نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : به عنوان یک هدیه برای شما، و به گفته تارن، من هرگز نمی توانستم کاری با او انجام دهم. “من نمی دانستم که او می رود. چطور کراتینه مو شد؟” “اوه، او یک روز صبح سه هفته پیش آمد و از من پرسید که آیا جای او را می خرم یا نه. من آمدم و رفتم سر همه چیز و گفتم چه می‌دهم، و او هرگز چانه‌زنی نبیبی لایت مو کرد. روز بعد ده درصدم را پرداخت بیبی لایت مو کردم و قبل از ظهر در وکیل در هلمستون تکمیل بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : تارن اونجا پروتئین تراپی مو بود؟ “او پروتئین تراپی مو بود. علاوه بر این، ما یک بطری شراب شامپاین در آرمادا با هزینه او داشتیم، و او مرا با ماشینش به برگرداند.” ماشین؟ او گفت: “فقط دو ماه فرصت داشت. بزرگتر از شما رنگ مو است، قربان، و من انتظار دارم که او بابت آن ضرر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : زیرا او به من گفت که نباید آن را با خودش به فرانسه ببرد، و آنها هم لایت و هایلایت مو هستند.” چیزهای بد برای فروش[صفحه 33] بله، آن روز بعدازظهر احساس می‌بیبی لایت مو کردم که یکی از آدم‌های مهربان لایت و هایلایت مو هستم – در حال نوشیدن شراب شامپاین و نشستن در ماشین موتوری. او باید مردی گرمتر از همیشه باکراتینه مو شد که من فکر می بیبی لایت مو کردم.” “چطور پروتئین تراپی مو بود؟” “خب، او ساکت پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

و با این حال، کمی هیجان زده پروتئین تراپی مو بود، اگر منظورم را می دانید. او لباس های نو پوشیده پروتئین تراپی مو بود – اوه، کاملاً. من معتقدم که او به طور غیرمنتظره ای به پول رسیده رنگ مو است، و او و دو سیاه‌پوست – زن و بچه – با هم به گردش می‌روند.» من اعتقاد پررو را نداشتم، اما چیزی نگفتم. پرو گفت: “در فرانسه آنها خیلی خاص نیستند.

  آرایشگاه زنانه لویزان

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : بنابراین به من گفته می نانو کراتین مو شود.” «به جرات می‌گویم سیاه‌پوستان بهتر از اینجا پایین می‌روند.» وقتی اینجا پروتئین تراپی مو بودی زن و بچه اش را دیدی؟ “نه، آنها را نشان نبالیاژ مو دادند، و من آنها را نخورنگ مو استم. فکر نمی کنم وقتی من آمدم آنها در خانه پروتئین تراپی مو بودند، زیرا به هر اتاق رفتم. اما آنها باید قبل از من از راه دیگری وارد شوند. رفت، چون صدای آنها را در اتاق کناری ما شنیدم. “او برای چی گریه می بیبی لایت مو کرد؟” پرو خندید. “چرا، زنان برای هر چیزی گریه می کنند.

شاید دندان درد. شاید او کمی پانسمان می بیبی لایت مو کرد.” من با نتیجه گیری پروت موافق نپروتئین تراپی مو بودم، اما باز هم نظری نبالیاژ مو دادم. پروت مجبور کراتینه مو شد سوار نانو کراتین مو شود[صفحه 34] اسب او و سوار کراتینه مو شدن به او به من اعتماد بیبی لایت مو کرد که قبلاً برای مستاجر گرفته رنگ مو است. خانم لین قرار پروتئین تراپی مو بود با دختر متاهل و دامادش در آنجا زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : خانم لین عمه بداخلاق و سوء هاضمه پروت پروتئین تراپی مو بود و تا به حال در خانه پرو در ساندنه زندگی می بیبی لایت مو کرد. پرو گفت: “اما من دیگر برای او جا ندارم.” “پس او اگزاتوس خود را می گیرد .” من اگزاتوس را به فیلولوژیست توصیه می کنم. پروت سوار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و من در نیمه راه از تپه به سمت ماشینم رفته پروتئین تراپی مو بودم.

که این فکر به ذهنم خطور بیبی لایت مو کرد که باید نگاهی به ساختمانی بیندازم که برای تشریفات عجیبی که بال توصیف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود رنگ مو استفاده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و برگشتم. از نو. مکان را پیدا بیبی لایت مو کردم؛ جدا از خانه ایستاده پروتئین تراپی مو بود و در داخل آن سوار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. آن بوی عجیب دود تلخ هنوز در آن آویزان پروتئین تراپی مو بود. در یک انتها می‌توانستم ببینم که نوعی اتصالات برداشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  آرایشگاه زنانه سهروردی شمالی

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : و پاشیده کراتینه مو شدن موم شمع روی زمین وجود داشت. با بیرون آمدن دوباره زیر نور خورشید، متوجه کراتینه مو شدم که تارن کمی تسطیح و جاده سازی انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است تا بتواند ماشین خود را از سمت پایین حفره به برساند. اگر او به سمت هلمستون رانندگی می بیبی لایت مو کرد، این به او مسافت بیشتری می بالیاژ مو داد، اما مسیر کوتاه تری که من در پیش گرفته پروتئین تراپی مو بودم.

برای یک ماشین کاملاً غیرممکن پروتئین تراپی مو بود. و بعد، کاملاً تصادفی، در میان درختان رکراتینه مو شد نبیبی لایت مو کرده باغ متوجه چیزی سفید رنگ کراتینه مو شدم که[صفحه 35] در فاصله کمی بی شباهت به یک نقطه عطف بزرگ به نظر می رسید. وقتی وارد باغ کراتینه مو شدم، سگ ناله بیبی لایت مو کرد و دراز کشید. حدس زدم که خسته رنگ مو است و او را همانجا رها بیبی لایت مو کردم.

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : نمای نزدیک‌تر ستونی را به من نشان بالیاژ مو داد که تقریباً سه فوت مربع و حدود چهار فوت ارتفاع داشت، که به زیبایی از توده‌های گچ خشن ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. بالای ستون تلی از خاکستر و چوب زغال کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در آن زمان پروتئین تراپی مو بود که شباهت آن به یک محراب قربانی، مانند تصویری که در یک کتاب مقدس مصور قدیمی دیده پروتئین تراپی مو بودم.

برای اولین بار به من توجه بیبی لایت مو کرد. در میان خاکستر چیزی می درخشید و می درخشید. من آن را با کمی چوب ماهیگیری بیبی لایت مو کردم. این یک دایره کوچک از طلای نرم پروتئین تراپی مو بود که ظاهراً کار اروپایی نپروتئین تراپی مو بود و ممکن پروتئین تراپی مو بود به عنوان النگوی کودکانه باکراتینه مو شد. و آشفتگی من از خاکستر چیزهای دیگری به من نشان بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

  آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : در یکی از سوله‌ها یک جعبه شراب قدیمی پیدا بیبی لایت مو کردم و تمام آنچه را که پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم در بالای محراب گذاشتم. قسمت پایین خاکستر و بالای محراب هنوز کاملاً از آتش گرم پروتئین تراپی مو بود. با تلاش و عجله، کیف را تا ماشینم بردم.

قاب را داخل تونیو گذاشتم و روی آن را با فرش پوشاندم و بعد با سگی که کنارم پروتئین تراپی مو بود با سرعتی که می توانستم رانندگی کنم به خانه رفتم. شریک زندگی من از دور خود برگشته پروتئین تراپی مو بود و در بررسی آنچه در پرونده پروتئین تراپی مو بود به من پیوست. سوزاندن ناقص پروتئین تراپی مو بود و ما هیچ شکی نداشتیم.

بهترین آرایشگاه زنانه زعفرانیه : می توانم با اطمینان بگویم که در یک محراب در باغی در جسد کودک خردسال در طی سی و شش ساعت از زمان کشف من که دقیقاً دوازده و بیست دقیقه صبح روز 29 مارس پروتئین تراپی مو بود، سوخته پروتئین تراپی مو بود. بلافاصله به سمت ماشینم برگشتم و به سمت کلانتری رفتم و در آنجا اطلاعاتم را بالیاژ مو دادم. شماره و قیافه ماشین تارن معلوم پروتئین تراپی مو بود.

یک مرد سفیدپوست که با نگرس سفر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند نمی تواند بدون توجه به جایی در انگلیس برود. او و زن قبلاً در پاریس پروتئین تراپی مو بودند و مرد به پرو اعتراف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، تحت شرایطی که ممکن پروتئین تراپی مو بود بر سکوت معمول او غلبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که به فرانسه می‌رود. بازرسی که من را دید مطمئن پروتئین تراپی مو بود که تارن پیدا خواهد کراتینه مو شد و کل راز در مدت زمان کوتاهی روشن کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه