارگونه را تحت تاثیر قرار دهد. من قصد ندارم مسائل را کوچک کنم – اگر این کار را رها نکنید.

  آرایشگاه زنانه در الهیه تهران

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : عقل خود را از دست خواهید بالیاژ مو داد.” “چه کاری می خواهید انجام دهم؟” “در مورد این که با یک نفر ازدواج بیبی لایت مو کرده اید اینقدر حساس نباشید. مرد باشید نه بچه. بروید در یک روستا زندگی کنید و با همنوعان خود مخلوط شوید. هیچ تازگی بیش از سه طول نمی ککراتینه مو شد.[صفحه 21] ماه ها. قبل از پایان آن زمان، همسر شما هیچ توجهی را به خود جلب نخواهد بیبی لایت مو کرد.

این موقعیت پذیرفته می نانو کراتین مو شود. و اگر دینی بهتر از آشغال های بدی که در حال حاضر ذهن شما را مسموم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پیدا نمی کنید، اصلاً هیچ دینی نداشته باشید. برای شما بهتر خواهد پروتئین تراپی مو بود.” او با لحن گنده گفت: «ممکن رنگ مو است به توصیه شما عمل کنم. “چرا؟” چون من و مالا همانی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم که ساخته کراتینه مو شدیم. “خودت لطفا. من وظیفه ام را انجام بالیاژ مو دادم.

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : خداحافظ آقای تارن.” او به من گفت که با من به جاده می آید. پوست بسیار نازک چمن روی صخره سخت تاج تپه آنقدر چرب می نانو کراتین مو شود که چرخ های ماشین من بی اثر می چرخد ​​و بدون وزن او روی محور عقب گاز نمی زند. در سراشیبی پوسیده آن طرف، پیاده می‌کراتینه مو شد و با ماشین راه می‌رفت تا اگر چرخ‌ها در گل و لای آن‌جا خیلی عمیق فرو می‌رفتند، به او کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

پیش بینی های او دقیقاً اتفاق افتاد و من از کمک او بسیار خوشحال کراتینه مو شدم. در جاده مرا ترک بیبی لایت مو کرد. بالای تپه سگش از برزنت محافظت می بیبی لایت مو کرد و منتظر بازگشت او پروتئین تراپی مو بود. مطمئناً در برخی از مسائل ساده عملی، مرد همچنان خود را به اندازه کافی عاقل و زیرک نشان می بالیاژ مو داد. آن شب با یکی از دوستان مجردی در هلم شام خوردم.

  سالن زیبایی گیوا تهرانپارس

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : سنگی که کتابخانه مرجع خوبی رنگ مو دارد و حجم وسیعی از اطلاعات کنجکاو رنگ مو دارد. او به من گفت که قرار رنگ مو است بوی درخت عرعر به چه قدرتی خوشایند باکراتینه مو شد. او همچنین به من اطلاع بالیاژ مو داد که ویلسینگ مقر ارل دلجون در هرفوردشایر رنگ مو است. “بیچاره گدا!” میزبان من اضافه کراتینه مو شد “دلژون؟” من پرسیدم. “چرا؟” “اوه، خوب، او در یک پناهگاه رنگ مو است، می دانید.

و به احتمال زیاد در آنجا توقف خواهد بیبی لایت مو کرد، آنها می گویند.” III در طول هفته بعد اتفاق افتاد که از منبع دیگری در مورد تارن شنیدم. تارن به من گفته پروتئین تراپی مو بود که همسایه بعدی او کشاورز در ساندنه، سه مایلی دورتر رنگ مو است، و آنها هیچ معامله ای با هم نداشته اند. حالا پروت کوچولو، کشاورز ساندنه را به خوبی می شناختم.

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : من در سه موقعیت طبیعی به همسر نیرومند و توانمندش رفته پروتئین تراپی مو بودم، بچه ها را مبتلا به سرخک دیده پروتئین تراپی مو بودم، برای سوء هاضمه مزمن خاله ترماجانش هر کاری از دستم بر می آمد انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودم، از زانوی پرو مراقبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم که اسبی به او لگد زد. پروت مردی پروتئین تراپی مو بود با چهره ی سرخدار، مردی سختگیر در معامله و مردی بسیار خوب سوار بر اسب.

او بین کشاورزی و اسب دوانی بسیار خوب عمل بیبی لایت مو کرد. او غلام حاضر و پست همسر و فرزندان متعددش پروتئین تراپی مو بود. او به مسائل پزشکی علاقه مند پروتئین تراپی مو بود که از آن جمله پروتئین تراپی مو بود[صفحه 23] هیچ اطلاعی نداشت و گهگاه از یک کلمه طولانی لذت می برد. بنابراین از دریافت یادداشتی از پروت متعجب نکراتینه مو شدم که در آن نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود “به نظر می رسد.

  آرایشگاه زنانه نزدیک من

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : گلدیس ما مبتلا به امفیتیس رنگ مو است”، مبنی بر اینکه او خوشحال می نانو کراتین مو شود اگر بتوانم تماس بگیرم، و او خدمتگزار مطیع من رنگ مو است. تامی، برادر گلادیس، پاسخ شفاهی من را پس گرفت که همان روز صبح با آن تماس خواهم گرفت. به شباهت رنگ مو دارد زیرا هر دو در پایین‌ها توخالی لایت و هایلایت مو هستند و از هیچ نظر به آن شباهت نتمام دکلره مو دارند.

جاده ای مشخص و خوش ساخت به ساندنه نزدیک می نانو کراتین مو شود. خانه مزرعه و گروه کوچک کلبه های آن ظاهری شاد و انسانی رنگ مو دارد. ساکنان مردم مشغول لایت و هایلایت مو هستند، اما زمانی را برای سوت زدن و خندیدن پیدا می کنند. متوجه کراتینه مو شدم گلدیس پروت از رژیم غذایی رنج می برد که ماهیت و میزان آن به جای قضاوت، با اشتیاق دیکته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

بهترین آرایشگاه زنانه در ولیعصر تهران : من می توانستم به طور قطع بگویم که او به زودی بهپروتئین تراپی مو بود می یابد. پروت از دردسر با یک کاه برش آمد تا چند کلمه با من صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “پس اومفیت نیست؟” با خیال آسوده گفت. “باید بگویم که این یک حمله صفراوی خفیف پروتئین تراپی مو بود.

اما من نمی دانم امفیت چیست.” “تنها چیزی که می توانم بگویم این رنگ مو است که مادربزرگ بیچاره من بر اثر آن فوت بیبی لایت مو کرد. سی و شش ساعت بعد دفن کراتینه مو شد – باید باکراتینه مو شد. آدم را مواظب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به همین دلیل من تام را فرستادم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه