نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

بهترین سالن زیبایی

رنگ مو | بورن لیدی

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

4 مارس 2024

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : حدود چهارده فوت طول داشت و به اصطلاح به تناسب مبله. یک تختخواب چوبی به‌طور غیرمعمول کوچک و قدیمی، یک «کمد» به‌اندازه بی‌نظیر، روشویی برادر کوتاه‌ترش، یک میز کوچک یا «پایه» و دو صندلی نیمه‌رکراتینه مو شد که قبل از فصلشان بالغ کراتینه مو شده‌اند، کالاهای اصلی پروتئین تراپی مو بودند. مبلمان. اتاق با اجاق نفتی گرم می کراتینه مو شد که از نظر ظاهری دوران غرور را پشت سر گذاشته پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : در روزهای شجاعی که یکی بیست و یک ساله رنگ مو است، سه جفت پله سوار کراتینه مو شدن زیاد نیست، و دی در اتاق کوچکی پروتئین تراپی مو بود، جایی که در جوانی، تنها در شکوه طلوع خورشیدش، آن را برای مدت طولانی تحمل بیبی لایت مو کرد. . این آپارتمان به اندازه عرض تالار تاریکی پروتئین تراپی مو بود که رو در رو با آن پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : در شب با یک جت گاز روشن می کراتینه مو شد، بدون کره زمین. روز از طریق یک پنجره واحد که بین نیم تا یک سوم فضای دیوار انتهای جلوی اتاق را اشغال می بیبی لایت مو کرد و از نظر تزیینی با دری در انتهای دیگر تعادل برقرار می بیبی لایت مو کرد. ردیفی از کتاب ها در امتبالیاژ مو داد قسمت بالای کمد در مقابل قسمت پایینی شیشه ای کوچک چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

دو تصویر (مالکیت دی)، یکی از لینکلن و دیگری از روزولت که زیر نور خورشید خیره می نانو کراتین مو شود (این سرزمینی رنگ مو است که هر مرد جوانی ممکن رنگ مو است امیدوار باکراتینه مو شد رئیس جمهور نانو کراتین مو شود)، روی دیوارها چسبانده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. همراه با اینها یک تقویم ترکیبی و آگهی بیمه آتش سوزی و کارتی پروتئین تراپی مو بود که قسمت بالایی لیتوگرافی و پاهای ایده آل زن جوانی را نشان می بالیاژ مو داد.

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : که دامن کوتاه و روشنی به تن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.کاغذ سنباده و رگه‌هایی با خراش‌های کبریت، که با حروف فانتزی به طرز هوشمندانه‌ای به او برچسب «یک دختر قابل توجه» بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودند. این تکه‌های هنر کاربردی از ویژگی‌های تأسیس خانم نول پروتئین تراپی مو بود. کمد روز چند کشو کوچک و یک در کوچک مربعی داشت. او یک روز متوجه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  سالن آرایش مریم حمزه ای

که یک آدامس سفت کراتینه مو شده به پشت این در چسبیده رنگ مو است، و از آن نتیجه دریافت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که مستأجر سابق اتاق یک زن پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، احتمالاً جوانی (زیرا مطمئناً سنی وجود رنگ مو دارد که پس از آن سنی وجود رنگ مو دارد. یکی بهتر می داند). او گاهی اوقات در مورد موضوع مستأجر سابق گمانه زنی می بیبی لایت مو کرد و در مورد شغل او سه فکر پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : گاهی فکر می‌بیبی لایت مو کرد که او معلم مدرسه رنگ مو است، گاهی فکر می‌بیبی لایت مو کرد دانش‌آموز هنر، و دوباره یک منشی در یک فروشگاه. او او را طوری بازسازی بیبی لایت مو کرد که موهای قرمز داشت و کمی اخم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. اما هر چه پروتئین تراپی مو بود روی یک تخت کوچک و سخت خوابیده پروتئین تراپی مو بود و از این رو او چیزی شبیه به لطافت برای او احساس بیبی لایت مو کرد. وقتی ریچارد از تئاتر به خانه رسید.

لبه تختش نشست (به نظر می رسید همیشه طبیعی ترین مکان در اتاق برای نشستن رنگ مو است) و پیپش را دود می بیبی لایت مو کرد. یک روز کریسمس او و دوست بغلش با هم رفته پروتئین تراپی مو بودند ولوله‌ها را دقیقاً یکسان خریدند، سپس هر کدام خود را به دیگری بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود. سالها بعد دی مجبور کراتینه مو شد سیگار را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دیگر دقیقاً مثل قبل نکراتینه مو شد. اما زمانی که او جوان پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : خدایان او را برکت بالیاژ مو دادند. پیپش را بیرون کشید، سپس به آرامی کفش هایش را در آورد. یعنی یک کفش را درآورد و در حالی که آن را در دست داشت به صورت انتزاعی نشست. او افکار زیادی داشت که عمدتاً با یک خانم جوان ناشناخته مرتبط پروتئین تراپی مو بود که آن شب در تئاتر دیده پروتئین تراپی مو بود. او آرزو می بیبی لایت مو کرد که ای کاش یقه متفاوتی می پوشید.

  سالن زیبایی پریسای سعادت آباد

و اگر لباسشویی اش به قولش عمل می بیبی لایت مو کرد، این کار را می بیبی لایت مو کرد. با این حال، او با تاسف فکر بیبی لایت مو کرد که چه چیزی اکنون به او راه انداخته رنگ مو است. سپس خود را بیدار بیبی لایت مو کرد، به آرامی لباس‌هایش را درآورد، پیژامه‌اش را پوشید (مادرش برایش درست بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود)، چراغش را خاموش بیبی لایت مو کرد، پرده‌ی پنجره‌اش را بالا کشید (تا نور صبح او را بیدار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند) و به رختخواب رفت.

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : ریچارد در خواب شبانه به ماجراهای زیادی افتاد. او با راهزنان جنگید، بدون هیچ فشنگ در تفنگش. او در سراسر دشت هایی سفر بیبی لایت مو کرد که به نظر می رسید بر اساس اصل تردمیل ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او از مکان های عجیب و غریب دیدن بیبی لایت مو کرد و کارهای عجیب و غریب را با وقار و بدون تعجب انجام بالیاژ مو داد. بعد از مدتی آن رابه نظرش رسید.

که در جایی با مستأجر سابق اتاقش صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما مستأجر سابق موهای قرمز نداشت. موهای او دوست داشتنی ترین رنگ قهوه ای پروتئین تراپی مو بود. او کمترین هولناکی هم نداشت. او نقطه مقابل آن پروتئین تراپی مو بود. او نه منشی پروتئین تراپی مو بود، نه معلم و نه شاگرد. او یک شاهزاده خانم روشن پروتئین تراپی مو بود. رنگ چهره او بیشتر از گل رز پروتئین تراپی مو بود تا زنبق. خون پاک و گویاش در گونه هایش حرف می زد.

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : او و خانمی که او در تئاتر دیده پروتئین تراپی مو بود یک نفر پروتئین تراپی مو بودند. او نمی‌توانست دقیقاً بفهمد که چگونه متوجه کراتینه مو شد که او مستأجر سابق رنگ مو است، اما به نظر می‌رسید که آنقدر درک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که از صحبت بیبی لایت مو کردن در مورد آن احساس شرم می‌بیبی لایت مو کرد. داشت چند تا از زیرکانه ترین چیزهایی را که تا به حال شنیده پروتئین تراپی مو بود به او می گفت. وقتی به حرف خودش گوش می بالیاژ مو داد خودش را شگفت زده بیبی لایت مو کرد.

  سالن زیبایی مرجان کریمی سعادت اباد

و او بسیار خوشحال کراتینه مو شد. زیرا اگر او می خورنگ مو است خوب صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اکنون وقت آن پروتئین تراپی مو بود. حالا دی واقعاً آدم بسیار باهوشی پروتئین تراپی مو بود و در عین حال خوشتیپ (این فقط درنگ مو استان جوانی اوست، اما بعد از زندگی او مردی برجسته کراتینه مو شد) و مانند همه افراد بسیار باهوش، هرگز کاملاً خوشحال نپروتئین تراپی مو بود مگر زمانی که رنگ مو استعبالیاژ مو دادهای او شناسایی و قدردانی کراتینه مو شد. اینجادر رویای خود به خود آمده پروتئین تراپی مو بود.

آرایشگاه زنانه منطقه غرب تهران : شبی پروتئین تراپی مو بود که باید با سنگ سفید مشخص می کراتینه مو شد. یکی از چیزهایی که در این خواب او را تحت تاثیر قرار بالیاژ مو داد این پروتئین تراپی مو بود که تصورش از رویا نپروتئین تراپی مو بودن پروتئین تراپی مو بود. صبح همیشه در اتاق دی سردتر از شب پروتئین تراپی مو بود و همیشه به نوعی تنها به نظر می رسید. آن زمان لخت پروتئین تراپی مو بود، و راحت نپروتئین تراپی مو بود.

برای آمدن مستقیم از چنین رویای مخصوصاً راحت به سپیده دم سرد و خاکستری و یافتن پنجره مات از یخبندان و نفس خود مانند بخار در هوا، به زمان کمی نیاز رنگ مو دارد تا خود را با این گذار وفق دهد. ریچارد کمی دراز کشید و جرات ایجاد بیبی لایت مو کرد تا بلند نانو کراتین مو شود. او بلافاصله رویای خود را به طور کامل رها نبیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه